Skocz do zawartości

Pani w TV odpowiada na pytania: Czy chciałabyś brać udział w zbiorowym sexie? Czy romans działa odświerzająco na związek? Czy każda mężatka powinna miec kochanka? 10x Tak


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

17 hours ago, Libertyn said:

Lepiej jeść tort grupowo czy gówno samemu?

Tyle, że tort jest i tak gównem, tyle że lukrowanym. A jeśli ktoś to białe spienione, bierze za bitą śmietanę, to nic się nie da poradzić. 

Lepiej więc zamiast tortu zjeść schabowego :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rnext napisał:

Tyle, że tort jest i tak gównem, tyle że lukrowanym. A jeśli ktoś to białe spienione, bierze za bitą śmietanę, to nic się nie da poradzić. 

Lepiej więc zamiast tortu zjeść schabowego :)

Tak się składa że ta fraza jest autorstwa @Mosze Red

Ale dobrze obrazuje realia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Libertyn said:

Tak się składa że ta fraza jest autorstwa @Mosze Red

Możliwe, że nie, raczej dość popularny zwrot, ale i tak wiele nie zmienia. Po prostu kwestia podejścia/nastawienia. Dla mnie akurat to żaden tort, bo to, że gówno wbije w siebie transparent "jestem tortem" nie czyni z niego tortu. Coś jak na "malucha" przykleić "Maserati". Tak dla jasności tej myśli. 

 

ps. Jeśli nie odczytałeś w przekazie @Mosze Red kpiny połączonej z ironią z tym tortem, to ja już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał:

Możliwe, że nie, raczej dość popularny zwrot, ale i tak wiele nie zmienia. Po prostu kwestia podejścia/nastawienia. Dla mnie akurat to żaden tort, bo to, że gówno wbije w siebie transparent "jestem tortem" nie czyni z niego tortu. Coś jak na "malucha" przykleić "Maserati". Tak dla jasności tej myśli. 

Wolałbyś pięknego szona jako kogoś na boku czy otyłą zaburzoną 30 letnią dziewicę do związku? Zwłaszcza gdy nie wiesz że szon jest szonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Libertyn said:

Wolałbyś pięknego szona jako kogoś na boku czy otyłą zaburzoną 30 letnią dziewicę do związku? Zwłaszcza gdy nie wiesz że szon jest szonem?

Wolałbym tak z pięć (a lepiej 10) arów dobrej ziemi przy domu. Kumasz?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Co ma piernik do wiatraka?

A może to, że podziękowałby za przepiękne kurwiszcze, rezygnując równocześnie z otyłej kobiety. Dlaczego taka opcja nie mieści Ci się w głowie? A zresztą, co mnie to obchodzi, przecież piękny szon zawsze znajdzie sobie kukoldzika, który właśnie "tortem" zrscjonalizuje sobie wątpliwej jakości wybór. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Redbad napisał:

A może to, że podziękowałby za przepiękne kurwiszcze, rezygnując równocześnie z otyłej kobiety. Dlaczego taka opcja nie mieści Ci się w głowie? A zresztą, co mnie to obchodzi, przecież piękny szon zawsze znajdzie sobie kukoldzika, który właśnie "tortem" zrscjonalizuje sobie wątpliwej jakości wybór. 

Ale tu mowa o kurwiszczu. 
Temat o kurwiszczu, nie o iluś arach dobrej ziemi.
Iluś arów nie znajdzie na tinderze ani nie znajdzie pubie . Szona i grubaske znajdzie jak najbardziej.
Większość facetów poleci na szona bo szon będzie atrakcyjny i taka jest prawda.  Nawet będą wypierali że szon jest szonem.
będą raczej uważali ze to oni są zajebisci bo wyrwali takiego lachona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Ale tu mowa o kurwiszczu. 
Temat o kurwiszczu, nie o iluś arach dobrej ziemi.
Iluś arów nie znajdzie na tinderze ani nie znajdzie pubie . Szona i grubaske znajdzie jak najbardziej.
Większość facetów poleci na szona bo szon będzie atrakcyjny i taka jest prawda.  Nawet będą wypierali że szon jest szonem.
będą raczej uważali ze to oni są zajebisci bo wyrwali takiego lachona.

Nie zrozumiałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Libertyn said:

Co ma piernik do wiatraka?

Kawałek dobrej ziemi Cię wyżywi a pieczona kobieto to może dwa tygodnie żarcia :D

Oj chłopie, nie triggeruj się tak na pytanie-odpowiedź jak przy tablicy. Pomyśl czasem lateralnie albo w poprzek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2022 o 18:17, Libertyn napisał:

 Wiecie co jest najlepsze? Takie laski są rozchwytywane bo są atrakcyjne, wygadane.  Nawet na tym forum jest dział o ruchaniu mężatek.
Jasne jak słońce jest to że będą takie miały wzięcie.

 

Jestem jak najbardziej za.

Takie kobiety to skarb.

 

Ale nie powinny brać ślubów i rodzić dzieci, gdy nie potrafią dochować wierności. Nie służy to ani mężom ani tym bardziej dzieciom.

 

Niech żyje jako puszczalska singielka albo niech zaniecha procederu na rzecz życia w wierności i założenia rodziny przynajmniej do pełnoletności dzieci.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.