Skocz do zawartości

Wyjadacze TTV - festiwal krindżu, ale i kilka ciekawych obserwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie widzę po tych filmikach że to zwykła inba, hucpa dla oglądalności. Duża polaryzacja potencjalnych partnerów, miss Auschwitz z Chadem w Bentleyu, gość z ostrymi problemami do luxury girl jak napisano. 

 

1. Gość zupełnie normalny. Widać że bardzo się stresował, to nalanie wody bardzo teatralne. Trochę popracować nad sobą, pospotykać się i ma duże szanse.

2. Zgadzam się połowicznie z @Carl93m, ponieważ z kobietami nie gada się o kobiecych sztuczkach, ale w tym wypadku zgadzam się z panem z filmiku w stu procentach. Z niejednego pieca jadł, kawa na ławę. Nie chce inwestować i moim zdaniem - wirus kukoldztwa nie zgubił każdego. Nawet u nas wystarczy popatrzeć, jaką atencję dostają panie czy na czacie czy w rezerwacie, mało sobie spodenek nie pobrudzą.

A ten pan zrobił bardzo fajne, pozytywne wrażenie. Widać że praktyka oraz olej w głowie są jego atutami, współczuję że musi się użerać z takimi julkami. 

Nawet w barze cięta reakcja była ok. 

Wiadomo że nie przysporzy popularności i jakiś cuck może się szarpać o honor julki, ale z głupimi nie ma co dyskutować. Widać że miał ochotę jebnąć tym programem.

3. Mało atrakcyjna kobieta z Chadem. Szczęka na miejscu, oczy myśliwego. Jej reakcja mówi wszystko, mało się nie rzuciła. Na pewno by mu szpary popuściła gdyby tylko chciał, oj byłyby wspomnienia po powrocie na wieś w góry 😉

4. Jak Brat @Iceman84PL napisał, taka osoba z dala od kobiet! Ktoś powie próbuj, atakuj! Gówno prawda. 

Spadnie samoocena i pewność siebie z poziomu zera do poziomu depresji. 

Body fat 15 procent, prawidłowe ułożenie języka, jawliner aby zaczął przejawiać męskie cechy.

 

Do profesora Analconda go wysłać, miałby od A do Z wszystko wyjaśnione 😉

A na serio wygląd i mental musi zmienić. 

 

To co się tam stało... Został upokorzony. Postawiony naprzeciw modelki w drogim aucie, zdawał sobie sprawę, że nie ma szans w przeciwieństwie do tej babki z Chadem.

 

17 godzin temu, spacemarine napisał:

Szkoda mi chłopa, powinien stamtąd uciekać, ze się dał namówić i te mentorki, masakra. Te napchane usta jak żaby, ale koneserzy takich się znajdą na pewno.

 

16 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Ten chłopak ma wiele aspektów do przepracowania i w tej chwili kobiety powinien omijać.

Na jego miejscu skupiłbym się na wyglądzie, schudnięciu, ogarnięciu lepszych rzeczy, fryzury.

Powinien budować pewność siebie i samoocenę, ale nie podrywając bo będzie dostawał odrzuceniem w twarz. 

Skoro chłopaki zgłosili się do programu to chyba już nie widzieli innego wyjścia tylko zachodzę w głowę czemu kobiety

mają ich uczyć podrywania a oni na to się godzą? Przecież to będzie tresowanie na zasadzie zrobienia posłusznego kukolda.

Najlepsza postawa tego ziomka od redpilla tylko zamiast na końcu powiedzieć do mentorki stanowczo spadaj na bambus

bo mi się nie podobasz to wyciągnął rękę na zgodę, czyli baba urobiła go poczuciem winy i się ugiął.

Przykro patrzeć jak kolejny raz publicznie ośmiesza się mężczyzn w telewizji.

 

Tutaj kolejny filmik gdzie chłopak dostaje zlewki i teksty w stylu nie tak liga.

Jak widać dobre rady mentorek nie działają bo działać nie mogą.

