Skocz do zawartości

Dlaczego polscy mężczyźni chcą tylko tępych blachar i gardzą normalnymi kobietami?


Dewajtis

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekacie jakie to p0lki są najgorsze na świecie Narzekacie, że kobiety to kurwy i blachary. Że są tępe, puszczalskie i chamskie. A jednocześnie tylko takie Was interesują. Tylko takie zagadujecie na ulicy, followujecie na Instagramie czy umawiacie się na randki. Normalne dziewczyny, a nie daj Boże takie przeciętne lub nawet brzydkie (nie grube! Nie rozmawiamy tutaj o grubasach!) to dla Was powietrze. W czasach szkolnych pewnie je wyśmiewaliście i prześladowaliście. Dalej je zresztą wyzywacie i obrażacie. To przez Was boją się one mężczyzn, czasem nawet panicznie. Dlaczego nie miałyby? Co dobrego, a chociażby neutralnego od Was otrzymały? A te kurwy, którym tak asystujecie, to pewnie gnębiły je razem z Wami. Swój swojego zawsze znajdzie.

 

Żadna normalna dziewczyna nie szlaja się po klubach czy dyskotekach. Żadna. Normalne dziewczyny nie przeklinają (ale z kolei Wy już nie umiecie nie przeklinać, więc taka Was nie interesuje) i nie piją alkoholu. To, że ich nie  znacie świadczy tylko o Was. Zresztą w masie wątków, można poczytać o poziomie osób z jakimi się zadajecie, co Wam ewidentnie pasuje. Wulgarne kurwy zrobione tanim makijażem na gwiazdę Instagrama.  

 

Normalne dziewczyny, zaszczute i wyzywane przez Was na każdym kroku, zazwyczaj można znaleźć w domu albo w ścisłym otoczeniu najbliższych przyjaciółek ( kolegów i koleżanki to ma się w szkole, pracy, albo patologii. Normalni dorośli ludzie mają przyjaciół albo znajomych). Mężczyzn się boją.  Wyzwiska i chamskie żarty to jedyne co od Was kiedykolwiek dostały. Normalne dziewczyny są delikatne, łagodne, inteligentne i pełne wdzięku. Czasem nawet zupełnie ładne. Poza tym, często religijne i kierujące się w życiu wartościami. Choćby to skreśla je na wstępie u przeciętnego Polaczka, który nie szanuje kobiet tak bardzo, że seksu oczekuje od razu. Pozostają jednak samotne, bo w Polsce nikt ich nie chce. Czasem trafi się obcokrajowiec poznany online czy gdzieś zagranicą, który będzie miał wystarczająco dużo determinacji, żeby przedrzeć się przez pokłady lęku, kompleksów i upokorzeń zaserwowanych przez naszych drogich rodaków.  Dla takiego, normalna dziewczyna jest najlepszą żoną, jaką tylko mozna sobie wymarzyć.

 

Dlaczego jesteście tacy podli i chamscy dla normalnych i przeciętnych dziewczyn? Co one Wam zrobiły? Dlaczego nie jesteście w stanie nawet jasno powiedzieć: "Tak interesują nas tylko i wyłącznie wulgarne kurwy." Dlaczego zwodzicie te biedne dziewczyny, mówiąc, że szukacie właśnie kogoś takiego jak one? Dlaczego ich nie zauważacie? Dlaczego tak podle kłamiecie?

 

 

  • Haha 25
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez normalną? 

Dla mnie normalna to taka z prawidłowym BMI. Kobiety cierpiące na otyłość nie są niestety normalne, co powiedzą im za X lat ich organy wewnętrzne i stawy. 

 

Kiedyś z tzw normalną spotykałem się ok dwóch, ona wyjechała na studia a ja do pracy (kuurła facet ma wyższe emerytury, ciekawe dlaczego), a wcześniej się pokłóciliśmy. Haj hormonalny też opadł i tak wyszło. 

 

14 minut temu, Dewajtis napisał:

Narzekacie jakie to p0lki są najgorsze na świecie Narzekacie, że kobiety to kurwy i blachary. Że są tępe, puszczalskie i chamskie.

