Skocz do zawartości

Malvina Pe- komentuje rzeczywistość po ścianie


Tamerlan

Rekomendowane odpowiedzi

http://malvina-pe.pl/post/dzien-ojca-2

 

Dobra, wiadomo o co chodzi - daddy issues...

 

Jeżeli pisze prawdę to jej współczuję...

 

E dobra, doczytałem, nieee bo za PRL to się kobiety nie qrwiły ahhahahahah

 

Dobra, jak się trochę jej poczyta to ona ma traumy które projektuje na WSZYSTKICH mężczyzn.. nie można jej brać na poważnie...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Za chwilę zaczniemy temat pt. "Ściana nie istnieje" :D 

 

Dobiegam 40stki i poważnie Wam piszę - koleżanki w których się kiedyś podkochiwałem w tej chwili są cieniem samych siebie z lat "prosperity". Cieniem - i nie pomogą botoksy, naciąganie skóry tak mocno na twarzy, że brwi mają na końcu czoła, silikony ani przeszczepianie tłuszczu z doopy w inne części ciała - czas -czas dla kobiety to zabójca - jeśli nie realizuje się jako partnerka i matka.

Uwielbiam kobiety 30 czy więcej +, które są żonami / wiernymi partnerkami / matkami.

Singielki 30+ to z mojej perspektywy materiał tylko na jednorazowy strzał, ewentualnie FwB a tej oto damie wydaje się, że ogarnięty facet w jej wieku będzie chciał od niej cokolwiek innego niż seks?

Po co?

Skoro ma do dyspozycji młodsze i jak chce mieć dziecko to "pewniejsze" pod tym względem kobiety?

 

Kobiety rządzą od 16 do ok 28 r.ż potem zaczyna się równia pochyła, a od 28 roku w górę zaczyna się czas facetów. Kto chce niech w to wierzy kto nie chce niech sobie pieprzy w piwnicy i pochlipuje, że jak nie znalazł rówieśnicy do 25 r.ż. to is's over man :D 

 

Pracujcie nad swoim umysłem, ciałem i portfelem, a w takich oldtimerach jak ona będziecie wybierać jak w ulęgałkach i to one będą skomleć o związek, tak jak Wy, często, skomliliście w młodości.

 

Najzabawniejsze jest to o tym seksie na wyciągnięcie ręki - kutasiła się pewnie ile wlezie kiedy mogła, a teraz szuka frajera, który będzie jej kupował czekoladę w trakcie okresu czy nakrywał kocykiem jak jest chora słuchając jej zrzędzenia i opi*dolu że miał kupić białą a kupił z truskawkami?

Miałaś ponad10 (!!!!) lat (16-28) żeby znaleźć faceta, 99% rówieśników, poza Czadami i pochodnymi, traktowałaś jak gówno, a teraz skamlesz o związek?

 

A takiego wała starowniko!

Klimakterium przeżyjesz sama :D 

 

Mogę tylko powiedzieć jedno:

 

 

Na tym obrazku macie podsumowanie tego wszystkiego -i cytując pewnego forumowicza - nie dajcie się babom przecwelić:

 

296151308_3365132193814073_5238495768077

 

Ten po prawej to jakieś 90% facetów w PL.

Myślcie właściwą głową Panowie :D 

I nie dawajcie babom atencji.

Szczególnie już leciwym singielkom.

 

PS W przypadku kobiet pytanie nie brzmi "kiedy zejść ze sceny", a "kiedy zejść z karuzeli".

Pani Malwince się nie udało we właściwym momencie.

Smuteczeg

 

Ło weź nie piedol, czterdziecha to nowa dwudziestka, cyce pod pachy, jad kiełbasiany w czoło, liposukcja w dupe i do przodu! Nic tylko brać te kwiaty lotosu!

