Skocz do zawartości

Wyjadacze TTV - festiwal krindżu, ale i kilka ciekawych obserwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw, że tego dzieła wcześniej nie widziałem.

 

Ideą jest połączenie dwóch światów - Chadów i Stacy (albo prędzej tych, którzy za tych się uważają ;) ) z osobami nieśmiałymi, bez doświadczeń lub z małym doświadczeniem w relacjach damsko - męskich. Dodatkowo, by podkręcić oglądalność zastosowano bardzo toksyczny zabieg: średnie/duże lub bardzo duże zróżnicowanie SMV "obiektów".

 

Przypadek nr 1 - czyli niech mi ktoś powie, co z tym Panem (wizualnie) jest nie tak, bo ja kompletnie tego nie widzę. Oprócz tego, że jest spięty i nieśmiały. Ale nad tym się pracuje. Całe życie (prywatne i zawodowe).

Jest tu również zaprezentowany przykład, który mówi, jaka (dla mnie) ważna w atrakcyjności kobiecej jest barwa damskiego głosu. Tzn, mówi wiele, bo tu nie istnieje xD

 

 

Przypadek nr 2 - czyli Pan mówi świętą prawdę i pali tym styki wybrance. Tak, to jest mężczyzna świadomy własnej wartości :)

 

 

A tu ten sam Pan, który nie trafił w wizualno/statusowe kryteria partnerki. Jestem przekonany, iż tego typu zachowanie byłoby odbierane jako "męskie" i "słodkie", w przypadku trafienia w wizualne kryteria akceptacji.

Nie lubię hipokrytów :) I damskich i męskich. No i wisienka na torcie, chwytająca za serce siłą argumentu - "jestem kobietą". Klękajcie zatem państwa i narody xD

 

 

Ciekawa sytuacja à rebours, czyli aspirująca Becky (głodzili ją gdzieś, swoją drogą?) trafia na stołecznego Czada. Kij z tym, na ile ustawione (każdy program tv ma budzić emocje widzów), ale Pan mówi ważną rzecz pod koniec materiału:

zbyt szybko, za szybko obsypujemy się komplementami...

 

 

I chyba najbardziej smutny materiał, który "obiektowi" może nie tyle na daną chwilę pomóc, a raczej wyrządzić wiele szkód psychicznych. Zwróćcie uwagę na całość montażu, ruchy kamery. Moim zdaniem nie miało to nic innego na celu, jak upokorzenie tego chłopaka.

 

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Obliteraror napisał:

Przypadek nr 1 - czyli niech mi ktoś powie, co z tym Panem (wizualnie) jest nie tak, bo ja kompletnie tego nie widzę. Oprócz tego, że jest spięty i nieśmiały. Ale nad tym się pracuje. Całe życie (prywatne i zawodowe).

Za mało PLNów wpakowanych w wygląd-stylówę-ciuchy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha tfu na tych co kręcą bekę z tego. Jeden po pigułce. Bardziej świadomy ale widać, że trochę takie podkręcone. Dziewczyna i chad No sorry gorzej jak ona potem będzie myśleć, że zasługuje na takiego typa z bentleya i nie spojrzy na kogoś na swoim poziomie genotypu. A ostatni gość Szkoda mi go kręcę z niego beki level Max. Chociaż od razu wyjechał fajny wózek ;D bo wiadomo, że nie progi na jego nogi do tej kobiety i jakieś spermienie. No cóż smutne. Ten świat schodzi na psy jacy ludzie takie programy smutne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Przypadek nr 1 - czyli niech mi ktoś powie, co z tym Panem (wizualnie) jest nie tak, bo ja kompletnie tego nie widzę.

Ma tzw. negative canthal tilt, czyli opadające w dół kąciki oczu, co ogólnie nadaje twarzy smutnego wyrazu. To nie jest jakiś mankament przekreślający męski wygląd (bo coś takiego ma też Linda i Brad Pitt), ale akurat w połączeniu z jego nieporadną i nieśmiałą postawą, potęguje tylko wrażenie ofiary.

