Skocz do zawartości

Bezpośrednia Ukrainka z sympatii - naciągaczka?


Rekomendowane odpowiedzi

@Mariusz 1984 ja nie kumam skąd się NAGLE wziął taki hejt na te ukrainki na forum mimo, że przez dłuższy czas były tu chwalone.

 

Wiadomo, że nigdzie nie chodzą same ideały ale do kurwy nędzy nikt mi nie wmówi, że wyjdziesz z nimi gorzej albo tak samo jak z p0lką.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Co wy z tymi Ukrainkami? Nie lepiej sobie ogarnąć fajną mulatkę/Hiszpankę/Chinkę? One też lubią się ruchać, i nie są takie intereresowne.

Tyle tych swietłan tu najechało, że chłopy powinny się już nauczyć, co się święci. A ci nadal spermią do tych wschodnich karynek.

 

Na fajny związek z dziewczyną ze wschodu były szanse - tak z dziesięć lat temu. Wtedy w naszym kraju były fajne, ładne, niezepsute dziewoje z Ukrainy, Białorusi, Mołdowy - na ogół studiujące. Teraz zjechał tu - za przeproszeniem - szajs (w sensie matrymonialnym). Obecne Ukrainki podzielić można z grubsza na dwie kategorie - te biedniejsze, szukające męskiego opiekuna, i te dziane, które mają łby napchane instalajfem, i które tak czy inaczej patrzą na wszystkich z góry.

Powodzenia - szukajcie diamentu w... :D 

Mniej urodziwi mogą mieć i tak problem z Ukrainkami bo te jak każda kobieta patrzą na wygląd :)

19 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Miałem przyjemność do tej pory z jedną Ukrainka z Tindera. I była to jedna z najbardziej konkretnych kobiet jakie spotkałem. 

Spotkanie, obiad, hotel, sex, drink, disco, hotel, sex, następnego dnia odwiozłem ja na pociąg. Dziękuję, do widzenia. Robiłem wszystko, jedyne co to w pupę nie chciała:p 

Tak wiec na Ukrainki póki co złego słowa nie powiem.

Do przodu :)

Była mniej roszczeniowa i bardziej życzliwa jakbyś porównał te spotkanie z jakąś p00lka? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@Mariusz 1984 ja nie kumam skąd się NAGLE wziął taki hejt na te ukrainki na forum mimo, że przez dłuższy czas były tu chwalone.

 

Wiadomo, że nigdzie nie chodzą same ideały ale do kurwy nędzy nikt mi nie wmówi, że wyjdziesz z nimi gorzej albo tak samo jak z p0lką.

Dokładnie.

 

12 minut temu, nowy00 napisał:

Mniej urodziwi mogą mieć i tak problem z Ukrainkami bo te jak każda kobieta patrzą na wygląd :)

Do przodu :)

Była mniej roszczeniowa i bardziej życzliwa jakbyś porównał te spotkanie z jakąś p00lka? 

Zdecydowanie. Mniej kombinowania, po prostu krótka piłka. A co do porównania z p00lkami; 

Ukrainka: łapie mnie za rękę podczas oglądania w filmu w kinie i mówi na ucho że chce mnie teraz zerznac.

P00lka: drama z powodu braku jej imienia na kubku od kawy że Starbucks:D

Sprawdź mój wpis w temacie " doświadczen z Tindera":)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

Bo p0lka przy Ukraińce wypada słabo. Co nie zmienia faktu, że i Ukrainki nie są żadnym cudem.

Zgadza się, zawsze znajdziesz kogoś ładniejszego, bardziej atrakcyjnego.

Ale jeśli masz ładna P00lke, i ładna Ukrainkę, tylko że polka cały czas cos pierdoli, fochy i szuka problemow gdzie ich nie ma, to wybór jest prosty:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zychu napisał:

Bo p0lka przy Ukraińce wypada słabo. Co nie zmienia faktu, że i Ukrainki nie są żadnym cudem.

 

Sam napisałeś o hiszpankach gdzie to jest jeszcze większy odpad niż p0lki, leniwe 5 razy bardziej i zjebane lewactwem 10 razy bardziej do tego na półwyspie iberyjskim jest taka kultura, że to, że kobieta się wali za pieniądze to nie jest nic złego i powszechnie akceptowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zychu napisał:

Nie lepiej sobie ogarnąć fajną mulatkę/Hiszpankę/Chinkę?

