Skocz do zawartości

Właśnie minęło 5 lat odkąd z Wami jestem... Czy są jeszcze jacyś weterani?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Rejestracja 5 marca 2017 praktycznie do 2020 roku jako czytelnik na forum z racji tego, że w tym czasie był zmasowany atak trolli 

i mnóstwa negatywnych akcji w czym nie chciałem uczestniczyć.

W latach 2018-2020 czynny user na samiecweb.pl, ale to już brachu wiesz bo też tam byłeś.

Od 2020 roku czynny użytkownik na forum braciasamcy gdzie moim zdaniem poprawiła się atmosfera, userzy i podejmowane tematy.

Nie wiem czy mogę się szczycić mianem starszyzny, ale nie można mi odmówić aktywności w życiu forum.

 

13 godzin temu, rarek2 napisał:

stara ekipa pewnie jest ale sprawa wyglada tak ze maja juz dosc pisac w kolko te same rady

 

Starej ekipy już praktycznie nie ma bo jedni odeszli przez hejterów, inni sami zrezygnowali bo im się tutaj nie podobało

a kolejni zostali wyrzuceni za swoje zachowanie i dramy.

Była nawet taka hunta starych userów, którzy chcieli tutaj sobie tworzyć forum dla wybranych.

Kto pamięta ten wie o kogo chodzi.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

REJESTRACJA

17 Czerwca 2018

Prawda jest, taka że na początku dużo czytałem, a potem zarejestrowałem konto.

Forum otworzyło mi oczy na wiele spraw i mechanizmów społecznych w dorosłym życiu.

Dziękuje.

 

Ze starszych użytkowników dobrze wspominam: Stefanbatory.

Udzielałem się także na portalu: SamiecWeb.pl

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączyłem oficjalnie 19 Sierpnia 2017 roku ale poznałem forum jeszcze gdzieś w 2016 roku.

 

Bardzo doceniam to miejsce, trafiłem tu w momencie gdy chyba najbardziej tego potrzebowałem. Uważam to za jak dotychczas top 3-5 najważniejszych, zwrotnych momentów w moim życiu. 

Dało mi przede wszystkim poczucie spokoju, tego że moje podejście nie jest odosobnione i pomogło mi się odnaleźć, zbudować. 

 

Co do stricte samego forum to przeżywa ono różne momenty. Dobrze, że temat szczęk trochę ucichł :D Natomiast najważniejsze, że płyniemy w jednym kierunku i zawsze możemy zabrać potrzebujących rozbitków. Dzięki :) 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 28 Kwietnia 2017 jest ponad 5 lat, masa zmian: charakterologicznych, zawodowych, aktywnościowych.

Samo wejście w środowisko Red Pill, u mnie rok 2018 było jak przejście mostu przez który nie ma już powrotu.

 

Starsze posty na forum miały bardziej hura optymistyczny charakter,

aczkolwiek w wielu aspektach się już zdezaktualizowały.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec 2017 czyli już prawie 5.5 roku.

 

Sporo fajnych osób odeszło, w paru sprawach bracia dodali mi otuchy, co dobrze wpłynęło na mnie. Teraz sporadycznie wchodzę, już prawie nic nie czytam.  Pozdrawiam dobrych ludzi, którzy byli mi pomocni @Imbryk @Turop@mac @DOHC @trop@dobryziomek i paru innych którzy pokasowali konta !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trop Synku...

W dniu 2.08.2022 o 23:34, EmpireState napisał:

Dało mi przede wszystkim poczucie spokoju, tego że moje podejście nie jest odosobnione i pomogło mi się odnaleźć, zbudować. 

😍 - no homo

@Brat Jan wisi nam imprezę jak żona będzie w sanatorium.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.