Skocz do zawartości

Witam


Jason22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam 19 lat (dokładnie mówiąc za niecały kwartał kończę 20). Na redpilla natrafiłem w zasadzie przypadkiem (ale już dawno nauczyłem się, że w życiu nic nie dzieje się przypadkowo). Wczoraj przed snem wpadłem na genialny pomysł, aby odnaleźć jakieś męskie forum obracające się w tych właśnie tematach i zarejestrować się na nim. Tak oto jestem.

 

Za niedługo podzielę się moją historią, będzie ona niecodzienna, dlatego powinna Was zainteresować (przynajmniej takie mam wrażenie xD). 

 

Na zakończenie jeszcze dodam, że czerwoną pigułkę połknąłem na początku maja tego roku i od tamtego momentu moje życie zmieniło się o 180 stopni. Podstawy tajemnej wiedzy opanowane, a czerpałem i czerpię ją z kanałów na YouTubie: „Musisz Wiedzieć”, „Roman Warszawski niebinarnie”, „Silva Verborum”. 

 

Mam nadzieję, że taki „chłopaczek” (bo mężczyzną jeszcze mnie nazwać nie można) też znajdzie miejsce na forum 😇

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jason22 napisał:

zerwoną pigułkę połknąłem na początku maja tego roku

Witaj cumplu, sporo lektury przed Tobą. Zazdroszczę Ci, że w tak młodym wieku trafiasz na to zacne grono. Słuchaj się doświadczonych braci, nawet jak nie jest to zgodne z tym co ci się wydaje. PS. Nie popadaj za szybko w samozachwyt, 3 miesiące to wstęp i dużo pracy przed Tobą. Ale jesteś na bardzo dobrej pozycji!  

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Trafiając w tak młodym wieku na forum już masz duży handicap i przewagę nad nieświadomymi rówieśnikami. Wykorzystaj tę wiedzę mądrze, lepiej się uczyć na cudzych błędach (patrz dział świeżakownia -obowiązkowo do przeczytania).

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Trafiłeś w miejsce gdzie dowiesz się co to jest kobieta, jak działa, czego chce, jaka jest jej natura.

Jesteś w idealnym wieku na naukę, wiedzę, która na samym początku może wywołać dysonans 

poznawczy bo zastana rzeczywistość nie będzie się zgadzać z informacjami jakich się dowiesz.

Od dziecka wszyscy wokoło pociskali nam bzdury, brednie na temat kobiet, związków, gry.

Nie jeden chciałby być na twoim miejscu w wieku 20 lat gdzie tajemna wiedza jest na wyciągnięcie ręki.

Bo większość z nas niestety dopiero przed i po 30 dowiadywała się prawdy.

Tak czy inaczej twoi rówieśnicy żyjący w matrix będą nieświadomi tego wszystkiego a ty będziesz

przed nimi o krok do przodu i już nie dasz sobie wejść na głowę, będziesz wiedział jak grać,

odbijać testy, nie poddawać się manipulacjom, szantażom kobiet.

Szybciej u kobiet będziesz wyłapywał niespójne zachowania, kłamstwa, czerwone flagi.

Czyli staniesz się bardziej świadomy, uważny.

Swoja naukę uzupełni o książki Marka do tego nagrania na radiosamiec2.

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.