Skocz do zawartości

Hotel / pokój na godziny Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Może ktoś z was rozkminiał temat hotelu/motelu/pokoju na godziny w Warszawie? Potrzebne w wiadomym celu na powiedzmy 2-3 godziny. Ogłoszeń na google jest dużo ale jakoś olx-y mnie nie przekonują. Macie coś sprawdzonego? Oczywiście preferowana płatność gotówką bez zostawiania danych osobowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktykowałem ten proceder lecz w innym mieście wojewódzkim i właśnie z olx. Zawsze patrzyłem czy jest to jeden pokój od ,,Janka" czy większy wybór pokoi w dobrym guście od jednego właściciela zatytułowany np ,,Villa jakaś tam", a następnie szukałem na google czy mają swoją stronę z cennikiem.

Nigdy się nie zawiodłem choć nie moje klimaty, gdy ktoś ci jęczy za ścianą z jednej i drugiej strony, a ty zamiast robić swoje z panną zaczynacie się śmiać. Ale co kto lubi😉

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

@zuckerfrei

Słabo, bo Warszawa i Wrocław pod korek Ukraińcami zapchane. Pewna kasa z urzędu, a z Polakiem nie masz gwarancji czy nie trafisz barana co uważa, że mieszkanie prawem nie towarem i będzie chciał pojechać po kamieniczniku. 

 

 

W okolicy, o której mówisz to

 

https://www.booking.com/hotel/pl/pinto-guest-rooms.pl.html , czysto schludnie. Każdy zajęty sobą, korytarz i pokoje zamykane na klucz. Niestety łazienka na holu wspólna, ale czysta i nie było kolejki. Okna zaklejone do połowy mleczną folią. Zasłony nie pozwalają na zasłonięcie okien do końca. Łóżka bardzo wygodne.

 

Hostel Wschodni, też tanio przy dworcu. Pokoje duże przestronne niestety wyposażenie łazienek to PRL (za to są w pokoju), a meble to lata 90 (łącznie ze sfatygowanym łóżkiem). Głośno słychać ulicę, w okach namiastka zasłonek, więc zależy czy ktoś może bez kordły czy nie. 

 

No i Campanile Varsovie. Nie wiem jak bardzo budżetowego rozwiązania szukasz, ale Campanile Varsovie 250 zł za dobę. To już normalny hotel. Bierzesz na jedną osobę z dużym łóżkiem (tam nie ma jedynek do wyboru więc i tak masz albo duże łóżko albo dwa pojedyncze), a druga osoba wchodzi jako gość. Moim zdaniem pieniądze, które można wydać, żeby czuć się komfortowo. 

 

We wszystkich nocowałem w tym roku więc możesz pytać śmiało, odpowiem co wiem.  

 

Jest jeszcze ibis niebieski, ale nocowałem kilka lat temu. Też budżetowy mocno. Trochę śmiesznie bo nie ma łazienki, tylko kabina prysznicowa jest w rogu pokoju. Ubikacja na szczęście normalna. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter_1982 dzieki za polecenia. Tutaj tylko na doby czy da sie na godziny?

 

@zuckerfrei hmm ciężko określić. Spotkałem koleżankę na Tinderze i tak się kręci od około roku. Potrzeba mi lokum na 2-3 godziny codziennie lub co drugi dzień. Mega ciężko z czymś takim.

 

Generalnie @Piter_1982 trafił z komentarzem. Gdzie nie zadzwonie zapytać o coś budżetowego na godziny to zawsze jest ta sama odpowiedź. Zajęte przez Ukraińców.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Optimus Prime napisał:

Panowie pomysł na biznes. Hotel na godziny. Bądz parking a tam busy. Też na czas - Nie muszą nawet jeździć aby było przytulnie na fikołki ;)

 

Powiem ci, że to byłby naprawdę dobry biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Optimus Prime napisał:

Panowie pomysł na biznes. Hotel na godziny. Bądz parking a tam busy. Też na czas - Nie muszą nawet jeździć aby było przytulnie na fikołki ;)

A jakby do każdego pokoju, w cenie, dołożyć od razu po jednej dupie, żeby nie trzeba bylo wlasnych przyprowadzać...

....aaa nie ten biznes chyba już ktoś wymyślił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bzgqdn napisał:

A jakby do każdego pokoju, w cenie, dołożyć od razu po jednej dupie, żeby nie trzeba bylo wlasnych przyprowadzać...

....aaa nie ten biznes chyba już ktoś wymyślił ;)

 

nie no czekaj ten biznes jest generalnie mało legalny w PL. mowimy o pokojach na godziny. tutaj mozesz przyjsc zagrac w warcaby, szachy itd a jak przyjdziesz na ruchanie no coz nikt nie zabrania 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w branży, ale obawiam się że to się może średnio opłacać, chyba że ruch będzie naprawdę spory.

Musisz mieć kogoś na stałe na miejscu do szybkiego sprzątania, zmiany poscieli itd.

 

Nie raz dzwoniłem gdzies po pokojach np w górach i chciałem na jedną noc to słyszałem "ze jak na jedną to nie ma wolnych miejsc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.