Skocz do zawartości

Promowanie rozwiązłości Pań w Polsce - świetne podsumowanie


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nasuwa się tylko jedno pytanie. 

Gdzie są ojcowie? 

Przecież kiedyś ojcowie. Braci i kuzyni pilnowali czci młodej dziewczyny. Patrzyli spodelba na każdego aforatora. 

Dziś ojcowie pracują za granicą, na delegacjach albo są cuckami i stąd mamy wysyp kurestwa... 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gixer napisał:

czci młodej dziewczyny. P

Może sami je ruchają?

 

2 minuty temu, Gixer napisał:

Dziś ojcowie pracują za granicą, na delegacjach

A tak na poważnie, ja jestem z zachodu Polski, byłem świadkiem rozpadu rodziny, ojciec zapierdalał w Niemczech, zona rozleniwiona,  wszystko w dupie, nawet swoje zdrowie, córka puszczalska na maksa, synek - debil to mało powiedziane. Typ chyba nie dał rady psychiczne tego uciągnąć - nie wiem co tam się działo potem - raczej tragedia.

  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, zuckerfrei said:

A przechodzi? 

Na kobiety - na pewno. Można spytać Simona Mola. Albo jego promotorkę "jeźdźca Murzynów" Senyszyn.

4 minutes ago, Gixer said:

Gdzie są ojcowie?

To bez znaczenia - kiedyś ojcowie mogli wymóc swą wolę - w majestacie i z poparciem prawa. Dziś, legalnie nie mogą zrobić nic. I ojciec, i matka utracili nad dzieckiem władzę sądowniczą. Sto lat temu, dziecku złapanemu na kradzieży mógł rózgę wlepić każdy dorosły... a ojciec czy matka, poprawiali. Dziś, nawet instytucje państwowe powołane do wychowania dzieci, nie mogą nic zrobić... szkoła musi wzywać Policję, bo jak 9-latek w ataku szału obija się głową o ściany (i pięściami o koleżanki), nauczyciel nie może go fizycznie unieruchomić.

A jak 16-latka chce pójść dać dupy staremu syfilitykowi, to pójdzie, i nie można jej legalnie zatrzymać czy wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje (bo zaraz "znęcanie się nad dziećmi" - ekonomiczne, społeczne, socjalne, psychiczne...). Drzewiej tak nie bywało...

 

W sumie jak mowa o paradoksach, były czasy że ojciec (albo głowa rodu) mógł legalnie dokonać niemal dowolnej kary, stosownej do czynu - nawet "późnej aborcji". Dziś, metodą małych kroków, do tego prawa dążą (co poniektóre) feministki... tylko nie jako karę, a jako swój kaprys.

  • Like 2
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

W takim razie do jasnej ciasnej dlaczego tylu facetów użala się na brak seksu?

Przecież wszystkich "dziur" chady nie obskoczą.

Zapomniałeś o szwedzkich czadach i portugalskich manletach z erasmusa. No i klasyk p0lka plus czarne dzidzi na które wszyscy się zrzucamy.

Chuj z socjalami, nie popieram ale jak już są, niech będą tylko dla dzieci z polskich rodziców.

 

Poza tym stu flepiarzy nie może równać się jednemu Chadowi.

2 godziny temu, Kespert napisał:

Na kobiety - na pewno. Można spytać Simona Mola

Kurła rasista nazista mozigin. 

 

2 godziny temu, Kespert napisał:

To bez znaczenia - kiedyś ojcowie mogli wymóc swą wolę - w majestacie i z poparciem prawa. Dziś, legalnie nie mogą zrobić nic. I ojciec, i matka utracili nad dzieckiem władzę sądowniczą.

Tak, to jest istotny problem. Pamiętacie tą gówniarę, co matkę oskarżyła o gwałt?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, DOHC said:

Kurła rasista nazista mozigin. 

Nieeee... jak najbardziej jestem za koegzystencją. Może za wyjątkiem nazistów, bo to jednak "narodowi socjaliści". Bo wszyscy mogą żyć ze sobą w zgodzie (wyłączając socjalistów), harmonii, zrozumieniu; z poszanowaniem wzajemnych potrzeb.

