Skocz do zawartości

Sławomir Majda - kanał Youtube


t0rek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z chyba bardziej odważnych w doborze tematów polskich ezoteryków. Parę przykładów filmów (które są tylko dodatkiem do jego strony)
 


Ciekawy jest ten ciąg reinkarnacyjny III Rzesza -> USA (wojna Wietnam/Korea) -> Polska (to już się pojawiało w innych filmach, np. poniżej).
Zwłaszcza w kontekście przemian w Polsce i np.  https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/31470,inflacyjne-pogrzeby-polskie-cmentarze-jak-z-usa
 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma bardzo dużo ciekawych idei, ale osobiście jestem bardzo ostrożny. Tematy z magravem czy jak to się nazywa, to nie wszystko co mnie niepokoi, kiedyś sprawdziłem co mówił (coś powiedział mi co wolę zachować w tajemnicy), myślałem że to być może jasnowidzenie, ale okazało się że mówił innym to samo.

 

Reasumując, moje doświadczenia są takie że korzystać, ale ostrożnie. Jednak zawsze daję mu lajka i coś szepnę o nim, bo poruszył kilka mega ważnych tematów jak np. przysięgi i inicjacje, jak się one kończą w innych wcieleniach, o ile w ogóle są inne wcielenia.

 

Kiedyś z nim rozmawiałem na skype. Pomocny człowiek, ale nie wytrzymałem, ma niesamowicie presjującą energię, jakby był dowódcą wojskowym :) Ale takie rzeczy jak cechy charakteru nie są wyznacznikiem przekazu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński A ja miałem akurat przyjemność poznać na żywo i miałem dobre odczucia, choć ma swoje fiksacje. Do tego ma normalną rodzinę, normalną pracę poza ezo (branża budowlana). Jest kulturalny i serdeczny do ludzi, nikogo na siłę nie wciąga i nie namawia na nic.  Jedne warsztaty, na których u niego byłem, zrobił dla trzech osób za 200 zł od łba za dwa dni, od rana do wieczora.


Cenię jego stronę internetową, bo to jest właśnie kopalnia wiedzy o różnych obciążeniach i tematach.
 

12 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

ma niesamowicie presjującą energię, jakby był dowódcą wojskowym

Z czym się w sumie nie kryje :) (Garibaldi)
FcstnGK.jpg



 

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.