Skocz do zawartości

Stonoga z dowodami


selfmademan

Rekomendowane odpowiedzi

To że żyjemy w pisowskim łajnie wiadomo nie od dziś. 

Co do Stonogi - kiedyś gadał z sensem i robił w miarę z sensem, potem pierdolił coraz większe głupoty, że Bolek to bohater itd. 

Więc zacząłem oglądać bez większej motywacji.

Pamiętam film o nim z nim Sejmowe Więzienie, pamiętam że mi się podobał.

 

Inna sprawa to prawo, i prawo pisowskie. 

Znam przypadek, gdzie ktoś oskarżył kogoś o wgniecenie nadkola. Wgniecenie niemal nie zauważalne, przez 1.5 roku ciągnie się sprawa.

Przez półtorej roku, nie potrafią zrobić analizy na lakierze i zmierzyć wysokość zderzaka czy się zgadza ze śladem na nadkolu.

Mnie złapali milicjanci że niby przekroczyłem setkę w zabudowanym, od razu bez dyskusji kazałem pisać do sądu bo mam ogromne wątpliwości co do sprawy. Minęło 1.5 miesiąca, nie ma rozprawy sądowej a mi zatrzymali uprawnienia m.in na... Motorower. 

Dobrze że nie mi uprawnień na wózki nie zatrzymali, w ramach bezpieczeństwa oczywiście.

 

W naszym kraju wiele razy były przypadki, że komuś aparat państwowy cofnął pozwolenie na działalność, oskarżył o oszustwa podatkowe i wielu ludzi zostało zaszczytnych. Piszą o tym Marek i Mosze w książce Jak zabezpieczyć majątek

 

Na koniec pragnę zauważyć jedną prawidłowość dla fanatyków pisostwa, plują na PO a do tej pory nikogo nie skazali. Miller za przekręty również nie poniósł żadnej kary, tusk, hgw i inni również. Ciekawe dlaczego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z naszymi politykami "alternatywnymi" jest taki, że w wielu aspektach mocno starają się dorównać PiS-owi, przez co zostają przezeń wchłonięci (niektórzy przez PO lub inną formację, bądź usunięci ze sceny/zagłuszeni). Stonoga, Kukiz, Palikot, Lepper, Tymiński, Hołownia... kto następny? Wyjątkiem jest Korwin, ale chyba nie bez powodu, no i powiedzmy jasno, nawet ta Konfa nie jest znowu tak znaczącą siłą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.