Jump to content

Mężczyźni nie chcą mieć dzieci

Recommended Posts

4 godziny temu, Shark napisał:

Dobre, najpierw piszesz 

a potem dwa razy doprecyzowujesz, że "w Polsce" i jeszcze ta Białoruś i Indie. No tak, zawsze znajdzie się kraj i czas z którym jeśli się porównamy to będziemy "mistrzem świata". Podałem szereg przykładów dlaczego dzisiaj jest gorzej niż było choćby 10-15 lat temu (i na świecie i w Polsce), przykładów, które zignorowałeś żeby porównywać obecną sytuację z głęboką komuną w Polsce czy nie wiem, epoką brązu.

Sorry ale są tacy co w 2013 kupili po 5 mieszkań i teraz robią life coaching ale jak ktoś dopiero zaczyna dorosłe życie teraz to ma przerąbane.

Prawda o narzekaniu jest taka że może to robić dosłownie każdy... 

Polska zajęła 32 miejsce na 189 państw pod względem poziomu jakości życia społecznego w 2018 roku.  

Większą szansę miałem urodzić się  poniżej 32 miejsca niż powyżej. 

Przypominam że Narzekanie obniża inteligencję 😁

Edited by Gixer
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jako 40latek nie posiadający dzieci i nieplanujący ich posiadania nie uważam żebym coś zjebał, że kierował mną strach albo wygodnictwo. Nie uważam także, aby rodzina dawała jakiegolwiek poczucie spełn

Kolejne rozbijanie gówna na atomy w klasyku "wiek, pieniądze, dzieci".... "Złota triada gównoburz" w akcji       Dziwi mnie tylko, że w gronie ponoć świadomych mężczyzn nie ma zrozumien

Może nie chcą sprowadzać kolejnego nieszczęśnika na ten skurvialy świat?

@Gixer i Pani @Barry chyba nie rozumieją, że świadomi mężczyźni mogą nie chcieć mieć dzieci i również być szczęśliwi. Jeżeli was dzieci uszczęśliwiają to ok, wasze życie. Mnie i wielu innym mężczyznom posiadanie gówniaków zniszczyłoby życie i wpędziło w niewolnictwo. Uszanujcie inne poglądy od własnych oraz głoszonych przez Matrix. 

• Like 3
9 godzin temu, Morfeusz napisał:

Mnie i wielu innym mężczyznom posiadanie gówniaków zniszczyłoby życie i wpędziło w niewolnictwo. Uszanujcie inne poglądy od własnych oraz głoszonych przez Matrix. 

Tylko jeden przekaz idzie na świecie i główny jedyny słuszny według wielu dotyczy:

zaręczyny, ślub, dzieci, jeszcze jakiś kredyt

Jeśli tego nie ma wówczas faceta się jedzie. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.