Skocz do zawartości

Malvina Pe- komentuje rzeczywistość po ścianie


Tamerlan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Barry napisał:

@niemlodyjodamam wrażenie ze mylisz się ogromnie. Atrakcyjna kobieta może wybierać jak w ulęgałkach spokojnie do późnego wieku bo rynek jest jaki jest. Wspomniana przeze mnie 35 latka w innym wątku, blond włos, nie może przestać zachwycać się tym co spotyka ja na rynku. Młodsi, starsi, równolatkowie. Wszyscy do niech ciągną, z różnych miast byle tylko chwile z nią pobyć i a nuż uda im się posmakować soków życia. 
Nie wiem kogo masz na myśli mówiąc ze mając prawie 40 lat facet będzie szukał 28 latki. Mysle ze jesteś poza rynkiem albo flirty z takimi dziewczynami uznajesz już za gotowy związek. Nic bardziej mylnego. Dziewczyny koło 30 są rozchwytywane w ciągu chwili po stracie jednego faceta i nie biorą 40 latków a chłopaków w swoim wieku lub +\- 3 lata. Może wypadłeś z rynku i tego nie widzisz. 
 

jest dokładnie jak @Lucjusz pisze. Spokojnie mogą wybierać, jeszcze przed długi czas, mogą mieć długi, problemy rodzinne, traumy a i tak będzie miała wzięcia. 
 

Jeszcze jedno @niemlodyjoda, mówiłeś ze dajesz sobie czas do 40 na dzieciaka. Nadal nic nie złowiłes z rynku z tego co czytam wiec jesteś koronnym przykładem opinii a rzeczywistości. Skoro jest tak dobrze to dlaczego nadal jesteś sam skoro jesteś ogarniętym gościem z kasą i własnym biznesem? Podpowiedz: bo panie wolą młodszych bo proporcje na rynku są jakie są i status i pienisdze nie zastąpią wyglądu cxy wieku

 

 

Ja bym tu jednak rozróżnił sportowy seks od rozpoczyniania związku, ja też kiedyś się spotykałem jeszcze przed 30 z panią już grubo po 30 ale to nie były cele matrymonialne, a wiadomo jakie-bo była dobra w te klocki i miałem wszystko kiedy, gdzie i jak chciałem. Chciała to nawet w miejscach publicznych robić-a mnie hormony męczyły bo na siłownie regularnie chodziłem. To był trochę taki eksperyment można powiedzieć

 

A z tego co zauważyłem kobiety często mylą zainteresowanie seksualne z matrymonialnym -a takich młodych i starych napalonych na kawałek nawet trochę podstarzałego ale ładnego ciała j było, jest i zawsze będzie wielu (studenciaki marzą o zboczonym MILFIE).

 

Sam mam w swoim otoczeniu przykład dziewczyny która ślub bierze zbliżając się do 32 roku życia, z gościem o posturze modela (podejrzewam z wgranym przez to bluepillowym oprogramowaniem-bo znalazłby sobie młodsze gdyby chciał), tylko że babka ma wygląd modelki-blond aniołka (ale do tego daddy issues i związki z obcokrajowcami, lubi podróżować-jeżeli wiecie o co chodzi).  I moim zdaniem to "pierd*lnie-nie dlatego że kiedyś się w niej podkochiwałem (raczej w jej wyglądzie XD)-tylko ona nie ma charakteru na żonę.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, ciekawyswiata said:

Moim zdaniem dużym uproszczeniem są twierdzenia, że facet +35 może przebierać w kobietach 10 lat młodszych. Tak samo jak dużym uproszczeniem jest twierdzenie, że kobieta 35 lat nie ma już takiego wyboru jak wcześniej i co najwyżej może celować w starszych facetów od siebie. 


Wszystko zależy od danej sytuacji. Jeżeli facet +35 jest rzeczywiście atrakcyjny (finanse, umiejętności społeczne, wygląd), to może i tak jest, ale ilu takich facetów spełnia takie warunki jednocześnie? Są też kobiety 35+, które naprawdę dobrze wyglądają, a w realiach dzisiejszego rynku nie brakuje adoratorów młodszych, w tym samym wieku lub starszych. 