 

Gość ogólnie jest do wyrobienia pod względem wizualnym, ale dużo więcej pracy musi włożyć w tzw. ,,mityczny charakter".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Obliteraror napisał:
59 minut temu, BumTrarara napisał:

Za mało PLNów wpakowanych w wygląd-stylówę-ciuchy?

Czy ja wiem? Może fryzurę bym trochę zmienił na jego miejscu.

Dla normicy :D pewnie by wystarczyło... ale ta panna to pewnie w same cycki wpakowała z 20k.

Czy tylko ja uważam, że to implanty? 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Aż dziw, że tego dzieła wcześniej nie widziałem.

 

Ideą jest połączenie dwóch światów - Chadów i Stacy (albo prędzej tych, którzy za tych się uważają ;) ) z osobami nieśmiałymi, bez doświadczeń lub z małym doświadczeniem w relacjach damsko - męskich. Dodatkowo, by podkręcić oglądalność zastosowano bardzo toksyczny zabieg: średnie/duże lub bardzo duże zróżnicowanie SMV "obiektów".

 

Przypadek nr 1 - czyli niech mi ktoś powie, co z tym Panem (wizualnie) jest nie tak, bo ja kompletnie tego nie widzę. Oprócz tego, że jest spięty i nieśmiały. Ale nad tym się pracuje. Całe życie (prywatne i zawodowe).

Jest tu również zaprezentowany przykład, który mówi, jaka (dla mnie) ważna w atrakcyjności kobiecej jest barwa damskiego głosu. Tzn, mówi wiele, bo tu nie istnieje xD

 

 

Przypadek nr 2 - czyli Pan mówi świętą prawdę i pali tym styki wybrance. Tak, to jest mężczyzna świadomy własnej wartości :)

 

 

A tu ten sam Pan, który nie trafił w wizualno/statusowe kryteria partnerki. Jestem przekonany, iż tego typu zachowanie byłoby odbierane jako "męskie" i "słodkie", w przypadku trafienia w wizualne kryteria akceptacji.

Nie lubię hipokrytów :) I damskich i męskich. No i wisienka na torcie, chwytająca za serce siłą argumentu - "jestem kobietą". Klękajcie zatem państwa i narody xD

 

 

Ciekawa sytuacja à rebours, czyli aspirująca Becky (głodzili ją gdzieś, swoją drogą?) trafia na stołecznego Czada. Kij z tym, na ile ustawione (każdy program tv ma budzić emocje widzów), ale Pan mówi ważną rzecz pod koniec materiału:

zbyt szybko, za szybko obsypujemy się komplementami...

 

 

I chyba najbardziej smutny materiał, który "obiektowi" może nie tyle na daną chwilę pomóc, a raczej wyrządzić wiele szkód psychicznych. Zwróćcie uwagę na całość montażu, ruchy kamery. Moim zdaniem nie miało to nic innego na celu, jak upokorzenie tego chłopaka.

 

 

 

Te programy nie mają na celu komukolwiek pomóc tylko mają być źródłem oglądalności, beki i wyśmiewania szczególnie facetów. Fakt najlepszy ten drugi gość co woli na herbatę zaprosić, bardzo racjonalny i gada jakby był na naszym forum :) On sobie poradzi. Trzeci wogóle nie powinien się pchać do TV, szkoda chłopa.

 

 

I faktycznie brzydkie te laski, ta aspirująca Becky powinna się spotkać z tym trzecim gościem a Chad z tą pierwszą, a oni nakręcając oglądalność robią cyrk. Dlatego jak najdalej od tego. Dziwie się temu drugiemu gościowi, jest wysoki i dobrze gada, nawet rozmawia pewny siebie, nie wiem co on tam robi, ma jakąś blokadę czy coś, potencjał jest, może celuje w takie gwiazdy o to jest błąd.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Przypadek nr 2 - czyli Pan mówi świętą prawdę i pali tym styki wybrance. Tak, to jest mężczyzna świadomy własnej wartości :)

 

Fantastyczny filmik😆

Właśnie o tym mówię młodym chłopakom gdy spotykają się pierwszy raz z kobietą czyli śmiało, odważnie, bez spiny, presji i oczekiwań

ba trzeba pozwolić sobie na więcej, stawiać od razu zasady, granice, patrzeć jak zareaguje kobieta i testować ją.

