Skocz do zawartości

Wyjadacze TTV - festiwal krindżu, ale i kilka ciekawych obserwacji


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Chcni napisał:

Ale gdy ona ma zapłacić za siebie to jest kwik i facet jest sknerą

I to moim zdaniem przekreśla całkowicie kompentencje Pani jako "mentorki" i "trenerki" :)

 

Istotą relacji pomiędzy mentorem/trenerem/doradcą a komuś, komu ma pomagać jest szczerość i nie owijanie "bułki przez bibułkę". Po obu stronach. Jeżeli tego nie ma, jaki sens ma relacja? Jaki efekt przyniesie?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to duży koszt - odnośnie płacenia na randce. To nie są kolosane kwoty. Właśnie! Więc płaćcie za siebie!

Moi faceci coś tam bla bla bla, Chad - a gdzie teraz oni są? Zazwyczaj to już byli faceci... Chad - no właśnie!

Jeśli on będzie szczery to ona to doceni. Nie jestem przekonany.

Pamiętacie moją randkę i rozmowę o Hitlerze? No właśnie.

 

Wyobraźcie sobie trzeciego chłopaka, wysiada pani z Porsche a on mówi: niezły wóz, wiesz co ma wspólnego Porsche z Hitlerem? Eee nie? Porsche budowało m.in wieżyczki do panzerkampfwagenów, a Ferdynand Porsche opracowywał pojazdy biorące udział w holokauście. 

 

Godzinę późnej:

...i Himmler, po słynnej konferencji w Wezee powiedział takim zmęczonym głosem do swojego adiutanta: zrobiłem coś strasznego, ale imię Hitlera pozostanie nieskalane. Więc może to świadczyć o tym, że nie walczył w ogóle o tym Hitlera poinformować! Wie pani, głowa państwa wie tylko tyle, ile mu powiedzą, a nie pisali przecież o tym w gazetach...

 

Ta becky nie ubliżając nikomu jest mało atrakcyjna. Pasowało by po pierwsze troszeczkę utuczyć bo tak kości widać żywcem. Popracować i też by była akceptowalna. 

A tak idzie przekaz, że byle flepiara może mieć Chada z bardzo drogim autem.

Edytowane przez DOHC
Literówka - DOHC
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

Dla mnie od lat oglądanie tego typu programów to prosty sposób na dobijanie własnej kreatywności, inner game i samooceny. Nie bierzemy pod uwagę jak to było inscenizowane, jak inaczej działa wtedy intuicja czy ludzkie zachowanie. Sama obecność kamery już u wielu niepracujących w showbiznesie spowoduje, że wyjdą z nich wszelkie kompleksy, będą sztywniejsi itd.

Co do gościa i pani nr 2. Zabawne - włączam "o, ona wygląda trochę jak moja znajoma, która jest trenerką zmiany". A potem okazało się, że ona jest mentorką. Jeśli to nie było ustawiane, to gość mógł zwyczajnie wyczuć, że coś jest nie halo i wyłączył totalnie grę. To przecież czuć, że ktoś cię traktuje i analizuje z góry, a nie przystaje do gry jak równorzędny partner. Ciekawe, że w komentarzach na Youtube wielu ludzi gościa broni.
To trochę jakby wysoki manager z korpo poszedł na randkę i traktował randkowiczkę jak swojego niskiego podwładnego na wejściu, używając tego samego zestawu mowy ciała - przytłaczająco by to wyszło, nie? Ewentualnie jakby coach/psycholog randkował z manierami ze swojego gabinetu - no horror.

BTW czy pierwszy filmik nie był przypadkiem chronologicznie później, po tym jak ona została już jego mentorką?
 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Ta becky nie ubliżając nikomu jest mało atrakcyjna.

Mi się nawet podoba, taka góralska łania. Ale trzeba by ją najpierw po męsku po tych górach właśnie przeczołgać, żeby przestała tymi oczętami przewracać :) 
 

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2022 o 09:36, Obliteraror napisał:

chyba najbardziej smutny materiał, który "obiektowi" może nie tyle na daną chwilę pomóc, a raczej wyrządzić wiele szkód psychicznych

 

 

Taki młodziutki Zbychu Zamachowski. 

Wygląda jak wygląda, ciuchy dobrał dziwnie jak na występy w tv. No i boi się własnego cienia.

 

Ale! 

 

Oderwać go spod skrzydeł matki, wpuścić w męskie, zdrowe towarzystwo. Dać mu się wykazać, wzmocnić mindset. Przekroczyć kilka barier, pokazać że nie zawsze musi być grzecznym. 