 

Rzecz jasna, facet 35+, który jest ogarnięty, ma większe szanse na powodzenie, ale nie powiedziałbym, że nie będzie miał konkurencji i będzie miał łatwo. Moim zdaniem wciąż większy wybór ma kobieta 35+, która wciąż jest zadbana i ładna. 

Dziękuje. To jest kwintesencja tego co pisze i żadnej mitycznej ściany nie ma.  @Obliteraror masz racje z kwantyfikatorami, to akurat jest babskie i nie potrzebne 

Edytowane przez Barry
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Barry napisał:

Dziękuje. To jest kwintesencja tego co pisze i żadnej mitycznej ściany nie ma. 

Ale przecież Malvina Pe też się spotyka-tylko  ze strony mężczyzn nie ma już chęci na "commitment"- zaangażowanie. Napisała jak byk że było wielu innych. Kobieta seks zawsze znajdzie. Takich żeby wsadzić jest pełno-ale już herbatkę zrobić i przynieść jak będzie chora czy do szpitala zawieżć, odwiedzić to już mało... Cytując (prawie) Malvine.

 

 

Poza tym jak kobieta bierze ślub w okolicach 30-zwłaszcza taka co miała wielu partnerów i dalej jest atrakcyjna to akurat jak dla mnie dowód istnienia ściany- i one dobrze o tym wiedzą że do niej się zbliżają. Mój powyższy post dotyczył kobiety nadzwyczaj atrakcyjnej- małej części społeczeństwa.

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barry napisał:

To jest kwintesencja tego co pisze i żadnej mitycznej ściany nie ma.

Tak bym tego nie ujął. Myślę, że gdzieś ta "ściana jest", ale uważam, że podawanie, że ściana jest w wieku 27,30 czy 35 lat, jest trochę przesadzone. Kwestia jest dość mocno indywidualna. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ciekawyswiata napisał:

 

 

Rzecz jasna, facet 35+, który jest ogarnięty, ma większe szanse na powodzenie, ale nie powiedziałbym, że nie będzie miał konkurencji i będzie miał łatwo. Moim zdaniem wciąż większy wybór ma kobieta 35+, która wciąż jest zadbana i ładna. 

Ale wybór na co ? Bo większość tych 35 + to niestety już tylko o dziecku myśli (nawet jesli tego nie powie).

10 minut temu, ciekawyswiata napisał:

Tak bym tego nie ujął. Myślę, że gdzieś ta "ściana jest", ale uważam, że podawanie, że ściana jest w wieku 27,30 czy 35 lat, jest trochę przesadzone. Kwestia jest dość mocno indywidualna. 

Nie nie jest indywidualna. Byłem w kilku relacjach z kobietami 35. Mając 33, 45 czy 50 ( tak!) lat. Wszystkie bardzo się spieszyły do dzidzi i do tego jak ładnie to ujęto "commintmentu", także "Elo, welcome to the real world kurwa" jak nawijał raper Żyto. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana nie polega na tym, że nie ma chętnych na seks, tylko na tym, że pani nie może znaleźć "materiału" na poważny związek. Atrakcyjni dla niej panowie są albo zajęci, albo zainteresowani jedynie krótkotrwałą przygodą.

 

Widać to dobrze po jej rozpaczy po tamtym gościu, z którym była dłużej, ale który ją jednak zostawił. 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Ściana nie polega na tym, że nie ma chętnych na seks, tylko na tym, że pani nie może znaleźć "materiału" na poważny związek. Atrakcyjni dla niej panowie są albo zajęci, albo zainteresowani jedynie krótkotrwałą przygodą.

 

Widać to dobrze po jej rozpaczy po tamtym gościu, z którym była dłużej, ale który ją jednak zostawił. 

 

Ja bym tutaj pewnie ta historyjkę z narkoty..mi połączył i mamy szerszy obraz tego co zostawił ;)

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Atrakcyjni dla niej panowie są albo zajęci, albo zainteresowani jedynie krótkotrwałą przygodą.

