Skocz do zawartości

Malvina Pe- komentuje rzeczywistość po ścianie


Tamerlan

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na jakiejś imprezie, ktoś czytał jej bloga na głos. Jej idealny facet miał mieć tunele w uszach i wytatuowane rękawy. Tyle zapamiętałem, ale beka była niezła. 

 

Zeszło na panią, bo akurat jeden z obecnych na imprezie do niej próbował startować. Usłyszał, że nie po to wyjechała do Warszawy, by teraz wracać do Kielc. Gość więcej niż ogarnięty, no ale dla pani za niskie progi, brak wyższego wykształcenia i niechęć do lansu prawdopodobnie przekreśliły go na zawsze. Co tam, że ma firmę, zatrudnia kilka osób, dom pod miastem i naprawdę poukładany. Dziś ma żonę i dzieci. Dochowuje wierności małżeńskiej więc nuda, dla pani Malviny. 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucjusz napisał:

jakas osoba publiczna?

Nie powiedziałbym. Z aspiracjami - jak najbardziej. Z innej niż moja dawna branża :) Daj mu Boże zdrowie.

 

@BumTrarara, a ja jej potrzebę bliskości po ludzku rozumiem. I potrzebę posiadania partnera. Ale nie rozumiem, dlaczego ma pretensje do garbatego, że dzieci proste.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Kiedy sam spotykam sie przez jakiś czas z panią około 40 stki ZAWSZE ale to ZAWSZE dostaję pytania czy nie mam jakichś wolnych kolegów. 
 

Z jedną taką 37latką też miałem tego typu pytanie na spotkaniu drugim. Do czego tym kobietom jest potrzebne o takie coś pytać :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nowy00 napisał:

Z jedną taką 37latką też miałem tego typu pytanie na spotkaniu drugim. Do czego tym kobietom jest potrzebne o takie coś pytać :D?

Możeaja parę podobnych sobie koleżanek,  i chce ich wyswatać, i powiększyć kółko wzajemnej adoracji o paru facetów?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Kiedy sam spotykam sie przez jakiś czas z panią około 40 stki ZAWSZE ale to ZAWSZE dostaję pytania czy nie mam jakichś wolnych kolegów. 

 

Tak mam, ale ci wolni są zajęci obracaniem dwudziestek :) - tak sie odpowiada. 

 

 

  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BumTrarara napisał:

To na co jej facet na stałe?

 

To że podobno mówi że nie chce mieć didzi to tylko taka zasłona dymna i przynęta dla chętnych aby pochędożyć za bezdurno. Przy odpowiednim partnerze kwestią czasu jest zdanie:

- Miiiśś ! jestem w ciąży. Cieszysz się?!?

 

:).

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ciekawyswiata napisał:

Moim zdaniem dużym uproszczeniem są twierdzenia, że facet +35 może przebierać w kobietach 10 lat młodszych. Tak samo jak dużym uproszczeniem jest twierdzenie, że kobieta 35 lat nie ma już takiego wyboru jak wcześniej i co najwyżej może celować w starszych facetów od siebie. 


Wszystko zależy od danej sytuacji. Jeżeli facet +35 jest rzeczywiście atrakcyjny (finanse, umiejętności społeczne, wygląd), to może i tak jest, ale ilu takich facetów spełnia takie warunki jednocześnie? Są też kobiety 35+, które naprawdę dobrze wyglądają, a w realiach dzisiejszego rynku nie brakuje adoratorów młodszych, w tym samym wieku lub starszych. 

 

Rzecz jasna, facet 35+, który jest ogarnięty, ma większe szanse na powodzenie, ale nie powiedziałbym, że nie będzie miał konkurencji i będzie miał łatwo. Moim zdaniem wciąż większy wybór ma kobieta 35+, która wciąż jest zadbana i ładna. 

Bo jedyna walutą kobiety jest jej atrakcyjność fizyczna+psychiczna i płodność. Jeżeli ta suma w wieku 35 jest nadal wysoka, to karuzela czy rynek matrymonialny trwa.

 

U koleżanki Malwiny już tak nie ma,  więc są żale. Co tolerowane było w wieku 20 kilku lat, ze względu na urodę płodność, nie będzie tolerowane w wieku 35lat.

