Skocz do zawartości

Właśnie minęło 5 lat odkąd z Wami jestem... Czy są jeszcze jacyś weterani?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia

Dzisiaj wzięła mnie taka nostalgia... Poczytałem sobie bardzo stare tematy i aż się łezka w oku zakręciła. Było tylu Braci których już nie ma, tyle fajnych tematów...

Nie chodzi mi o to że teraz jest gorzej, bo tak nie jest ale tak jakoś doznałem takiego dziwnego uczucia... Takiej nostalgii...

Nawet zacząłem znów słuchać Marka stare audycje.

Jest jeszcze ktoś ze starej gwardii pamiętającej 2017 rok na forum? Albo i wcześniej.

Ujawniajcie się i piszcie co tam u Was.

 

Wybaczcie moderatorzy ten "dziwny" post ale jakoś tak zatęskniłem :)

 

 

  • Like 16
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rarek2 napisał:

czytac w kolko to samo i te same bledy robione przez kolejnych facetow

Syndrom oczu zaślepionych cipą. Każdy tak miał, tylko że nie każdy to zauważył w sobie i pokonał tego demona.

comment_gL91P6ajFyzNZKaYn4Vab7TI5rG86jGE

W sumie ja też jestem już 5 lat...

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się o dzień wcześniej od brata Rnexta 20 sierpnia 2015. 

Zaś teksty założyciela chłonąłem już od 2013. Lata temu wypatrzyłem w czeluściach internetu testy Marka, to było na stronie 3obieg.pl.

 

Później było forum ecoego. Od początku czytając teksty autora dało się wyczuć że Pan Kotoński prezentuje inną jakość w porównaniu z 99% netu. 

 

Edytowane przez Endeg
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 luty 2017.
 

Dzień przed walentynkami - przypadek he he he?

 

Strzeliło jak z bicza. Dużo fajnych i wartościowych ludzi się przewinęło, sporo przyszło, sporo odeszło. Tak jak Ty @trop, czasem przeglądam swoje stare tematy i aż za głowę się łapie i rozmyślam, jak bym się miał z tym wszystkim uporać bez pomocy Braci.

 

Bywa, że dalej się w pewnych kwestiach motam, ale mogę powiedzieć, że światopogląd mam na jakimś poziomie już poukładany i dokładam sobie po cegiełce z mądrych spostrzeżeń i Waszych przemyśleń. Ciągle moja głowa ewoluuje i bardzo się z tego cieszę, bo nie chciałbym się na coś uprzeć i nie dać się do niczego przekonać mądrymi argumentami. 


Dużo spokojniej mi się teraz żyje, nie wkurwiam się jak kiedyś, ze stresami radzę sobie dużo lepiej. Sprawy damsko-męskie, szczególnie pod kątem prowadzenia związku też na BARDZO duży plus.

 

Po pierwszym roku na forum byłem bardzo zero jedynkowy, co niestety miało złe przełożenie na jakość mojego życia prywatnego, jak i związkowego. Po wieloletniej, praktycznie codziennej lekturze forum nabrałem pewnego dystansu i zrozumiałem, że świat nie jest do końca czarno-biały i między tym kolorami jest MASA odcieni szarości.

 

Dziękuję bardzo wszystkim.

 

I teraz mi się odpaliła nostalgia...

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 czerwca 2018 :o 

 

Serio byłem przekonany że dołączyłem jakoś w 2020 roku. Ale pamiętam pierwszy kontakt, był początek wakacji i jednego wieczora się zarejestrowałem i kilka godzin czytałem różne tematy i tak mi się wtedy oczy otworzyły. Normalnie pamiętam ten wieczór, było tak ciepło i wakacyjnie :) 

 

Za dołączenie do zacnego grona dziękuję randomowemu komentatorowi pod jakimś filmem na yt, napisał do kogoś coś w stylu "jak chcesz się czegoś dowiedzieć zajrzyj na to forum" i tak tu trafiłem. 

 

Od około roku prawie tu nie zaglądałem, ale już mi się w życiu w miarę uspokoiło i czasami tu zajrzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 kwietnia 2017r.

Marka słuchałem od 2016r. Gdzieś tam słuchałem na youtube podobnych rzeczy i pewnie z automatu podstawiło Marka. Tak mnie zaciekawiło że jednego dnia to 3 audycje wysłuchałem. Nooo zaciekawiło mnie bo gdzieś podobne myśli miałem, ale jak wysłuchałem faceta to mnie bardziej zcementowało, że jednak te moje myśli nie były takie  z kosmosu. Choć i tak z moimi poglądami większość ludzi co pracuję, pracowało  to się krzywi,  krzywiło.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie 4 lata temu usłyszałem Marka pierwszy raz, na forum jakoś dwa. Na początku chłonąłem, teraz nie to że jestem starym wyjadaczem, ale widzę, że nowi z tymi samymi historiami przychodzą, tylko daty imiona i miejsca się zmieniają, reszta prawie ta sama... Teraz mniej czytam i słucham, prawda jest taka, że jak temat poznany, to potem coraz mniej nowych informacji, a coraz więcej powtarzania, zresztą w wielu dziedzinach tak miałem... Nie zmienia to faktu, że forum jest moja najczęściej odwiedzana strona chyba....

 

 

Edit. Chociaż nie, na samczym runie byłem pierwszy raz chyba w 2015 jakos

Edytowane przez Mmario
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza się DOHC - 27 marca 2016r. Czytelnik od końca lata, początku jesieni 2015r. 

Znalazłem na portalu chujnia.pl info o samczym runie, potem zacząłem czytać Forum. Podobnie znalazł nas @Dworzanin.Herzoga, ktoś zasiał dobre ziarno.

 

W końcu się zarejestrowałem, z początku mało się udzielałem, dużo czytałem. Cieszę się że miałem skromny udział w pisaniu na SamiecWeb.pl, wciąż jestem z wami. 

Dobrze wspominam użytkowników m.in @Assasyn, @Eredin

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.