 

Panowie czekajcie a będzie Wam dane, zobaczycie że to dopiero początek, niestety pewnie mężczyzna ostatniego ratunku czyli państwo, będzie ratowało te gwiazdy, ale przynajmniej się pośmiejemy. Pomyślcie jakie wpisy będzie miała po 40stce...

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna, która uwierzyła w mainstreamowe brednie i przespała (dosłownie i w przenośni) swój prime time. Teraz zdziwiona. O żesz!

I stado kolesi, jeden większy zjeb od drugiego. Pamiętajmy (a na tym forum często się o tym zapomina), że wielu facetów to zjeby i nie są wcale lepsi od tych kobiet. 

Dobra, next please. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu dziewczynom Malvinka zryła banie tymi swoimi wyzwolonoymi wysrywami? Jaka to ona pewna siebie, jaka wyszczekana, jaka odważna i znająca swoją wartość. Och, ach. Głos młodych Polek... Ile buty i pychy. A życie (lub ezoterczynie: Siły Równoważące) sprowadziły Malwę do parteru. Ostani dzwonek na rodzinę, pociąg odjeżdża i zaraz ostatni wagon będzie poza peronem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, yrl napisał:

 

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

 

comment_Ci7aB6PkNyoCCTc7avxbwhgQX6ALNj0X,w400.jpg

Masakra!:(

Z tej mąki chleba nie będzie.

Widać, że młode dziewczyny nie chcą związków, miłości bo miałby niższy przebieg.

Czy te osoby będą zdolne założyć rodzinę i poprawnie wychować następne pokolenie?

 

 

  • Like 4
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bullitt napisał:

że wielu facetów to zjeby i nie są wcale lepsi od tych kobiet. 

No pewnie, ja zawsze tak powtarzam :3 obie płcie mają swoich "zwichrowanych świrów"...

Niestety jak się tą Malvine poczyta to ostre daddy issues i wqrwiła mnie tym tekstem ze swoim ojcem. Laska ma traumę i przelewa to na WSZYSTKICH ojców z PRL... i ogólnie jest feministką więc wiadomo co ma z łbem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamerlan

fajnie, że to wrzucasz. Od czasu jak zakomunikowała, że zamyka bloga - przestałem czytać.

 

Odniosę się do wpisu:

Dlaczego jestem sama -  Malvina Pe. (malvina-pe.pl)

 

Cytat

spóźnił się jakieś 5h na nasze spotkanie, bo wolał spędzić ten czas z przyjaciółką, która się w nim podkochiwała, o czym on doskonale wiedział, ale trzymał ją w odwodzie i udawał przed nią, że to, co mnie i jego łączy, to czysto platoniczna relacja, podczas gdy ze mną sypiał, jadł moje żarcie i nazywał przy ludziach swoją dziewczyną.

Gdyby tylko czerwone flagi były widoczne, nie zmarnowałaby z nim tyle czasu

 

Cytat

drugi (cztery miesiące) był dobrym gościem, ale mnie kontrolował.

kontrolował, czy wyznaczał granice? Ciakwe kto z kim zerwał ...

 

Cytat

A trzeci (dwa miesiące) uciekł, gdy dowiedział się, że kiedyś spróbowałam narkotyków xD

Kwestia zasad, nie rozumiem skąd to "xD"

 

Cytat

Zastanawiam się, czy mam na czole wielki napis: TYLKO DO RUCHANIA, bo 90% facetów, których poznaję, oświadcza już na pierwszym spotkaniu, że nie chce wchodzić w zamkniętą relację. 

To pytanie retoryczne, czy należy podać odpowiedź w komentarzu?

 

Cytat

 I tak sobie rozmyślam, czy to wspomniany JAizm, moda na relacyjne airbnb, czy może zwykłe skurwysyństwo?