 

Wczoraj będąc na zakupach w markecie widziałem gościa z fajną dziewczyną z azji. Na moje oko wietnam. Miasto powiatowe więc nieczęsty to widok. Dziewczyna była bardzo ładna, skromnie ubrana (długa suknia, jakiś sweter zakrywający ręce). Popatrzyłem trochę jak robili zakupy i pomyślałem że gościu normalnie wygrał los na loterii. Nawet po jej mowie ciała widać było tą uległość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, selfmademan napisał:

Ja pierdole, hiszpanki to chyba najleniwsze baby na tym świecie, przysięgam.

Hiszpanki, Portugalki i Brazylijki. Są bardzo głośne, ciągle dra mordę, i zachowują się tak jakby brakowało im atencji.

Kiedyś jednej Portugalce która to niby mocno ćwiczyła na siłowni powiedziałem żeby pójść na nietypową randkę czyli najpierw iść razem poćwiczyć a potem żeby isc coś zjeść. To mi odpowiedziała: " but will you treat me like princes on gym? :D no żesz kurwa mać.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, selfmademan napisał:

Ja pierdole, hiszpanki to chyba najleniwsze baby na tym świecie, przysięgam.

Ale nie są takie zmanierowane jak Polki. 

@Król Jarosław I

Ja patrzę na to, która jest lepsza do zabawy. Hiszpanki są przyjemniejsze w obyciu i pogodniejsze od Polek. Przeciętna p0lka nie może się oprzeć pokusie, aby pochwalić się swoim "obyciem intelektualnym", dyplomem i znajomością literatury z zakresu psychologii/socjologii/finansów i rachunkowości. Ja się już napatrzyłem na te wszystkie p0leczki, które zgrywają mundre studentki, a gdy nikt nie patrzy, to rypią się z erazmusem w klubowym kiblu. Rzygam już tym, nie potrafię poważnie traktować polskich dziewczyn.

Nie idealizuję Hiszpanek, bo te wszystkie południowe baby też są leniwe i zbyt rozrywkowe, aby brać je na ltr, ale jeżeli szukam kobiety do ruchania, to chciałbym, aby miała w sobie trochę tej radości życia, która u polskich samic wygasa gdzieś tak około 23. roku życia.

Znam jeden kraj, z którego można jeszcze wyhaczyć niespierdoloną kobietę, ale takiej wiedzy za darmo nie będę udostępniał*. 

 

 

 

* albo co tam - Tybet. :P 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

 ja nie kumam skąd się NAGLE wziął taki hejt na te ukrainki na forum mimo, że przez dłuższy czas były tu chwalone.

Co Ty taki nie kumaty, od lutego już tylko Rosjanki, Białorusinki i konserwy z Irkucka są na Forumie koszerne. ;)

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to nie hejt, a trzeźwa ocena - one nie są takie cudowne, jak wam się wydaje. 

A jeszcze do lutego 2022 roku zaskakująco mało Polaków znało Ukraińców - tak po ludzku, z codziennego życia. Stąd też rozmaite uprzedzenia, ale i fetysze. 

Polskie chłopy do tej pory wypowiadały się o Ukrainkach wyobrażonych - a teraz mają przed sobą Ukrainki rzeczywiste, i okazuje się, że baba jak baba, żaden cud świata. W pewnych kwestiach lepsze od p0lek, i to tyle. Ale chłopy wiedzą lepiej, bo przecież wschodnia krasawica, matka i kochanka, do tańca i różańca, a jak pięknie po wschodniemu zaciąga...*

Ale weź tu napisz coś takiego, to jeszcze cię obsrają w podzięce. A pakujcie się w te wielkie paszynkowe miłości, za rok będziecie pierdolić smęty, że to nie tak, jak sobie wyobrażaliście etc. Jednak simp to simp. 

 

* moja znajoma - Ukrainka - mieszka w Polsce od siedmiu lat, mówi po naszemu bardzo dobrze, bez akcentu - ale dziwnym trafem, w towarzystwie polskich simpów włącza jej się paszynkowanie, czyli wschodni akcent. A simpowie w siódmym niebie, aż im kuśki dygu-dygu-dyg...