 

Widzę go po jakimś czasie, jak ujeżdża tego blond glonojada obijając swój obfity brzusio o jej pośladki. Długo, mocno i wytrwale, niczym starożytny gladiator który dawno nie widzial kobiety i dopadł tygrysa w kącie areny. 

Nakazuje jej władczym gestem zbliżyć usta, by mógł w nich złożyć dar. 

A glonojad patrzy lękliwie w jego groźnie zmrużone oczy i krygując się mowi: ależ proszę Pana, jam niegodna! 

 

- Ssij go, dziewko wszeteczna! Jam Ciebie uczynił godną, dosiadając Cię! 

No! 

 

 

 

Mindset, Pany.

Ten koleś byłby zupełnie inaczej odbierany gdyby miał pewność siebie, błysk w oku i szelmowski usmiech na ustach. 

Jakikolwiek Czad, gdyby zachowywał się jak on, mógłby służyć co najwyżej za wibrator z ładną obudową. 

 

Ps. Wybaczcie że to napisałem. Chyba pora samemu poszukać jakiegoś napalonego tygrysa 😄

 

Ps.2 @Amperka, coś Ty tam miała w awatarze? 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Chcni napisał:

Pani z filmiku z redpillowcem, gdy przychodzi dysponować czyjąś kasą, to wtedy kolacja nie jest fortuną. Ale gdy ona ma zapłacić za siebie to jest kwik i facet jest sknerą 😀 😀😀 Fuck logic

 

Mnie rozwalił tekst " jest jakiś problem i ja się staram go znaleźć" klasyka. P0lki są jak socjalizm jeśli nie ma problemu to trzeba go znaleźć. Bardzo wymowna treść jeśli ktoś już w miarę dobrze zna nasze kobiety.

 

W ogóle props dla tego Michała spoko gość mógłby być moim ziomkiem, bez kuklołdowania do tego jakaś sztuka na pewno jest z typem o czym pogadać, zabierając laskę w takie miejsce szybko pokazał, że ma do czynienia z typowym fiutojadem nastawionym na zyski i atencję ( i nawpierdalanie się za darmo).

 

Ja bym jej odpalił przemówienia Hitlera.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciekawe jakie kompetencje do mentorzenia facetowi może mieć laska, która na co dzień jest fotografką i modelką? 

https://ttv.pl/aktualnosci,926,n/wyjadacze-dlaczego-w-dziewczyne-nie-warto-inwestowac-pieniedzy,346334.html -> https://www.instagram.com/ika_kalinka/ 
https://www.maxmodels.pl/modelka-ika_kalinowska.html

W tym kontekście można powiedzieć, że stare dobre Mystery Method zadziałało na panią modelkę książkowo :)

(Jak dobrze, że te wyszukane imiona tak łatwo się googluje...)

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Yolo napisał:

Oderwać go spod skrzydeł matki, wpuścić w męskie, zdrowe towarzystwo. Dać mu się wykazać, wzmocnić mindset. Przekroczyć kilka barier, pokazać że nie zawsze musi być grzecznym. 

 

Widzę go po jakimś czasie,

Z każdego można ukręcić CHADA. ;)

EQL66zVXYAEMDXW.jpg

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, t0rek napisał:

Hmmm... ciekawe jakie kompetencje do mentorzenia facetowi może mieć laska, która na co dzień jest fotografką i modelką? 

https://ttv.pl/aktualnosci,926,n/wyjadacze-dlaczego-w-dziewczyne-nie-warto-inwestowac-pieniedzy,346334.html -> https://www.instagram.com/ika_kalinka/ 
https://www.maxmodels.pl/modelka-ika_kalinowska.html

W tym kontekście można powiedzieć, że stare dobre Mystery Method zadziałało na panią modelkę książkowo :)

(Jak dobrze, że te wyszukane imiona tak łatwo się googluje...)

 

Warto porównać sobie te zdjęcia z insta z tym co jest w TV, poziom retuszu spory i zawsze zdjęcia nie są totalnie z boku żeby nie było napompowanych ust, ale w real life to widać, no ale jak ktoś lubi.

 

Te Panie same chcą się wypromować w programie i rywalizują o atencje widzów, więc rywalizują która któremu bardziej dowali. No tak to jest.