Hehe ale przecież obcokrajowcy sami stwierdzili że tak jest. To nie są moje słowa. 

Tu masz nagrania i dowody:

Albo projekt Klaudiusz:

https://youtu.be/zQixlTteQdo

14 minut temu, Dewajtis napisał:

Mężczyzn się boją.

Polska bardzo bezpiecznym krajem, niby dlaczego się mają bać? Dowody:

https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/najbardziej-bezpieczne-kraje-w-europie-polska-w-scislej-czolowce/jjzm4n6.amp

 

14 minut temu, Dewajtis napisał:

Dlaczego jesteście tacy podli i chamscy dla normalnych i przeciętnych dziewczyn? Co one Wam zrobiły?

Przed wyjazdem zrobiłem imprezkę pożegnalną. Tańczyłem z koleżanką, nie piję generalnie ale wtedy się napiłem. Dobrze się razem bawiliśmy, sama mnie ciągnęła za ręce do zabawy. Na pożegnanie mnie uściskała w samochodzie. Nie pamiętam kiedy byłem ostatnio chamski dla kobiety, jeśli byłem to z zasady wzajemności.

15 minut temu, Dewajtis napisał:

Choćby to skreśla je na wstępie u przeciętnego Polaczka, który nie szanuje kobiet tak bardzo, że seksu oczekuje od razu.

Wręcz przeciwnie. Takie są odpowiednio klasyfikowane i skreślone jako materiał na stały związek.

16 minut temu, Dewajtis napisał:

W czasach szkolnych pewnie je wyśmiewaliście i prześladowaliście.

Mocne oskarżenia. Mam nadzieję że masz równie mocne dowody na to. 

17 minut temu, Dewajtis napisał:

Pozostają jednak samotne, bo w Polsce nikt ich nie chce.

Co? Coraz bardziej oklejone zarzuty. W Polsce jest dużo więcej samotnych mężczyzn niż kobiet. Na portalach randkowych jest średnio 40x mężczyzn na 1x kobietę. 

19 minut temu, Dewajtis napisał:

Dla takiego, normalna dziewczyna jest najlepszą żoną, jaką tylko mozna sobie wymarzyć.

Nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział o holokauście. Ale są dowody na to, że kobiety w Polsce inicjują około 70 procent rozwodów:

https://facetpo40.pl/zwiazek/dlaczego-kobiety-zostawiaja-swoich-mezow/

20 minut temu, Dewajtis napisał:

Czasem trafi się obcokrajowiec poznany online czy gdzieś zagranicą, który będzie miał wystarczająco dużo determinacji, żeby przedrzeć się przez pokłady lęku, kompleksów i upokorzeń zaserwowanych przez naszych drogich rodaków.

Portugalski manlet z Erasmusa umiejący trzy zdania po polsku😃

 

Podsumowanie: wpis bardzo emocjonalny, nie pokrywający się z rzeczywistością. Każdy może mieć gorszy dzień, można ponarzekać na mężczyzn ale niech to ma pokrycie. Możesz napisać że dziś mężczyźni to kukoldzi i w dużej mierze przyznam rację. Ale to co tu jest to po prostu bzdury. 

W mojej ocenie na Twoim bunkrze, czyli make - upie pojawiają się pierwsze rysy. To świadczy o jedynym - ściana jest już blisko 😉

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here We Go Again GIFs | Tenor

 

Czytanie ze zrozumieniem, zapamiętanie plus wyciąganie wniosków jak to u samicy, na poziomie najwyżej minus dwa:

 

Tradycyjne kobiety: czy mężczyźni są nimi zainteresowani? - Niedojrzali emocjonalnie faceci - ploty - dupoobrabialnia ;) - BraciaSamcy.pl

 

Ach ten babski ból zadka o brak miejscowego czada przy jednoczesnym braku zagranicznego księcia na jednorożcu połączone z własnymi projekcjami - bezcenne.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, popatrz na sprawy rozwodowe i relacje mężczyzn gdzie 70% rozwodów jest inicjowane przez kobiety i one w większości dostają dzieci. Większość mówi że  zmieniła się po ślubie, a przed to jakby największe szczęście ich spotkało że trafiła im się taka wyjątkowa, nie zepsuta.