Wg mnie troche kombinacja czynników -> jej wiek/atrakcyjność + obecne czasy/kultura + świadomość mężczyzn

 

Cytat

I dlaczego teksty typu „ma być miło”, „no drama”, „FWB only” pojawiają się głównie na profilach facetów? Bo biorą dla siebie z feminizmu tylko to, co im pasuje, czyli wyzwolenie seksualne kobiet, ale o krok dalej już nie pójdą, bo im spadnie poziom testosteronu, kiedy potraktują kobietę jak człowieka, a nie dziurę, w którą mogą wsadzić kutasa?

Bierzemy z feminizmu to co nam pasuje -> raczej staramy się znaleźć "+" w tym ruchu. Nie jesteśmy w stanie przecież wybrać co chcemy, a co nie - o czym ona w ogóle pisze?

 

Cytat

spotkałam się tam z przyjacielem, z którym nie widziałam się jakieś pięć lat. P. (który właśnie został tatą) nie mógł uwierzyć w to, że od trzech lat gram solo, choć – taka prawda – wcale tego nie chcę.

White Knight Alert! :)

 

Cytat

– Ja to sobie tak myślę, choć oczywiście mogę się mylić, że ty chłopów onieśmielasz – stwierdził P. po chwili zadumy. – Po pierwsze, masz własne zdanie. Po drugie, masz własne mieszkanie. Po trzecie – wydałaś powieść, a za chwilę wydasz drugą. Po któreś tam – masz swój własny zespół w robocie. Uprawiasz sport, znasz języki, idziesz po swoje.

To na pewno to!
Ja też bym był onieśmielony ... pozostało mi spotykać się z 20-latkami, które nic jeszcze nie wiedzą o cellulicie, grawitacji, zmarszczkach itp
Ehhh, a ja przecież jak każdy facet, sapioseksualny jestem ;/

Cytat

Mnie osobiście się to zajebiście podoba, ale ja to jestem jakieś dwa procent męskiego społeczeństwa w tym kraju.

Eeee White Alfa Knight? New term, że się tak wyrażę? Sigma male?

Dlaczego on się z nią nie związał ...?

 

Cytat

 Czy w tym kraju wszyscy faceci są pierdolnięci, czy może to ze mną coś jest grubo nie tak

Nie pierdolnięci, tylko coraz lepsi w rachunku zysków i strat

 

Cytat

Ja wiem, że Polska mentalnie jest na dalekim Wschodzie, gdzieś w okolicy tajgi syberyjskiej, ale come on.

Ja bym powiedział, że dokładnie na odwrót -> gonimy zachód, gonimy hook-up culture -> olewamy małżeństwa, stałe relacje, całe dżentelmeństwo itd.

Jesteśmy coraz bardziej postępowi - tylko tak jakby już jej się to nie podoba :(

 

BOŻE

ten ostatni wpis, jest podsumowaniem wszystkich jej wpisów dotyczących związków.

I zamiast wziąć pod uwagę - myliłam się, ona dochodzi do wniosku - jestem zbyt zajebista.
To przez takie jak ona mamy kryzys klimatyczny - za jasno świecą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NewMeNewAcc napisał:

I zamiast wziąć pod uwagę - myliłam się, ona dochodzi do wniosku - jestem zbyt zajebista.

I to jest wyparcie lever 9000... ona jakby zdała sobie sprawę że wina jest w 90 procentach jej to by się załamała/wpadła w depresję.. dlatego MUSI WYPIERAĆ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że ona i podobne będą przestrogą dla kolejnych pokoleń kobiet, ale jak screen z fb aktualne dwudziestki często mają jeszcze większe "doświadczenie". Świat klaunów. Za rok, ba na jesieni się zacznie kwik jak walnie kryzys i bezrobocie, wtedy to faceci tym bardziej nie będą brali dodatkowego ciężaru na plecy z kredytem i wymaganiami.