 

Ile osób pozostaje na tym samym poziomie od kilkunastu lat, a ilu od kilkudziesięciu?

 

 

Edytowane przez RedChurchill
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że to jest typ kobiety, która na randce opowiada kocopoły jak to ona szuka tylko związku, skróty są be, chce mieć partnerską relację itp, po czym idzie na ONS jak ćma do ognia.

 

 

W dniu 3.08.2022 o 16:18, Tamerlan napisał:

W międzyczasie przewinęło się wieeeeelu innych panów. Z niektórymi tylko pisałam, z innymi spotkałam się kilka razy.

 

Kilka razy tzn. czytaj: był seks na 1-2-3 randce, po czym facet się ewakuował.

Sama się pchała na bolce. Może sobie pisać co chce, ale jej podświadomość doskonale zdaje sobie sprawę, że jej prawdziwą walutą jest dupa, a nie mieszkanie czy inna "fajnobabkość". Jej czyny świadczą o tym, że tą prawdziwą walutą chce przyciągnąć samca.

W dniu 3.08.2022 o 16:18, Tamerlan napisał:

Zastanawiam się, czy mam na czole wielki napis: TYLKO DO RUCHANIA

 

Dokładnie tak. Tylko ten napis jest zaszyfrowany i do odczytania wymaga posiadania chromosomów Y.

5 godzin temu, Mosze Red napisał:

@zuckerfrei zdjęcie z marca 2021.

 

IMG-4022-1-650x420.jpg

 

Aż grzywkę zapuściła żeby ten napis ukryć.

Edytowane przez nihilus
  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Personal Best napisał:

Umowiałem się z masą takich kobiet na Tinderze.  Moim zdaniem w realu to jest pewnie 5/10 tutaj 6/10. Ładny uśiech i ładne oczy.
Ego wszystkich podobnych tej, wyjebane w kosmos.
Jest już w kategorii ONS czy tego chce czy nie. W tym środowisku feministycznym  nie ma wielu sensownych 40 czy nawet 50 latków mężczyzn. One często umawiają się z jak to mówią "konfederatami" ale "ładnymi chłopcami". 
Kiedy sam spotykam sie przez jakiś czas z panią około 40 stki ZAWSZE ale to ZAWSZE dostaję pytania czy nie mam jakichś wolnych kolegów. 
Druga sprawa jest taka, że one często pocieszają się Portugalczykami, Hiszpanami lub księciami plaży. 
Pytanie mam takie - po co Wam cały ten wątek?

 

Po to jest opcja by ustawić wiek np do 28 w srinderze, mniej dram.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem tą Panią i niestety - nie szkoda mi jej.

Miała ciężkie dzieciństwo ale niestety swoje wyparte emocje projektuje na cały ogół mężczyzn...

I ta końcówka że jednak z nią jest wszystko w porządku - a reszta to nasza wina...

Słabe to jest. Niestety... DLA NIEJ NIE MA JUŻ RATUNKU...

W dniu 4.08.2022 o 16:33, bernevek napisał:

Z Malviną Pe sparowało mnie ze 3 lata temu na tinderze. Pierwsze jej słowa to były "Cześć dzieciaku". 

Jeżeli tak zaczyna rozmowę, to jacy faceci zostaną? Desperaci? 

To akurat dosyć zabawne i zaczepne... I co, dałeś od razu spokój czy coś tam z nią pisałeś?

20 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Zeszło na panią, bo akurat jeden z obecnych na imprezie do niej próbował startować. Usłyszał, że nie po to wyjechała do Warszawy, by teraz wracać do Kielc. Gość więcej niż ogarnięty, no ale dla pani za niskie progi, brak wyższego wykształcenia i niechęć do lansu prawdopodobnie przekreśliły go na zawsze. Co tam, że ma firmę, zatrudnia kilka osób, dom pod miastem i naprawdę poukładany. Dziś ma żonę i dzieci. Dochowuje wierności małżeńskiej więc nuda, dla pani Malviny. 

No i widzisz. Ona tego nie napiszę na blogu bo wiadomo by było że to ONA ma coś z deklem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2022 o 20:29, zuckerfrei napisał:

Po jej kinolu wnoszę, że wysoka.

