Skocz do zawartości

Zamiennik instagrama


deleteduser159

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

 

Czy jest jakiś zamiennik dla aplikacji instagram lub opcja modyfikacji w taki sposób aby:

 

- nie dostawać reklam sponsorowanych (dupy i cycki)

- aby móc ograniczyć przeglądanie wyłącznie do osób które śledzę*

z ikonki lupki - zlikwidowanie wszystkich obrazków czyt. (sztucznych dup itd..)

Denerwuje mnie upychanie na siłę profili głupich cip 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka fajna stronka https://www.picuki.com/

 

Na podstronie O NAS mają:

Cytat

Picuki.com is a simple Instagram editor and viewer. You can browse and edit Instagram profiles, stories, followers, posts, tags and locations for an unlimited period of time and completely for free. You can check your posts or your friends' profile posts, followers and profiles that they are following. You can also explore any Instagram tag, e.g. #happy, or you can check likes and comments under any post. Enjoy using Picuki.com and share it with your friends on social networks.

 

W sklepie Play jest dostępna aplikacja Picuki, gdzie możesz sobie tworzyć zakładki profili.

Ja konta na Insta nie mam, ale czasem przeglądam kilka interesujących mnie profili i jak na razie korzystam z tego rozwiązania.

Jak dla mnie proste i eleganckie rozwiązanie.

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instagram działa na algorytmach. Skoro pokazują ci się takie treści w nadmiernej ilości, wykrył, że chociażby dłużej popatrzyłeś na jakieś zdj (może śledzić dokładne ruchy kursora w tysięcznych częściach sekundy), kliknąłeś kilka razy na jakąś dupencie i już weszło to do twojego profilu zainteresowań, masz połączone konto z innymi na którymi to robiłeś... 

 

Stwórz nowe konto całkowicie ignorując roznegliżowanych ludzi, a lubiąc tylko inspiracyjne rzeczy (rozwojowe). Po kilku miesiącach będziesz miał profil zgodny z twoimi zainteresowaniami (oparty o to co przeglądasz). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij oglądać i śledzić strony gdzie jest pokazywany stary sprzęt grający, kolekcjonerów winyli, kolekcjonerów białej bronii, sklepy z winem, importerów aut i motocykli z USA, górskie wspinaczki, wyścigi psów corgi, stare obrazki z filmów Si-Fi, sushi-masterów, kluby koszykarskie, kluby piłki ręcznej, stronki jak diy simple. Nie wyświetli Ci się tam żadna kobieta i nadal będziesz miał dużo radochy z używania tej aplikacji. Bardzo szybko okaże się też że świat nie stoi na dupach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Maninblack napisał:

Dzień dobry :)

 

Czy jest jakiś zamiennik dla aplikacji instagram lub opcja modyfikacji w taki sposób aby:

 

- nie dostawać reklam sponsorowanych (dupy i cycki)

Mam instagrama i nigdy takich reklam nie widziałem. Reklamuje mi się już prędzej jakiś Toptal czy Turing albo gry mobile.
Może nie szukaj dup i cycków..?

Cytat

- aby móc ograniczyć przeglądanie wyłącznie do osób które śledzę*

To by nie miało sensu bo by kogoś wyśledzić, to musi Ci się najpierw pokazać

Cytat

z ikonki lupki - zlikwidowanie wszystkich obrazków czyt. (sztucznych dup itd..)

Denerwuje mnie upychanie na siłę profili głupich cip 

One nie są na siłę. Masz pecha i tyle. W lupce widzisz chyba to co chwilowo jest popularne i chyba  w jakiś sposób koresponduje z Twoimi zainteresowaniami.
Ja mam teraz w lupce jakiegoś bodybuildera, poradę psychologiczną, słownik turecko angielski i zdjęcie trąby wodnej.

Influencerzy jakich obserwuje to Zack Pinsent @pinsent_tailoring
Mohammed Muheisen @mmuheisen
Chris Hadfield @colchirshadfield
Oraz pewnie damski profil @przepisyspawalnicze
 

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 10:58, Maninblack napisał:

- nie dostawać reklam sponsorowanych (dupy i cycki)

z ikonki lupki - zlikwidowanie wszystkich obrazków czyt. (sztucznych dup itd..)

Denerwuje mnie upychanie na siłę profili głupich cip 

Byleby tylko wszędzie wstawić te kobietki, za niedługo już będą babony z lodówki wyskakiwać :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, nowy00 napisał:

Byleby tylko wszędzie wstawić te kobietki, za niedługo już będą babony z lodówki wyskakiwać :D 

Ostatnio jadąc "eSką" widziałem wielki billboard firmy, która produkuje okna. Oczywiście przy oknie pani w stroju. Tak się zagapiłem, że prawie dojechałem do auta przede mną.

Proszę na siebie uważać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RockwellB1 napisał:

Ostatnio jadąc "eSką" widziałem wielki billboard firmy, która produkuje okna. Oczywiście przy oknie pani w stroju. Tak się zagapiłem, że prawie dojechałem do auta przede mną.

Proszę na siebie uważać;)

Trzeba być czujnym jadąc autem. Dobry wygląd laseczki robi swoje :D

9 minut temu, Libertyn napisał:

Faceci facetom zgotowali ten los.

Na to wygląda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez reklam ciężko cokolwiek znaleźć...w końcu obecnie instagram = FB, a politykę Mr. Zuckerberga każdy co grubsza zna...

Jeżeli każde duże medium nie będzie podążało za trendami, które sam opisałeś - to odpadnie pod wpływem konkurencji.

 

Opłaca się pokazywać dupy, c*py etc., bo ludzie chcą to oglądać. Przynajmniej większość chce mieć namiastkę "boskiego" życia, przeglądając wyselekcjonowane profile "infuenserów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.