Nawet nie o to biega - podejrzewam, że zwyczajnie i trywialnie biega o to, że żaden ze śmiałków nie jest w stanie dłużej wytrzymać tego jej SPIERDOLENIA!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tamerlan napisał:

A z tego co zauważyłem kobiety często mylą zainteresowanie seksualne z matrymonialnym -a takich młodych i starych napalonych na kawałek nawet trochę podstarzałego ale ładnego ciała j było, jest i zawsze będzie wielu (studenciaki marzą o zboczonym MILFIE).

 

 

 

24489.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barry napisał:

Forum ma do zaoferowania również sporo w tematach ekonomiczno - finansowych wiec tam będę się udzielał dla dobra @Iceman84PL @niemlodyjoda @Krugerrand

Miło z Twojej strony, że dbasz o moje i nie tylko dobro, ale pozwolisz, że o swoje dobro zadbam ja sam, ponieważ nie jest to nikogo innego dobro niż moje same. Mam nieodparte, być może mylne, wrażenie, że robisz to jednak sam dla swojego dobra, a nie naszego. Niestety nie przekonam się o tym, gdyż podobnie jak @niemlodyjoda aktualizuję bazę ignorowanych użytkowników. Niech inni mają ubaw z tych białorycerskich tekstów gloryfikujących kobiety, związki, bombelki, zadawanie wciąż tych samych pytań, na które odpowiedzi na forum się znajdują w wielu miejscach i oczywiście sugerowanie jakoby jakaś nas skrzywdziła i że to nasza wina.

Bywaj "Fordzie Astra".

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chyba dało do myślenia ;)

 

LOL. Okazało się, że jakiś incel umieścił link do mojego ostatniego tekstu na blogu na Wykopie. 

Komentarze "panów":

"Chłop jej powiedział jakąś bajkę, żeby nie powiedzieć wprost, że osiągnięcia kobiety nie mają absolutnie znaczenia i jest odrzucana dlatego, że po prostu jest już ... stara, nieatrakcyjna na rynku, przegrywa z 20-25 latkami. Its over. Blackpill dopada tez kobiety. Ma setki adoratorów, ale źródełko facetów 7-8/10 wyschnęło, zostali sami faceci 5-6/10. Kobieta do 30 roku życia może wyrwać faceta 7-8/10 na związek. Jednak gdy przekroczy 30 rok życia faceta 7-8/10 może mieć max na ONS/FWB, a na związek max faceta 5-6/10. Na tym polega kobieca "ściana".

"Dziwi mnie czemu kobiety nie potrafią zrozumieć, że ich główna wartość to młodość oraz wygląd. Kobieta ma bardzo krótkie okienko czasowe na znalezienie wartościowego męża - wiek pomiędzy 20 i 30 rokiem życia. Jednak wybierają życie imprezowe, pełne wrażeń, czekają do 35, 40 no bo przecież atrakcyjni, topowi faceci przygarną kobietę z masą doświadczeń i traum po czadach na koncie. Tak będzie, nie zmyślam".

"Nikt nie chce starego szona po karuzeli kutang jak są świeże lochy chętne na boltza chada".

Ja wiem, że Wykopy i inne Bracia Samcy czy Redpille to miejsca dla facetów z uszkodzonym płatem czołowym i mikropenisami, ale... czytasz to i się zastanawiasz: a co, jeśli 90% mężczyzn w tym kraju myśli podobnie?

  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Ściana nie polega na tym, że nie ma chętnych na seks, tylko na tym, że pani nie może znaleźć "materiału" na poważny związek. Atrakcyjni dla niej panowie są albo zajęci, albo zainteresowani jedynie krótkotrwałą przygodą.

I to jest właśnie jej dysonans, w który tak potężnie przywaliła. Zamiast zrozumieć rzeczywistość. Twierdzi, że nie ma wielkich wymagań, ale jednocześnie do związku jej nie chcą. Z tego równania wychodzi, że albo produkt beznadziejny, albo cena zawyżona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał:

90% mężczyzn w tym kraju myśli podobnie?

 

Ech.... gdyby to była prawda :).