 

Zatem jak odróżnić normalną kobietę, których pewnie jest sporo od takiej co wywinie numer typu ż ejej się nudzi i zabiera dzieci a Ty płać alimenty, dlatego faceci nie chcą się żenić bo nie da się odróżnić normalnych od cwaniar.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dewajtis napisał:

Dlaczego jesteście tacy podli i chamscy dla normalnych i przeciętnych dziewczyn? Co one Wam zrobiły? Dlaczego nie jesteście w stanie nawet jasno powiedzieć: "Tak interesują nas tylko i wyłącznie wulgarne kurwy." Dlaczego zwodzicie te biedne dziewczyny, mówiąc, że szukacie właśnie kogoś takiego jak one? Dlaczego ich nie zauważacie? Dlaczego tak podle kłamiecie?

 

Co tu się odjebało 😎 

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dewajtis napisał:

A jednocześnie tylko takie Was interesują. Tylko takie zagadujecie na ulicy,

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Mnie nie intersują karyny, blachary, patusiary, Juleczki, feministki, korpo biurwy czy wielkie wykształcone kobietony po wyższych szkołach gotowania na gazie,

za które wszystko trzeba robić i palcem pokazywać bo same nie potrafią odnaleźć się w sytuacji czy podejmować działanie, decyzję, wziąć odpowiedzialność

za czyny, słowa, innych ludzi.

Ja preferuje rodzinne kobiety, które chcą zakładać rodziny, opiekować się dzieckiem, być posłuszne, uległe i misiowate w stosunku do męża ba szanować go i 

traktować jak głowę rodziny.

Tylko, że takich kobiet już nie ma a obecne babochłopy w niczym nie przypominające kobiet bo zerwo w nich kobiecości to właśnie takie określane mianem 

"normalnych" przez kobiety takie jak ty.

Bo co jest dzisiaj normalnością? Kobieta, która chce być mężczyzną, wykonywać te same czynności, ubierać się tak samo, zachowywać się tak samo, rządzić

i dyrygować mężczyznami?

Nie dzięki takich nam w społeczeństwie nie potrzeba.

 

41 minut temu, Dewajtis napisał:

Żadna normalna dziewczyna nie szlaja się po klubach czy dyskotekach. Żadna. Normalne dziewczyny nie przeklinają (ale z kolei Wy już nie umiecie nie przeklinać, więc taka Was nie interesuje) i nie piją alkoholu. To, że ich nie  znacie świadczy tylko o Was. Zresztą w masie wątków, można poczytać o poziomie osób z jakimi się zadajecie, co Wam ewidentnie pasuje. Wulgarne kurwy zrobione tanim makijażem na gwiazdę Instagrama.  

 

Myślę, że masz problem jak większość brzydkich kobiet ze swoim wyglądem i zapewne nic nie robisz w tym kierunku by go poprawić.

Skamlesz i atakujesz mężczyzn, że głośno mówią o swoich wymaganiach, to czego chcą a czego nie.

Niestety dobór naturalny i natura jest nieubłagana, podniecają nas kobiety ładne, zgrabne, uległe, zdrowe, młode.

Całej reszcie dziękujemy i współczujemy, ale to nie nasza wina tak zostaliśmy zaprogramowani.

 

45 minut temu, Dewajtis napisał:

Normalne dziewczyny, zaszczute i wyzywane przez Was na każdym kroku, zazwyczaj można znaleźć w domu albo w ścisłym otoczeniu najbliższych przyjaciółek ( kolegów i koleżanki to ma się w szkole, pracy, albo patologii. Normalni dorośli ludzie mają przyjaciół albo znajomych). Mężczyzn się boją.  Wyzwiska i chamskie żarty to jedyne co od Was kiedykolwiek dostały. Normalne dziewczyny są delikatne, łagodne, inteligentne i pełne wdzięku. Czasem nawet zupełnie ładne. Poza tym, często religijne i kierujące się w życiu wartościami. Choćby to skreśla je na wstępie u przeciętnego Polaczka, który nie szanuje kobiet tak bardzo, że seksu oczekuje od razu. Pozostają jednak samotne, bo w Polsce nikt ich nie chce. Czasem trafi się obcokrajowiec poznany online czy gdzieś zagranicą, który będzie miał wystarczająco dużo determinacji, żeby przedrzeć się przez pokłady lęku, kompleksów i upokorzeń zaserwowanych przez naszych drogich rodaków.  Dla takiego, normalna dziewczyna jest najlepszą żoną, jaką tylko mozna sobie wymarzyć.