Mężczyzna nauczył się tego bywając często na randkach ba sam mówi, że takie teksty słyszał od kobiet czyli one w drugą stronę to właśnie robią.

Przykład takiego zachowania macie w pierwszym filmiku gdzie kobieta sprawdza testami totalnego beciaka, który nie wie co robić, narzucił sobie

presję, oczekiwania, postawił kobietę na piedestał czy doprowadza do żenującej wręcz sytuacji.

Kolejna sprawa wychodzą jak zwykle podwójne standardy kobiet czyli jeżeli ona to robi w stosunku do mężczyzn to jest dobrze natomiast w druga stronę to już nie.

Przeświadczenie, że to mężczyzna coś powinien otóż nic nie powinien i tak jak on powiedział tylko na stałą kobietę się wykosztowuje i to w granicach rozsądku.

Dlatego z nowopoznaną dziewczyną powinien być tylko spacer po parku, pójście na basen, pogranie w bilard czy cymbergaja, wypicie piwa czy kawy co jest taniochą.

Także brawo dla niego za znajomość gry czym obnażył prawdziwą naturę tej kobiety, która oczekuje traktowania jak księżniczka czy luksusu. 

Młodzi uczta się i wyciągajcie wnioski😉

 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Jestem przekonany, iż tego typu zachowanie byłoby odbierane jako "męskie" i "słodkie", w przypadku trafienia w wizualne kryteria akceptacji.

 

Jego tekst do kobiety cytat. "Pierdolisz głupoty, nie chce mi się z tobą gadać" mistrzostwo świata🤣💪👍

Popatrzcie jakich dzikich oczów dostała ta kobieta, chyba nie spodziewała się tego po nim😂

Kolejna kwestia mężczyzna mówi wprost, że nie jest desperatem i nie będzie robił tego co kobieta chce.

Czyli stawia sprawę jasno i komunikuję jej, że albo się dostosuje albo next.

Kobieta oczywiście nie chce iść na ustępstwa.

Nie rozumie, że słowo nie oznacza NIE!

Najwidoczniej kobiece ego zostało podrażnione do tego facet pokazał jaja.

Na koniec okazuje się, że jest to jego mentor?

WTF. JPRD. Kobieta będzie uczyć mężczyznę jak ma się zachowywać do kobiet😆

Na końcu niestety mężczyzna uległ co pokazuje, że dalej musi się jeszcze uczyć, trenować z kobietami.

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Ciekawa sytuacja à rebours, czyli aspirująca Becky (głodzili ją gdzieś, swoją drogą?) trafia na stołecznego Czada

 

Ta kobieta to jakieś nieporozumienie totalnie nieatrakcyjna😝

Oczywiście stacja ryje beret brzydkim kobietom, że zasługują na Chada😁 

I później one mają przeświadczenie o swojej zajebistości i akceptowania mężczyzn od 7 SMV wzwyż a jak jest jej urody to zapewne 

teksty w stylu spadaj brzydalu zasługuję na więcej😂

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

I chyba najbardziej smutny materiał

 

Szczerze mnie się także udzieliło zażenowanie, przykrość jak widzę nieśmiałego, zakompleksionego chłopaka do tego zaniedbanego, źle ubranego.

Być może doświadczenia życiowe, brak atrakcyjności wpłynął na jego psychikę do tego upokorzenie z jakim musi się zmierzyć nie tylko przed atrakcyjną kobietą,

ale co najważniejsze widzami przed telewizorami.

Obstawiam, że na dzielni, osiedlu jest z niego kręcona beka co doprowadzi do jeszcze większego pogłębienia problemów.

Ach przykro się ogląda takie filmy, strach pomyśleć ilu takich chłopaków jest w Polsce gdzie nie dość, że ludzie, życie dowala to jeszcze dalej więcej kłód pod nogi mają rzucane😐

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Przypadek nr 1 - czyli niech mi ktoś powie, co z tym Panem (wizualnie) jest nie tak, bo ja kompletnie tego nie widzę. Oprócz tego, że jest spięty i nieśmiały.

 

Wiesz co ja tu widzę? Koleś jest totalnym przykładem nauk PUA, naczytał się wiele, przyswoił teksty a co przyszło do czego i trafił na dobra zawodniczkę z pewnością siebie,

samooceną to kompletnie nie wie co robić.