Mężczyźni mają potrzeby, kobiety mają potrzeby - teraz pozostaje spierać się już tylko o cenę.

 

Problemy cywilizacyjne zaczynają się, gdy ludzie przestają szanować innych: rodziców, nauczycieli, lekarzy, policjantów, profesorów, sędziów... czy kobiety mężczyzn, a mężczyźni kobiety. Albo po prostu - innych ludzi.

Mamy degradację nauczycieli płacami, zmianę lekarzy w przedstawicieli Big Pharmy, policjantów w aparat politycznego nacisku, profesorów w maszynki do podbijania dyplomów, sędziów w zaangażowanych polityków. Co wymusza utratę szacunku...

 

Przypomniało mi się coś innego. Byłem w weekend na rekonstrukcji historycznej - konie, husaria, pikinierzy, muszkiety, działa itd. Już po bitwie, wiadomo - oddziały rekonstruktorów schodziły z pola w szyku, często śpiewając itd. I pomiędzy nich wchodzi publiczność... głównie Panie. "Skoro oni idą to ja też idę" - a przecież gdyby to byli prawdziwi pikinierzy 200 lat temu, to Pani dostałaby płazem przez łeb, za brak szacunku. Jeszcze 15 lat temu usłyszałaby gromkie "z drogi kokoto, wojacy idą!".

I to jest powiązane z wątkiem - za rozwiązłość 200 lat temu byłyby konsekwencje... A promocja GW opiera się na tym samym najniższym instynkcie "skoro one mogą, to czemu nie ja".

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DOHC napisał:

Polka chce się puścić z Mokobé

 

Pamiętasz temat Analconda o Mokebe i p0lkach i ten sławny filmik😆

Biedne polskie chłopaki się tak starają i nic a wystarczy, że Moke wyjdzie na ulice i od razu ma efekty😁

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Pamiętasz temat Analconda o Mokebe i p0lkach i ten sławny filmik😆

Chyba wiem o który chodzi, można wkleić ku przestrodze.

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Biedne polskie chłopaki się tak starają i nic a wystarczy, że Moke wyjdzie na ulice i od razu ma efekty😁

No i to jest najgorsze. Sam pracuję, wyglądam nie najgorzej, mam zainteresowania, odłożyłem trochę grosza w ciężkich czasach. Nie jestem cuckiem, gram na emocjach i trochę wyglądam jak bad boy, i żeby wejść w LTR musiałbym przejść przez XX lub XXX kobiet, stawiać, pajacować żeby mieć przeciętną kasjerkę z żabki, której może w każdej chwili odpierdolić. Ja już się odgrażałem od stycznia czy lutego, że wyjadę i wyjechałem. Teraz mówię że nie szukam p0lek i nie chcę p0lki (musiałaby być naprawdę ciekawą osobą, nie wiadomo co może się zdarzyć ale jestem na nie) i nie jest to jakaś moja złość, że mi nie wyszło czy coś. Miałem okazję zrobić sobie dzidzi bo ciut starsza koleżanka wiedziała, że ściana jest blisko. W jednym roku miałem jednocześnie 3 chętne panny w Polsce i zagranicą, ale wiek lub kombinacja negatywnych cech bądź odległość były przeszkodzą.

 

Widzę co się dzieje i co można mieć. 

Dla kobiet to może być fajne i jest fajne, jak do koleżanki M ślinią się cucki nawet u nas na Forum (wirus kukoldztwa), ale taka M może mieć syna. I syn może mieć p0lkę. I będzie mieć w domu pasożyta, który będzie się znęcał psychicznie a pewnie i fizycznie nad jej synem i wnukami. 

Syn może trafić do więzienia, uciec czy co gorsza się wyhuśtać (13 na 15 samobójstw popełniają mężczyźni), a ona potem będzie spłacać alimenty nie wiadomo czy na swojego wnuka.