 

Poniżej 160 cm.
Masa ok 45-50 kg. Pamiętaj, że pani jest zaleczoną anorektyczką.
IRL (jakieś 5-6 lat temu) raczej normalna laska z sąsiedztwa, aczkolwiek przewijały mi się foty i stwierdziłem, że ząb czasu naruszył ją okrutnie.

 

Tak, widziałem Malwinkę IRL 🙂 Na odległość ręki. Pare razy 🙂  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz ona naprawdę musi mieć FAME, nawet na tym forum, ktoś z nią się sparował na tinderze. Cipsko, wredna baba.

4 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

DLA NIEJ NIE MA JUŻ RATUNKU..

A ile jest takich jak ona?

10 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

anorektyczką.

Ciekawe ile jeszcze ma trupów w szafie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nihilus napisał:

Mam wrażenie, że to jest typ kobiety, która na randce opowiada kocopoły jak to ona szuka tylko związku, skróty są be, chce mieć partnerską relację itp, po czym idzie na ONS jak ćma do ognia.

 

 

 

Kilka razy tzn. czytaj: był seks na 1-2-3 randce, po czym facet się ewakuował.

Sama się pchała na bolce. Może sobie pisać co chce, ale jej podświadomość doskonale zdaje sobie sprawę, że jej prawdziwą walutą jest dupa, a nie mieszkanie czy inna "fajnobabkość". Jej czyny świadczą o tym, że tą prawdziwą walutą chce przyciągnąć samca.

 

Dokładnie tak. Tylko ten napis jest zaszyfrowany i do odczytania wymaga posiadania chromosomów Y.

 

Aż grzywkę zapuściła żeby ten napis ukryć.

 

 O ja pierdziu... To jakaś córka albo siostra Gargamela? MASAKRA!!! Swoją drogą, sprawdza tu się porzekadło, że "oczy są zwierciadłem duszy". W tym przypadku brzydkie oczy i ch*jowa mentalność. Żeby było śmieszniej, zacząłem sobie wcześniej przypominać, historie z duchami...

Edytowane przez Edelgeist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich historii w necie nagłaśnianych będzie coraz więcej. Wynika to z tego, że pierwsze pokolenie osób wychowanych w erze cyfrowej dziś jest właśnie w wieku między 30-40. W mediach głównego nurtu lubują się w takich historiach bo wpisuje się to w obecna, ginocentryczna narrację. Dla przykładu, dziś na Onecie:

https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/jest-dziewica-ale-chce-zostac-mama-wzruszajace-wyznanie-zlotej-medalistki/7k3s8rc

 

39 letnia dziewica która marzy o rodzinie i dzieciach. Nie zdecydowała się na rodzinę do 30 bo...

...bo liczyła że trafi się ktoś wyjątkowy. Trele morele... Każdy wie o co chodzi: o maksymalizację $$$$$ i wyglądu. Ta Pani jak i Malvina zdecydowanie przelicytowały na życiowej loterii. Dziś zostaje płacz, zgrzytanie zębów i mrożenie jajeczek.

Edytowane przez Dassler89
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Pamiętaj, że pani jest zaleczoną anorektyczką.

 

O cie panie. To już wszystko wiemy.

 

Traumy z dzieciństwa => anoreksjaa =>pani zaburzanka. Bardzo możliwe, że do tego borderka, a jeśli tak to i seksoholiczka.

 

Przy tych danych wejściowych dochodzi jeszcze "przewinęło się wieeeeelu innych panów" - oooj, przewinęło i to nie na kawkach tylko konkretny "posów" był, jak to brat @Tornado powiada. 

5 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

DLA NIEJ NIE MA JUŻ RATUNKU...

 

Żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dassler89 napisał:

Takich historii w necie nagłaśnianych będzie coraz więcej. Wynika to z tego, że pierwsze pokolenie osób wychowanych w erze cyfrowej dziś jest właśnie w wieku między 30-40. W mediach głównego nurtu lubują się w takich historiach bo wpisuje się to w obecna, ginocentryczna narrację. Dla przykładu, dziś na Onecie:

https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/jest-dziewica-ale-chce-zostac-mama-wzruszajace-wyznanie-zlotej-medalistki/7k3s8rc

 

39 letnia dziewica która marzy o rodzinie i dzieciach. Nie zdecydowała się na rodzinę do 30 bo...