Standard gdy z kobietami zostaje się sam na sam a rady PUA są tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

Wizualnie wygląda jak typowy normik. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randka nr. 1:

Nie wygląda gość źle, ale charakter leży. Ja się zastanawiam jak taki facet funkcjonuje? Jest programistą w piwnicy? Ale oni też muszą już teraz rozmawiać na tych wszystkich scrumach. Nie rozumiem... Przecież można uśmiechnąć się, usiąść na luzie i powiedzieć dziewczynie, że fajnie wygląda i nadal zalotnie szczerzyć zęby i jakoś to wszystko się będzie kleić. Jak oni wszyscy nie budują fajnej, przyjemnej atmosfery to wiadomo, że będzie to na kształt rozmowy o pracę.

 

Randka nr. 2:

Dziewczyna ma rację w 100%. Gość jest prostakiem i chamem - takie gadki o inwestowaniu mają wykreować fajną atmosferę? Please bitch... Zachowuj swoje doświadczenie dla siebie, a nie paplaj mordą na lewo i prawo. Randka to gra - tajemnica, a nie wywalanie swoich poglądów ot tak. W jednym zdaniu się gość przedstawił jako totalny pacan i buc.

 

Randka nr. 3:

Dziwny gość, poczytał trochę Redpillowych materiałów i odgrywa jak w teatrze 1:1 bo jakiś kołcz uwodzenia powiedział, żeby zakończyć rozmowę z panną gdy coś powie...

 

Ranka nr. 4:

Nie ma co komentować, gościu Chad, dziewczyna zobaczy Warszawę i troszkę bogatego życia. Coś tam zasmakuje, a wyjdzie jej to finalnie na niekorzyść, bo wróci do Cześków z Ustrzyk na rowerze składaku.

 

Randka nr. 5:

Nie widziałem większego incela chyba nigdy. 100% cech incelowskich + brak godności już nie jakiejś męskiej, ale po prostu ludzkiej. Twórców programu popierdoliło, mogli mu dać jakąś zwykłą dziewczynę, a nie jakąś Luxury girl

 

Pocisk po chłopakach no ale to pierwsze randki, które się utarło, że chłop musi ogarniać. Jakie te baby są to dopiero potem by ewentualnie było widać w łóżku, w kuchni czy w trudnych sytuacjach.

 

PS: Jak ktoś uważa, że te laski są brzydkie to... No czy was pojebało? Na litość boską, brzydka to jest ta z Ustrzyk. Ciekawe jakie laski Wy bracia ruchacie, jak tamte dla was są brzydkie... Ich styl może jest taki odstraszający a'la sex w wielkim mieście.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Carl93m napisał:

Nie rozumiem...

A ja rozumiem. Facet jest po prostu nieśmiały i nieobyty w relacjach. Również zwyczajnie ludzkich jak sądzę, nie wyłącznie damsko - męskich. To są ludzie typu, którzy świetnie odnajdują się w znajomym, bardzo ograniczonym, zamkniętym, znanym od lat gronie, potrafią w nim śmiać  się i żartować, być duszą towarzystwa, potrafią odnajdować się w pracy zadaniowej gdy pracują samotnie, ale spalają się, gdy próbują wyjść poza swoją bańkę.

Milczą, mówią półgębkiem, nie potrafią w small - talk, nie potrafią żartować, odbijać piłeczek.

 

Nad tym da się pracować :)

 

Są tacy i nie jest ich mało. O bardzo zróżnicowanej urodzie. Mogą być bardzo atrakcyjni. Mój przyjaciel w okresie studiów miał bardzo podobną osobowość w otoczeniu nowych ludzi.

 

14 minut temu, Carl93m napisał:

Gość jest prostakiem i chamem - takie gadki o inwestowaniu mają wykreować fajną atmosferę? Please bitch... Zachowuj swoje doświadczenie dla siebie, a nie paplaj mordą na lewo i prawo. Randka to gra - tajemnica, a nie wywalanie swoich poglądów ot tak. W jednym zdaniu się gość przedstawił jako totalny pacan i buc.