 

Poza tym te damy nie przewidziały jednego że mężczyźni zawsze się dostosują do zmieniającego się środowiska, dlatego dziś już wszędzie można przeczytać np na wykopie historie i memy by nie brać: samotnych matek, starszych kobiet, po rozwodach itd bo statystyka jest nieubłagana i źle kończą się takie związki. Nagle zonk bo liczba frajerów szybko się kończy, a ten straszny patriarchat właśnie był po to by uchronić kobiety, aby po ścianie miały rodzinę i cel w życiu, a tu tylko koty zostały.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spacemarine napisał:

Ja mam nadzieję że ona i podobne będą przestrogą dla kolejnych pokoleń kobiet

Spójrz jeszcze raz na mojego "trolerskiego mema" = nie będzie przyszłych pokoLEŃ. Phase D już zaczęła się w latach 90'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna czuje się teraz jak przeciętnej urody 18-latek /-180 cm/, nie pełniący jednocześnie funkcji "zawód - syn".

 

A w sumie nawet nie do końca tak, bo ten wspomniany 18-latek najczęściej sobie może o takim ONS-ie w sieci poczytać najwyżej.

 

Jak to się czasem mówiło: Pan Bóg pisze prosto po krzywych liniach ;)

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

@yrl @spacemarine wy na serio wierzycie w tego screena, że one tam mówią prawdę??

 

 

Może część tych małolatek przekoloryzowało, by nie wypaść gorzej od innych. Ale dziś takie przebiegi wśród młodych Julek są faktem. Sam znałem jedną, która w wieku 20 lat miała 10-12 nawet nie pamiętała dokładnie i mówiła to z dumą w głosie. Dziś im większy przebieg tym kobieta silniejsza, bardziej wyzwolona i niezależna.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cst9191 napisał:

Wcale mi się nie podobał, taki zwykły, bez fajerwerków i początkowych motyli. Dałam mu jednak szanse

Królowa Życia dała robakowi pospolitemu szansę - kobiety mają tak bardzo nasrane pod sufitem, że trzeba być naprawdę konkretnie zdesperowanym żeby wchodzić w relacje z tak zjebanym babskiem.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym artykule się nie kończy, bo moja ulubiona od dzisiaj blogerka jest również aktywna w sekcji komentarzy.

 

Cytat

Zakładam, że albo są zajęci, albo im się po prostu nie podobam. W końcu daleko mi do Emily Ratajkowski. Czy czuję się przez to gorsza? Tak, bo tak zostałam wychowana, że kobieta bez mężczyzny jest chuja warta. I choć na poziomie poznawczym wiem, że to nieprawda i że jestem mega inteligentną, zdolną i fajną babką, to na poziomie emocjonalnym jest kurewsko ciężko.

 

Mega inteligenta, zdolna i fajna babka nie może znaleźć prawdziwego mężczyzny. Czy potrzebujecie jeszcze bardziej wyrazistych dowodów na kryzys męskości jaki przelewa się przez nasze społeczeństwo?

 

Cytat

I tak się zastanawiam - kiedy to pokolenie narcystycznych dupków przekonanych o swojej wyjątkowości wyłącznie z racji posiadania fiuta między lewym a prawym udem w końcu wymrze?

 

Przed oczami wyłania mi się obraz ciepłej, serdecznej i uległej kobiety. Nie mogę zrozumieć dlaczego wciąż jest sama.

 

Cytat

Wbrew pozorom potrafię iść na kompromis i nie terroryzuję ludzi, z którymi mieszkam pod jednym dachem ;) U mężczyzn cenię sobie zaradność życiową i osobowość, ale też wrażliwość. Nie dzielę ich też na "pokornych misiów" i "maczo", bo jednego dnia możesz być smutnym misiem, który potrzebuje kobiety, która o ciebie zadba, a innego dnia samcem alfa. Tak to widzę. Ale może jestem naiwna.

 

Nie Malvinko, nie jesteś naiwna, przecież to jest normalne, że kobieta zasługuje na maczo/bad boya o wrażliwym i pluszowym charakterze. Pamiętaj, żeby nigdy nie obniżać swoich wymagań, bo masz mnóstwo czasu by wybrać właściwego mężczyznę. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.