 

 

A ten Michał spoko chłop z opisu:

"Pod skrzydła tego wulkanu pewności siebie trafi Michał, który singlem jest całe życie. Nic w tym dziwnego, bo jeszcze w liceum planował karierę... księdza. Dziś marzy o partnerce, która będzie się śmiała z jego żartów, a patrzeć na niego będzie - jak mówi Michał - jak na bóstwo. Nasz poszukujący miłości 25-latek z dystansem traktuje piękne dziewczyny. Uważa, że bywają aroganckie i oschłe. "

 

I chłop ma rację jak nie jest w Ciebie wpatrzona kobita to będzie zwykle tylko czerpać a nie dawać coś z siebie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

 

Mnie rozwalił tekst " jest jakiś problem i ja się staram go znaleźć" klasyka. P0lki są jak socjalizm jeśli nie ma problemu to trzeba go znaleźć. Bardzo wymowna treść jeśli ktoś już w miarę dobrze zna nasze kobiety.

 

 

 

 

A jak :D

Jest spokój, porządek więc sobie myśli p00lka nudno i trzeba jakiś chaos wprowadzić. Musi się dziać najlepiej jakieś intrygi, stworzenie nowego problemu i nie będzie już tak nudno. Są żadne emocji :D

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 08:12, niemlodyjoda napisał:

Bo większość tego babskiego spierdolenia jest napędzana przez mężczyzn.

 

Dokładnie brachu.

Wszędzie dookoła widać na każdym kroku jak mężczyźni się poniżają, usługują, pomagają kobietom za darmochę,

dają atencję, stawiają na piedestał i czczą.

Później nie dziw jak kobiety się zachowują bo mogą, bo dostają od mężczyzn na to pozwolenie.  

Gdyby tylko zrozumieli, że jak to wszystko przestaną robić i wymagać od kobiet to one zaczną prawidłowo chodzić

jak wskazówki w zegarku.

Mężczyźni dali i pozwolili na za dużo kobietom, które zamiast wdzięczności to gardzą, nie szanują.

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje kiedy od samego początku mężczyzna idealizuje kobietę i spina się na randce by dobrze wypaść.

Kobieta to wyczuwa, robi testy, których mężczyzna nie będący na luzie nie ma prawa zdać.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Zobaczcie co się dzieje kiedy od samego początku mężczyzna idealizuje kobietę i spina się na randce by dobrze wypaść.

Kobieta to wyczuwa, robi testy, których mężczyzna nie będący na luzie nie ma prawa zdać.

 

 

 

Kobieta ta niezła z wyglądu. Widać, że doświadczona w randkowaniu i ma kontrolę nad sytuacja bo zadaje pytania. Facet stawia te lale na bóstwo. 

Nawet jakbym siebie widział z randek, które miałem parę lat temu :D

 

Dla mnie ten filmik jest pokazaniem tego jak nie podchodzić do randek z laskami i robić odwrotnie niż gość w filmiku :)

Unikać:

- plaszczenia się

- chęci przypodobania się pańci

- Pieskowania

Stawiać na:

- próbę zdominowania rozmowy

- bycie bardziej zaczepnym na testy panc

Teraz by tylko wdrożyć te sprawy w praktykę i do przodu :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala ego tych Pań, ale co się dziwić jak na świecie kult pipy, no co one mają do zaoferowania. Ja każdemu radzę pochodzić po roksie i w realu do dam tak minimum 300+ i szybko człowiek zrozumie że kult pipy to fatamorgana, tam nie ma substancji.

 

Później poznaje się taką podobna damę z wielkim ego i w zasadzie ta cała gra w kotka i myszkę to wszystko co mają do zaoferowania. Zauważcie że dziś to się chwalą że nie potrafią gotować, że nie sprzątają, ba że taka królewna że ten jej wypierdziany pokoik musi posprzątać jakaś Pani. I my się dziwimy  później że jest tyle rozwodów jak dziś Panie mają za dobrze, za dużo atencji, że się nic od nich nie wymaga, ich rozwój zatrzymał się na kursie makijażu, nawet za bardzo nie porozmawiasz, powiem czasem że ma się wrażenie jakby tam nawet nie było duszy. Nie mam wielkich wymagań, ale to jest takie spdolenie, że nawet kultywuje się to w TV i poniża facetów.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

Mnie rozwala ego tych Pań, ale co się dziwić jak na świecie kult pipy, no co one mają do zaoferowania. Ja każdemu radzę pochodzić po roksie i w realu do dam tak minimum 300+ i szybko człowiek zrozumie że kult pipy to fatamorgana, tam nie ma substancji.

 

Później poznaje się taką podobna damę z wielkim ego i w zasadzie ta cała gra w kotka i myszkę to wszystko co mają do zaoferowania. Zauważcie że dziś to się chwalą że nie potrafią gotować, że nie sprzątają, ba że taka królewna że ten jej wypierdziany pokoik musi posprzątać jakaś Pani. I my się dziwimy  później że jest tyle rozwodów jak dziś Panie mają za dobrze, za dużo atencji, że się nic od nich nie wymaga, ich rozwój zatrzymał się na kursie makijażu, nawet za bardzo nie porozmawiasz, powiem czasem że ma się wrażenie jakby tam nawet nie było duszy. Nie mam wielkich wymagań, ale to jest takie spdolenie, że nawet kultywuje się to w TV i poniża facetów.