...bo liczyła że trafi się ktoś wyjątkowy. Trele morele... Każdy wie o co chodzi: o maksymalizację $$$$$ i wyglądu. Ta Pani jak i Malvina zdecydowanie przelicytowały na życiowej loterii. Dziś zostaje płacz, zgrzytanie zębów i mrożenie jajeczek.

 

Blisko 40-letnia dziewica z Ameryki:

Lovk9kpTURBXy9kYWVhYTU4MzMwODcyMzQ4YTBkM

 

41-letnia dziewica z Polski:

yyy.png

 

 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, דניאל napisał:

 

Blisko 40-letnia dziewica z Ameryki:

Lovk9kpTURBXy9kYWVhYTU4MzMwODcyMzQ4YTBkM

 

41-letnia dziewica z Polski:

yyy.png

 

 

 

No dobra, tylko dziewica z Ameryki uprawia zawodowo lekka atletykę a ta z Polski w zasadzie co robi?:D

 

No i generalnie te artykuły na tych platformach pełnią jakąś rolę. Pierwszy ma być "wzruszająca historia" wzbudzać współczucie i pokazać że... ...no właśnie: nie trafiłaś na właściwego księcia? Zamróź jajeczka jak amerykańska gwiazda sportu i zbieraj na invitro. Z kobiecego na polski, znajdź faceta którego będzie stać na invitro a pracowałem kiedyś w klinice tym się zajmującej więc wiem ocb.

 

Druga historia ma pokazywać "dziewczyny, nie idziecie te droga bo będziecie tak wyglądać w wieku 41 lat".

 

Dobór bohaterek do przekazu nieprzypadkowy.

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.08.2022 o 22:12, nowy00 napisał:

Z jedną taką 37latką też miałem tego typu pytanie na spotkaniu drugim. Do czego tym kobietom jest potrzebne o takie coś pytać :D?

To taki tinder w prawdziwym życiu, chcą byś je sparował z kolegą

 

 

 

 

Ta 40 letnia dziewica... dla mnie to fejk totalny dla klików, kobiety w sporcie mają tylu adoratorów że hej, raczej jej wymagania i ego sprawiły że tak skończyła, a tą historie z dziewictwem sprzedaje by złapać ultra kuka który w to uwierzy. Będzie ślub bum bum i spyta: no ale jak to żadnych śladów na pościeli? Ona: no wiesz jestem dziewicą ale błona poszła podczas uprawiania wyczynowo sportu, ok miałeś chwilę przyjemności i już ciebie nie kocham, idę do sądu po alimenty!

 

Lolo-Jones-shares-why-she-decided-to-fre

 

 

A ta gwiozda z bloga to ma w oczach PTSD od ilości koków jakie widziała, te oczy powiedzą wszystko, zapamiętajcie ten widok, to napięcie, wiecie przed czym uciekać.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

 

To taki tinder w prawdziwym życiu, chcą byś je sparował z kolegą

 

 

Określenie opisuje sprawę, zdecydowanie :)

Takie pytanie raz mi się zdarzyło i tylko od kobiety co mną zainteresowana nie była. Raz tak miałem. Bo te chętne na dalsze spotkania ze mną o coś takiego się nie pytały :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też średnio wierzę w sportowca wyczynowego i dziewictwo w wieku 40 lat. Raz że sport sprawia że hormony buzują, dwa poprawia wygląd.

 

Ja na szybko znalazłem zdjęcia tej pani z pozowania w bikini i różnych imprez gdzie ubrana była bardzo krótko - oczywiste zaproszenie dla czasów żeby podeszli bo jej się chce (gdzie dodatkowo panuje opinia że w stanach bardzo łatwo o seks)

 

https://images.app.goo.gl/8pbHP9gjkZTARyii6

 

Za ładna na dziewictwo. Wygląda bardzo zdrowo. Tym bardziej że z pewnością miała kontakt z męskimi lekkoatletami, a o tym co się dzieje we wioskach olimpijskich krążą legendy.