 

Jakieś dowody wyzwisk braci na forum poproszę?

Z tego co się orientuję czegoś takiego nie ma miejsca.

A mówienie prawdy o naturze kobiet, kim są, czego chcą i jak działają to nie jest chamstwo tylko fakt.

Manipulować to sobie możesz na forum dla simpów i kukukoldów a nie tutaj gdzie wasze gierki nie działają.

 

48 minut temu, Dewajtis napisał:

Dlaczego jesteście tacy podli i chamscy dla normalnych i przeciętnych dziewczyn? Co one Wam zrobiły? Dlaczego nie jesteście w stanie nawet jasno powiedzieć: "Tak interesują nas tylko i wyłącznie wulgarne kurwy." Dlaczego zwodzicie te biedne dziewczyny, mówiąc, że szukacie właśnie kogoś takiego jak one? Dlaczego ich nie zauważacie? Dlaczego tak podle kłamiecie?

 

 

Bredzisz.

Myślę, że zostałaś skrzywdzona przez Chada, który cię tylko wykorzystał i się zaspokoił a nie chciał stworzyć relacji.

Jednak to nie znaczy byś ubliżała przeciętnym mężczyznom i wyżywała się za swoje niepowodzenia czy krzywdy topki 5% mężczyzn.

Kij ma zawsze dwa końce, kobiety nie są idealne i wpierw popatrz na siebie zanim zaczniesz oceniać innych.

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, spacemarine napisał:

Zatem jak odróżnić normalną kobietę, których pewnie jest sporo od takiej co wywinie numer typu ż ejej się nudzi i zabiera dzieci a Ty płać alimenty, dlatego faceci nie chcą się żenić bo nie da się odróżnić normalnych od cwaniar.

Bardzo łatwo można odróżnić. Laski z klubów i dyskotek, wulgarne, głośne i ruchające się  kim popadnie nie powinny się nawet rejestrować na męskim radarze. Ale się rejestrują bo są zrobione i atrakcyjne. A uroda to jedyne co mężczyzn interesuje. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej twój wymarzony czad wolał latawicę z fajną dupą - miała lepszą ofertę.  :)

Miałem kilka tygodni temu identyczną konwersację ze znajomą. Wyjaśniłem jej, że w jakich kręgach się obraca, taką ma próbę, na której opiera swoje zdanie. :) 

 

I ty pewnie też masz ten problem - żaden z porządnych facetów nie widzi w tobie potencjału na partnerkę. Ciekawe dlaczego? :P

 

A ogólnie to - spływaj.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dewajtis napisał:

Bardzo łatwo można odróżnić. Laski z klubów i dyskotek, wulgarne, głośne i ruchające się  kim popadnie nie powinny się nawet rejestrować na męskim radarze. Ale się rejestrują bo są zrobione i atrakcyjne. A uroda to jedyne co mężczyzn interesuje. 

Problem myślę tkwi w tym iż to te "normalne" dziewczyny chcą facetów którzy mogę przebierać w partnerkach i są zdziwione że ci je nie zauważają. Tak samo te dziewczyny nie zauważają "normalnych' chłopaków. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy faceci to swinie" - powiedziala moja znajoma 9/10, ktora zainteresowana jest tylko czadami będącymi alfami w klubach i na siłowni ;) 

 

Dziewczyny, forum jest pełne w historie, gdzie normalni faceci są waleni po rogach przez panie pukajace sie z takimi facetami jak wyżej. Rachunek zysków i strat. Dużo emocji w krótkim czasie? Fajnie takiego czada posunąć, ale do zwiazku go nie zatrzymacie, z prostej przyczyny, on ma wybór, a lepiej obracac co tydzien inna niz jedna przez dziesiec lat. 

