Skocz do zawartości

Duże eventy typu Sunrise festival, Boris Brejcha itd czy ktoś z braci jedzi? temat ogólny imprez EDM


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

  • bassfreak zmienił(a) tytuł na Duże eventy typu Sunrise festival, Boris Brejcha itd czy ktoś z braci jedzi? temat ogólny imprez EDM
18 minut temu, MaxMen napisał:

@bassfreak posłucham tych kawałków co wstawiałeś ale już wiedzę i ogólnie się domyślam po dzisiejszych trendach,że trochę inny klimat niż lubię. Sam osobiście byłem na SF w 2006, wcześniej też jeździłem na pierwsze Parady wolności do Łodzi, jestem ciekaw jak wyoadnie tegoroczna już za kilka dni, ale boje się, że tęczowa zaraza może ją opanować, już widzę jak ludzie hejtują PW sądząc, że hejtują marsz równości w ogóle nie wiedzą, że to nie ta impreza.

A ja to właśnie odhowany na klimatach lat 2000, jak się interesujesz to wiesz co się wtedy grało, jak dla mnie ta muzyka wtedy była bardziej rytmiczno-energiczna do tańca itd itp. 

A czemu organizacyjnie dramat? 

Muzyka z tych 5 scen się jakoś nie gryzła? 

 

 

Na Amfiteatrze to był dopiero dramat jak było wąskie kilka m przejście dla tysięcy ludzi, a strumienie szczochów płynęły z Toi Toi'ów 

Tu ci odpiszę

 

Nie tyle co klimat się zmienił co sama muzyka i trendy na świecie ale akurat i eric i paul są można powiedzieć poza "mainstrimem" typu david guetta itd, Eric prydz zaczynał od każdemu chyba znane "call on me" do tego np dobry trance to praktycznie umarł w 2010-2012.

Wiesz co ciężko powiedzieć bo byłem gównie na red stage ciągle ale podobno lekko przebijało gdzieś obok

Organizacja dramat bo po pierwsze całe 3 dni miało być od 17 a było od 18 na bramkach, kible później dramat jak by zwierzęta tam się załatwiały nie było toiów ale syf i pozatykane, kiblów za mało.

Na moje za mało punktów gastro i z alko w godzinach szczytu, dojazd do kołobrzegu po imprezie też zjebali. 

 

Każdy kto narzeka na powyższe powie to co ja że tylko lineup i muza uratowały sytuację. Na prawdę na bogato 6 scen część lineup-u to światowe nazwiska i chyba można powiedzieć że redstage to była główna scena bo nagłośnienie i wizualnie super szczególnie widać to właśnie na secie Erica i Paula.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś lubię muzykę elektroniczną komercyjną czy tam mainstreamową. Szczególnie wszelkiej maści remixy. Naturalnie tej bardziej ambitnej na evencie chętnie posłucham. 

 

Od lat wybieram się na SF i wybrać się nie mogę. Za rok 40stka i tak pomyślałem aby zaliczyć SF i Tomorrowland bo to wstyd tak odkładać coś latami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 30.07.2022 o 11:43, bassfreak napisał(a):

No właśnie czy ktoś z grubej rury wybiera się na Tomorrowland? ja raczej nie dam rady w przyszłym roku ale za 2 lata bym poleciał nie ukrywam ❤️🤯

Ja mam zamiar jechać w 2024 :)

W tym roku byłem pierwszy raz na Sunrise i byłem zachwycony. 

Scena Black siedziała mi totalnie, największa wiksa, reszta była za słaba na me upodobania :D 

 

Zaraz jak tylko można było to zapisałem się na Mayday z ekipą i też pewnie nie będzie miękkiej gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.