Jump to content

Andrew Tate - kolejny alfa który zrobi z Ciebie milionera jeśli dasz mu 50$ miesięcznie


Recommended Posts

To piękne że ten scam działa i będzie działać, gadaj dużo głupot, pokaż samochody a kukoldy i tak się rzucą na jakiś program typu jak zostać milionerem. Dziwicie się że ten Tate jest ostatnio tak popularny? No bo jego uczniowie zarabiają opychając jego szkolenia dalej i postuj cały net jego filmikami, dobrze opisał coffezilla ten proceder. Trzeba gościowi oddać że rzuci coś czasem z redpilla, ale to dojenie krowy i dobrze mu to wychodzi.

 

 

 

Ile z tego co gada to błazenada ciężko stwierdzić, ale ostatnio zabłysnął historią jak pewna kobitka zaprosiła go na gangbang i zgadnijcie jakiej była rzekomo narodowości:

https://streamable.com/m7wqsk

 • Like 3
Link to post
Share on other sites

Czasem zastanawiam się, czy to jednak scamy PUA/szkoleniowe nie są pewnego rodzaju bardzo dobrym ewenementem naszych czasów. Dlaczego?

 

Dlatego, że ludzi odklejonych od rzeczywistości jest z roku na rok coraz więcej. Przez poprzednie wieki, jednostkami "odklejonymi" zajmowała się "natura". Jeżeli taki osobnik nie był w stanie załapać prostych zależności przyczynowo - skutkowych, naturalna selekcja rozwiązywała problem automatycznie, bądź społeczeństwo/plemię pozbywało się ciężaru w jakiś często dość wymyślny i nieapetyczny sposób. W obecnych bezpiecznych czasach, w których przed niebezpieczeństwami chroni nas technologia można zaobserwować zachwianie pewnej równowagi w świecie naturalnym - jednostki, które jeszcze nie tak dawno nie były by w stanie przetrwać - obecnie rozkwitają (do tego dorzucając ideologiczną infekcję - mamy co mamy) a ich zdanie często liczy się bardziej niż zdanie jednostek rozsądnych.

 

Tak więc, być może jeżeli przeciętny "odklejeniec" natnie się na tego typu "uniwersytety" / "nauki" / "wiedzę" i straci sporo kasy (co jest dość ważnym czynnikiem, gdyż w obecnych czasach jest to dla wielu najważniejszy wyznacznik "wartości" człowieka), być może z czasem załapie, że coś jest jednak nie halo. W przypadku jednak, gdy nie załapie - moim zdaniem nie ma co drzeć szat, gdyż nie ma o kogo. Moim zdaniem czas już chyba przestać się przejmować osobnikami nieogarniającymi prostych zależności przyczynowo - skutkowych (gdyż jest ich po prostu za dużo).

 

Wiem, brzmi to może brutalnie, ale patrząc na obecny stan cywilizacji oraz to, w jaki sposób zamiast rozwijać cywilizację, ludzkość (humanitaryzm), dążyć do wiedzy i zrozumienia obecna cywilizacja stacza się coraz bardziej a do głosu i władzy dopuszcza się jednostki najgłupsze, psychopatyczne czy najbardziej chciwe - zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że coś grubo poszło nie tak. Posiadając obecnie nieograniczony praktycznie dostęp do wiedzy oraz praktycznie darmową ogromną moc obliczeniową (za moc obliczeniową zwykłego smartfona jeszcze 30-40 lat temu przeciętny naukowiec dał by się pokroić) która marnotrawiona jest na bezsensowne przeglądanie **gramów, **booków i innych **hubów - ludzkość zamiast się rozwijać, degraduje się z roku na rok coraz szybciej. Więc, być może jest to jakaś metoda na odsianie jednostek słabszych...