 

Czadoalfy tez robia analize zyskow i strat. Jeżeli ktoś zainwestował w siebie i zaczyna mu sie zwracać po 5 czy 10 lat, to nie utknie przy pierwszej lepszej dupie tylko bedzie z tego korzystal.

 

Proponuje zakrecic sie przy normiku, ktory pnie się powolutku w górę, wesprzeć go i za te 10 lat jak wasze SMV bedzie malec a jego wzrosnie bedziecie miec fajnego goscia u swojego boku, doceniajacego to, ze bylyscie przy nim, kiedy byl gorszy. Zaslugiwac wiec bedziecie na niego, kiedy jest najlepszy :P 

  • Like 12
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dewajtis Wiesz, ciężko odpowiedzieć normalnie i z kulturą na tekst który z góry mnie o coś oskarża i szufladkuje jako konkretny "typ". To po pierwsze. 

 

Po drugie chyba należę do tego typu gości którzy się "wyrobili" i mam dobry pogląd ile to "dobrego a chociażby neutralnego" otrzymałem w zależności od tego jakie SMV sobą prezentowałem. Więc nie mów że to mężczyźni "tak traktują" te biedne kobiety bo w drugą stronę wcale lepiej nie jest i przeciętny facet tak samo spotyka się z wrogością i złym traktowaniem przez kobiety nawet te "normalne". 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dewajtis napisał:

Dlaczego nie jesteście w stanie nawet jasno powiedzieć: "Tak interesują nas tylko i wyłącznie wulgarne kurwy."

 

Bo byśmy skłamali :)

 

Pacjencja, koleżanko, pacjencja. Poza tym dychotomia "Madonna - dziwka" była grana już n-razy. Chyba kolejny raz nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dewajtis Bez obrazy, ale chyba masz okres lub jakiś inny problem z garem. Ja bym chciał normalną dziewczynę, ale... nawet nie wiem gdzie jej szukać. Jasne, że kluby i tindery odpadają, bo nikogo takie szlaufy nie interesują na poważnie. W takim razie co zostaje? I nie rozumiem też tego fragmentu:

 

1 hour ago, Dewajtis said:

Normalne dziewczyny, zaszczute i wyzywane przez Was na każdym kroku, zazwyczaj można znaleźć w domu albo w ścisłym otoczeniu najbliższych przyjaciółek ( kolegów i koleżanki to ma się w szkole, pracy, albo patologii.

Kogo ja zaszczułem i zwyzywałem? Nie masz argumentu więc odwołujesz się do mitycznych was/wszystkich?

1 hour ago, Dewajtis said:

Normalne dziewczyny są delikatne, łagodne, inteligentne i pełne wdzięku. Czasem nawet zupełnie ładne. Poza tym, często religijne i kierujące się w życiu wartościami.

Zróbmy eksperyment. Powiedz mi jak sobie znaleźć taką dziewczynę, daj mi rady. Ja to wcielę w życie i sprawdzimy w praktyce. Wchodzisz w to?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Narzekacie jakie to p0lki są najgorsze na świecie Narzekacie, że kobiety to kurwy i blachary. Że są tępe, puszczalskie i chamskie. A jednocześnie tylko takie Was interesują. Tylko takie zagadujecie na ulicy, followujecie na Instagramie czy umawiacie się na randki.

Mój instagram to mieszanina zdjęć japońskich światyń, zdjęć znajomych, odkryć archeologicznych. 
Mnie nie interesują blachary. Z wzajemnością. 
Ona dla mnie jest zbyt mało nęcąca intelektualnie, ja dla niej zbyt nudny.

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Normalne dziewczyny, a nie daj Boże takie przeciętne lub nawet brzydkie (nie grube! Nie rozmawiamy tutaj o grubasach!) to dla Was powietrze.

Dla wielu dziewczyny istnieja tylko w formacie  .jpg (tych co siedza w domu przekonani ze brak kwadratowej szczęki czyni z nich pariasów)
Przecietne z urody dziewczyny są często po prostu niewyróżniające się. 
Mężczyźni to wzrokowcy.
Zobaczymy seks bombę jak z reklamy Victoria Secret, zobaczym  100 kilowa pannę w legginsach, czy laskę w jakikolwiek sposób wyróżniającą się (brak dłoni, kolczyki dziara na twarzy, niebieskie włosy, łysą)

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

W czasach szkolnych pewnie je wyśmiewaliście i prześladowaliście. Dalej je zresztą wyzywacie i obrażacie.

