Skocz do zawartości

Promowanie rozwiązłości Pań w Polsce - świetne podsumowanie


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Wam niezły artykuł podsumowujący jak media w Polsce zamieniają w ten kraj w burdel, dosłownie, promocja sexworkingu, zdrad, kukoldztwa itd. Pewnie że skok w bok od zawsze się pokazywał przy okazji, ale teraz to jest już mocny trend.

 

https://takzetego.pl/programowanie-p0lek-czyli-jak-media-chca-zmienic-kobiety-w-kwy-galeria/?amp=1

 

Autor fajnie zebrał screeny z wielu portali, tak profesjonalnie niszczy się naród od środka.

  • Like 30
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media w Polsce są głównie w zachodnich rękach. Oni to u siebie już przerabiali, zaczęło się w 68' 

Nas (o dziwo) ochroniła przed tym komuna, dosyć konserwatywna obyczajowo. Ten konserwatyzm wciąż w nas często siedzi, co nie jest na rękę piewcom nowoczesności. Inżynieria społeczna, która ma za zadanie podważyć wszelkie wartości i naruszyć tabu, działa i ma się dobrze. 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompować ile wlezie i rzucać. Nie angażować się ani czasu, energii czy kasy. Czy kobiety na tym wygrają jak obudzą się po 30 po karuzeli i nie będą miały rodziny? Nie sądzę. 

Ale faktycznie jak się ogląda te red pilowe filmy z usa to czasami aż nie do pomyślenia co tam się dzieję. Człowiek zwyczajnie nie wierzy. Dziś natknąłem się na jeden taki na którym dziewczyna się chwaliła że na jakiejś imprezie 50 przez nią przejechało. I to na jednej imprezie na raz. 

  • Like 4
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten trend jakiś czas. Ogólnie media głównego nurtu są skierowane głównie do kobiet. Promuje się konsumpcjonizm po pierwsze, kurewstwo w szerokiej maści po drugie. 

Przez chwile myslalem że to może ze mną jest problem, iż wszędzie dostrzegam feminizacje i laicyzację ale jednak widzę że nie tylko ja tak mam.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ostatni filmik o wyzwolonej grażynie? To jest właśnie całe kółko. Najpierw takie portale jak wysokie obcasy aprobują ich kurestwo niby będąc po ich stronie a potem telewizja, różne teleturnieje, programy typu zamiana żon pokazują jakie to kurwy ośmieszając je (tego drugiego już te kretynki nie widzą, p0lki nie są mistrzyniami w łączeniu kropek nie oszukujmy się).

 

P0lki lubią kontrowersje a jeszcze z wątkiem seksualnym to już w ogóle garną jak muchy do gówna.

 

Dla mnie to jest bardziej pokazywanie jakie one tak naprawdę są a nie "robienie z nich". A są mega puszczalskie i dwa razy do pociągnięcia pały na boku namawiać ich nie trzeba, jak jeszcze dostaną usprawiedliwienie na jakimś modnym portalu to hulaj dusza.

 

Skoro jest tyle takich artykułów to znaczy, że lubią to czytać. Gdyby było po 5 wejść to by o tym nie pisano bo dla kogo?

 

Podsumowując ja te artykuły bardziej odbieram jak ukazanie jakie kurwy mamy za rodaczki od dawna, robić z nich czegoś czym już X pokoleń są specjalnie nie trzeba.

 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na tym forum się dziwią jak to jest, że inni nie chcą mieć dzieci. Być może jednym z powodów tego jest rozwiązłość naszych rodaczek? Nikt normalny nie chce mieć do czynienia z "szonem", a tym bardziej się z taką rozmnażać. Co ona jak twór medialny bez własnego zdania i z zerową moralnością może takiemu dziecku przekazać i na co czy kogo takie dziecko może wyrosnąć? Zresztą to jest też niezła beka jak sobie pomyślę, że siła i niezależność tej płci, też tak bardzo promowana, jest tak naprawdę ukształtowana przez media i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy odrobina zagrożenia i włącza się biologia, której nie oszukają w stylu rozglądania się za mężczyzną, który ma to zagrożenie zniwelować.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne czasy tworzą silnych mężczyzn i tak dalej. 

Sam napisałem to samo przed chwilą w temacie o głupocie.