 

 

Edited by oxy
 • Like 4
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Odkryłem go rok temu w maju gdy Kelthuz o nim wspominał w podcaście. 
Jaką teraz bekę miałem gdy się wybił i gdy zauważyłem co teraz pi/rdoli. xDDD
Kiedyś był Davis Aurini, potem Entrepenours in cars (choć ten nie miał takiego charakteru), teraz on. xD

No ale w sumie komu się nudzi, niech ogląda. Nic to nie daje. 
 

 • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Co do jego osoby, to dla mnie on jest i tak jednym z ciekawszych ludzi, których znam z neta ze względu na kilka faktów:

- kilkukrotny mistrz w kickboxingu,

- otworzył kasyna w Rumunii, gdzie to jest nielegalne,

- ma przy sobie laski 9+, gdzie ogromna część z nich pracuje dla niego na kamerkach lub w kasynach,

- robi wokół siebie ogromny rozgłos i kasę,


On już był milionerem zanim pojawił się necie i miał osiągnięcia czy to w sporcie czy z kobietami ogromne, Co jest najciekawsze, większość celebrytów płaci laskom żeby przy nich były, jak np. Dan Bilzerian, zaś to co oni robią z laskami to jest majstersztyk. Jedna kobieta na kamerkach zarabia dla nich więcej w miesiąc niż ich krytykujący w rok.

Można krytykować, ale trzeba przyznać, że facet jest lata świetlne pod wieloma względami przed ludźmi, którzy się śmieją z niego. 

 

Co do jego kursów, ściągnąłem z czeluści Internetu i dla mnie jest to bardzo dobry kontent. Część ludzi zrobi z tego użytek, część tylko straci kasę i czas. 

 • Like 6
Link to post
Share on other sites
W dniu 3.08.2022 o 17:39, oxy napisał:

Dlatego, że ludzi odklejonych od rzeczywistości jest z roku na rok coraz więcej.

:D

Panie dziwolągi, normalnie.

Link to post
Share on other sites

Jak tak patrzę na komentarze, to sobie myślę, że amerykańska prawica znalazła sobie bożka, który jest mieszańcem rasowym. What a time to be alive!

 

W dniu 4.08.2022 o 10:30, takiTomek napisał:

On już był milionerem zanim pojawił się necie i miał osiągnięcia czy to w sporcie czy z kobietami ogromne, Co jest najciekawsze, większość celebrytów płaci laskom żeby przy nich były, jak np. Dan Bilzerian, zaś to co oni robią z laskami to jest majstersztyk. Jedna kobieta na kamerkach zarabia dla nich więcej w miesiąc niż ich krytykujący w rok.

Może będę trochę bóldupić, ale powiedzmy sobie wprost - taka działalność, jeśli chodzi o zysk społeczny jako ludzkości jest taki sam jak z filmów porno albo z filmów ekipy - robione prosto, im głupsze tym lepiej i odwraca uwagę ludzi, którzy nie mają czym się w życiu zająć w jeszcze większe bagno. Pasożyt czasu robiąc na tym hajs. 
Najłatwiej się na tym hajs kosi oczywiście, tylko trzeba trochę rozpracować. Mnie tam to trochę brzydzi.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

Najłatwiej się na tym hajs kosi oczywiście, tylko trzeba trochę rozpracować. Mnie tam to trochę brzydzi.

 

Niestety teraz wszystko przenosi się do wirtuala a na samych  usługach nasza cywilizacja długo nie pociągnie. Poziom równowagi już dawno został przekroczony. COVID na jakiś czas był takim odpływem pokazującym dużo gołych tyłków. Ale  ludzie szybko wrócili do dobrego. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Perun82 napisał:

 

Niestety teraz wszystko przenosi się do wirtuala a na samych  usługach nasza cywilizacja długo nie pociągnie.

Produkcja dalej istnieje, ale w Chinach, Bangladeszu, Indiach. W Europie przodują Niemcy i Francuzi, zaś my robimy za montownie. W UK jest tak jak piszesz. Niedawno próbowałem ogarnąć czy oni robią coś realnie potrzebnego, a tu się okazuje, że połowę zysków w ich kraju generuje City of London, a tak to mają gigantycznie większy import od eksportu. 

