Jump to content

Czy coś ze mną jest nie tak? Przejmuje się gdy laski nie zwracają na mnie uwagi

Recommended Posts

6 godzin temu, Krugerrand napisał:

Nie obrażaj mojego kota

@KrugerrandŚwięcie wierzę, że Twój kot nie miał powodu do obrazy. 😉

No ale ja to co napisałem powyżej zawieram w słowie "szacunek" do zwierzęcia.

Babcia szanowała krowę, którą doiła bo ta dawała jej mleko. Robiła to wszystko co wypisałem.

Ale jak krówka w szkodę weszła to ją wyganiała okładając rózgą i używając słów mało "kościelnych".

40 minut temu, Yolo napisał:

Zaś "szacunek" jako słowo- wytrych do tego żeby coś uzyskać, coś czego uzyskać by się nie dało w przypadku traktowania drugiej osoby jak normalnego człowieka, to jest o kant dupy rozbić taki "szacunek". 

@Yolo Nas tu podsumował ładnie.

Jak pokazujemy, słowo "szacunek" dla różnych ludzi będzie znaczyło coś innego.

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kobieta to istota przyziemna, pragmatyczna bez moralności, uczuć wyższych, egoistyczna dlaczego bo ma taki program dany przez naturę by urodzić i opiekować się dzieckiem.  Dlatego na partnera życ

Tak będzie, zobaczysz...

Ja już sam stwierdziłeś w tytule tematu, Twój problem polega na tym, że panie nie zwracają na Ciebie uwagi. Uzależniasz swoją ocenę i samopoczucie od tego czy kto zwraca na Ciebie uwagę lub nie. To je

16 godzin temu, Krugerrand napisał:

Mam kota i robię to wszystko poza wyprowadzaniem na spacer, kot wyprowadza się sam.

A Ty o tym wątku kłaków w podświadomości?

No to wtedy tak. Śracie razem, nie trzeba wyprowadzać.

Opcja 2...wyprowadza się sam?

Tj...pakuje mini walizeczki i leci do sąsiadki na srek homogenizowany, do wylizania z pudełeczka?

Tak czy siak dbanie o kobietę niema nic wspólnego ze strachem.

LICZY SIĘ INTENCJA.

" jak dbasz tak masz"....chyba, że z powiedzeniami i też polemizujesz to wtedyykk sory.....ke pasa  kiełbasa paradoX. 

Edited by Tornado
t9
W dniu 25.07.2022 o 01:38, Shark napisał:

Śmierdzi mi kolejną radą ekstrawertyka-imprezowicza w stylu "wystarczy być przystojnym ekstrawertykiem-imprezowiczem" a jak nie jesteś to "problem jest w twojej głowi stary".

Też mam takie wrażenie. Ze skrajności w skrajność. Jedni blackpillowo ("nie mam kwadratowej szczeny, buu..."), drudzy PUA-sowo i z po części redpillowo, ale chyba nie do końca ("wyjdź z tej budy, zagaj do 20 HB tygodniowo po pracy..."). Ta pierwsza skrajność oczywiście szkodzi forum od strony wizerunku, ale nie wiem czy ta druga nie wyrządza większej szkody naiwnym hurra-optymistom. Przecież praca nad mindsetem to dla niektórych całe lata.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.