 

 

 

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

 

nikt mi nie wmówi, że wyjdziesz z nimi gorzej albo tak samo jak z p0lką.

Zależy od Ukrainki - i zależy od Polki. 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, GriTo napisał:

Nie znałem tego pojęcia :) 

;) 

Cyc jest, akcent jest, stado spermiarzy - jest.

 

No bo serio - mieszkać w Polsce od 2016 i tak zaciągać? Bez urazy, ale każdy Ukrainiec, jakiego znam (a znam ich fchuj), bo trzech latach nawija niemal jak Polak. Paszynka znalazła sposób na życie - czyli bycie Ukrainką z wielkim cycem.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zychu napisał:

Cyc jest, akcent jest, stado spermiarzy - jest.

 

A wiesz dlaczego nie wiedziałem?

 

 

Takie krótkie opowiadanie...

 

Siedzi dwóch dziadków na ławce. Spoglądają na przechodzące dziewczęta.

Upał, słonko świeci, nie chce się nic robić.

 

- pyta jeden drugiego - Jacek, podrywamy dupcie?

- e tam, zostaw, posiedźmy jeszcze na dupciach, wygodnie przecie...

 

 

No i właśnie, ja już sobie wolę posiedzieć, popatrzeć.

Zupa a dupa. To też ważne walory (między innymi, oczywiście).

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Dajcie sobie ludzie spokój z tymi Ukrainkami. 95% z nich to gold diggerki.

 

Jak 99% "normalnych kobiet. Większość kobiet nie kocha mężczyzny za sam fakt jego istnienia tylko za to co może jej "dać" :).

2 godziny temu, zychu napisał:

 paszynkowanie,

 

Wk.uriwa mnie to wschodnie zaciąganie niemożebnie:).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Taki dziwny temat - kilka dni temu skrobnęła do mnie młoda Ukrainka, że niedługo będzie w Polsce i odezwie się w piątek wieczorem i czy by mi nie przeszkadzało że jest z Ukrainy, że dobrze zna polski, że ojciec Polak etc. 

Pisanie do obcego mężczyzny z innego kraju, nie wiedząc czy nie jest jakimś psychopatą albo zabójcą. Już to jest trochę podejrzane.

17 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Odpisuję, że spoko - dlaczego niby miałoby mi to przeszkadzać? Dzisiaj loguję się i faktycznie - jest wiadomość dość długa - że fajnie że odpisałem, że ona dobrze zna polski, że nie szuka sponsora jak jej wielu panów napisało. 

Tia, Himalajka ;-)

17 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Ponoć chce poznać kogoś tutejszego, żeby jej pokazał okolice, pomógł zaaklimatyzować, pozałatwiać sprawy urzędowe etc. Od razu prosto z mostu proponuje szybkie spotkanie, na drinka czy cokolwiek, mam zaproponować miejsce. Niby zazwyczaj taka szybka nie jest , ale okoliczności wyjątkowe...

Tak wyjątkowe, że pisze to samo do tysiąca innych mężczyzn. Licząc, że któryś się złapie.

17 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Ponoć ma słaby internet i woli pisać smsy i wgle to najchętniej usunęłaby już konto bo nie chce żeby jej się znów premium nabiło. Zostawiła do siebie numer. 

Czyli SCAM później i być może nr do premium sms.

17 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Konto jest zablokowane - nie wiem czy usunięte, czy dostała bana? Ogólnie na profilu miała kilka zdjęc takiej zwykłej, nawet ładnej naturalnie dziewczyny. 

Rozsądniejsi zgłaszali ten scam i blokada. Też zgłaszam ruskie i ukraińskie scamy.

17 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Ktoś sobie organizuje akcje, by kogoś okraść albo nie wiadomo co? Ktoś miał styczność z taką sytuacją albo słyszał o czymś takim? 
Co by mi groziło, gdybym faktycznie skontaktował się z taką osobą? 

Miałbyś lekcję na własnej skórze, a tak sprawdziłeś w Google nr albo mail i nie musisz tracić czasu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.