Skocz do zawartości

Jak to rozegrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema bracia. Co byście zrobili na moim miejscu? W pt jechałem na Woodstock z kolegą i przy okazji zajechałem też po swoją znajomą, z którą nie mam jakichś bliższych relacji, ale bardzo mi się podoba od zawsze i chciałbym do niej przyświrować. Pojechaliśmy na festiwal we 3, a ona została tam do niedzieli, ja z koleżka wróciłem w ten sam dzień. Podczas wspólnej jazdy dobrze mi się z nią rozmawiało i jeszcze bardziej mnie do niej teraz ciągnie niż kiedyś, a dodam że od dobrych paru lat do niej wzdycham, gdy jeszcze razem pracowaliśmy. Zapytała się ile chce od niej pieniędzy za dojazd, ale powiedziałem, żeby zabrała mnie po powrocie z Woodstocku na piwo i szamke i będziemy kwita. Dziś jest poniedziałek, a z jej strony cisza. Upomnieć się o swoje? Dodam też, że założyliśmy się podczas jazdy o piwo i ona przegrała więc musi postawić to i owo😁 z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Warmianin napisał:

Siema bracia. Co byście zrobili na moim miejscu? W pt jechałem na Woodstock z kolegą i przy okazji zajechałem też po swoją znajomą, z którą nie mam jakichś bliższych relacji, ale bardzo mi się podoba od zawsze i chciałbym do niej przyświrować. Pojechaliśmy na festiwal we 3, a ona została tam do niedzieli, ja z koleżka wróciłem w ten sam dzień. Podczas wspólnej jazdy dobrze mi się z nią rozmawiało i jeszcze bardziej mnie do niej teraz ciągnie niż kiedyś, a dodam że od dobrych paru lat do niej wzdycham, gdy jeszcze razem pracowaliśmy. Zapytała się ile chce od niej pieniędzy za dojazd, ale powiedziałem, żeby zabrała mnie po powrocie z Woodstocku na piwo i szamke i będziemy kwita. Dziś jest poniedziałek, a z jej strony cisza. Upomnieć się o swoje? Dodam też, że założyliśmy się podczas jazdy o piwo i ona przegrała więc musi postawić to i owo😁 z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam 

Jak Ci zależy to w formie żartu się przypomnij i tyle, zobaczysz co napisze, ale szczerze to gdyby odwzajemniała zainteresowanie to by napisała, więc raczej trochę na siłę.

 

A, i jeszcze jedno. Nie myśl sobie, że jak na coś się umawiasz z kobietą to ona dotrzyma słowa, bo często tak nie jest. Kobiety z natury mają problem ze słownością i dotrzymywaniem umów, a broń boże nie myśl sobie, że będzie Ci teraz za coś wdzięczna, bo to słowo u kobiet nie istnieje.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Warmianin napisał:

Siema bracia. Co byście zrobili na moim miejscu? W pt jechałem na Woodstock z kolegą i przy okazji zajechałem też po swoją znajomą, z którą nie mam jakichś bliższych relacji, ale bardzo mi się podoba od zawsze i chciałbym do niej przyświrować. Pojechaliśmy na festiwal we 3, a ona została tam do niedzieli, ja z koleżka wróciłem w ten sam dzień. Podczas wspólnej jazdy dobrze mi się z nią rozmawiało i jeszcze bardziej mnie do niej teraz ciągnie niż kiedyś, a dodam że od dobrych paru lat do niej wzdycham, gdy jeszcze razem pracowaliśmy. Zapytała się ile chce od niej pieniędzy za dojazd, ale powiedziałem, żeby zabrała mnie po powrocie z Woodstocku na piwo i szamke i będziemy kwita. Dziś jest poniedziałek, a z jej strony cisza. Upomnieć się o swoje? Dodam też, że założyliśmy się podczas jazdy o piwo i ona przegrała więc musi postawić to i owo😁 z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam 

O nic się nie upominaj. Jak jej wpadłeś w oko to sama się odezwie, nawet nie chodzi o zakład. A  jak się nie odzywa to next. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa kobieta jest typowa. Słowna, zawsze można na niej polegać, nigdy nie oszuka, zawsze można na nią liczyć, ma duże pokłady pamięciowe pod kopułą i o nic nie trzeba się upominać ani o niczym przypominać. Jak widzisz fantastyczny materiał do związku. Taka istota opisana powyżej to prawdziwe szczęście, skarb oraz życiowy cel każdego dojrzałego i świadomego mężczyzny, czyli takiego jak nie ja.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kobieta na pewno wyczuła, że wpadła Ci w oko. Pytanie teraz czy ze wzajemnością czy nie. Jeśli nie, to będzie milczeć albo szukać wymówek, żeby się nie spotkać. Ja bym spróbował najwyżej jeszcze raz i to w jakiś subtelny sposób. Następnie zwyczajny pass, bez foszków, scen. Odhaczyć jako miły wypad i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, elogejter napisał:

O nic się nie upominaj. Jak jej wpadłeś w oko to sama się odezwie, nawet nie chodzi o zakład. A  jak się nie odzywa to next. 

Gnije z takich porad. Masa ludzi ma tremę w takich sytuacjach i im bardziej im zależy tym mniej są skłonni wykazywać inicjatywę. 

 

I tak można czekać i się nie doczekać nawet jeśli ona marzy o wiadomości od nas. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto "przecinał" zakład. Ta osoba powinna "wyegzekwować" wykonanie. Zawsze warto to ustalić dokładnie. Chociaż kobiety zwykle chcą się wykpić, tym bardziej jeśli to jest związane z pieniędzmi. 