 

Na początek sprostowanie: prostytutka to pani świadcząca usługi seksualne za pieniądze. W zabezpieczeniu, za zgodą i obopólnym zadowoleniem. 

Natomiast kurestwo to zdradzanie partnera, oszustwo i przemoc finansowa (naciąganie na drogie gówna, nie podejmowanie pracy, nie partycypacja w kosztach utrzymania itd. 

 

Niestety, ale takie przypadki toksycznej kobiecości, przemoc i agresja, zdrady czy nękanie psychiczne, kłamstwa są coraz bardziej powszechne.

Wiele razy mówiłem, że kiedyś z kobietami było zupełnie inaczej i to jest prawda. Teraz też jest inaczej, i nie zrozumie tego żadna Grażynka czy wujek Wiesiek. 

 

Problem - solved.

Sam nie wiem do końca co poradzić. 

Zawsze staram się szukać rozwiązań zamiast skupiać na problemie. 

 

1. Akcja = reakcja. Tworzyć własny kontent, wspomagać Radio Samiec 2, uczestniczyć w działaniu przyszłego portalu Plusujemy. Wspierać namosferę, kobiety mądre które widzą jak jest.

Sabina Gatti, Karen Straughan - niewiele innych.

Być mężczyzną, wzorem. Wiadomo że większość nie może się równać jednostce, mówię to dosyć często. 

2. Potępiać takie akcje i NIE OKAZYWAĆ BIERNOŚCI. 

Nie trzeba się szarpać z koniem. Hmm. Admirał Yamamoto zainspirował się niedźwiedziem uciekającym przed rojem pszczół organizując atak na Pearl Harbour. Dziś my możemy być takimi pszczołami. 

Jak gadał pewien niemiec, kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. I MY, czyli każdy z nas nie może do tego dopuścić. Napisać dwa zdania tak czy tak, aby rój komentarzy stanowił przeciwwagę, a nawet górował nad niedźwiedziem wielkich korporacji i instytucji. 

Jakie mają intencje koncerny - widać po plandemii.

3. 

Teraz, Krugerrand napisał:

Niektórzy na tym forum się dziwią jak to jest, że inni nie chcą mieć dzieci. Być może jednym z powodów tego jest rowzwiązłość naszych rodaczek? Nikt normalny nie chce mieć do czynienia z "szonem", a tym bardziej się z taką rozmnażać.

Bingo! Dlatego jak już będę w miarę ustawiony, polecę po kobietę do innego kraju. Po dziewicę. Pamiętajcie panowie, że miliony kobiet się pobiją o polskiego normika, ofc o jego paszport i pieniądze również. Ale będzie to przynajmniej uczciwe.

 

Sam nie wiem co dodać, liczę że każdy da jakiś pomysł.

  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie jest jakiś plan rozjebać w pył polski naród, od podstawowej komórki społecznej. Ma być kolorowo, tęczowo, rozwiąźle, niebinarnie, jebalniczo, wyplenić wszelkie oznaki konserwatywnych wartości. Tak długo będziemy to pompować, sączyć w mózgi, ośmieszać stare wartości, aż społeczeństwo gremialnie chwyci, że postęp cywilizacyjny ma kolor tęczy i zapach lateksu z kondona. Jak mawia stadionowy klasyk:"Jazda z kurwami!!!" 💪😂

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 10-15 lat było czasem wielkich zmian w obyczajowości. To, co było ledwie tolerowane, w tej chwili zaczyna być afirmowane. Lemparciątka szturmujące kościoły, lżące księży i wiernych - to się nie wzięło znikąd. To jest wytwór ciężkiej i przemyślanej pracy. 

Edytowane przez zychu
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Promowanie rozwiązłości Pań w Polsce - świetne podsumowanie
1 hour ago, yrl said:

Pompować ile wlezie i rzucać. Nie angażować się ani czasu, energii czy kasy. Czy kobiety na tym wygrają jak obudzą się po 30 po karuzeli i nie będą miały rodziny? Nie sądzę. 