Dobrze powiedziane. Ciekawe co by powiedziała nasza koleżanka @Barry? Że zły ubiór, że szyny były złe i pociąg był zły?

Oto co będzie, jak nie powstrzymamy wirusa kukoldztwa:

 

 

14 godzin temu, Iceman84PL napisał:

ten kukold zamiast

bronic ziomka to głupio się śmieje i nawiązuje relacje.

Wirus się rozprzestrzenia.

21 godzin temu, cst9191 napisał:

Ta pani jest brzydka (maskuje brzydotę mocnym makijażem) i bije z niej karynowatość. I jeszcze ta roszczeniowa postawa, zabawiaj mnie, jestem kobietą.

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Carl93m napisał:

Randka nr. 2:

Dziewczyna ma rację w 100%. Gość jest prostakiem i chamem - takie gadki o inwestowaniu mają wykreować fajną atmosferę? Please bitch... Zachowuj swoje doświadczenie dla siebie, a nie paplaj mordą na lewo i prawo. Randka to gra - tajemnica, a nie wywalanie swoich poglądów ot tak. W jednym zdaniu się gość przedstawił jako totalny pacan i buc.

Pełna zgoda, jeżeli Typ, wie o co chodzi w grze to nie powinien tego od razu (a najlepiej w ogóle) mówić, że wie jak działa ta gra..

A czyli one mają uczyć?

 

Mi te panny też się podobają, głos pierwszej może wkurwiać na dłuższą metę - wiem co mówię.

 

Ten ostatni filmik, wybaczcie nie mam odwagi odpalić.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Ktoś może wyjaśnić?

@niemlodyjoda będzie odpowiedni.

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Pełna zgoda, jeżeli Typ, wie o co chodzi w grze to nie powinien tego od razu (a najlepiej w ogóle) mówić, że wie jak działa ta gra..

Osobiście wychodzę ze zdania że ta takiej kwestii należy obnażać kłamstwa kobiet o "staraniach". Każdy jest dorosły, płaci za siebie i elo. 

Inaczej to:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

Tak, ale najczęściej "palisz" laskę już na starcie... to po co w ogóle się umawiać.

Dlatego napisałem że się zgadzam ale nie do końca. Tu gadał z mentorką i od razu jej wygarnął co o tym myśli, i to poszło w eter😉 Najlepiej się umówić na neutralnym gruncie ale tak, myślę że każdy powinien o tym mówić głośno żeby to miało siłę przebicia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był jakiś program w pl gdzie kobity i faceci oceniali się jak wyglądają nago, a to cycek krzywy, a to pała krzywa i podobne cyrki. Kolejne granice sa przekraczane, czekam kiedy w TV będą oceniać jak się pieprzą, coś jak mam talent, z ocenami i dużą oglądalnością.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei On nie spalił kobiety na starcie bo jak zauważysz to pierwszy filmik był z 15 grudnia gdzie mówi do niej, że pierdoli glupoty a ten z tym płaceniem i wykosztowywaniem się na kobietę jest z 17 grudnia.

Czyli po dwóch dniach kobieta poszła z nim na prywatna randkę do jakieś galerii sztuki gdzie dalej nie mogli się dogadać a ona sama stwierdziła, że nie wie jaki ma mieć na niego plan działania. Rozumiesz koleżka sprawił, że kobieta nie wie co czuje, zaintrygował ją, zaplusowal męskim zachowaniem, pokazaniem jaj. Bo zobacz w tych krótkich filmach tylko on ze swoją mentorka ma randki.

Jest to kolejne potwierdzenie, że tylko silny facet z zasadami, stawianymi granicami działa na kobiety. 

Zobacz jeszcze raz ten film gdzie mówi do niej, że pierdoli głupoty. 

Jej wyraz twarzy, zachowanie, powiedzenie Wow nie wierzę i to podniecenie w jej głosie. Na koniec ona sama wyciąga rękę do niego czyli oznaka uległości. 

