Skocz do zawartości

To wszystko wina Vincenta!!!


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Strzała brachy!!!

 

Jestem Tomek, mam 27 lat, pochodzę z Trójmiasta. Od 5 lat jestem spawaczem, pracowałem w różnych rejonach Europy, od 2 lat na stałe w niemieckiej stoczni.

 

Czytam forum od końca października zeszłego roku, a stronkę samczeruno gdzieś od 1,5 roku które to artykuły na niej przepierdoliłem we wszystkie strony i stwierdziłem jedno, autor jest jebanym geniuszem. Obydwie zostały mi polecone przez mojego najlepszego kumpla z czasów technikum, z którym siedziałem w jednej ławie - Vincenta. Kumplowaliśmy się przez szkołę średnią, potem kontakt się urwał, drogi rozeszły ale jakieś 3 lata temu go odnowiliśmy i teraz intensywnie go podtrzymujemy. Vincent jest jedyną osobą z technikum z którą mam i chce utrzymywać znajomość. Długo się wahałem czy się zarejestrować tutaj, ale w końcu się zdecydowałem, bo myślę że i ja mam coś ciekawego do napisania o babach w tym o mojej popierdolonej eks-żonie.

 

Dokładnie rok temu wziąłem ślub, a w styczniu tego roku się rozwiodłem. Nie będę robić offtopu więc jakoś na dniach opisze swoją historię w odrębnym dziale.

 

Poglądy polityczno-ekonomiczno-społeczne: zdecydowanie prawicowe, antylewackie, antyfeministyczne, prowolnorynkowe.

Zainteresowania: piłka nożna, motoryzacja, trochę kulturystyka, od jakiegoś roku NLP/rozwój osobisty/transurfing oraz Austriacka Szkoła Ekonomii (Vincent ogromną inspiracją). W tym miejscu pragne pochylić czoło nad robotą, jaką odwala kolega EnemyOfTheState - szacunek bracie, za Twoje teksty i wiedze z ekonomii.

 

Od razu mówię, że nie będę się za często udzielał, głównie z braku czasu, poza tym już za tydzień będę w Niemczech, teraz siedze w Trójmieście. Njawyżej będę przeglądał forum i od czasu do czasu coś od siebie napisze.

 

Pozdrawiam wszystkich samców i ciesze się, że w końcu zdecydowałem się dołączyć do tego elitarnego grona, ostatecznie przekonał mnie Vincent.

 

P.S Avatar wstawiony, regulamin przeczytany, Vincent mnie o wszystkim poinstruował.

Edytowane przez Kosa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wroński napisał:

Hej. Szybko ci poszło z tym małżonkowaniem ;)

 

Ano. Dobrze w sumie że się tak szybko wykaraskałem z tego układu i że nie zdążyła mnie jebnąc na jakieś grubsze $$$.

No i nie mieliśmy dzieci, Bogu dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
a swoją drogą to ciekawa sprawa z tym ślubem i rozwodem. Mimo 25lat na karku, nieustannie, co raz silniej męczony jestem magicznym pytaniem "a kiedy się ożenisz". Gdyby tak wynająć kobiałke, hajtnąć się i za tydzień wziąć rozwód.  i w odpowiedzi na takie pytania mieć żelazną odpowiedź: "no przecież byłem już żonaty". 
Marzenia ...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę! "Brzytwa", "Kosa"... To ja chyba będę interweniował u Mistrza w sprawie zmiany nicka... powiedzmy na... "Żyleta"! Chociaż nie, bo kojarzy się z Pamelą Anderson i kończy się na "a". To może... "Siekiera"? Eh! Też kończy się na "a".

 

 

Wiem! "Tasak"! :-)

 

 

PS

 

Witam i ja!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Oświecony napisał:

Kurczę! "Brzytwa", "Kosa"... To ja chyba będę interweniował u Mistrza w sprawie zmiany nicka... powiedzmy na... "Żyleta"! Chociaż nie, bo kojarzy się z Pamelą Anderson i kończy się na "a". To może... "Siekiera"? Eh! Też kończy się na "a".

 

 

Wiem! "Tasak"! :-)

 

 

PS

 

Witam i ja!

 

 

 

 "Widły"...też brzmi ostro :D:P bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.