Nie przesadzałbym :) Zauważ, że konwencja programu jest taka, iż jego "mentorka" ma reagować na jego posunięcia i "niwelować braki". Co jest dosyć kuriozalne, bo uczyć nawiązywania relacji z kobietami słuchając wyłącznie kobiet uważam za dosyć kiepski pomysł ;)

Mężczyzna powiedział szczerze i wprost to, czego zapewne w bezpośrednich, "pozakamerowych" relacjach nie mówi pewnie wprost. I spalił jej styki, otrzymując kretyński zarzut, cytuję "jesteś sknerą".

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Carl93m napisał:

PS: Jak ktoś uważa, że te laski są brzydkie to... No czy was pojebało? Na litość boską, brzydka to jest ta z Ustrzyk. Ciekawe jakie laski Wy bracia ruchacie, jak tamte dla was są brzydkie... Ich styl może jest taki odstraszający a'la sex w wielkim mieście.

Tatuaże, zrobione usta jak dupa pawiana, wytrzeszcz, tak szczupłe to plus, ale zrobione jak sam określiłeś w stylu seksu w mieście i ja takich unikam bo to oznaka dużego przebiegu, wielkiego ego, często w takich nie ma duszy a jak co do czego to leżą jak rozgwiazda i rób. Atrakcyjność to nie tylko wygląd a tam nie ma substancji w tych gwiozdach, liczysz że Ci obiad ugotują albo zajmą się jak należy dziećmi? O dziwo ta średnia Becky ma większy potencjał na matką i normalną kobietę niż te gwiozdy, przytyłaby trochę i byłoby git dla normika np dla tego pierwszego.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Przypadek nr 1 - czyli niech mi ktoś powie, co z tym Panem (wizualnie) jest nie tak, bo ja kompletnie tego nie widzę. Oprócz tego, że jest spięty i nieśmiały. Ale nad tym się pracuje. Całe życie (prywatne i zawodowe).

Jest tu również zaprezentowany przykład, który mówi, jaka (dla mnie) ważna w atrakcyjności kobiecej jest barwa damskiego głosu. Tzn, mówi wiele, bo tu nie istnieje xD

Ta pani jest brzydka (maskuje brzydotę mocnym makijażem) i bije z niej karynowatość. I jeszcze ta roszczeniowa postawa, zabawiaj mnie, jestem kobietą.

 

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Przypadek nr 2 - czyli Pan mówi świętą prawdę i pali tym styki wybrance. Tak, to jest mężczyzna świadomy własnej wartości :)

Drugie nagranie z tą panią jest świetne, przynajmniej do połowy.

 

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Ciekawa sytuacja à rebours, czyli aspirująca Becky (głodzili ją gdzieś, swoją drogą?) trafia na stołecznego Czada. Kij z tym, na ile ustawione (każdy program tv ma budzić emocje widzów), ale Pan mówi ważną rzecz pod koniec materiału:

zbyt szybko, za szybko obsypujemy się komplementami...

Ładnie  się ta pani wysławia :D

Zaimponowała mi tym w jakiś sposób.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał:

A ja rozumiem. Facet jest po prostu nieśmiały i nieobyty w relacjach. Również zwyczajnie ludzkich jak sądzę, nie wyłącznie damsko - męskich. To są ludzie typu, którzy świetnie odnajdują się w znajomym, bardzo ograniczonym, zamkniętym, znanym od lat gronie, potrafią w nim śmiać  się i żartować, być duszą towarzystwa, potrafią odnajdować się w pracy zadaniowej gdy pracują samotnie, ale spalają się, gdy próbują wyjść poza swoją bańkę.

Milczą, mówią półgębkiem, nie potrafią w small - talk, nie potrafią żartować, odbijać piłeczek.

 

Nad tym da się pracować :)

 

Są tacy i nie jest ich mało. O bardzo zróżnicowanej urodzie. Mogą być bardzo atrakcyjni. Mój przyjaciel w okresie studiów miał bardzo podobną osobowość w otoczeniu nowych ludzi.

