Jump to content

Recommended Posts

• Similar Content

• By Egregor Zeta
      Niestety nie każdy! Niektórzy mają zbyt dużego przysłowiowego kija w dupie...ale dziś nie o tym. Mówimy dość negatywnemu nastawieniu, negatywnym tematom i komentarzom w całym internecie!

Dziś będzie o zdrowiu, a ściślej rzecz ujmując o zarazie jaką jest śmiech. Śmiech jest zaraźliwy i to bardzo, jest o wiele bardziej zaraźliwy niż "covid", bardziej niż wszelkie "wirusy i bakterie" które w sumie tak naprawdę nie powodują żadnych chorób.

Więcej o właściwościach zdrowotnych chyba nie trzeba się rozpisywać, każdy tego doświadczył na sobie tylko czasem nie patrzymy na to co jest ważne w życiu.

Wyjaśniając zresztą pobieżnie trzeba przypomnieć że nigdy nie wyizolowano covida i żadnego innego wirusa który powodują "te" ciężkie choroby z którymi "doktorzy i naukowcy" zaciekle walczą od czasów takich oszustów jak Pasteur, Koch i inni podobni. Plandemia to nic nowego, to działo się w przeszłości za każdym razem i za każdym razem (w jakiś magiczny sposób) nie działało na tych co byli zarażeni radością życia. W sumie czyż nie tak jak teraz?

Jako "nauczkę" można przytoczyć że te same "braki w dowodach" dzieje się z innymi dziedzinami "nauki" i przykładami takimi jak: brak form pośrednich w ewolucji, brak zdjęć ziemi z kosmosu, brak samolotów w wtc 11 września i broni atomowej w iraku i "zjadliwe" braki dowodów w przyszłych plandemiach.
      Taką "predyktywną" i dołującą propagandę jak Resident Evil, Dzień żywych trupów, Było sobie życie itp możecie wyrzucić do kosza pod nazwą fantastyka nie naukowa. Plus całą literaturę akademicko naukową. Bo jak sami widzicie (?) można ją tylko o kant dupy rozbić.

Zalecam więc brać dawki przypominające w stanach gorszego samopoczucia.

A teraz zarażę Was śmiechem:

Tak jak już widzicie "nie trzeba już się go bać, jest w odwrocie..."

• By cst9191
      https://www.youtube.com/channel/UCKZ-cbXe5pNT8SyTjOAz_xA

• By Trevor
      Co wtedy zrobicie?

Obiecałem sobie że nie dam się jeśli chodzi o te szczepionki. Nie zaszczepię się choćby nie wiem co. Jeśli wprowadzą segregację (zakaz pracy dla niezaszczepionych) to robię test, kupuję bilet, pakuje plecak, i wyjeżdżam z Polski. Jeszcze nie wiem gdzie ale najlepiej do jakiegoś anglojęzycznego kraju poza UE. Nie zamierzam być żadnym męczennikiem za sprawę. 

Jakie sa wasze przemyślenia na ten temat?
    • By Marek Kotoński
      Od miesiąca albo i dłużej, noszę się z zamiarem założenia nowego kanału, gdzie będę nagrywał najczęściej o tym, co się działo podczas 2 wojny światowej. Ten temat ubóstwiam, jest to moja pasja, a być może poruszę też tematy z innych okresów historycznych. Jeśli mnie zainteresują, zaciekawią, kilka a nawet kilkanaście takich mam, to też się douczę i stworzę jakiś dobry materiał. Dobry w mych czach, a dla innych niekoniecznie... życie.

I powstało ważne pytanie - czy to ma być tylko nagrywane głosowo, jak na Radio Samiec2 (jakieś zdjęcie i mówię), czy też ma to być film, niekoniecznie taki, że stanę obok np. dużej mapy i będę mówił, tylko film gdzie mnie nie widać, a na ekranie pojawiają się obrazy. Niektórzy w takich momentach wystawiają swoją twarz nawet.

Z obrazem jest masa kłopotów:

1. Czas pracy znacznie się wydłuża, z godzinki, dwóch gdy tylko mówię, do pewnie kilku godzin gdy trzeba będzie poskładać obraz np. z kilkuset zdjęć i filmów. I to o tyle, jeśli niczego nie popsuję, a popsuję na pewno.