W TV, reklamach, serialach coraz większy pojazd po facetach. Natomiast panie nietykalne. Jeszcze często są kryte i określa się iż kobieca "niezdarnosc"jest chwalona.

Nawet od podstawówki jak sobie przypominam laski były w wuj roszczeniowe i ksiezniczkowate najczęściej. Więcej było takich co miały pupę wyżej jak sra... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2022 o 09:36, Obliteraror napisał:

Aż dziw, że tego dzieła wcześniej nie widziałem.

 

Ideą jest połączenie dwóch światów - Chadów i Stacy (albo prędzej tych, którzy za tych się uważają ;) ) z osobami nieśmiałymi, bez doświadczeń lub z małym doświadczeniem w relacjach damsko - męskich. Dodatkowo, by podkręcić oglądalność zastosowano bardzo toksyczny zabieg: średnie/duże lub bardzo duże zróżnicowanie SMV "obiektów".

 

Przypadek nr 1 - czyli niech mi ktoś powie, co z tym Panem (wizualnie) jest nie tak, bo ja kompletnie tego nie widzę. Oprócz tego, że jest spięty i nieśmiały. Ale nad tym się pracuje. Całe życie (prywatne i zawodowe).

Jest tu również zaprezentowany przykład, który mówi, jaka (dla mnie) ważna w atrakcyjności kobiecej jest barwa damskiego głosu. Tzn, mówi wiele, bo tu nie istnieje xD

 

W dniu 4.08.2022 o 09:36, Obliteraror napisał:

I chyba najbardziej smutny materiał, który "obiektowi" może nie tyle na daną chwilę pomóc, a raczej wyrządzić wiele szkód psychicznych. Zwróćcie uwagę na całość montażu, ruchy kamery. Moim zdaniem nie miało to nic innego na celu, jak upokorzenie tego chłopaka.

 

 

Jak dla mnie, fajnie odegrane są te scenki. Pan nr. 1 (ten z brodą) wygląda jak ostatnie nieszczęście. Brakuje mu jeszcze reklamówki z Biedronki i basenowych klapek. Niechlujna broda+ zarośnięte karczycho. Ja bym się mojej żonie nie ośmielił  tak pokazać😂. Pan zachowuje się jakby był niedorozwinięty. Na fobie społeczne, czy jak to się tam nazywa są proste sposoby. Na statku, jedyne miejsce, gdzie można być samemu to wc:

 

 

 

I jeszcze jedno. Wygląd to nie jest kwestia kasy. Tak wygląda II oficer z okrętu szkolnego "Gorch Fock":   

 

Tak wyglądał II oficer z "Daru Młodzieży". Narodowość nie ma tu nic do rzeczy. Jeden i drugi jest w mundurze. "Nasz" jest wygnieciony, spodnie mu wiszą pod brzuchem. Mężczyzna (szczególnie w mundurze) tak nie powinien wyglądać  (1:53):

 

 

 

 

Pan nr 4 potrzebuje czegoś takiego (09:00) i  (13:00). Cały filmik jest fajny:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Pan zachowuje się jakby był niedorozwinięty. Na fobie społeczne, czy jak to się tam nazywa są proste sposoby. Na statku, jedyne miejsce, gdzie można być samemu to wc:

Cześć, tak przy okazji. Kopę lat.

Nie upraszczasz odrobinę ;)? To trochę tak, jakby komuś ze zdiagnozowaną depresją polecić - idź se chłopie pobiegaj, wymyślasz, przejdzie ci.

 

16 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Ja bym się mojej żonie nie ośmielił  tak pokazać

A to mnie szczerze zaciekawiło. Tzn. jak?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Obliteraror napisał:

Nie upraszczasz odrobinę ;)?

Oczywiście, że upraszcza, jak zwykle.

Ktoś inny jego pokroju powiedziałby: do woja, tam ich nauczą życia! I od razu skończy się pierdolenie o wolnościach obywatelskich!

Czy ktoś traktuje serio te jego pierdolety? 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, manygguh napisał:

jest po prostu z innej epoki. 

To nie to. Po prostu argument typu "do woja/na okręt z nimi!" uważam za głupi, bo to nie rozwiąże problemów typa, któremu głos odbiera w kontakcie z kobietą. Gdyby kolega Batory zasugerował naukę tańca, to już prędzej. 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.