Jak można wyśmiewać wiekszosć? Wyśmiewani są zawsze biedacy i kujoni oraz autystyczni czy grubi. 
Przeciętni wyśmiewają tych nieprzecietnych

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

To przez Was boją się one mężczyzn, czasem nawet panicznie. Dlaczego nie miałyby? Co dobrego, a chociażby neutralnego od Was otrzymały? A te kurwy, którym tak asystujecie, to pewnie gnębiły je razem z Wami. Swój swojego zawsze znajdzie.

Generalizacja pod tezę.
Nie ma nas. 
Są jednostki.
Jednostki mają różne poglądy, preferencje, charaktery i poczucie humoru czy zainteresowania.
Ale co ja tam wiem. To ja byłem gnębiony. To mnie zamknięto w pokoju na zielonej szkole, z najładniejszą dziewczyną w klasie w ramach gnębienia jej.

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Żadna normalna dziewczyna nie szlaja się po klubach czy dyskotekach.

Nie jest stałą bywalczynią, to fakt. Ale od czasu do czasu jest.

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Żadna. Normalne dziewczyny nie przeklinają (ale z kolei Wy już nie umiecie nie przeklinać, więc taka Was nie interesuje) i nie piją alkoholu.

Normalne dziewczyny piją alkohol (w umiarze) i czasem przeklinają. "Kurwa" to przekleństwo. Zatem Ty już tu przeklinasz. Totalna abstynencja jest raczej dowodem na odchylenie od normy

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

To, że ich nie  znacie świadczy tylko o Was. Zresztą w masie wątków, można poczytać o poziomie osób z jakimi się zadajecie, co Wam ewidentnie pasuje. Wulgarne kurwy zrobione tanim makijażem na gwiazdę Instagrama.  

Znów generalizacja. Najbardziej wylaszczone dziewczyny to spotkałem w pracy 
A Ciebie pewnie rzucił Mokebe..?

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Normalne dziewczyny, zaszczute i wyzywane przez Was na każdym kroku, zazwyczaj można znaleźć w domu albo w ścisłym otoczeniu najbliższych przyjaciółek ( kolegów i koleżanki to ma się w szkole, pracy, albo patologii. Normalni dorośli ludzie mają przyjaciół albo znajomych).

Zależnie od miejsca, to czasem normą jest patologia, ta która wyzywa.
Normalnej dziewczyny nie znajdę w domu. Kazirodztwo jest nielegalne a także nie mam siostry

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Mężczyzn się boją.  Wyzwiska i chamskie żarty to jedyne co od Was kiedykolwiek dostały. Normalne dziewczyny są delikatne, łagodne, inteligentne i pełne wdzięku. Czasem nawet zupełnie ładne. Poza tym, często religijne i kierujące się w życiu wartościami.

Kolejna generalizacja. 
Normalne dziewczyny są normalne. To większość populacji ( w bańce) charakteryzująca się mniej więcej podobnymi cechami. Co innego będzie normalne na pgrowskim blokowisku, co innego w miasteczku Wilanów a co innego na przedmieściach Gdańska

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Choćby to skreśla je na wstępie u przeciętnego Polaczka, który nie szanuje kobiet tak bardzo, że seksu oczekuje od razu.

Ja tak nawet nie potrafię. 

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Pozostają jednak samotne, bo w Polsce nikt ich nie chce.
 

I samotni których nikt nie chce. @Dewajtis i jej męski odpowiednik piszący posty w podobnym stylu tu czy na wykopie. Narzekajacy że nikt ich nie chce a przy tym bardzo toksyczni

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Czasem trafi się obcokrajowiec poznany online czy gdzieś zagranicą, który będzie miał wystarczająco dużo determinacji, żeby przedrzeć się przez pokłady lęku, kompleksów i upokorzeń zaserwowanych przez naszych drogich rodaków. 

