Skocz do zawartości

Jak to rozegrać?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Gnije z takich porad. Masa ludzi ma tremę w takich sytuacjach i im bardziej im zależy tym mniej są skłonni wykazywać inicjatywę. 

 

I tak można czekać i się nie doczekać nawet jeśli ona marzy o wiadomości od nas. 

Ta kobieta ma tutaj raczej kilka powodów aby zadzwonić. Biały rycerz  już swoje zrobił ...dalasze pchanie się w jej kierunku to ośmieszanie. 

 

Prawda jest jedna ... On może jeszcze bardzo długo czekać a Ona nie !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Staś napisał:

Ta kobieta ma tutaj raczej kilka powodów aby zadzwonić. Biały rycerz  już swoje zrobił ...dalasze pchanie się w jej kierunku to ośmieszanie. 

 

Prawda jest jedna ... On może jeszcze bardzo długo czekać a Ona nie !

Sprawa wygląda tak, że ona jest parę lat starsza i z dzieciakiem. Jedyne czego ja chce to fwb. Laska bardzo atrakcyjna, ale dzieciaki to nie moja bajka 

 

Edytowane przez Warmianin
Błąd w zdaniu
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Warmianin napisał:

Sprawa wygląda tak, że ona jest parę lat starsza i z dzieciakiem. Jedyne czego ja chce to fwb. Laska bardzo atrakcyjna, ale dzieciaki to nie moja bajka 

 

Ech..........

 

Idź lepiej na Divy i spuść sobie z krzyża. Mamuśka pewnie już w między czasie ogarnęła sobie "bolca" na "brudstoku". Jak chciałeś sobie pochędożyć. To było zostać i działać. :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Warmianin napisał:

a ona została tam do niedzieli

 

3 godziny temu, Warmianin napisał:

Dziś jest poniedziałek, a z jej strony cisza.

 

 

Musi dojść do siebie po ostrym rżnięciu, daj jej czas na odpoczynek.  :)

 

Mogłeś ją zabrać na swoich warunkach skoro już i nie z opcją "kiedyś mi kupisz piwo" tylko bawi się z Tobą i do namiotu wieczorem wraca z Tobą. A tak przywiozłeś komuś ruchanko za frajer na imprezę :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Staś napisał:

Ta kobieta ma tutaj raczej kilka powodów aby zadzwonić. Biały rycerz  już swoje zrobił ...dalasze pchanie się w jej kierunku to ośmieszanie. 

Oczywiście. Biały rycerz, desperatka.
Kobiety lubia zimnych push pullujących drani a faceci temperamentne pushpullujące suki.
Każde Cosmo to potwierdzi.
Bo my ludzie lubimy silne emocje. Lubimy pewien chaos. Stąd hazard uzależnia

30 minut temu, Staś napisał:

Prawda jest jedna ... On może jeszcze bardzo długo czekać a Ona nie !

Ona może mieć kolejkę podobnych jemu..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Warmianin napisał:

żeby zabrała mnie po powrocie z Woodstocku na piwo i szamke i będziemy kwita. Dziś jest poniedziałek, a z jej strony cisza.

 

Czyli podsumowując - chciałeś ją wydupczyć, a ona wydupczyła Ciebie.

Święta zasada nie bycia simpem - nic nie robisz dla bab za darmo.

NIC.

Chyba że to Twoja Matka, Siostry etc. albo baba w ciąży czy staruszka (jak są miłe) ale w wieku rębnym mają płacić za Twoje usługi.

A tak - kasa poszła, a ktoś inny ją posuwał.

Gratulacje :D 

Twoja Nala ma się dobrze :D 

ZMWjkhB.888.mem.jpeg

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Warmianin napisał:

Sprawa wygląda tak, że ona jest parę lat starsza i z dzieciakiem. Jedyne czego ja chce to fwb. Laska bardzo atrakcyjna, ale dzieciaki to nie moja bajka 

 

W piątek się zawinąłeś, laska ewidentnie otwarta na znajomości, czego byłeś świadkiem i potwierdziłeś stwierdzając, że miło wam się rozmawiało. Zasada jest prosta, jeżeli nie jesteś chadem 10/10, to laska mająca trochę oleju w głowie (a samotna matka ma dużo oleju w głowie, inaczej, kalkulator do liczenia?) da Ci trochę zainteresowania, żebyś jej coś wyświadczył. Ty jej wyświadczyłeś, podwiozleś ją za darmo jak typowy simp.

