Skocz do zawartości

Malvina Pe- komentuje rzeczywistość po ścianie


Tamerlan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bernevek napisał:

 

Z Malv  sparowało mnie ze 3 lata temu na tinderze. Pierwsze jej słowa to były "Cześć dzieciaku". 

Jeżeli tak zaczyna rozmowę, to jacy faceci zostaną? Desperaci? 

 

 

Pewnie każdego dnia dociera do końca tindera w swoim mieście, od swipów kciuk boli i wylewa na normików swoje traumy, masakra

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barry napisał:

Atrakcyjna kobieta może wybierać jak w ulęgałkach spokojnie do późnego wieku bo rynek jest jaki jest. Wspomniana przeze mnie 35 latka w innym wątku, blond włos,

Jak porównujesz jej urodę do Malviny?

Słowo klucz "atrakcyjna".:)

 

7 godzin temu, Barry napisał:

Spokojnie mogą wybierać, jeszcze przed długi czas, mogą mieć długi, problemy rodzinne, traumy a i tak będzie miała wzięcia. 

Tak.

 

 

8 godzin temu, Barry napisał:

kobieta może wybierać jak w ulęgałkach spokojnie do późnego wieku bo rynek jest jaki jest.

Tak.

Mam w okolicy wdówkę ok 70 lat, też miała kolejkę chętnych ( przerobiła z 6 chłopa w ok rok czasu) w tym 1 nawet z dyszkę młodszy od niej.

Zachowanie jak spuszczona ze smyczy:D

"Och nie wiem na którego się zdecydować, ten ma prawko i auto, ale tamten przystojniejszy...":D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Ściana nie polega na tym, że nie ma chętnych na seks, tylko na tym, że pani nie może znaleźć "materiału" na poważny związek.

Miałem kiedyś milfa, sam zostałem złapany na haczyk. Było wszystko, aż mi zaczęło przeszkadzać, że sobie oglądam filmiki ze składania skrzyni biegów czy Janusza Tracza a ona seks i seks w kółko. A gdy wyjeżdżałem, płakała że kto ją teraz zechce i pokocha. Jak mawia klasyk, znalazła jakiegoś (portugalskiego?😉) manleta i dobrze. Ma chłopa a chłop na uciechę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mosze Red napisał:

@zuckerfrei zdjęcie z marca 2021.

 

IMG-4022-1-650x420.jpg

 

 

 

 

Z wyglądu normalna kobieta, ani bardzo ładna ani brzydka. Taka 5, parę lat temu pewnie 6-7, ale jest rządna 8-10 zarobiony, przystojny itd.... a sama daje 37 letnia dupę i wymagania. Jak ktoś zauważył wcześniej pisala, że nie można wiecznie czekać i wybrzydzać, a po 10 latach wybrzydza.... To się nie uda, kolejny rak i to coś jeszcze publikuje. 37 lat, to już naprawdę ostatni czas by mieć dzieci bilogicznie, niektóre babki są już po menopauzie w tym wieku. A gdzie czas na poznawanie się... Kto rozsądny zarobiony, inteligentny zdecyduje się na posiadanie potomstwa że stara baba, znając ryzyko powikłań i problemów. W obecnych czasach nie widzę innego uzasadnienia (i tak słabe to uzasadnienie) dla małżeństwa niż posiadanie potomstwa. 

 

Związek z kobieta ktora po przerobieniu wielu facetów na nikogo się nie zdecydowała do 40, do tego feministka, kto normalny na to pójdzie...

Edytowane przez Mmario
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowiałem się z masą takich kobiet na Tinderze.  Moim zdaniem w realu to jest pewnie 5/10 tutaj 6/10. Ładny uśiech i ładne oczy.
Ego wszystkich podobnych tej, wyjebane w kosmos.
Jest już w kategorii ONS czy tego chce czy nie. W tym środowisku feministycznym  nie ma wielu sensownych 40 czy nawet 50 latków mężczyzn. One często umawiają się z jak to mówią "konfederatami" ale "ładnymi chłopcami". 
Kiedy sam spotykam sie przez jakiś czas z panią około 40 stki ZAWSZE ale to ZAWSZE dostaję pytania czy nie mam jakichś wolnych kolegów. 
Druga sprawa jest taka, że one często pocieszają się Portugalczykami, Hiszpanami lub księciami plaży. 
Pytanie mam takie - po co Wam cały ten wątek?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mmario napisał:

. Kto rozsądny zarobiony, inteligentny zdecyduje się na posiadanie potomstwa że stara baba, znając ryzyko powikłań i problemow

Z tego co kojarzę, p. Malwina nie zamierza się rozmnażać. Jak tam u siebie napisała (bardzo słusznie, swoją drogą) i tak na to już za późno.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Personal Best napisał:

Umowiałem się z masą takich kobiet na Tinderze.  Moim zdaniem w realu to jest pewnie 5/10 tutaj 6/10. Ładny uśiech i ładne oczy.
Ego wszystkich podobnych tej, wyjebane w kosmos.
Jest już w kategorii ONS czy tego chce czy nie. W tym środowisku feministycznym  nie ma wielu sensownych 40 czy nawet 50 latków mężczyzn. One często umawiają się z jak to mówią "konfederatami" ale "ładnymi chłopcami". 
Kiedy sam spotykam sie przez jakiś czas z panią około 40 stki ZAWSZE ale to ZAWSZE dostaję pytania czy nie mam jakichś wolnych kolegów. 
Druga sprawa jest taka, że one często pocieszają się Portugalczykami, Hiszpanami lub księciami plaży. 
Pytanie mam takie - po co Wam cały ten wątek?

Dla beki, wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pani wystawia swoje bujne życie na widok publiczny i wątpię czy jakikolwiek w miarę rozgarnięty samiec zechce taką osobę do poważnego związku.

 

Może się też okazać, że po kilku wspólnych latach, gdy minie haj zacznie w sposób negatywny wywlekać ich prywatne, intymne życie ze szczególnym, prześmiewczym przejaskrawieniem jego wpadek i niedociągnięć.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spokojnie napisał:

Zapraszam przy okazji do oceny SMV

Flepiaro-beciara, incelka, wielu ją miało i jeszcze więcej skrzywdziło, dlatego jest taka obrażona na cały świat. Zdaję się, iż widzę w jej spojrzeniu przynajmniej dwa tysiące zagranicznych knag, które zrobiły jej z przestrzeni między uszami ogromne spustoszenie, co da się wyczytać w jej twórczości literackiej. Za młodu pewnie była niezłą dupą. Dziś średnio. Wyraźnie nadgryziona przez ząb czasu.

 

Ten temat wkracza na jakieś nowe poziomy beki:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Ta pani wystawia swoje bujne życie na widok publiczny i wątpię czy jakikolwiek w miarę rozgarnięty samiec zechce taką osobę do poważnego związku.

 

Może się też okazać, że po kilku wspólnych latach, gdy minie haj zacznie w sposób negatywny wywlekać ich prywatne, intymne życie ze szczególnym, prześmiewczym przejaskrawieniem jego wpadek i niedociągnięć.

 

To co ona pisze to jest takie stadium raka, że  tu juz nawet Doktor Szarpanki nie dopomoże.
Tak jak napisałeś powyżej - dobre case study np. kiedy pisze o "ex" że był gwałcicielem bo ją kontrolował, kiedy nabija się z kobiety która mówi, że powinno się szukać odpowiedniego mężczyzny (w odpowiednim wieku) a nie kariery. 
Odlot!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Obliteraror napisał:

Z tego co kojarzę, p. Malwina nie zamierza się rozmnażać. Jak tam u siebie napisała (bardzo słusznie, swoją drogą) i tak na to już za późno.

Obowiązkami nie chce się dzielić (znaczy chce kobiecymi) gotowanie zapewne jej uwłacza, biednego nie zechce, bogaty będzie ekonomicznym przemocowcem, wygląda na to, że jednak jest trochę przytomności w mężczyznach że nikt nie chce od niej nic więcej niż tylko wsadu, i wyjęcia.... Bo i nic więcej ta pani dać nie może 😂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Personal Best napisał:

Odlot!

No jak ocenić SMV kogoś kto by mi opowiadał o rewolucji matriarchalnej i innych Wielkich Bawolicach? To bym się, Boże uchowaj, lewą nogą przez prawe ramię przeżegnał. 

 

Już mi wystarczy, że jeden daleki znajomy sobie niedawno kutasa operacyjnie odciął, zaczął wszędzie chodzić z pluszowym misiem (chłop po 30-tce), wali non stop samojebki w toaletach jak ostatnia karyna i uważa, że teraz jest kobietą.

 

Wystarczy mi tych wrażeń i karuzeli śmiechu.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Już mi wystarczy, że jeden daleki znajomy sobie niedawno kutasa operacyjnie odciął, zaczął wszędzie chodzić z pluszowym misiem (chłop po 30-tce), wali non stop samojebki w toaletach jak ostatnia karyna i uważa, że teraz jest kobietą.

jakas osoba publiczna? ciekawe co ma w glowie, jakie mysli sie tam przewijaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Obliteraror napisał:

Z tego co kojarzę, p. Malwina nie zamierza się rozmnażać.

To na co jej facet na stałe?

 

Kasę z bloga/tubek/wpłat fanów ma pod korek.

Bawić, jak już to wszyscy stwierdzili, to może się i do 70tki.

A jak potrzebuje o 3:00 żeby jej ktoś po kebsa wyskoczył to fan z fejsika będzie chętny od zaraz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.