 

Nie przesadzałbym :) Zauważ, że konwencja programu jest taka, iż jego "mentorka" ma reagować na jego posunięcia i "niwelować braki". Co jest dosyć kuriozalne, bo uczyć nawiązywania relacji z kobietami słuchając wyłącznie kobiet uważam za dosyć kiepski pomysł ;)

Mężczyzna powiedział szczerze i wprost to, czego zapewne w bezpośrednich, "pozakamerowych" relacjach nie mówi pewnie wprost. I spalił jej styki, otrzymując kretyński zarzut, cytuję "jesteś sknerą".

 

Ryba nie nauczy Ciebie jak łapać ryby. Formuła programu to beka z facetów tylko i wyłącznie. Kurde brakuje tam tej Malwiny gwiazdy 37 co szuka miłości na tinderze, o ja bym to oglądał.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, spacemarine napisał:

O dziwo ta średnia Becky ma większy potencjał na matką i normalną kobietę niż te gwiozdy, przytyłaby trochę i byłoby git dla normika np dla tego pierwszego.

Ubrać, umalować, dobrze nakarmić, poprawić trochę fryzurę, będą z niej ludzie :) Jest potencjał.

 

Nie mówię, że inne Panie są nieatrakcyjne. Pewnie wielu się podobają. Ale: klon klona klonem pogania. Jak na kopię, są wyjątkowo oryginalne. No i ten głos, jakby ktoś starym nożem po dnie zardzewiałego garnka grzebał.

Yuck. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie takich rzeczy to moje guilty pleasure, zwłaszcza to uczucie zażenowania, które udziela się i mnie. :D 

 

Niby nikt ich nie zmuszał do wzięcia udziału w tym cyrku, ale typ z ostatniego nagrania wygląda na kogoś, kto potrzebuje prawdziwego wsparcia i pracy, a tymczasem autorzy programu zwyczajnie go poniżyli.

 

Panienek nie będę komentował, bo to poziom dna (bałtyckiego).

 

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że te dziewczyny z randek to są mentorki, które będą uczyć ich podrywać🤣😂

To już chyba desperacja oddawać stery w ręce kobiet?

Najlepiej zaprezentował się ziomeczek po redpill bo mentorka miała mokro gdy usłyszała tekst co ty pierdolisz😆

Co do chłopaka z ostatniego filmu wystarczyło, że poszedł na siłkę zobaczył pannę w swojej lidze i się ośmielił.

Ogólnie program nastawiony na ośmieszanie mężczyzn a z kobiet robiący ogarnięte jednostki.

Typowe dla stacji ttv i tvn.

 

 

Tutaj niespodzianka od mentorki przytłoczyła chłopaka.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Okazuje się, że te dziewczyny z randek to są mentorki, które będą uczyć ich podrywać🤣😂

To już chyba desperacja oddawać stery w ręce kobiet?

Najlepiej zaprezentował się ziomeczek po redpill bo mentorka miała mokro gdy usłyszała tekst co ty pierdolisz😆

Co do chłopaka z ostatniego filmu wystarczyło, że poszedł na siłkę zobaczył pannę w swojej lidze i się ośmielił.

Ogólnie program nastawiony na ośmieszanie mężczyzn a z kobiet robiący ogarnięte jednostki.

Typowe dla stacji ttv i tvn.

 

 

Tutaj niespodzianka od mentorki przytłoczyła chłopaka.

 

 

 

 

Szkoda mi chłopa, powinien stamtąd uciekać, ze się dał namówić i te mentorki, masakra. Te napchane usta jak żaby, ale koneserzy takich się znajdą na pewno.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spacemarine napisał:

Skoda mi chłopa, powinien stamtąd uciekać

 

Ten chłopak ma wiele aspektów do przepracowania i w tej chwili kobiety powinien omijać.

Na jego miejscu skupiłbym się na wyglądzie, schudnięciu, ogarnięciu lepszych rzeczy, fryzury.

Powinien budować pewność siebie i samoocenę, ale nie podrywając bo będzie dostawał odrzuceniem w twarz. 

Skoro chłopaki zgłosili się do programu to chyba już nie widzieli innego wyjścia tylko zachodzę w głowę czemu kobiety

mają ich uczyć podrywania a oni na to się godzą? Przecież to będzie tresowanie na zasadzie zrobienia posłusznego kukolda.

