Skocz do zawartości

Nie potrafię randkować


Rekomendowane odpowiedzi

Pojedzone, trochę wina po pilem sex był ale nie do końca tak jak chciałem. Na początku obciagnela porządnie i polknela wszystko, nie spodziewałem się bo to taka grzeczna dziewczynka, po jakimś czasie druga rundka ale nie mógł mi stanąć, ssala go ciągle na chwile postawiła i opadał, chwile ja pogrzmocilem i do spania. 

 

(Pierwszy raz będę uprawiała sex bez gumki) 

 

W gumce w ogóle nie mogłem utrzymać erekcji, nawet nie doszedłem jak ja wtedy walilem. 

 

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter to dla pewności spytaj się jej konkretnie (tak lub nie, żadnego wymigiwania się z jej strony) kiedy miała okres i dni płodne. Cały finał sprawy, z biegiem czasu nauczyłem się podchodzić do tego na luźno, Ty też tego się nauczysz. Gdybym miał się tym przejmować, to już bym z 5 razy został ojcem.

Edytowane przez Maniek92
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elogejter napisał:

Jutro jej powiem że nie wiem co czuje i że potrzebuje czasu

Albo Ghosting i tyle, najgorsze to że panna zna mój adres, no i na fb mam wspólne foty z partnerką, mam nadzieję że nie zacznie pisać do mojej obecnej

Teraz się zacznie telenowela. Szkoda, że nie mogę jeść popcornu... XD

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter według mnie jesteś jebanym kurwiskiem i szmatą a forum ma podwójne standardy widzę, gdzie pisze się jak to kobiety są złe bo zdradzają ale jak facet tak robi to ogólny poklask (z nielicznymi wyjątkami). Hipokryzja na maksa. Dobrze, że wypierdalam stąd, miejsca pełnego hipokryzji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosik wyluzuj.

Perypetie @elogejter to taki forumowy folklor i telenowela, wiec śledzimy je z uwagą. Jesteś tu od 2019 roku wiec powinieneś wiedzieć. Doradzaliśmy aby zostawił poprzednią dla tej nowej, ale zrobił inaczej. Jego życie, jego decyzje.

Trwać w związku i mieć ons-y nie ma sensu. Albo się wiedzie życie ruchacza, albo ustabilizowane związkowe. Życie w kłamstwie jest ogólnie złe i na dłuższą metę niszczy psychikę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elogejter napisał:

Przynajmniej nie ma nudy gosciu

Liczyliśmy na streama z akcji ;-), a na poważnie @elogejterto jesteś mocno uzależniony od forumowej atencji. Pisząc w temacie "Nie potrafię randkować", historyjki jak zbajerowałeś jakąś samicę, która niby zapłaciła za hotel, żeby być zerżniętą.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

Liczyliśmy na streama z akcji ;-), a na poważnie @elogejterto jesteś mocno uzależniony od forumowej atencji. Pisząc w temacie "Nie potrafię randkować", historyjki jak zbajerowałeś jakąś samicę, która niby zapłaciła za hotel, żeby być zerżniętą.

Pisze jak jest. Nie szukam atencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał:

Pisze jak jest. Nie szukam atencji. 

Skoro nie szukasz atencji to czego? Robisz live ze swojego spotkania, wszędzie dopytujesz co, gdzie i jak. Innymi słowy, czegoś ewidentnie Ci brakuje. Może przyjaciół, może zainteresowania, a może jeszcze czegoś głębiej, dlatego nie rozstajesz się z dziewczyną i zdradzasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.