 

Tak drogie panie, teraz macie fajnie. Duży, ba nieograniczony wybór mężczyzn. I np przez pół roku na portalach typu pindol nie potraficie znaleźć partnera, serio?

 

Taka Pani @melody się z nas śmieje, że mężczyzna uprawia seks kiedy może, a kobieta kiedy chce. To prawda, pomijając top 20 mężczyzn. 

 

Byłem dziś u wróżki 😉 Kazała mi naszej koleżance przekazać, że jej młodość też minie, a kiedy na jej bunkrze, czyli make upie pojawią się rysy, i ściana zacznie się zbliżać, zostaną jej tylko młodzi chłopcy z kukoldwery i stare zboki. A najlepsze na co będzie ją stać, to portugalski manlet z erasmusa potrafiący mówić trzy zdania po polsku: kocham cię, jesteś piękna, chodź ze mną. 

  • Like 7
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kespert napisał:

 

A jak 16-latka chce pójść dać dupy staremu syfilitykowi, to pójdzie, i nie można jej legalnie zatrzymać czy wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje (bo zaraz "znęcanie się nad dziećmi" - ekonomiczne, społeczne, socjalne, psychiczne...). Drzewiej tak nie bywało...

 

 

Rozwiązanie jest proste: niech poślą małolatów na małolatów

30 minut temu, DOHC napisał:

 

 

Byłem dziś u wróżki 😉 Kazała mi naszej koleżance przekazać, że jej młodość też minie, a kiedy na jej bunkrze, czyli make upie pojawią się rysy, i ściana zacznie się zbliżać, zostaną jej tylko młodzi chłopcy z kukoldwery i stare zboki. A najlepsze na co będzie ją stać, to portugalski manlet z erasmusa potrafiący mówić trzy zdania po polsku: kocham cię, jesteś piękna, chodź ze mną. 

Oj jak szanuje za legendarne nawiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DOHC napisał:

Chyba wiem o który chodzi, można wkleić ku przestrodze.

No i to jest najgorsze. Sam pracuję, wyglądam nie najgorzej, mam zainteresowania, odłożyłem trochę grosza w ciężkich czasach. Nie jestem cuckiem, gram na emocjach i trochę wyglądam jak bad boy, i żeby wejść w LTR musiałbym przejść przez XX lub XXX kobiet, stawiać, pajacować żeby mieć przeciętną kasjerkę z żabki, której może w każdej chwili odpierdolić. Ja już się odgrażałem od stycznia czy lutego, że wyjadę i wyjechałem. Teraz mówię że nie szukam p0lek i nie chcę p0lki (musiałaby być naprawdę ciekawą osobą, nie wiadomo co może się zdarzyć ale jestem na nie) i nie jest to jakaś moja złość, że mi nie wyszło czy coś. Miałem okazję zrobić sobie dzidzi bo ciut starsza koleżanka wiedziała, że ściana jest blisko. W jednym roku miałem jednocześnie 3 chętne panny w Polsce i zagranicą, ale wiek lub kombinacja negatywnych cech bądź odległość były przeszkodzą.

 

Widzę co się dzieje i co można mieć. 

Dla kobiet to może być fajne i jest fajne, jak do koleżanki M ślinią się cucki nawet u nas na Forum (wirus kukoldztwa), ale taka M może mieć syna. I syn może mieć p0lkę. I będzie mieć w domu pasożyta, który będzie się znęcał psychicznie a pewnie i fizycznie nad jej synem i wnukami. 

Syn może trafić do więzienia, uciec czy co gorsza się wyhuśtać (13 na 15 samobójstw popełniają mężczyźni), a ona potem będzie spłacać alimenty nie wiadomo czy na swojego wnuka.

 

Tak drogie panie, teraz macie fajnie. Duży, ba nieograniczony wybór mężczyzn. I np przez pół roku na portalach typu pindol nie potraficie znaleźć partnera, serio?

 

Taka Pani @melody się z nas śmieje, że mężczyzna uprawia seks kiedy może, a kobieta kiedy chce. To prawda, pomijając top 20 mężczyzn. 