Ale faktycznie jak się ogląda te red pilowe filmy z usa to czasami aż nie do pomyślenia co tam się dzieję. Człowiek zwyczajnie nie wierzy. Dziś natknąłem się na jeden taki na którym dziewczyna się chwaliła że na jakiejś imprezie 50 przez nią przejechało. I to na jednej imprezie na raz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przychylam do tego co powiedział @Król Jarosław I. To, że w mediach głównego syfu pełno artykułów tego typu to jest raczej efekt a nie przyczyna. Już naście lat temu, za czasów studenckich, spotkałem się z szokującym mnie wtedy pruciem się pań. Obrabianie kilku knag na jednej imprezie, walenie się z sąsiadami z akademika, prucie się z kolegami/współlokatorami chłopaka, "chciałabym spróbować z murzynem", "15-stu to jest standard", pijana laska znaleziona leżąca (!) na chodniku (studentka 2 kierunków), dziewczyna ruchająca się z czadletem podczas gdy jej chłopak siedział z resztą towarzystwa w drugim pokoju, panie przekazywane od jednego erazmusa do drugiego (kolega koledze). Wszystko to niby nie-karyny i nie-patologia, dzisiaj pewnie senior principal team leaderki.

Te treści, które widzimy są jak rubryka sportowa, mają trafić do fanów, osób już zainteresowanych. Być może do jakiejś eks-kurwy, która się "ustatkowała" z beciakiem ale swędzi ją szpara i jak przeczyta, że zdrada leczy raka to po prostu pójdzie i to zrobi w dobrej wierze.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w nowym miejscu, nowe zajęcie, nowe życie itd. Miałem parę rozkmin życiowych, i wyszło na to, że nie chcę polskiej kobiety. Weźcie je sobie, macie 1 więcej do dyspozycji. 

 

Jak będę już ustawiony i zechcę się tzw ustatkować, poszukam kobiety, dziewicy poza kontynentem.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Czy wahadło odchyli się w drugą stronę?

Moim zdaniem jeszcze nie za naszego życia.

 

Polki dopiero chwalą się przygodami w zamkniętych grupach. Będzie jeszcze etap chwalenia się kobiet takimi zabawami na własnych profilach, dostępnych publicznie.

teczaisloneczko.jpg

 

Dlatego bawią mnie teksty koleżanki @Barry i podobnych, o szukaniu żony w PL i zrobieniu z P0lką dziecka. 

images?q=tbn:ANd9GcQpFuJProAlxsjrZojcbqc 1556673555co-najgorszego-zrobilyscie-chl

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, DOHC said:

Jestem w nowym miejscu, nowe zajęcie, nowe życie itd. Miałem parę rozkmin życiowych, i wyszło na to, że nie chcę polskiej kobiety. Weźcie je sobie, macie 1 więcej do dyspozycji. 

 

Jak będę już ustawiony i zechcę się tzw ustatkować, poszukam kobiety, dziewicy poza kontynentem.

A od jakiej kwoty będziesz ustawiony? Masz jakiś dany cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to seksualne dziwki. Od zawsze. Taka ich natura. Poczytajcie blog Milroha, fajnie to opisuje. I to jest jeden z głównych powodów dlaczego należy traktować takie panie instrumentalnie. Zrobić swoje i iść dalej. 

 

Czy wy myślicie, że kiedyś były inne? Były dokładnie takie same, ale wtedy:

1) bały się o tym pomyśleć

2) bały się zrobić

3) większość gdy już zrobiła to bardziej się z tym kryła

 

Dzisiaj gdy pojawia się "tolerancja" na takie zachowanie to panie o tym myślą. Niektóre nawet robią i wcale się nie kryją. Wydaje się wam, że jest tego więcej niż 10-15 lat temu. Czy ja wiem...Jest na pewno bardziej widoczne i jest na to większe przyzwolenie. Duża w tym rola internetu (nagłaśnianie przypadków). Wtedy ruchały się bardziej po kątach, dzisiaj nie trzeba udawać. 

 

Moja eks (spoko dziewczyna pod tym względem), zszokowała mnie kilka razy tym co powiedziała, pamiętajcie, że to było naście lat temu, a ja byłem wtedy naiwnym kolesiem. 

1) pragnienie wyruchania ją przeze mnie w klubowej łazience (weź mnie, zamknij drzwi, ruchaj albo zrobię ci loda)

2) całkowity brak "uszanowania" tego że wcześniej byłem spokojnym, porządnym chłopakiem (lepiej, żeby facet był doświadczony)

i kwiatek:

3) oglądając kiedyś film Bunuela pt. "Piękność dnia" (kto nie widział niech zobaczy kim jest bohaterka) powiedziała coś w stylu, że "to w sumie fajne, tak spróbować". 