Dlatego bycie męskim, stanowczym z kobietami popłaca. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

Jej wyraz twarzy, zachowanie, powiedzenie Wow nie wierzę i to podniecenie w jej głosie. Na koniec ona sama wyciąga rękę do niego czyli oznaka uległości. 

Dlatego bycie męskim, stanowczym z kobietami popłaca. 

Pełna zgoda w takie szczegóły nie wlazłem, pisząc to myślałem, że oni są na randce, a to mentorka była... myślałem, że to są właściwe randki. A to były spotkania symulujące randki aby mentorki wiedziały (niby) OCB z chłopem. Ja nigdy się nie odkrywam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Na koniec ona sama wyciąga rękę do niego czyli oznaka uległości.

A on jak przystało na samca alfa wygdakał "ale... ale..." I grzecznie wszedł w jej ramę ;)

 

Za bardzo się striggerowal. Zaintrygował ja i mógłby ją zaliczyć, ale nie można cały czas lecieć na negatywnych wibracjach i złości. A potem jeszcze niepotrzebny płacz, że nie jest w jej typie. Ale był najlepszy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Terve napisał:

A on jak przystało na samca alfa wygdakał "ale... ale..." I grzecznie wszedł w jej ramę ;)

Wiesz.. jak wszystko jest robione pod scenariusz, kamery, ludzie wokoło? mało kto by się nie spiął... poza tym w telewizji jeżeli scenariusz jest by zrobić z ciebie idiotę - zawsze TV to zrobi. Np. wystarczy podłożyć debilną muzyczkę... np, często tak robią u Magdy Gessler. Powiedzmy że kameruję cię z kilka dni po kilka godzin. Nie wierzę że nie znajdę NICZEGO by cię zdyskredytować... a jak nie znajdę to tak potnę materiał i dodam komentarz - że wyjdziesz na debila i tak.. i tak.

 

TV to rak.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Carl93m said:

PS: Jak ktoś uważa, że te laski są brzydkie to... No czy was pojebało? Na litość boską, brzydka to jest ta z Ustrzyk. Ciekawe jakie laski Wy bracia ruchacie, jak tamte dla was są brzydkie... Ich styl może jest taki odstraszający a'la sex w wielkim mieście.


Wypowiem się za siebie (być może innym też o to chodziło):  te dziewczyny może i by były znośne ale właśnie przez to, że są zrobione level max sprawia, że są dla mnie ochydne. Bardziej atrakcyjna będzie dziewczyna z warzywniaka o naturalnym wyglądzie niż glonojad z porsche..
Do tego mowa ciała, pokazująca pewność siebie i pewną butę tak jakby mówiły: "pokaż, zaimponuj mi teraz" - ta nauczycielka przy stoliku.

Te filmy są bardzo edukujące i są doskonałym materiałem do analizy zachowań damsko-męskich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program ma też na celu rozkręcenie ego Pań, paczcie ci faceci po prostu nie znają się na rzeczy, ciamajdy, trzeba im pomóc, czyli znowu kobiety najlepsze itd. To nowy trend będzie upokarzanie facetów dla rozrywki Pań. Na razie było to w reklamach i serialach że faceci to niedojdy, a teraz  już na serio jadą po bandzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, spacemarine napisał:

 

Te programy nie mają na celu komukolwiek pomóc tylko mają być źródłem oglądalności, beki i wyśmiewania szczególnie facetów. Fakt najlepszy ten drugi gość co woli na herbatę zaprosić, bardzo racjonalny i gada jakby był na naszym forum :) On sobie poradzi. Trzeci wogóle nie powinien się pchać do TV, szkoda chłopa.

 

 

I faktycznie brzydkie te laski, ta aspirująca Becky powinna się spotkać z tym trzecim gościem a Chad z tą pierwszą, a oni nakręcając oglądalność robią cyrk. Dlatego jak najdalej od tego. Dziwie się temu drugiemu gościowi, jest wysoki i dobrze gada, nawet rozmawia pewny siebie, nie wiem co on tam robi, ma jakąś blokadę czy coś, potencjał jest, może celuje w takie gwiazdy o to jest błąd.