Brzydzi mnie to, bo ludźmi bogatymi powinni być ci, którzy wynajdują nowe technologie, którzy są wybitnymi naukowcami, którzy wykorzystując trudną do nauczenia się matematykę, fizykę, informatykę, biologię czy chemię pchają ten świat do przodu, ale zostają bogatymi ci, którzy nie robią tego, ale wręcz przeciwnie - posuwają do tyłu w rozwoju kultury i generalnym rozwoju ludzkości poprzez promowaniu debilizmów. 
A. Tate mówił (z czego miałem bekę), że czytanie książek jest dla debili. Że "ktoś coś pisze i ja mam siedzieć i czytać lol". Coś jakbym najebanego wujka słuchał. Ale typ ma dosłownie miliony wyświetleń i dla wielu stał się Bogiem.

 

Ale taka jest naturalna kolej rzeczy i masy generalnie takie są - to jest bardziej emocjonalne od rzeczy trudnych by stać się kimś. Tacy jak Tate wykorzystują prymitywne mechanizmy ludzkie powstałe dużo wcześniej niż cywilizacja, które jest pewnym błędem w konstrukcji (jakby to określić - filtrem cywilizacyjnym).

 

W sumie tutaj też pada odpowiedź co robić w życiu, czym się kierować, czego unikać i kim się stać by życie w pełni miało sens...

 • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, to ten sam kanał wczoraj zrobił wywiad z Muskiem i jest bardzo dobry. Jako największe zagrożenie dla ludzkości obecnie wskazuje niską dzietność... 

 

Link to post
Share on other sites

#OFFTOP

Sory za offtop, ale ... po prostu nie zdzierżę..

 

16 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

W UK jest tak jak piszesz. Niedawno próbowałem ogarnąć czy oni robią coś realnie potrzebnego, a tu się okazuje, że połowę zysków w ich kraju generuje City of London,

Yyyy... Nie. Nie City of London a cały Londyn, nie połowę a około 20% (a w zasadzie około 15%. GDP Londynu to około 500 miliardów GBP [z czego The City generuje około 70 miliardów GBP], GDP Anglii to około 3 biliony 100 miliaddów). Biorąc pod uwagę, że w Londynie mieszka około 16% populacji Angilii to chyba nie trzeba wiele tłumaczyć.

 

Twierdzisz, że 6 gospodarka świata nie robi niczego "realnego". Ciekawe. Z ceny jaką zapłaciłeś za wiele urządzeń z których korzystasz część kwoty powędrowała do Anglii, jeżeli podróżujesz samolotem istnieje spora szansa na to, że spora część technologii pochodzi z UK. Rozumiem, że nie korzystasz z urządzeń z procesorem ARM. O sofcie do projektowania złożonych układów nie będę pisał (bo w zasadzie powstaje w dużej części w UK, ale właścicielem jest SoftBank i decyzyjność płynie z Japonii w tej kwestii).

 

O "usługach" i co ten termin w obecnych czasach oznacza nie będę się wypowiadał bo to nie wątek o tym.

 

14 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Swoją drogą, to ten sam kanał wczoraj zrobił wywiad z Muskiem i jest bardzo dobry. Jako największe zagrożenie dla ludzkości obecnie wskazuje niską dzietność... 

Być może pan lEon w ten sposób chce chyba usprawiedliwić swój, współdzielony z ojcem (który nie tak dawno zbrzuchacił swoją pasierbicę), fetysz zalewania wszystkiego ile się da i porzucania własnych dzieci. Obecnie lEon posiada około 10 dzieciaków z kilkoma kobietami + podobno kilka zamrożonych embrionów lEon-Turd.