Najlepsza postawa tego ziomka od redpilla tylko zamiast na końcu powiedzieć do mentorki stanowczo spadaj na bambus

bo mi się nie podobasz to wyciągnął rękę na zgodę, czyli baba urobiła go poczuciem winy i się ugiął.

Przykro patrzeć jak kolejny raz publicznie ośmiesza się mężczyzn w telewizji.

 

Tutaj kolejny filmik gdzie chłopak dostaje zlewki i teksty w stylu nie tak liga.

Jak widać dobre rady mentorek nie działają bo działać nie mogą.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tutaj kolejny filmik gdzie chłopak dostaje zlewki i teksty w stylu nie tak liga.

Jak widać dobre rady mentorek nie działają bo działać nie mogą.

Bo co to kurwa są za teksty

 Ja jako facet poczulbym creepy energy jakby taki paciok podbil na tej energii do mojej grupy, czy coś. To nie teksty robia z Ciebie dobrego w bajere, tylko to jak sie czujesz mowiac to co mowisz. Tu widać na kilometr, ze gosc to robi jakby to był pieprzony challenege a nie chec poznania. Tak to mozna do manekina zagadać nie do czlowieka/kobiety, czyli ekspertki do wyłapywania niespojnosci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Obliteraror said:

 

 

"Lato, lato wszędzie...".

Wyszliśmy właśnie z półnagą @H z basenu i ja w tym filmiku widzę wyłącznie jak kelnerka w 3-ciej minucie, efektownie prezentuje zawieszenie :D

A tak w ogóle samiczki jak najbardziej dmuchable, ta z drugiego filmiku nawet mea gusta optycznie a że na pierwszy rzut oka i ucha mają sieczkę w mózgu - occupational hazard :D 

No i właściwie czego się spodziewać mamy? Że to białe Porsche to za Nobla sobie kupiła? No bez jaj, zaimponować to mi mogą goście pokroju S. Lema a nie babeczki w mini :) Babeczki w mini są od czego innego. Tzn. żeby "opierdolić coś na ciepło" 😂

 

ps. Trochę mam wesołą głupawkę z tego gorąca.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z drugiego nagrania chyba czytał nasze forum ;) Ale jednak ugiął się pod koniec, chyba szybko skalkulował, że lepiej opłaci mu się opłaci dalszy udział w programie i wpuszczanie "dobrych rad" jednym uchem, a wypuszczanie drugim. Czego się nie zrobi dla fejmu ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SilentAssassin napisał:

Ja jako facet poczulbym creepy energy jakby taki paciok podbil na tej energii do mojej grupy, czy coś. To nie teksty robia z Ciebie dobrego w bajere, tylko to jak sie czujesz mowiac to co mowisz.

 

No dobra odwróćmy sytuację gdzie to kobieta zagaduje tak samo podobnie jak ten mężczyzna z poprzedniego filmu.

Do tego pada tekst do jednego z mężczyzn, których próbuje nieudolnie zagadać "ale nudziarz" po czym ten kukold zamiast

bronic ziomka to głupio się śmieje i nawiązuje relacje.

Przy podobnym podejściu jakoś kobieta miała zainteresowanie natomiast mężczyzna już nie.

Dla mnie plus dla tego mężczyzny, że w ogóle podszedł i się przełamał, nie widziałem by coś robił źle być może ma taki styl na zagadanie.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z TTV jest beka, oni żerują na ogromnych różnicach. To tak jak damy i wieśniaczki i "dama" co w PL edycji ma salon kosmetyczki wysłana na wieś idzie do obory na w butach na obcasach. No takie rzeczy tylko dla oglądalności. Tak samo ostatni typ pewnie mógłby się trochę lepiej ubrać, ale to są właśnie emocje dla widzów.

 

Ogólnie mnie śmieszą te mentorki i mentorzy, którzy uważają się za niewiadomo kogo jakby dopiero wrócili z Holywood. No bez przesady. Do tego jak weźmiesz kogoś bez doświadczenia w kosza i każesz mu grać na Jordana ucząc wcześniej kozłowania i dwutakty. No proszę to tak nie działa. Sytuacje są mega sztuczne i tylko promują tych pseudo trenerów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.