Polecam Ghane. Ulubiona destynacja kobiet uprawiających turystykę seksualną. A tak serio to inaczej bedzie wyglądał romans z Niemcem czy Japończykiem a inaczej z wyposzczonym Turkiem, który sobie moze poruchać tylko singielki z zagranicy, te zakompleksione. 
Spragnione ciepła i czułości, którym będzie nawijał makaron na uszy. Otyła 60 latka z odrostami w Ghanie moze się poczuć jak boginii. Robiący  klate lokalny 20 latek zaś  utrzyma z jej kasy siebie i rodzinę. Tak działa to też w Tajlandii

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Dla takiego, normalna dziewczyna jest najlepszą żoną, jaką tylko mozna sobie wymarzyć.

Dla takiego  często jest najłatwiejszą dawczynia wizy.

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Dlaczego jesteście tacy podli i chamscy dla normalnych i przeciętnych dziewczyn? Co one Wam zrobiły? Dlaczego nie jesteście w stanie nawet jasno powiedzieć: "Tak interesują nas tylko i wyłącznie wulgarne kurwy." Dlaczego zwodzicie te biedne dziewczyny, mówiąc, że szukacie właśnie kogoś takiego jak one? Dlaczego ich nie zauważacie? Dlaczego tak podle kłamiecie?

Dlaczego generalizujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylew na miejscu 😂 jest jakiś lekarz na sali???

 

A tak poważnie. Skąd ten emocjonalny wyrzyg? Po co same wielkie kwantyfikatory typu: wszystkie normalne nie piją alkoholu, żadna normalna nie chodzi na disco, nie chcecie żadnej normalnej dziewczyny. Co to za wylew frustracji? 😉 Czyżbyś całkiem przypadkiem zaliczała się do normalnych i była sama? Choć ta manifestacja wkurwienia i żółci daje wątpliwości co do normalności 😉

 

Edytowane przez Redbad
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dewajtis napisał:

Dalej je zresztą wyzywacie i obrażacie

Nie obrażam, nie wyzywam , jak się komuś taka podoba to jego sprawa, sprawa chodzi o genetykę, im zdrowsza, ładniejsza dziewczyna, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz miał zdrowsze ładniejsze  dzieci, , więc dlatego wiele kobiet zachowuje, jak się zachowuje, dlaczego ? BO MOŻE.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze wierzy w nawrócenie świata? 😎

 

Albo klapki albo gorzka prawda. A koleżanka choć wylała masę frustracji, to trochę racji ma.

@Dewajtis może poszukaj na oazie? Lub na pielgrzymce? Lub na forach/fanpagach dla wielbicieli danych religii? Gdybym była osobą wierzącą i chciałabym być z osobą wierzącą, to szukałabym w takich miejscach. Bo tak ogólnie to obstawiam, że wśród osób 20-40 wierzących i praktykujących jest pewnie mniej niż 10%.


 

Ja w sumie tylko raz spotkałam wierzącego, praktykującego faceta. Był pierdolniętym egoistą, hipokrytą. Mój pierwszy ex. Nie wiem jak 20 letni wtedy facet "z zasadami", ministrant mógł się wtedy związać z niepraktykującą 16 latką u której już było widać, że będzie podążać w mroczną stronę (ja byłam wtedy głupia i zdesperowana, ale on jako osoba już bardziej wiekowa po kilku związkach, to aż takich gaf niedopasowań strzelać nie powinien). Gdzie on miał mózg. Nie wiem. Mi do tej pory wstyd tego związku i w sumie nie wiem czy uznawać tę relację za związek...
Teraz robi się tradycyjnym Januszem. Typowy facet do założenia rodzinki w młodym wieku i tuptania co niedziele i święta do Kościoła. Wakacje nad morzem lub w Zakopanem. Domator z prawie nieistniejącym kręgiem znajomych. Bardzo leniwy. Bez parcia na hajs. Bez większych ambicji. Wyborca PiS-u, "przykładny" obywatel. :)

 


Degenerat, stary zbok > Pseudo wzór
(szczerość rzadko ma się w parze z religią i zasadami)

 

 

Edytowane przez melody
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.