 

Byłem dziś u wróżki 😉 Kazała mi naszej koleżance przekazać, że jej młodość też minie, a kiedy na jej bunkrze, czyli make upie pojawią się rysy, i ściana zacznie się zbliżać, zostaną jej tylko młodzi chłopcy z kukoldwery i stare zboki. A najlepsze na co będzie ją stać, to portugalski manlet z erasmusa potrafiący mówić trzy zdania po polsku: kocham cię, jesteś piękna, chodź ze mną. 

 

Gdzie pojechałeś jeśli można spytać i jakie są tam kobiety? Dzięki i gratuluje decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC 

 

Ja lubię starych zboków 🤷‍♀️ 

 

Naprawdę potrzebowałeś iść do wróżki żeby usłyszeć takie banały? ;) 

Związek nie powinien być czymś, dla czego istniejemy. Rozumiem biologię, to co tutaj próbują przekazać i to co mówią religie, ale szczęśliwych małżeństw jest mało. Także mi się nie spieszy. Jak się w odpowiednim czasie znajdzie jakiś stary zbok którego pokocham, to miło. Ale jeśli się nie znajdzie, to nie będę płakała w rękaw przyjaciółce.

 

Zastanawiało mnie czasem dlaczego ludzie którzy są w swoich małżeństwach nieszczęśliwi jednocześnie bombardują pytaniami o czyjeś singielstwo i „sprawy sercowe”. Dają rady.
Najpierw, to się w ogóle trzeba zastanowić czy na pewno się tego chce. Związków, rodziny, dzieci.

Co wie człowiek o sobie będąc nastolatkiem czy mając 20 kilka lat? Niedużo. Łatwo wtedy ulec wizji innych osób.

 

W sumie to męża nie zawarłam w moim planie, bo „znalezieniem kogoś” nałożyłaby na siebie presję. A presja odbiera rozum i później tworzą się źle dobrane pary. To już lepiej być samemu. W dalekich marzeniach coś na ten temat zawarłam, ale do tego jeszcze daleko.

 

Natomiast syna lub córki mieć na pewno nie będę więc nie muszę się martwić. Inne koleżanki możesz na ten temat edukować. 
 

A starzeje się każdy z nas, wiec lepiej skupić się na zdrowiu niż urodzie.

 

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brat Jan napisał:

No, ok.

Jest kobieca rozwiązłość.

W takim razie do jasnej ciasnej dlaczego tylu facetów użala się na brak seksu?

Przecież wszystkich "dziur" chady nie obskoczą.

Mam kumpla chada. Jak się rozwiodl to zaczął obracać laski na potęgę. Generalnie miał ich na pęczki, wystarczył SMS i taka potrafiła przejechać 100-200km żeby dać dupy. Smutne ale prawdziwe. 

Czyli on jako chad obracał 20 ładnych  panienek w miesiącu natomiast chłopakom "mniej chadowym" zostały średnie panny i to w niedużej ilości. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to generalnie przeraża, że ludzi tak łatwo programować społecznie. 
Kobiety są na to szczególnie podatne. 

Niby mózg jako organ istnieje, ale jakoś tak nie zawsze przeważa w tych decyzjach życiowych. 

Z drugiej strony... na początku były instynkty, potem cywilizacja, prawo moralne i zasady więc pytanie co tu jest "programowaniem społecznym". :) 

Oczywiście z perspektywy geopolityki, stabilności państwa etc. to raczej wygra państwo konserwatywne, bo miękkich rozbitych lewaczków nie trzeba nawet podbijać - sami się okaleczą, a mężczyźni zbiorowo wykitują psychicznie.

A czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego tak dużo kobiet ma w opisach na tinderkach "żadnych skrótów - FWB, ONS daj w lewo" ? Pozory? Ściana? Czy jednak faktycznie szukają kogoś, kto myśli na poważnie? 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

Podałem Ci minutę. xD

 

I teraz połowa forum ma zagwozdkę. Daleki wschód czy Ameryka Południowa?:)

 

A gościu i tak poleciał "beciakiem". Bo chciał je zaprosić po europejsku na "jadło". A panienkom o inne mięsko chodziło. Dobrze jeszcze że te "beciarskie" teksty panny z poza europejskich kultur traktują jako "słodkie".