 

PS Koleżanka z klasy, wtedy wakacje tuż po 1 klasie w LO. Pojechały nad jezioro, ona i 3-4 inne. Potem krążyły plotki, że pannę X ruchało jednej nocy kilku kolesi po kolei, ona chyba nawet nie wie kto. Były takie akcje, może bardziej ukryte, nie chwalono się tym jak teraz, ale były. Nic się nie zmienia pod względem natury. 

 

Dalej się zastanawiajcie jak nie obrazić księżniczki, czy zasłużyliście już na pocałunek i czy wasze samcze myślenie ich przypadkiem nie obraża :)

Edytowane przez Bullitt
  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był ostracyzm społeczny, kościoła więc kobiety dobrze się prowadziły a ich kurestwo było ukrywane lub brudy prane były w czterech ścianach.

Dzisiaj gdy jest wolność seksualna i łatwy dostęp do seksu kobiety z dupy zrobiły biznes i bawią się na karuzeli kutang bo mogą bo niestety mężczyźni na to pozwolili.

Nie zatrzymamy tego bo siła, wpływ mediów głównego ścieku, propagandy, systemu jest silniejszy.

Kobiety są jak małe dzieci i łatwo nimi manipulować, małpują to co modne, na czasie, wmawia im się poczucie wstydu, braku, winy, że są gorsze.

Efekt jest taki, że p0lki prują się na potęgę, w świecie mają opinię najtańszych kurew co skutkuje tym, że jak obcokrajowiec pomyśli o nich od razu będzie mieć skojarzenie.

Tak naprawdę niech robią co chcą, jeżeli chcą być szonami do droga wolna mam to w głębokim poważaniu.

Polacy powinni pokazać p0lkom środkowy palec bo na więcej nie zasługują swoją postawą, zachowaniem, czynami.

Wielokrotnie wałkujemy to na forum, że pora by mężczyźni nie ograniczali się do p0lek i zaczęli szukać poza granicami bo świat jest duży gdzie jest 3,5 mld kobiet.

Mitem jest również uroda p0lek wzięta rodem z PRL-u, są ładniejsze kobiety na tej planecie, łatwiejsze do poderwania i chętniejsze na związki, relacje z mężczyznami.

P0lki nienawidzą Polaków bo mają kompleksy, niską samoocenę, brak pewności siebie do tego wieczne wojny, powstania, zabory, okupacje doprowadziły w PL do dziadostwa i biedy

co skutkuje absurdalnymi wymaganiami z ich strony w kierunku Polaków.

Z resztą, który z was wiedząc, że współczesne p0lki mają przebiegi trzy cyfrowe, łatwy dostęp do partnerów seksualnych będzie chciał z nimi zakładać rodziny i ryzykować utratą

wszystkiego co posiada wiążąc się umową prawną zwaną małżeństwem gdzie prawo jest przeciwko mężczyznom?

Pozostawmy p0lki samym sobie, niech wszyscy wszem i wobec widzą z kim mają do czynienia, niech rodzice, znajomi, przyjaciele, sąsiedzi tych kobiet czują wstyd, zażenowanie

bo być może coś do tych pustych łbów dotrze i zaczną mieć wpływ na nie.

Mężczyźni powinni również przestać dawać atencję kobietom, niech widzą, że nas to nie obchodzi a jak wiecie bez niej usychają jak niepodlewane kwiaty.

Kobiety chcą nowoczesności, rozwiązłości dobrze tylko bez nas.

Na koniec jeszcze raz dodaje filmik mówiący wszystko o p0lkach😆

 

 

 

 

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dalem rady tego czytac do konca, bo to oblesne.  potem te 38 letnie wywloki wystawiaja sie na portalach randkowyh i szukaja frajera do zalozenia rodziny. oczywiscie powiedza mu ze mialy tylko trzech partnerow w zyciu.

 

a kukoldy lataja z kwiatkami i padaja do nozek.

 

mlode pokolenie jest stracone. szkola i te organizacje zrobily im wode z mozgu o jakichs niebinarnych transach, homoseksualistach, mnogosci plci - mlodzi uwazaja ze to normalne. az boje sie pomyslec co bedzie dalej.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samego artykułu mam dystans - komentator sam może szukać sensacji o której pisze - z drugiej strony rzeczywiscie widzę te zjawiska u naszych pań. A właściwie wyczuwam.