 

 

14 minut temu, Obliteraror napisał:

Ja wiem, że Wykopy i inne Bracia Samcy czy Redpille to miejsca dla facetów z uszkodzonym płatem czołowym i mikropenisami,

Zobacz oryginalny obraz

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slavex napisał:

A spotkała się z bardzo dużą ilością facetów i jakoś żodyn nie dostąpił zaczytu miana tego jedynego... 

Paradoks wyboru. Działa niezależnie od płci. Mężczyzna, który ma wzięcie, nie decyduje się na związek, bo go zwyczajnie nie potrzebuje. Ma seks, kontakty z kobietami.

Edytowane przez Alex76
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bajeczka o osiołku", Aleksander Fredro

Osiołkowi w żłobie dano:
w jednym owies, w drugim siano.
Uchem strzyże, głową kręci
i to pachnie i to nęci.
Od którego teraz zacznie,
aby sobie podjeść smacznie?
Trudny wybór, trudna zgoda:
chwyci owies, żal mu siana, -
chwyci siano, owsa szkoda...
I tak stoi aż do rana,
a od rana do wieczora.
A i nareszcie przyszła pora,
że oślina podczas jadła
z głodu padła.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Obliteraror napisał:

No cóż, chyba dało do myślenia ;)

 

LOL. Okazało się, że jakiś incel umieścił link do mojego ostatniego tekstu na blogu na Wykopie. 

Komentarze "panów":

"Chłop jej powiedział jakąś bajkę, żeby nie powiedzieć wprost, że osiągnięcia kobiety nie mają absolutnie znaczenia i jest odrzucana dlatego, że po prostu jest już ... stara, nieatrakcyjna na rynku, przegrywa z 20-25 latkami. Its over. Blackpill dopada tez kobiety. Ma setki adoratorów, ale źródełko facetów 7-8/10 wyschnęło, zostali sami faceci 5-6/10. Kobieta do 30 roku życia może wyrwać faceta 7-8/10 na związek. Jednak gdy przekroczy 30 rok życia faceta 7-8/10 może mieć max na ONS/FWB, a na związek max faceta 5-6/10. Na tym polega kobieca "ściana".

"Dziwi mnie czemu kobiety nie potrafią zrozumieć, że ich główna wartość to młodość oraz wygląd. Kobieta ma bardzo krótkie okienko czasowe na znalezienie wartościowego męża - wiek pomiędzy 20 i 30 rokiem życia. Jednak wybierają życie imprezowe, pełne wrażeń, czekają do 35, 40 no bo przecież atrakcyjni, topowi faceci przygarną kobietę z masą doświadczeń i traum po czadach na koncie. Tak będzie, nie zmyślam".

"Nikt nie chce starego szona po karuzeli kutang jak są świeże lochy chętne na boltza chada".

Ja wiem, że Wykopy i inne Bracia Samcy czy Redpille to miejsca dla facetów z uszkodzonym płatem czołowym i mikropenisami, ale... czytasz to i się zastanawiasz: a co, jeśli 90% mężczyzn w tym kraju myśli podobnie?

 

Źródło tej beki? Do dobrze chopy piszą.

 

Ja widzę podstawowy problem tej pani, nie wiek, nie światopogląd, EGO to jest jej problem, ona ma ego jak nastolatka robiąca licytacje dziewictwa z ceną wywoławczą za milion dolarów.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Obliteraror napisał:

FB naszej bohaterki :) Linka na Wykopie nie znalazłem.

A fb to rak, ja tam nie wchodzę, dzięki. A wogóle fb to osobne źródło patologii i atencji, kobiety powinny mieć zakaz korzystania z social media bo to im ryje beret, cześć nie kuma że często lajki to boty robią i sie podniecają z niby atencji, ale kuki tez swoje robią.

 

Ciekawe jakie historię będą na takich blogach  po 40-stce

 

24498.jpg

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

http://malvina-pe.pl/post/dzien-ojca-2

 

Dobra, wiadomo o co chodzi - daddy issues...

 

Jeżeli pisze prawdę to jej współczuję...