 

lEon to nie zbawca ludzkości, nie, nie wymyślił PayPala - w PayPalu nawet nie pracował, nie wymyślił tesli, ale ją wrogo przeją niszcząc przy okazji jej twórców Martin'a Eberhard'a i Marc'a Tarpenning'a. W kwestii NeuraLink'a jest ogólnie jeszcze weselej, bo okazuje się, że studencik (jeden z głównych w NL) "przypadkowo" naruszył patenty należące do Duke University (autorstwa jego mentora Dr. Miguel Nicolelis pod którym pracował. Dr Nicoleis który tematem zajmuje się od dekad a w 2008 opublikował wyniki badań nad BMI oraz filmik małpy zdalnie sterującej robotem: https://www.youtube.com/watch?v=HyQ5H9fVNko a w 2013 bezprzewodową "komunikację" pomiędzy mózgami dwóch myszy), stąd nagle temat NL umarł (razem z małpami) a w zasadzie również z kilku innych przyczyn.

 

W skrócie, kolejny "zbawiciel" (synek milionera z RPA) który jedyne co robi to przypisuje sobie zasługi innych.

 

W kwestii populacji - obecny poziom konsumpcji przy tak ogromnym przyroście naturalnym (głównie Afryka i Azja) nie jest "utrzymywalny". Niestety większość zasobów idzie na produkcję tak naprawdę nikomu nie potrzebnego badziewia oraz na podbudowywanie ego - bo każdy chce być "bohaterem" i chce "dowalić somsiadowi" aby ten "zazdrościł". Ludzkość jest chora i zamiast się rozwijać, rozwija ... otyłość, choroby psychincze i ego sporej części populacji.

 

Po co więcej ludzi? Z obecną ilością nie ma za bardzo co zrobić, większość pracuje w gówno-pracach, które nie generują niczego sensownego.

 

#OFFTOP_MODE_OFF

Edited by oxy
 • Like 5
 • Thanks 3
Link to post
Share on other sites
On 8/4/2022 at 10:30 AM, takiTomek said:

ma przy sobie laski 9+, gdzie ogromna część z nich pracuje dla niego na kamerkach lub w kasynach,

Nie rozumiem, dlaczego te laski mu oddają ten hajs? Szantażuje je? Bo logicznie to nie ma sensu. Dlaczego miałaby się dzielić z kimkolwiek tym hajsem?

 

On 8/4/2022 at 10:30 AM, takiTomek said:

Co do jego kursów, ściągnąłem z czeluści Internetu i dla mnie jest to bardzo dobry kontent.

Dałbyś jakiś namiar, gdzie to można obejrzeć?

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, manygguh said:

Nie rozumiem, dlaczego te laski mu oddają ten hajs? Szantażuje je? Bo logicznie to nie ma sensu. Dlaczego miałaby się dzielić z kimkolwiek tym hajsem?

 

Nie oddają mu tego hajsu z jakichś dziwnych powodów, po prostu pracują dla niego (lub też współpracują z nim). Tak jak napisałem, pracują dla niego na kamerkach i w kasynach. Dzielą się zyskiem 50/50. On ma w posiadaniu platformę do kamerek oraz kasyna. W przypadku działania w necie, on ogarnia im wszystko, oraz kieruje, pomaga im stworzyć markę itp. jest to win-win dla dwóch stron.

 

2 hours ago, manygguh said:

Dałbyś jakiś namiar, gdzie to można obejrzeć?


Mam to ściągnięte z torrentów.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, oxy napisał:

#OFFTOP

Sory za offtop, ale ... po prostu nie zdzierżę..

owi" aby ten "zazdrościł". Ludzkość jest chora i zamiast się rozwijać, rozwija ... otyłość, choroby psychincze i ego sporej części populacji.

 

Po co więcej ludzi? Z obecną ilością nie ma za bardzo co zrobić, większość pracuje w gówno-pracach, które nie generują niczego sensownego.