 

Gdyby była miła i odwzajemniła to co jej zaofiarowałeś, to ok, ale tutaj jej bycie miłym stanowiło ekwiwalent za to co ty jej dałeś. 

 

Druga sprawa, zawinąłeś się w piątek i się zakochałeś bo dała Ci trochę atencji. A myślisz, że piątek wieczór, cała sobota, to co ona, siedziała i myślała o Bracie jak wam się miło rozmawiało? 

 

To jest samotna matka, jakby ona miala byc romantyczna, niepragmatyczna, to przepadnie w tym świecie. Pragmatyczne są singielki po 30stce, a co dopiero samotne matki. Nie wiesz co to instynkt samozachowawczy? My go posiadamy, a co dopiero kobieta z dzidzią, która ma mniejsze możliwości zarobkowania i utrzymania się w stadzie.

 

Po weekendowym wypadzie wypełnionym wódą i muzyką, jeżeli ktoś jej nie przebolcował to jest święta. Pewnie piłowane było tak, że aż tartak płonął, a Ty wspominasz jak wam się rozmawiało. Ona pewnie dziś wspomina z przyjaciołkami, jak obrabiała berło poznanemu w sobotę koledze.

 

 

Co się dzieje z facetami? Jest deficyt kobiet czy jaki chuj?

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Tanim kosztem (paliwo) przekonałeś się, co jest warte słowo kobiety oraz jak się traktuje faceta, którego laska uważa za odpad genetyczny (beciaka). Ciesz się, że nie wkopałeś się na większą kasę. Pieniądze nie do odzyskania, o pannie zapomnij i next please.

 

Pieniądze były do odzyskania, ale trzeba mieć cohones i nie być pieskiem. 

 

Moja ostatnia panienka, posprzątała mòj kwadrat, ale odjebała głupi numer. Upomniana, że jest mi winna hajs, za coś innego napisała, że Ja mogę po te pieniądze przyjechać do niej, a ona rzuci mi je w ryj.

 

Rezultat? Kilka dni później, sama przywiozła. Zapierdalała do sklepu żeby rozmienić, a ja te 60 zeta podarłem, rzuciłem jej w mordę, naplułem pod nogi i kazałem wypierdalać! 

 

Autorze, zjebałeś. Odpuść... nie warto. Szanuj SIEBIE, zawsze!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

- ultra beka z Typa.

Księciunio w formie?

Słoneczko przygrzało dekiekek i gazujemy?

To raczej żenua.

Takie zakłady, to się kończyły koło 20stki.....

Mnie zastanawia 'poświrować'.

 

To jest potrwają za darmo w kalambury?

....czy będzie DARMOWE przesyłanie rury?

Tak poza tym drogi boczek w Dino.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Warmianin napisał:

Sprawa wygląda tak, że ona jest parę lat starsza i z dzieciakiem. Jedyne czego ja chce to fwb. Laska bardzo atrakcyjna, ale dzieciaki to nie moja bajka 

 

 

Miałem pisać jak to rozegrać, ale się powstrzymałem. Zalofciałeś się i zbiałorycerzyłeś temat, więc na fwb z samotną matką to Ty nie masz psychy drogi bracie. Na ten moment nie widzę tego. 

 

Odpuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Tanim kosztem (paliwo) przekonałeś się, co jest warte słowo kobiety oraz jak się traktuje faceta, którego laska uważa za odpad genetyczny (beciaka). Ciesz się, że nie wkopałeś się na większą kasę. Pieniądze nie do odzyskania, o pannie zapomnij i next please.

 

 

Nie wiem czy dobrze to rozkminiam, ale owy beciak nie musi być odpadem genetycznym z wyglądu? Może mieć źle wzorce wpojone (wychowany przez samą matkę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.