Skocz do zawartości

Dział "Zasłużona Starszyzna" - jakie zasady?


Rekomendowane odpowiedzi

Też się nad tym zastanawiałem, bo chciałem się pochwalić w temacie dotyczącym stażu, że siedzę tu od października 2015 roku, ale nie mogłem...

 

Więc tu się pochwalę. Przeżyłem brzytwy, pikacza i inne gluxy, byłem świadkiem wszystkich forumowych afer i nadal nie mam żony, dziecka ani kredytu. Yeah.

  • Like 7
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje Zasłużona starszyzna czyli musisz się czymś wykazać dla Marka i całej społeczności samczej.

Wiem, że kiedyś miałeś tu już konto teraz to twoje drugie, ale to nie uprawnia do wejścia do elitarnego grona.

Bądź cierpliwy, pomagaj, udzielaj się na forum a kto wie może dostąpisz zaszczytu.

Moim zdaniem zasłużona starszyzna powinna być od co najmniej rangi podporucznika czyli młodszy oficer co daje jakieś 2800 komci.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale po co te pytania. Było już tyle tutaj o szczenach, dla tych nieobdarzonych przez naturę, były zakładane tematy o wyćwiczeniu szuflady.

 

jawline-exercise-500x500.webp

 

Żuć, żuć, i jeszcze raz żuć, a jak już będziecie mieli szczenę jak kątownik budowlańca to i zapro do starszyzny przyjdzie. Jak mawia klasyk:"Samo się nie zrobi!".

 

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DOHC napisał:

Tak jak piszesz trzeba siebie szanować by być szanowanym przez innych. Widocznie ubiór jest zbyt mało elegacki do tego szanownego grona, bo sprawę wyglądu bardzo często podkreślasz więc pewnie o to chodzi

Owszem, zdarza mi się podkreślać sprawę wyglądu - co jest zresztą raczej truizmem, bez znamion tez obrazoburczych czy szokujących, sprzecznych z credo forum, jego regulaminem etc.

Wchodzisz do tego wątku, żeby napisać mi, to, co powyżej. Po co? Nie wiem.

Masz jakieś uwagi? Załóż temat, może pogadamy, może się pospieramy, może zgodzimy. Od tego chyba jest forum.

Pokonałeś kawał drogi od momentu rejestracji - widać rozwój, zupełnie inny sposób formułowania myśli, wysławiania się. Dostrzegam to i szczerze winszuję.  Szkoda czasu i godności na kopanie się po kostkach - szanujmy się. Z wzajemnością. 

 

21 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Bądź cierpliwy, pomagaj, udzielaj się na forum a kto wie może dostąpisz zaszczytu.

Nie traktuję tego jako "zaszczytu". Czasem ktoś w tym dziale coś skrobnie, na co chciałbym odpisać - i tyle.

 

Zapytałem się o zasady, jedyny @Janek Horsie odwołał się do źródła (dzięki!). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Nie traktuję tego jako "zaszczytu". Czasem ktoś w tym dziale coś skrobnie, na co chciałbym odpisać - i tyle.

 

W tym dziale są wyselekcjonowani ludzie, masz szybszy dostęp do pewnych informacji, rad, rozwiązań do tego masz pewność, że żaden troll tam nie trafi.

Także tylko wybrani i zasłużeni mogą tam pisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.