 

#OFFTOP_MODE_OFF

Nie no z tego się głównie opierałem. 
https://wspieramyeksport.pl/znajdz-rynki-eksportowe/GB/wielka_brytania

No ale dobrze, że napisałeś. Dzięki, nauczyłem się czegoś więcej. :)
 

3 godziny temu, oxy napisał:

Być może pan lEon w ten sposób chce chyba usprawiedliwić swój, współdzielony z ojcem (który nie tak dawno zbrzuchacił swoją pasierbicę), fetysz zalewania wszystkiego ile się da i porzucania własnych dzieci. Obecnie lEon posiada około 10 dzieciaków z kilkoma kobietami + podobno kilka zamrożonych embrionów lEon-Turd.

W sumie wciąż lepsza strategia niż nie posiadanie w ogóle. Pierwsza żona, z którą był, a która zrobiła mu 5 to przypadkiem sama nie odeszła?

Dalej w sumie nie kumam o co chodzi tutaj :D

 

3 godziny temu, oxy napisał:

lEon to nie zbawca ludzkości, nie, nie wymyślił PayPala - w PayPalu nawet nie pracował, nie wymyślił tesli, ale ją wrogo przeją niszcząc przy okazji jej twórców Martin'a Eberhard'a i Marc'a Tarpenning'a. W kwestii NeuraLink'a jest ogólnie jeszcze weselej, bo okazuje się, że studencik (jeden z głównych w NL) "przypadkowo" naruszył patenty należące do Duke University (autorstwa jego mentora Dr. Miguel Nicolelis pod którym pracował. Dr Nicoleis który tematem zajmuje się od dekad a w 2008 opublikował wyniki badań nad BMI oraz filmik małpy zdalnie sterującej robotem: https://www.youtube.com/watch?v=HyQ5H9fVNko a w 2013 bezprzewodową "komunikację" pomiędzy mózgami dwóch myszy), stąd nagle temat NL umarł (razem z małpami) a w zasadzie również z kilku innych przyczyn.

Czytałem jego biografię i tak - masz dużo racji, ale także nie jest to wprost tak, że we wszystkim jest manipulantem, złodziejem i oszustem. Żeby dojść mimo wszystko do tego, rozbudować (rozwinąć - jak zwał) to co ma to też trzeba mieć nieźle poukładane w głowie. Pomysł mógł wziąć, ale pomysły są banalne i to każdy "entrepenour" wie, że 99% to realizacja pomysłu, a nie wymyślenie go.

 

3 godziny temu, oxy napisał:

W skrócie, kolejny "zbawiciel" (synek milionera z RPA) który jedyne co robi to przypisuje sobie zasługi innych.

Gdzieś dawno temu słyszałem, że od papy wziął co jedynie 50 kafli na Paypala bodajże.

 

3 godziny temu, oxy napisał:

Po co więcej ludzi? Z obecną ilością nie ma za bardzo co zrobić, większość pracuje w gówno-pracach, które nie generują niczego sensownego.

Potrzeba więcej inteligentnych ludzi i z tym każdy się zgodzi.

Przypomniał mi się świetny artykuł Aarona Clareya. Może głębiej opublikuję jego tłumaczenie.
https://www.linkedin.com/pulse/role-stupid-people-should-play-society-work-force-aaron-clarey/

 • Like 1
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

ostatni offtop z mojej strony, proszę moderację o wyrozumiałość.

 

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

 

Super ... no ale jakoś nie mogę dostrzec na wspomnianej stronie rewelacji, że City of London generuje 50% PKB całej Wielkiej Brytanii, ani rewelacji, że Anglia praktycznie niczego nie produkuje co napisałeś w swoim wcześniejszym poście.

 

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

W sumie wciąż lepsza strategia niż nie posiadanie w ogóle. Pierwsza żona, z którą był, a która zrobiła mu 5 to przypadkiem sama nie odeszła?

Dalej w sumie nie kumam o co chodzi tutaj

W sumie, to nie żona "mu zrobiła", poczytaj jej wypowiedzi o zachowaniu lEona w trakcie małżeństwa.

Jak nie wiesz co co chodzi to podpowiem - o Twój post w którym wychwalasz brednie lEona o konieczności zwiększenia populacji globu.