Ten drugi może mieć ten problem, że uzewnętrznia swoje przekonania. Mieć je, robić swoje i się nimi kierowa , ale nie koniecznie ekstremalnie je uzewnętrzniać. Panny mają tak sprane głowy, że biorą to za dziwne, tu może być jego problem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DOHC napisał:

To co się tam stało... Został upokorzony. Postawiony naprzeciw modelki w drogim aucie, zdawał sobie sprawę, że nie ma szans w przeciwieństwie do tej babki z Chadem.

Już w samym jej głosie można usłyszeć pogardę do niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Do tego pada tekst do jednego z mężczyzn, których próbuje nieudolnie zagadać "ale nudziarz" po czym ten kukold zamiast

bronic ziomka to głupio się śmieje i nawiązuje relacje.

 

Bo większość tego babskiego spierdolenia jest napędzana przez mężczyzn.

Kto lajkuje posty na Insta i fejsie?

Faceci - nabijają tym kretynkom atencję.

Gwizdy z budowy i trąbienie samochodem - faceci - nabijają im atencję.

Kto kupuje kwiaty na 1wszą randkę, kto za wszystko płaci?

Faceci - nabijają im atencję.

 

Większość męskiej populacji jest tak zdesperowana żeby zamoczyć albo znaleźć drugą mamusię, która ich potrzyma za rączkę albo powie, co mają w życiu robić, iż sprzeda własnego kumpla za cień obietnicy jednego lub drugiego.

I one to wiedzą.

Jeśli ktoś myśli, że baby się malują i ubierają dla samych siebie, a nie dla codziennego sprawdzenia czy są atrakcyjne jest idiotą.

 

Kobiety bez atencji są jak ryby bez wody - giną.

I teraz jeden z drugim napisze, że 30 i 40 latki "przecież mają branie" - no mają - bo faceci są słabi i simpują zamiast olać te baby ciepłym moczem żeby same przychodziły na kolanach do nich.

 

Atencję dajesz kobiecie jako nagrodę nie odwrotnie. Fakt - to Ty w większości inicjujesz i odwalasz pierwszą część roboty ale to ona ma się potem starać. Jeśli nie - next. Tylko, żebyś mógł mówić "next" musisz się ogarnąć a nie być pipką. Tylko tyle i aż tyle.

Ona Cię wabi wyglądem, Ty wabisz potem ją ale finalnie najpierw ona wskakuje do Twojego świata nie Ty pierwszy w jej świat bo inaczej gooowno z tego będzie.

 

Albo jesteś kukoldem i simpem albo nie. Nie spermisz do bab albo spermisz. Twój wybór.

 

Jest jedna zasada - kobieta ma klucz do sypialni, a facet do związku. Jeśli panujesz nad swoim pożądaniem panujesz nad kobietą.

Tyle.

A większość kobiet nie chce być jednorazówkami (przynajmniej oficjalnie) i czuje się z tym źle - one są maszynami do selekcji genów z biologicznego punktu widzenia i muszą, choć trochę czuć się akceptowane przez społeczeństwo bo jak w czasach pierwotnych nie były - to ginęły.

 

Po raz kolejny piszę - przeczytajcie tę książkę. Berlin po zakończeniu II WŚ - kobieta była warta... puszkę mielonki.

