Skocz do zawartości

A może warto czasem posłuchać "wroga".


bzgqdn

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami druga strona powie coś z sensem. Może warto wysłuchać jak one polują, żeby unikać pułapek.

https://youtu.be/wEsYhbKZoho

 

P.S. Abstrahując od samej babki przed ścianą, z winem w ręku, bo założę sie że kot lub dwa też się poza kadrem kręci. Po odsunięciu tego na bok jest calkiem merytoryczna.

Edytowane przez bzgqdn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2022 o 18:34, bzgqdn napisał:

Po odsunięciu tego na bok jest calkiem merytoryczna.

Jak jest ściana i ona to spokojnie przyjmuje to ok, jeśli nie, to nie wiem czy warto słuchać, może okazać się, ze jedno mówi dla lepszych zasięgów, a co innego robi. zresztą słuchasz częściej tej youtuberki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid, nie znam jej, YouTube mi podsunął. W tym filmie rzuca kilka porad laskom jak wyjść z friendzone, zacznij być inna, zaskocz go itp.

Ona tu faktycznie z sensem gada, jej porady majt prawo zadziałać.

Wrzuciłem na forum w ramach hmm przestrogi. One nie siedzą w magicznej wylęgarni dup. Mają internet, fora, niektóre takie raczyska jak "polki", czy "wizaż". Śmiem twierdzić że szkolą się do tej gry dłużej niż my.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bzgqdn napisał:

Śmiem twierdzić że szkolą się do tej gry dłużej niż my.

Pewien 7yd powiedział, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. 

W przypadku małp człekokształtnych, w tym ludzi wiadomo że rządu instynkt. Zwłaszcza u kobiet, jak mawiał Janusz Tracz - emocje nad rozumem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.