Skocz do zawartości

Witam Brać szanowną


Solar Taxi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Forum obserwuję od dłuższego czasu, w końcu jednak przełamałem się i oto jestem po stronie "czynnej".

Krótko o sobie: przedział wiekowy 30-40, kawaler, bezdzietny, INTP/INFP, do tej pory zamieszkały w różnych punktach szeroko rozumianego południa Polski, myślami coraz bardziej skierowany ku emigracji. Zainteresowania: głównie kino, książki i filozofia, trochę podróże - było parę "epickich", ostatnimi czasy jednak krótsze tripy weekendowe. Aaa, no i polityka trochę też ;) Doświadczenie związkowe bliskie 0, zawodowe niewiele lepiej (obecnie praca na magazynach).

Główne problemy do przepracowania: poprawa decyzyjności i samooceny, częściowo relacji z rodziną, wsparcie w nofap i ważnych decyzjach życiowych.

 

Pozdrawiam i nie wykluczam zagoszczenia na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spokojnie napisał:

Witaj, ciekawa lektura przed Tobą, także baw się dobrze i korzystaj z rad Braci. 

Sporo ważnej wiedzy stąd już ogarnąłem, ogólnie jedną z moich bolączek od zawsze jest nadmierne teoretyzowanie i prokrastynacja. Paradoksalnie m.in. dlatego się zalogowałem: liczę na istną karuzelę... interakcji z Wami :D i takiego pozytywnego kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Solar Taxi napisał:

Sporo ważnej wiedzy stąd już ogarnąłem

Ja po 3 miesiącach nadal się uczę i nadal czytam + oczywiście polecane lektury które przewijają się w postach. 

 

4 minuty temu, Solar Taxi napisał:

nadmierne teoretyzowanie i prokrastynacja

Ustal cele, bądź konsekwentny - dużo dobrego przed Tobą! Kopalnia wiedzy i doświadczenia na pewno będą dobrą motywacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Część. Zalecam dystans. 

 

Cześć Libertyn. Nie sprecyzowałeś, o jaki dystans chodzi, ale może właśnie o to chodzi:) Traktuję jako krótkie przypomnienie zasady, by nie brać życia zbyt serio.

7 minut temu, GriTo napisał:

 

Czyli masz 31 albo 39?

 

Inaczej się rozmawia przed jak i za ścianą, która każdego z Nas czeka.

Bo tak! :) 

 

Trochę bliżej 40. A czy po ścianie trudno powiedzieć. Na pewno w kościach bardziej chrupie niż w połowie żywota, coraz bardziej też udziela się poszukiwanie czegoś "nowego", ucieczki z matrixa, "poszukiwanie własnego ja" itp. Jednak koniec końców często wychodzi, że ego tym steruje, czyli znów matrix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.