Skocz do zawartości

Nie potrafię randkować


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc bracia. 

Poznałem ostatnio pannę na tinderze. Po pisaliśmy chwile i spotkaliśmy się. Jeśli chodzi o pannę jest trochę nie śmiała, widać to bardzo, ale powoli się otwiera do mnie. Pierwsza randka myślę że całkiem fajnie czas spędzony, rozmowa, panna zadowolona, podziękowała, przytuliła na pożegnanie i liczy na więcej. Spotkaliśmy się drugi raz, też całkiem ok, nie calowalismy się jeszcze, za bardzo z tym zwlekam i za mało jest po między nami tej chemi, dlatego do końca nie wiem jak to ogarnąć. W ten weekend jedziemy razem nad jezioro i nocujemy tam, (sama opłaciła nocleg dla nas) 

 

Dziś 3 randka prawdopodobnie, pasuje mi się zbliżyć do niej, tylko do końca nie wiem jak to ogarnąć

 

Panna jest mną zainteresowana, widać to, może ona potrzebuje czasu i będzie coraz to lepiej? Czy chemia powinna być od razu? 

Dodam jeszcze, że wcześniej jak z innymi panna mi się spotykałem z tindera. To od razu na przywitanie podchodziłem i dawałem buziaka w policzek i się przedstawiałem, a teraz jak przejeżdżałem po nią to wchodziła do samochodu, a tak w samochodzie jakoś nie mogę tego ogarnąć

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, $Szarak$ napisał:

A z poprzednią już się rozstałeś? 

Jeszcze nie, gram w jej grę, ciche dni, nie wiem co czuje itp

2 minuty temu, I1ariusz napisał:

Chemii nie ma po twojej stronie czy jej? Wg mnie idzie wszystko dobrze. Jeśli zaproponowała wyjazd i sama opłaciła nocleg to nie wiem jaki inny bardziej ewidentny dowód potrzebujesz.

Obie strony chyba, nie ma takiego kurwika, wiesz o czym mówię gdzie jest ta namiętność , siedzenia na kolanach patrzenie w oczy itp. 

No ale może za wcześnie jeszcze na takie rzeczy. Dziś będę się starał przełamywać bariery i zbliżyć się do niej

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elogejter napisał:

Jeszcze nie, gram w jej grę, ciche dni, nie wiem co czuje itp

Obie strony chyba, nie ma takiego kurwika, wiesz o czym mówię gdzie jest ta namiętność , siedzenia na kolanach patrzenie w oczy itp. 

Na tym wyjeździe wykonaj ruchy inaczej może pomyśleć, żeś ciepła klucha. Ona sama ci się podstawia. Teraz będzie okazja na pierwszy pocałunek, przytulenie i reszta pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, I1ariusz napisał:

Na tym wyjeździe wykonaj ruchy inaczej może pomyśleć, żeś ciepła klucha. Ona sama ci się podstawia. Teraz będzie okazja na pierwszy pocałunek, przytulenie i reszta pójdzie.

Dobra dzis muszę ogarnąć to tak żeby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, I1ariusz napisał:

Wszyscy tutaj, siłą rzeczy, są trochę cyniczni jeśli chodzi o romanse wszelkie i przejmowanie się tym. Nie jest to bezpośrednio do ciebie.

Większość panien urodziwych ma wyjebane i szuka najlepszej partii dla siebie, spotykając się z kilkoma gośćmi na raz . Także Ia też mam wypierdolone w to, jestem młody i zaczynam się bawić. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą mi też kiedyś panna rogi dorobiła. I czułem się bardzo chujowo , zresztą obecna partnerką jest sama sobie winna,że szukam czegoś innego

 

Jak facet zje w domu to nie je na mieście. A jak nie zje w domu to będę jadł na mieście. Tyle w temacie

2 minuty temu, Mariusz 1984 napisał:

Kolego, skoro sama opłaciła wyjazd, to musisz bardzo mocno się postarać żeby to zjebac 😛

ps: napisz potem jak było:p

Sama opłaciła. Ja płaciłem paliwo na 1 randce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elogejter napisał:

Zresztą mi też kiedyś panna rogi dorobiła. I czułem się bardzo chujowo , zresztą obecna partnerką jest sama sobie winna,że szukam czegoś innego

 

Jak facet zje w domu to nie je na mieście. A jak nie zje w domu to będę jadł na mieście. Tyle w temacie

Sama opłaciła. Ja płaciłem paliwo na 1 randce. 