 

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

Czytałem jego biografię i tak - masz dużo racji, ale także nie jest to wprost tak, że we wszystkim jest manipulantem, złodziejem i oszustem. Żeby dojść mimo wszystko do tego, rozbudować (rozwinąć - jak zwał) to co ma to też trzeba mieć nieźle poukładane w głowie. Pomysł mógł wziąć, ale pomysły są banalne i to każdy "entrepenour" wie, że 99% to realizacja pomysłu, a nie wymyślenie go.

Nawet nie chce mi się tego komentować, naprawdę czytałeś?

 

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

Gdzieś dawno temu słyszałem, że od papy wziął co jedynie 50 kafli na Paypala bodajże.

No to źle słyszałeś.

Rozumiem, że po przyjeździe do Kanady biedy lEon z biednej rodziny (o szmaragdach ćśśśśśś) z kieszonkowego z kolegą kupił dwupiętrową kamienicę w której urządził nielegalną dyskotekę? No bo przecież taki biedny był a mamusia, światowej klasy modelka też nie utrzymywała jego biznesu i spagetti kodu który nadawał się jedynie do totalnego przepisania.

 

BTW. lEon nie kupił PayPala, coś bardzo kiepściutko czytałeś tą biografię. Confinity kupiło X.com, bo były to dla nich grosze a i myśleli, że coś rzeczywiście ta firemka jest warta. Po krótkim czasie za swoje wybryki, lEon wyleciał z firmy. Tak więc lEon ani nie założył, ani nie kupił PayPala. Nie wiem, jaką biografię czytałeś (o ile). Niestety, Martin Eberhard złapał się na "czar" lEona i była to jedna z jego najgorszych decyzji w życiu - nie dość, że stracił firmę, to jeszcze jego Telse Roadster pewien ... wysłał w kosmos.

 

Koniec z mojej strony ostatniego offtopu.

 • Like 4
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
W dniu 4.08.2022 o 10:30, takiTomek napisał:

Co jest najciekawsze, większość celebrytów płaci laskom żeby przy nich były, jak np. Dan Bilzerian, zaś to co oni robią z laskami to jest majstersztyk. Jedna kobieta na kamerkach zarabia dla nich więcej w miesiąc niż ich krytykujący w rok.

No zobacz... dokładnie tak samo jak z każdą divą i jej alfonsem 😎 które są polecane jako substytuty związku z p00lkami. 🤣

 

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 6.08.2022 o 16:44, Strusprawa1 napisał:

Jak tak patrzę na komentarze, to sobie myślę, że amerykańska prawica znalazła sobie bożka, który jest mieszańcem rasowym. What a time to be alive!

I co w tym dziwnego, że jest „mieszańcem”?

Czy każdy nie-biały w USA to lewak? Nie sądzę. Tak nawiasem, większość anty segregacyjnych praw wprowadziła prawica a nie lewica ;) 


 

W dniu 7.08.2022 o 15:00, Strusprawa1 napisał:

Pomysł mógł wziąć, ale pomysły są banalne i to każdy "entrepenour" wie, że 99% to realizacja pomysłu, a nie wymyślenie go.

Dokładnie, pierwszy lepszy biznes jaki mi przychodzi do głowy to dropshipping, zasady są proste jak cep… 95% na tym nie zarabia a traci.

 

Można mieć różne zdanie o nim ale jednego nie można mu odmówić, to prawdziwa bestia marketingu. Nie wiem nawet ile teraz ma tych abonentów na swój „uniwersytet” ale jak ostatnio liczyłem to miał grubo ponad 8 mil $ miesięcznie brutto z tych subskrypcji. 
 

Kwestią sporną jest czy 50$ jest ten kurs warty, nie chodzi tylko o materiały w nim zawarte ale o motywacje do działania. Pewnie ktoś dzięki niemu odkryje jak zarobić miliony ale nie ma co się oszukiwać, większości się nie powiedzie. Wypadkowa zdarzeń jest ogromna.