2. Nie mam do składania filmów umiejętności, ani przede wszystkim cierpliwości. Oczywiście w shotcut coś lekkiego i nieskomplikowane złożę, ale to wszystko. Chyba będę musiał się nauczyć obsługi softu na Tip Top, chociaż wolałbym nie. Kupiłem kiedyś w promocji vegasa, ale jest to trudny w obsłudze program, przynajmniej dla mnie. Wszystko czego się nie lubi robić, wydaje się mega trudne.

3. Długa robota przy ogarnianiu filmu mnie wkurza, bo niestety lubię krócej pracować i szybciej doświadczyć przyjemności za to co zrobiłem, niż pracować długo i dłużej czekać aż doświadczę większego spełnienia. To brzydka cecha, ale cóż zrobić

No i problem największy. Skąd brać materiały audio wizualne z 2 WŚ? Słyszałem że są bardzo drogie, więc jeden filmik mógłby naprawdę straszne pieniądze kosztować. Gdy mamy film godzinny - to zdjęcia i filmiki (może być i sto zdjęć) to masa tego będzie, a wszystko drogie tak bardzo, że wyjdą jakieś kosmiczne pieniądze.

Ktoś mi ostatnio mówił, że gdy minie 70lat od ostatniej wojny,  to zdjęcia są dla każdego (wygasają prawa autorskie), ale wiadomo że jakoś to sprytnie obeszli. Nie chcę nikogo okradać z jego zdjęć, chcę uczciwie, czysto to wszystko załatwić. Może tak jak jest pixabay, strona z której korzystam i masa darmowych zdjęć do użytku komercyjnego, to i może jest taka strona ze zdjęciami z 2 wojny światowej?

Z góry dziękuję za konkretne rady.

I co w ogóle myślicie o takim kanale? Wiadomo że miliardów na tym nie zarobię, ale daje mi to przyjemność, a także przybędą na mój kanał goście z dużą wiedzą by mnie poprawiać, a ja zamierzam z takich dobrych rad skorzystać. Historii człowiek uczy się całe życie, tyle jest wiedzy, ciekawostek i smaczków.

Nazwy kanału nadal nie mam, ogólnie mam dwa typy ale raczej mi nie pasują: Hihihistoria - symbolizuje że historia jest w sumie śmieszna, ciągle to samo, wojny, spiski, walka o zasoby i niewolników.

"Historię piszą zwycięzcy" - fajne ale długie, nie wiem też czy youtube przyjmie taką nazwę.

No i coś co bardzo mi się podoba, ale nie ma mowy żebym to zrobił - "historia bez gumy" - czyli niebezpieczna, prawdziwa i przyjemna, bez żadnych ograniczeń

• By Voqlsky
      Mało znany ale ciekawy i kontrowersyjny kanał „Działalność Apostolska” tłumacz,teolog,pisarz Jakub Szymański.
      Nie każdemu się spodoba ale ciekawa osobistość. Jako jeden z pierwszych „wykrył” Szustaka.

Uwaga  Pan Szymański lubi dawać dziwne mocne dźwięki ,lepiej ściszyć do np. 50%  volume ,i „efekty 3d”

Jakub Szymański, magister teologii KUL, tłumacz wybitnych tekstów średniowiecznych,specjalizuje się w tematyce dotyczącej angelologii i demonologii. (ksiązki Demony i magia buddyzmu,O aniołach)

Cykl 16 odcinków ZARAZA-Covid-Chiny
      ZARAZA świadectwa początku 1

ZARAZA świadectwa początku 2

ZARAZA świadectwa początku 3

ZARAZA świadectwa początku 4

ZARAZA 16 chiński wątek covid-19

o aktorze - Alec Guinness
      Ostatni Jedi i Elementy katolicyzmu cz 1

Ostatni Jedi i Elementy katolicyzmu cz 2

Adam Szustak popularny zwodziciel i jego błędy cz 1 Pseudo apoteoza pracy

Adam Szustak i jego błędy cz 3 bez patriotyzmu
      https://youtu.be/-PoqWVyZDVs

Adam Szustak i jego błędy cz 4 potopu nie było
      https://youtu.be/5hNVnxflzgY

Adam Szustak i jego błędy cz 13 Sól egzorcyzmowana A

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.