 

Ta historia z dziewictwem to raczej taka racjonalizacja- ok "k*urwie" się teraz z czadami ale oficjalny związek i dzieci tylko z "wyjątkowym" mężczyzną. Dziewczyna ma status celebrytki więc historia podbiła jej zasięgi, a może nawet znajdzie się bogaty jeleń który uwierzy.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tamerlan napisał:

 

Ja też średnio wierzę w sportowca wyczynowego i dziewictwo w wieku 40 lat. Raz że sport sprawia że hormony buzują, dwa poprawia wygląd.

 

Ja na szybko znalazłem zdjęcia tej pani z pozowania w bikini i różnych imprez gdzie ubrana była bardzo krótko - oczywiste zaproszenie dla czasów żeby podeszli bo jej się chce (gdzie dodatkowo panuje opinia że w stanach bardzo łatwo o seks)

 

https://images.app.goo.gl/8pbHP9gjkZTARyii6

 

Za ładna na dziewictwo. Wygląda bardzo zdrowo. Tym bardziej że z pewnością miała kontakt z męskimi lekkoatletami, a o tym co się dzieje we wioskach olimpijskich krążą legendy.

 

Ta historia z dziewictwem to raczej taka racjonalizacja- ok "k*urwie" się teraz z czadami ale oficjalny związek i dzieci tylko z "wyjątkowym" mężczyzną. Dziewczyna ma status celebrytki więc historia podbiła jej zasięgi, a może nawet znajdzie się bogaty jeleń który uwierzy.

 

 

 

 

 

 

Powiem Wam na czym polega to dziewictwo jak jedna Wam powie że tylko bierze w d..e, to jak się zapytacie czemu to usłyszycie że pipe zostawia tylko dla przyszłego męża. Takie oto są dziewice dzisiaj, więc powodzenia.

 

Ona ma pewnie taki licznik przekręcony kilkakrotnie że głowa mała, na 100%.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka grupa na tinderze - bękarty tindera. Polecam dołączyć.

Ktoś tam właśnie wstawił post malwiny odnośnie tego wpisu z jej bloga. Oczywiście kobiety stanęły w jej obronie, że ona jest wspaniała 10/10 i kobiety w wieku 40 to super śliczne modelki i wiele kobiet najlepiej wygląda w tym wieku.

Natomiast aż się zdziwiłem - masa facetów tam grubo pojechała z redpillem/blackpillem i większość facetów skrytykowała wypociny malwiny. A zdziwiłem się z tego względu, że na tamtej grupie jest sporo facetów z poglądami rycersko-lewicowymi i w 90% w kazdym temacie jechali po redpillu i facetach i zawsze bronili kobiet, co by nie zrobiły, jeszcze z rok temu tak było.

Nie wiem nawet co się takiego stało w ciągu tego roku, ale redpill bardzo szybko i prężnie wchodzi do mainstreamu. Jak tak dalej pójdzie to za niedługo małżeństwo będzie czymś rzadko spotykanym 😆

Edytowane przez Zbychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 18:47, Ramaja Awantura napisał:

To akurat dosyć zabawne i zaczepne... I co, dałeś od razu spokój czy coś tam z nią pisałeś?

Może i chciała mnie zaczepić. Ale sobie pomyślałem od razu, co by było gdybym napisał do niej w podobnym tonie. Albo unmatch, albo nic by nie odpisała. Awantura też możliwa. 

"Dzieciak" jest plakietkujące. One same są giga przeczulone na jakiekolwiek wzmianki na punkcie swojego wieku. Więc potraktowałem to jako lekką acz niepotrzebną szyderę z jej strony. Potencjalna kobieta chce widzieć w swoim potencjalnym kandydacie na partnera faceta, a nie dzieciaka. Często się słyszy jak szafują określeniem "mężczyzna". Kobiety nie są głupie jeżeli chodzi o takie gierki słowne. Tym bardziej laska 30+ która ma co najmniej 15 jak nie 20 lat randkowania. 

 

Coś tam z nią popisałem. Pytałem się jej czy to serio ona, ta co bloga prowadzi to potwierdziła. Więcej nie pamiętam, bo to było parę lat temu. Ale i tak mi się nie podobała, więc po uj wafel ciągnąć jakąś bezpłodną gadkę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.