Coraz większa wulgarność w rozmowach, zachowaniu itp. I szczerze mimo słabego doświadczenia d-m... nie mam zbyt wielkiej ochoty zdobywać w Polsce. W dłuższej perspektywie planuję mniej więcej kierunek wskazany przez brata DOHC, w krótszej - właśnie na ten zgniły Zachód (któremu, mam nadzieję, wahadło już odbiło i wraca) i to głównie w celach zarobkowych. Tymczasem tu już zostaje tylko ćwiczenie gadki, łatanie luk w samoocenie, nieśmiałosci itp.bez większych nadziei na poważną relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krugerrand napisał:

Niektórzy na tym forum się dziwią jak to jest, że inni nie chcą mieć dzieci. Być może jednym z powodów tego jest rozwiązłość naszych rodaczek? Nikt normalny nie chce mieć do czynienia z "szonem", a tym bardziej się z taką rozmnażać. Co ona jak twór medialny bez własnego zdania i z zerową moralnością może takiemu dziecku przekazać i na co czy kogo takie dziecko może wyrosnąć? Zresztą to jest też niezła beka jak sobie pomyślę, że siła i niezależność tej płci, też tak bardzo promowana, jest tak naprawdę ukształtowana przez media i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy odrobina zagrożenia i włącza się biologia, której nie oszukają w stylu rozglądania się za mężczyzną, który ma to zagrożenie zniwelować.

Chciałbym mieć dzieci, ale potwierdzam rozmowa z dzisiejszą kobietą to jak gadanie do obrazu albo standard: netflix, podróże i podobne bzdety. Ja nie oczekuje rozmów filozoficznych, ale tam nic nie ma, a później rozgwiazda w łóżku i rób se. JA coraz skłaniam się do zdania że kobiety dziś w dużej części nie mają duszy, jakiś wyższych emocji, w zasadzie jedyną emocją jest kochanie siebie samej i one chcą być podzielał z nią ta miłość, dwie osoby mają kochać jedną albo lepiej tysiące stąd lepią się do fb i instagrama. Zresztą sranie na ryj za żetony w tym temacie powiedziały wszystko. Polska staje się darmowym burdelem Europy, taką Tajlandią.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Shark napisał:

Obrabianie kilku knag na jednej imprezie, walenie się z sąsiadami z akademika, prucie się z kolegami/współlokatorami chłopaka, "chciałabym spróbować z murzynem", "15-stu to jest standard", pijana laska znaleziona leżąca (!) na chodniku (studentka 2 kierunków), dziewczyna ruchająca się z czadletem podczas gdy jej chłopak siedział z resztą towarzystwa w drugim pokoju, panie przekazywane od jednego erazmusa do drugiego (kolega koledze).

 

5 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Efekt jest taki, że p0lki prują się na potęgę, w świecie mają opinię najtańszych kurew co skutkuje tym, że jak obcokrajowiec pomyśli o nich od razu będzie mieć skojarzenie.

 

7 godzin temu, DOHC napisał:

i wyszło na to, że nie chcę polskiej kobiety. Weźcie je sobie, macie 1 więcej do dyspozycji. 

 

 

Powiedzmy sobie szczerze. Powiedzieć gdzieś za granicą, że ma się żonę p0lkę to wstyd. No bo jak to wygląda jak zabiegasz o coś co dla innych jest wakacyjnym wiadrem na spermę.

 

7 godzin temu, Shark napisał:

Już naście lat temu, za czasów studenckich, spotkałem się z szokującym mnie wtedy pruciem się pań. Obrabianie kilku knag na jednej imprezie, walenie się z sąsiadami z akademika, prucie się z kolegami/współlokatorami chłopaka, "chciałabym spróbować z murzynem", "15-stu to jest standard", pijana laska znaleziona leżąca (!) na chodniku (studentka 2 kierunków), dziewczyna ruchająca się z czadletem podczas gdy jej chłopak siedział z resztą towarzystwa w drugim pokoju, panie przekazywane od jednego erazmusa do drugiego (kolega koledze). Wszystko to niby nie-karyny i nie-patologia, dzisiaj pewnie senior principal team leaderki.

 

Ten wpis powinien wisieć nad łóżkiem niejednego stulejarza. Nie brakuje u nas w kraju bowiem zjebów bełkoczących coś w stylu "to nie jest pierwsza lepsza to kobieta po studiach".

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.