No to chyba wszystko jest tutaj jasne:) baw się dobrze:)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, elogejter napisał:

Nie wiem czemu niektórzy cisną beke w moich postach.

 

Bo sam czytając Twoje posty uśmiecham się pod nosem. Dla starych wyjadaczy którzy z nie jednego komina wygartywali. Akcje w stylu buziaczek w policzek, łapanie za kolanko. To romansami z liceum zalatują. 

 

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Bierzesz za fraki i ruchasz skoro jedziesz z panna nocować pod jednym dachem. 

 

I to jest postawa :).

 

@elogejter Tak że na wyjazd bierz zapas gumek, oliwkę do masażu oraz żel nawilżający :).

 

21 minut temu, elogejter napisał:

Nie jak baba. Po prostu jestem młody i co w tym złego że szukam innej opcji? 

 

Każdy od czegoś zaczynał :). Powodzenia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krugerrand napisał:

Poznałeś pannę, kilka razy się spotkaliście, będą kolejne spotkania, pani zapłaciła za Twój nocleg nad jeziorem, czyli zainwestowała, a Ty chcesz nam wmówić, że nie umiesz randkować.

 

W sensie chodzi mi tylko o ten kurwik o ta namiętność, o ta chemię. Bo nic nie zrobiłem za bardzo w tym kierunku, a jak zrobiłem to idzie to stopniowo, małymi kroczkami. Nie wiem czy przez to że panna nieśmiała czy co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał:

Czesc bracia. 

Poznałem ostatnio pannę na tinderze. Po pisaliśmy chwile i spotkaliśmy się. Jeśli chodzi o pannę jest trochę nie śmiała, widać to bardzo, ale powoli się otwiera do mnie. Pierwsza randka myślę że całkiem fajnie czas spędzony, rozmowa, panna zadowolona, podziękowała, przytuliła na pożegnanie i liczy na więcej. Spotkaliśmy się drugi raz, też całkiem ok, nie calowalismy się jeszcze, za bardzo z tym zwlekam i za mało jest po między nami tej chemi, dlatego do końca nie wiem jak to ogarnąć. W ten weekend jedziemy razem nad jezioro i nocujemy tam, (sama opłaciła nocleg dla nas) 

 

Dziś 3 randka prawdopodobnie, pasuje mi się zbliżyć do niej, tylko do końca nie wiem jak to ogarnąć

 

Panna jest mną zainteresowana, widać to, może ona potrzebuje czasu i będzie coraz to lepiej? Czy chemia powinna być od razu? 

Dodam jeszcze, że wcześniej jak z innymi panna mi się spotykałem z tindera. To od razu na przywitanie podchodziłem i dawałem buziaka w policzek i się przedstawiałem, a teraz jak przejeżdżałem po nią to wchodziła do samochodu, a tak w samochodzie jakoś nie mogę tego ogarnąć

Alkohol kurwa, znasz takie słowo 😂😂

 

Gdyby nie alkohol to już dawno byśmy wymarli bo nieśmiali ludzie by się nie romnozyli 🤣🤣🤣

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, elogejter napisał:

W sensie chodzi mi tylko o ten kurwik o ta namiętność, o ta chemię. Bo nic nie zrobiłem za bardzo w tym kierunku, a jak zrobiłem to idzie to stopniowo, małymi kroczkami. Nie wiem czy przez to że panna nieśmiała czy co. 

 

 

Nie ma co rozbijać tematu na atomy. Poruchaj sobie na tym wyjeździe. A nie zachowuj się jakby miała to być kolejna ta jedyna.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baca1980 napisał:

 

 

 

Nie ma co rozbijać tematu na atomy. Poruchaj sobie na tym wyjeździe. A nie zachowuj się jakby miała to być kolejna ta jedyna.

 

 

Panna to jest totalne przeciwieństwo mnie. Spokojna. Jak mówi to szeptem. Strasznie cicho. A ja raczej należę do osób głośnych które potrafią się sprzeciwić, czy przyjebać komuś, czy ogólnie pewna siebie i zdecydowana w wielu dziedzinach. Jak jej opowiadałem jakieś tam historię z życia to widziałem że jej się oczka świecą, alfa elogejter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.