 

E dobra, doczytałem, nieee bo za PRL to się kobiety nie qrwiły ahhahahahah

 

Dobra, jak się trochę jej poczyta to ona ma traumy które projektuje na WSZYSTKICH mężczyzn.. nie można jej brać na poważnie...

 

Cytat z jej felietonu:

 

Cytat

A do Was, Panowie – keep doin’ what u doin’. Świat się zmienia i na szczęście Ziemia już nie krąży wokół kutasa. O ile za kilkadziesiąt lat nie zabije nas katastrofa klimatyczna, nadejdzie czas matriarchatu. I bardzo, kurwa, dobrze. 

Społeczeństwa matriarchalne już były, ale szybko upadały. O czym pisał Yuval Noah Harari w swojej książce: "Od zwierząt do Bogów".

 

Kobiety nie mają zdolności brania interesów innych członków grupy pod uwagę. Za tę umiejętność odpowiada ośrodek w mózgu, nazywa się TPJ. Jest to splot kory ciemieniowej z potyliczną. Opisała to... kobieta Louann Brizendine. W książce "Mózg mężczyzny". 

 

Matriarchat to też dramat dla dzieci. Bo dzieci pozbawione wzorca ojca będą zagubione w życiu, a to może przekształcić się w nerwice czy depresje.

Matriarchat to zdominowanie faceta. Zdominowany facet nie będzie się czuł męski. Rzadziej będzie uprawiał seks.

 

Sfrustrowany, odejdzie. 

 

Z Malviną Pe sparowało mnie ze 3 lata temu na tinderze. Pierwsze jej słowa to były "Cześć dzieciaku". 

Jeżeli tak zaczyna rozmowę, to jacy faceci zostaną? Desperaci? 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

No cóż, chyba dało do myślenia ;)

 

LOL. Okazało się, że jakiś incel umieścił link do mojego ostatniego tekstu na blogu na Wykopie. 

Komentarze "panów":

"Chłop jej powiedział jakąś bajkę, żeby nie powiedzieć wprost, że osiągnięcia kobiety nie mają absolutnie znaczenia i jest odrzucana dlatego, że po prostu jest już ... stara, nieatrakcyjna na rynku, przegrywa z 20-25 latkami. Its over. Blackpill dopada tez kobiety. Ma setki adoratorów, ale źródełko facetów 7-8/10 wyschnęło, zostali sami faceci 5-6/10. Kobieta do 30 roku życia może wyrwać faceta 7-8/10 na związek. Jednak gdy przekroczy 30 rok życia faceta 7-8/10 może mieć max na ONS/FWB, a na związek max faceta 5-6/10. Na tym polega kobieca "ściana".

"Dziwi mnie czemu kobiety nie potrafią zrozumieć, że ich główna wartość to młodość oraz wygląd. Kobieta ma bardzo krótkie okienko czasowe na znalezienie wartościowego męża - wiek pomiędzy 20 i 30 rokiem życia. Jednak wybierają życie imprezowe, pełne wrażeń, czekają do 35, 40 no bo przecież atrakcyjni, topowi faceci przygarną kobietę z masą doświadczeń i traum po czadach na koncie. Tak będzie, nie zmyślam".

"Nikt nie chce starego szona po karuzeli kutang jak są świeże lochy chętne na boltza chada".

Ja wiem, że Wykopy i inne Bracia Samcy czy Redpille to miejsca dla facetów z uszkodzonym płatem czołowym i mikropenisami, ale... czytasz to i się zastanawiasz: a co, jeśli 90% mężczyzn w tym kraju myśli podobnie?

90% myślących podobnie mężczyzn to moje marzenie, które chce zobaczyć nim umrę 😁

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek

Cytat

Cytat z jej felietonu:

 

A do Was, Panowie – keep doin’ what u doin’. Świat się zmienia i na szczęście Ziemia już nie krąży wokół kutasa. O ile za kilkadziesiąt lat nie zabije nas katastrofa klimatyczna, nadejdzie czas matriarchatu. I bardzo, kurwa, dobrze. 

 

Matriarchat w czasach zamętu i kryzysu. Japierdolę, jaka ta baba jest odklejona. :D 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.