 

Parafrazując : "Europa to nie jest kontynent dla mężczyzn".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2022 o 21:37, Yolo napisał:

Media w Polsce są głównie w zachodnich rękach. Oni to u siebie już przerabiali, zaczęło się w 68' 

Nas (o dziwo) ochroniła przed tym komuna, dosyć konserwatywna obyczajowo. Ten konserwatyzm wciąż w nas często siedzi, co nie jest na rękę piewcom nowoczesności. Inżynieria społeczna, która ma za zadanie podważyć wszelkie wartości i naruszyć tabu, działa i ma się dobrze. 

To jest mit, że u nas panny się nie sypały na potęgę. Były miasta w których wiele się budowało na Zachodnich licencjach i do tego musieli być w pakiecie robotnicy z Włoch czy Wielkiej Brytanii. Jebongo było na całego - ledwo się panny do fabryk i powstających przy nich biur planistycznych i kadrowych wyrwały ze swoich mazowieckich i śląskich wiosek.
Polki się nie kurwiły ponieważ w większości nie mogły ale nie obyczajowo tylko po prostu dlatego, że nie było aż tylu Erazmusów i Księciów Plaży jak jest teraz. Był to smutny zjebany, komunistyczny i wcale nie konserwatywny obyczajowo kraj. Jednak kiedy już mogły, nie było oporów.
Nie chcę pisac z jakiego pochodze miasta ale mieszkało w nim wielu Anglików i Włochów bo były ogromne budowy. Kurestwo działo się w skali niewyobrażalnej choć było przykryte oficjalną propoagandą, ale na litość boską nigdy bym nie chciał aby tamte smutne jak niewymowne, czasy wróciły - nikt normalny by nie chciał, kto pamięta je choć trochę.
A 1968 był bardzo okej to że ktoś będzie do usranego końca internetu pisał, że Wilhelm Raich zalecał masturbację dzieci albo że była ruja i poróbstwo to jest nic - przy świeżości kultury, sztuki, literatury i idei tamtych czasów.
Każdy bierze z kultury masowej to co chce - jeden muzykę Led Zeppelin czy literaturę inny rozwiązłość seksualną i zatroskanego pana Karonia, który sam wygląda jakby był żywcem przenesiony z "epoki" i  który wciska ludziom swoje teorie. Dawni kontestatorzy, autorzy rewolucji hipissowkiej czy punkowej  są teraz konserwatywnymi dziadami. Przykro mi ale nie są tymi autorami pułkownik Bezmiennyj z KGB  czy jak by tam inni zamordyści chcieli i chełpili się że to komuna radziecka wywołała kontrkulturową rewoltę (ona co najwyżej miała kilku swoich pożytecznych idiotów którzy tam jeździli i siali póxniej ferment na Zachodzie) Same komuchy z ZSSR- nie był  aż tak sprawcze jak im sie wydaje. A ich soft power był tak świetny że najlepiej widać to na filmach kręconych z kamer przemysłowych gdy ludzie w dramatycznych okolicznościach szturmowali w latach 80 tych Mur Berliński.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Peter Quinn said:

Mnie to generalnie przeraża, że ludzi tak łatwo programować społecznie.

Im głębiej wchodzisz w temat, tym bardziej przerażające to się staje.

30 minutes ago, Peter Quinn said:

dlaczego tak dużo kobiet ma w opisach na tinderkach "żadnych skrótów - FWB, ONS daj w lewo" ? Pozory? Ściana? Czy jednak faktycznie szukają kogoś, kto myśli na poważnie?

Jedno i drugie, zależnie od tego, kto przeczyta. Typowy "chad" jak zareaguje na taki opis? Oleje ciepłym moczem. Po czym, jeśli Pani się "chad" spodoba, to dojdzie do kopulacji.

