Skocz do zawartości

Książki o tematyce PUA


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

http://uwodzenie-milroh.blogspot.com/search?updated-max=2019-12-09T16:55:00-08:00&max-results=22

 

pokopiuj i wydrukuj na własny użytek może chłopaki ci coś polecą obcojęzycznego

Szczególnie polecam cykl artykułów "Psychika uwodziciela" i "Bliskość emocjonalna". To w pierwszej kolejności.

 

Z książek, "Jak zdobyć przyjaciół..." i "Sukces w relacjach międzyludzkich" Barszczewskiego, do tego "Psychologia miłości". Jak połączysz to z Milrohem, masz już solidną bazę. A do mindsetu ogólnego itp. nałogowe czytanie i oglądanie Zen jaskiniowca. Imo, jak połączy się tylko Milroha i Zen jaskiniowca i się to WDROŻY, to efekty będzie się miało lepsze niż po większości płatnych kursów i szkoleń wszelkich PUAsów. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapanuj nad popędem a nie zapanują nad Tobą
Forum

 

Ja p!Er^/icze, daleko nie trzeba szukać...

 

43 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

konstruktywne komcie

Money/looks/status chyba że wciskają coś jeszcze o czym nie wiem/y że chcą wcisnąć??? Oprócz płatnych kursów!

przegryw_2018-02-21_08-14-06.jpg

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam w klubach.

8 godzin temu, Tornado napisał:

GAME....GRA.

Płatnych?

.....darmowe są obarczone SPECIALNYM błędem poznawczym.

Jaki to błąd poznawczy ?

 

8 godzin temu, Arushat napisał:

Szczególnie polecam cykl artykułów "Psychika uwodziciela" i "Bliskość emocjonalna". To w pierwszej kolejności.

 

Z książek, "Jak zdobyć przyjaciół..." i "Sukces w relacjach międzyludzkich" Barszczewskiego, do tego "Psychologia miłości". Jak połączysz to z Milrohem, masz już solidną bazę. A do mindsetu ogólnego itp. nałogowe czytanie i oglądanie Zen jaskiniowca. Imo, jak połączy się tylko Milroha i Zen jaskiniowca i się to WDROŻY, to efekty będzie się miało lepsze niż po większości płatnych kursów i szkoleń wszelkich PUAsów. 

Czytałem obie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Perun napisał:

Jaki to błąd poz

.....orny?!

 

Jak nie wiesz dokąd płyniesz to żaden wiatr Ci nie służy.

Jak masz papiery sternika to zaczynasz cumac, że pływa się wiatrem POZORNYM.

....A TO za darmo dajooo to jest mnijwincyj burłaczenie....daleko temu do żeglowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, Zbychu napisał:

a co powiesz o przedmiotach z jego sklepu? Ceny dość spore, kursy za 500-1000zł, ksiązka 80zł

Powiem tak, jak potrzebujesz rozwiązań natychmiastowych-można kupować, chociaż o wiele lepszym pomysłem jest przerobienie CAŁEGO bloga i "skomponowanie" sobie systemu, który ci odpowiada. Tym bardziej, że znaczna część programów jest porozrzucana po wpisach (w Uwolnij zakładnika jest to niemal 100%) z tą różnicą, że  w płatnych materiałach tłumaczy dane kwestie o wiele lepiej, więc płaci się za odpowiednie wytłumaczenie działania danego narzędzia, niż za nie samo. Jak już kupować, to primo poczekać na promocję (najbliższa -50% powinna być pod koniec września) i kupić Być&Mieć, które jest opus magnum Mazura, niejako allin1, oraz Odwróć Grę, tylko w przypadku tego drugiego ostrzegam, że takie pojęcia jak moralność, dogmatyczność, "tak powinno być" itp. trzeba schować do kieszeni. 

 

Książka zaś, jeżeli jest to "Zostań drapieżnikiem" to zapis "Rozmowy Osmana i Mazura o drapieżnictwie 1-9" w lepszym wydaniu i z bonusami. Można kupić jako ciekawostkę. 

 

Jeżeli chodzi o  "Do roboty" Pressfielda, to powiem tak. Audiobook (PDF ze skanów można znaleźć na necie) od momentu pozyskania słucham minimum raz w tygodniu, bo jest to jak dla mnie absolutny game changer. Do tego masz komentarz Mazura do książki, gdzie pięknie wszystko jest tłumaczone. Słowem, warte każdej złotówki pod warunkiem, że będzie się regularnie odświeżało. 

 

Słowem, jak coś kupować, to Być i mieć na promocji, Do roboty i Odwróć Grę, jeżeli przypadnie Ci do gustu styl tego programu (1/3 jest tako darmowy fragment, reszta programu jest ok. 2 razy "mocniejsza"). A na początek polecam przerobienie najlepszych "darmówkek", czyli Jak zostać graczem 1-3, Być jak Conor McGregor 1-5, O imprerialnym stanie umysłu, Robert Gryn, Dan Pena 1-2, Louie Simmons i Ayn Rand (jej filozofia w tym wpisie jest o wiele bardziej praktycznie przedstawiona, niż w Źródle i Atlasie). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.