 

W dniu 20.08.2022 o 22:49, $Szarak$ napisał:

Noi bum. Usunęli mu konto podobno na Instagramie i Facebooku. Miał na Instagramie 4.7 mln. 

No to cóż. Już pewnie kont nie odzyska. ;)

Ciekawe za co mu zbanowali konta, za coś konkretnego czy za  „całokształt”. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Popatrzyłem na niektóre podcasty gościa i stwierdzam, że przecież gość mówi w większości (nie wszystko) same oczywiste i trafne fakty na temat poprawności politycznej, związków, relacji damsko męskich. Co prawda prymitywnie i buracko, dlatego w większości jest negatywnie odbierany. W innych czasach z pewnością byłby jakimś dobrym przywódcą i wygrał kilka bitew.

Czy jest to wzór do naśladowania? Żadna postać medialna czy z tik-toka nie powinna być wzorem do naśladowania. Za nikim nie warto podążać ślepo. Jeśli ktoś szuka u ludzi takiego autorytetu to przykro mi, ale to bezsens. Nawet papież nie był święty i się mylił. Tak jak od każdej osoby - coś wartościowego można wynieść z jego wypocin gdy odrzuci się kontrowersyjne wstawki marketingowe czy skrajne, przerysowane poglądy głoszone w celu wyświetleń.

Zauważyłem też, ze gość też jedzie po różnego rodzaju PUA czy redpillowcach więc dziwi mnie wasze przyrównywanie do kołcza. Nie patrzyłem na jego szkołę "bycia milionerem" za 50 $$$ miesięcznie - no ale nie trzeba być nie wiadomo jak inteligentnym żeby domyślić się, że kupowanie czegokolwiek od kogokolwiek w Internecie kto daje ci obietnice bycia milionerem to scam, więc nawet nie sprawdzam. 

To jest ten typ osoby, która jest w pewien sposób upośledzona, ale w ten sposób, że to upośledzenie daje pewnego rodzaju benefity. Na przykład goście z autyzmem i Aspergerem mogą być świetnymi programistami, wybitnymi mózgami, wygrywać olimpiady matematyczne, informatyczne, fizyczne i jednocześnie mieć problem z nawiązaniem jakiejkolwiek znajomości czy załatwienia jakiejś sprawy urzędowej. Mogą mieć smykałkę do technicznych rzeczy, być geniuszami, a proste codziennie czynności ich mogą przerosnąć.

Tak samo ten koleś wydaje mi się być upośledzony w pewien sposób, tak jakby nie odczuwał pewnych emocji i nie potrafił analizować rzeczywistości, tylko ślepo wierzył we wszystko co sobie wymarzy, przechodzić życie niczym postać z komiksów - czyli ryzykować na maksa bez myślenia o konsekwencjach. Co z jednej strony mogło (i stało się) dla niego sukcesem, ale równie dobrze przesadna wiara we własne możliwości może skończyć się szybką i brutalną śmiercią, bezdomnością itd.

O ile to nie jest wszystko gra aktorska (a raczej nie jest ze względu na to, że gość wygrywał wiele walk kick-boxingu) to gość pewnie należy do top 1% ludzi z cechami ciemnej triady, ultra narcyzm, ultra egoizm, nawet widać wyraźną psychopatię w jego wypowiedziach i zachowaniu. To jest gość z charyzmą, która wynika raczej z genów niż wychowania, dlatego nic dziwnego że jedzie po różnego rodzaju kursantach i redpillowcach próbujących nauczyć się udawać i małpować te zachowania. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy

No a oglądając ten podcast uśmiałem się do łez, zwłaszcza niektore fragmenty jak jechał celnie po beciakach. Nawet jeśli ktoś nie lubi to polecam, bo to chyba jeden z top 5 podcastów jakie w życiu oglądałem - nawet nie chodzi o content, ale o dynamikę, sposób prowadzenia konwersacji, konwencję, humor. Kawał dobrego przedstawienia.


 

Edited by Zbychu
Link to post
Share on other sites
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.