Natomiast jeśli beciak zobaczy opis, to od razu "notowania" Pani pójdą w górę - nawet jeśli to tylko fasada, fałsz, pozór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Peter Quinn napisał:

Mnie to generalnie przeraża, że ludzi tak łatwo programować społecznie. 
Kobiety są na to szczególnie podatne. 

Niby mózg jako organ istnieje, ale jakoś tak nie zawsze przeważa w tych decyzjach życiowych. 

Z drugiej strony... na początku były instynkty, potem cywilizacja, prawo moralne i zasady więc pytanie co tu jest "programowaniem społecznym". :) 

Oczywiście z perspektywy geopolityki, stabilności państwa etc. to raczej wygra państwo konserwatywne, bo miękkich rozbitych lewaczków nie trzeba nawet podbijać - sami się okaleczą, a mężczyźni zbiorowo wykitują psychicznie.

A czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego tak dużo kobiet ma w opisach na tinderkach "żadnych skrótów - FWB, ONS daj w lewo" ? Pozory? Ściana? Czy jednak faktycznie szukają kogoś, kto myśli na poważnie? 

Mieszasz politykę czy tam geopolitykę, stabilnośc państwa do tego że "girls wanna hawe fan?" One zawsze chcą mieć "fan" czy mają 27 czy 37 czy 47 lat - zawsze. Gorzej czasami z wykonaniem i możlwiościami ale poza wszystkim emocje najważniejsze. 
Dlaczego to piszą  że "nie dla ONS, FWB"? A co mają pisać?  Ja widziałem tindery lasek z którymi spałem przelotnie to był po prostu jakiś niekończący się ciąg od wafli, paziów, simpów, białych rycerzy i zwykłych czubów. Ci ostatni byli tak zakwalfikowani bo mieli po prostu słabe ryje i słabo rokowali.
To jest tarcza obronna dla kobiet to jak same się pozycjonują. Uczmy się tego od nich!
Jeszcze jedno - nie martw się o "słabych psychicznie lewackich kolesi"- niejeden z nich bije na łeb, "prawilnego (dobrego) chłopaka". Jest wesoły uśmiechniety , studiuje może i gówno kierunek ale nie zaniedbuje capoeiry, wspinaczki skałkowej czy kite-surfingu, albo z drugiej strony pobytu na modnym festiwalu muzycznym,  dokumentując to przy tym odopowiednio gęsto i często na swoich socjalach, w tym na Tinderku.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Kespert said:

Im głębiej wchodzisz w temat, tym bardziej przerażające to się staje.

Jedno i drugie, zależnie od tego, kto przeczyta. Typowy "chad" jak zareaguje na taki opis? Oleje ciepłym moczem. Po czym, jeśli Pani się "chad" spodoba, to dojdzie do kopulacji.

Natomiast jeśli beciak zobaczy opis, to od razu "notowania" Pani pójdą w górę - nawet jeśli to tylko fasada, fałsz, pozór.


Kłamstwo, obłuda z każdej strony. To mnie chyba najbardziej odpycha w tym społeczeństwie. 
Już chyba wolałbym szczere opisy, że ktoś chce się pierd*lić, niż granie na dwa fronty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Peter Quinn napisał:


Kłamstwo, obłuda z każdej strony. To mnie chyba najbardziej odpycha w tym społeczeństwie. 
Już chyba wolałbym szczere opisy, że ktoś chce się pierd*lić, niż granie na dwa fronty. 

One się sypią bracie na potęgę. Taka to natura- nigdy nie dogodzisz. Dlatego MGTOW jest odpowiedzią.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Gdzie pojechałeś jeśli można spytać i jakie są tam kobiety? Dzięki i gratuluje decyzji

Na razie zachodnia Europa trochę na północ. Tu mamy dużo wody, są plażowiczki i sporo jest ładnych pań. Jest dużo mniej otyłych jak w pl. 

 

Docelowo jest cel zarobić trochę kasy i ewakuować się na południe, dlatego uczę się włoskiego. Byłem, jak dla mnie to raj na ziemi, lepszego miejsca nie widziałem.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.