581242-352x500.jpg

 

@zuckerfrei - poczytaj jego posty - to albo baba albo wyjątkowy białorycerz.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzący kryzys mocno zrewiduje te gwiazdy, w zasadzie to przez ostatnie 10 lat żyliśmy jak na haju, taniego kredytu, zła alokacja kapitału, gwiazdy yt, insta, fb, co druga blogerka i modelka, budżety marketingowe żywiące te gwiozdeczki. To się szybko skończy, zostaną tylko najwięksi, a kwik się zacznie jak okaże się że w kasie pusto. Jestem naprawdę ciekaw co będzie w przyszłym i kolejnym roku. Pewnie 2023 jeszcze jako tako przejdziemy, wybory i kiełbasa zrobią swoje, ale ból głowy czeka nas w kolejnym. Już teraz kredytu spadły o 70%, budowlanka leży, a to ważna gałąź gospodarki. Będzie się działo

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały typ o baryłkowatej figurze, z nadwagą, kiepsko ubrany. Wycofany i nieśmiały. I ona - wyćwiczone ciało, napompowane usta, szejdy na pół twarzy i mindset "jestem boginią". Patrzy na typa od jednej strony, potem od drugiej - ostentacyjnie, aby przekaz był jasny: "co tu się odjebało?". A typ stoi zmieszany i się poci.

Ale wszystko po to, aby mu pomóc. 

 

@niemlodyjoda, puzowskiego "Ojca chrzestnego" doceniłem dopiero kilka lat temu. W ogóle ciekawa sprawa z tą literaturą. Jako nastolatek (17-19 lat) miałem przyswojonych sporo redpillowych prawd - częściowo z praktyki z dziewczętami, ale w dużej mierze z literatury. Anna Karenina, Dama kameliowa, czy właśnie Ojciec chrzestny - tam jest wiele o kobietach, o mężczyznach, o tym, czym kończy się uległość wobec kobiet, i do czego prowadzi nielojalność wobec rodziny (tu nie tylko Puzo, ale też Tołstoj).

Może problemy wielu mężczyzn biorą się z tego, że nie czytają klasyki? ;) 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Carl93m napisał:

PS: Jak ktoś uważa, że te laski są brzydkie to... No czy was pojebało? Na litość boską, brzydka to jest ta z Ustrzyk. Ciekawe jakie laski Wy bracia ruchacie, jak tamte dla was są brzydkie... Ich styl może jest taki odstraszający a'la sex w wielkim mieście.

Ja się nie dziwie że mamy tyle tematów w świeżakowni jeśli faceci wybierają takie kobiety. Te zrobione i wg mnie nie łade i nie ciekawe kobiety mają tak przerośnięte ego, że jedyne do czego się nadają, jak to Szarpanki określił, do podawania granatów. Lata gdzieś na forum temat pt SMV. Jak zobaczyłem która kobieta oceniana jest najwyżej to zwątpiłem. Jest tyle ładnych, naturalnych i jakoś nie wybitnie wyróżniających się kobiet w społeczeństwie, które idealnie nadają się do związków, a faceci legną do tych które potencjalnie mogą sprawić największe kuku. Ale jaki mechanizm za tym stoi to Ci którzy odrabiają swoją pracę domową z tego forum to chyba wiedzą. Martwi mnie tylko że przez swoje wątpliwe wybory cała wina zwalana jest na kobiety, a mało kto przyglądnie się sobie i swojemu zachowaniu.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre spostrzeżenia mają Bracia. Ja mam kolejne. Pan nr 1 chwalił panią - i było ok. Pani chwaliła Chada - i krytyka. 

Słuszna, ale jest taka tendencja: facet ma chwalić, ale nie być chwalonym. 

 

Wracając do kwestii pana, który powiedział jak jest w kwestii płacenia na randkach.

 

Co by było, gdyby każdy facet powiedział: oboje jesteśmy dorośli, oboje pracujemy. Oboje mamy wspólny cel. Oboje jesteśmy dla siebie obcy. Oboje jesteśmy równi. Więc oboje płaćmy każde za siebie.

 

A oczekiwanie, że mężczyzna płacić to toksyczna kobiecość i krzywdzące stereotypy.

3 godziny temu, Patton napisał:

Już w samym jej głosie można usłyszeć pogardę do niego.

Była świadoma że się nagrywa i była całkiem miła, ale mowa ciała itd cóż. 

Gorsze były baby w restauracji, mówiące "nie ta liga" na dzień dobry.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.