 

Ja bym nic się nie przypominał. Jedyne co to koleżanka może wasze spotkanie zorganizować, ale jak nie ma inicjatywy to raczej kiepsko to widzę. Jak laska jest imprezowa to 3 dni to dla niej wieczność, jest duże prawdopodobieństwo że w tej chwili jesteś tylko  mglistym wspomnieniem. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Warmianin napisał:

Zapytała się ile chce od niej pieniędzy za dojazd, ale powiedziałem, żeby zabrała mnie po powrocie z Woodstocku na piwo i szamke i będziemy kwita.

 

Błąd na samym początku ustalasz warunki i powinieneś domagać się odpłaty w jakiejkolwiek formie adekwatnej do wykonanej usługi.

Po czasie to różnie bywa a zazwyczaj nie ma odpłaty a jak będziesz się domagać to powie, że jesteś nienormalny dodatkowo jesteście obcymi dla siebie ludźmi więc dlaczego ma to robić?

Z twojej strony typowe zachowanie bluepilla, który boi się negocjować warunki na samym początku do tego skrycie o niej marzysz a nie robisz nic konkretnego w kierunku zdobycia jej.

Kobieta sobie może obiecywać co chce w praktyce wychodzi zupełnie inaczej, raptem zapomina i wykręca się, że niczego nie obiecywała.

 

35 minut temu, Warmianin napisał:

Dziś jest poniedziałek, a z jej strony cisza. Upomnieć się o swoje?

 

Brak zainteresowania z jej strony twoją osobą co przekłada się na brak szacunku i odwdzięczenia się.

 

40 minut temu, Warmianin napisał:

Dodam też, że założyliśmy się podczas jazdy o piwo i ona przegrała więc musi postawić to i owo

 

Kobieta nic nie musi zawsze sobie zracjonalizuje, że byłeś miły i ją zabrałeś bezinteresownie.

Chyba do końca nie zdajesz sobie sprawy co to jest kobieta, czego chce i jaką ma naturę.

 

19 minut temu, Warmianin napisał:

Nie no jeśli nie chcę iść na piwo to niech robi mi przelew

 

Jak to wyegzekwujesz? zmusisz ją? to ona cię oskarży o przemoc.

Jak myślisz komu uwierzą w kraju gdzie kobieta jest Bogiem?

Popełniłeś błąd na samym początku gdy bałeś się wziąć odpłatę i myślałeś, że po czasie się odwdzięczy i może coś z tego będzie😆

Musisz wyzbyć się biało rycerstwa i dawania kobietom za darmo usług, czasu, energii bo na to nie zasługują.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Warmianin napisał:

Pojechaliśmy na festiwal we 3, a ona została tam do niedzieli, ja z koleżka wróciłem w ten sam dzień

Zaraz.

Chcesz powiedzieć, że zostawiłeś pannę samą na Rucho-ćpano-stock i grzecznie wróciłeś do domku?

To jak Ty sobie wyobrażasz dalszy podryw?

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja

6 minut temu, Brat Jan napisał:

Zaraz.

Chcesz powiedzieć, że zostawiłeś pannę samą na Rucho-ćpano-stock i grzecznie wróciłeś do domku?

To jak Ty sobie wyobrażasz dalszy podryw?

Ja od początku mowilem, że jadę tylko na parę godzin bo nocowanie tam nie dla mnie. Ona jechała do znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Warmianin napisał:

Upomnieć się o swoje? Dodam też, że założyliśmy się podczas jazdy o piwo i ona przegrała więc musi postawić to i owo

Dodam jeszcze, że DZIENNIK BIAŁEGO RYCERZA masz opanowany perfecto.

Ona musi???

Curłła PANIE z pod którego wodospadu miłości Dysny'a wyskoczyłeś?

 

GENERALNIE nie wydaje się abyś moce przekrojowe.

Siedzisz po uszy w friendzonie.

Z 'pracy z tekstem' wynika, że to grubo 25+.

.....Z tej okazji pani już raczej KRĄŻY NAD POTENCJALNYM GNIAZDEM.

.....O ile tekst nie kłamie, wiozłeś że sobą dowód społeczny i też zjebałeś.

REASUMUJĄC.

TO JEST PASMO TanGoZjebanGo.

 

Da się pocisnąć temat, tylko czy się opłaca???

....WINCYJ danych z konwersacji potrzeba.

Zwłaszcza z zakładu.....czy to na 'odczepa' było czy  tylna furtka awaryjna.

3 minuty temu, RedChurchill napisał:

. Ty wiesz co dziewczyny robią na Woodstock?

Są wymazane e kale?

....jak pijaki wywalą linie szalet?

 

TOI TOI  łoj łoj, em i gównem nie koniecznie swojem.

  

  

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Brat Jan said:

Zaraz.

Chcesz powiedzieć, że zostawiłeś pannę samą na Rucho-ćpano-stock i grzecznie wróciłeś do domku?

To jak Ty sobie wyobrażasz dalszy podryw?

 

/\ to 

 

Koleżanka ma Cie w dupie, z takim podejściem nadajesz się na orbitera pantofla

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wykonywałem pewną usługę dla znajomej. Po znajomości, za piwo. Po czasie przypomniałem jej o zapłacie w najprostszy sposób: "wisisz mi piwo, pisz, kiedy masz wolne, kupujesz browar, a ja wpadam do ciebie". Piwo było, gała też była.

Więcej stanowczości, ludzie. Kurwa, macie te jaja, czy nie?

Edytowane przez zychu
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.