Skocz do zawartości

Predator - Prey, czyli woke - culture wchodzi na pełnej, masakrując kolejne uniwersum


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kespert napisał:

Takie, które sprzedaje marzenia. Tym niemniej, pomiędzy zalewem komercji nadal przedostają się tam perełki, które absolutnie lewicowej checklisty nie spełniają (World's End Harem - biały samiec bohaterem, koncerny medyczne tymi złymi, prokreacja najwyższym celem kobiet, a światowy rząd kobiet doprowadził świat do upadku gospodarczego w kilka lat).

Mokry sen spermiarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Libertyn napisał:

Owszem. Ale jakie to anime? Bardziej Monster czy Eve no Jikan czy raczej klasowy przegryw zyskuje supermoce/umiera i odradza sie w innym świecie gdzie sytaje sie bardzo ważną osobą?

Jak anime to tylko Cowboy Bebop animowany oryginał jest na netfliks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

 

 

 

 

Akurat interpretacja władcy pierścieni a potem Hobbita którą Peter Jackson zaserwował widzom od samego początku była krytykowana przez bardziej zagorzałych fanów twórczości Tolkiena za brak spójności z treścią książek i nie trzymanie klimatu. Nazwali ją nawet "Jacksonversum"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Salius Ketman napisał:

Akurat interpretacja władcy pierścieni a potem Hobbita którą Peter Jackson zaserwował widzom od samego początku była krytykowana przez bardziej zagorzałych fanów twórczości Tolkiena za brak spójności z treścią książek i nie trzymanie klimatu. Nazwali ją nawet "Jacksonversum"

Nie było Elfów w Helmowym Jarze chociażby. 
Froda nie wiozła do Rivendell Arwena tylko Glorfindel
Nie było porządków w Shire itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

Mokry sen

Nie będę spojlerował za mocno, bo ciut się potem zmienia... całkiem poważne tematy wchodzą. Powiem tylko, że poza typowym chadem, który i wcześniej był chadem, masz nerda który nagle zmienia osobowość w obliczu zmienionej sytuacji, oraz... prawiczka, który bohatersko odmawia! A także wątki politycznych intryg w gronie "rządu", które wcale nie odbiegają od kuchni w dowolnej korporacji. Czy wątek świadka, który żyje, bo milczy.

 

3 hours ago, zychu said:

Tinderbell - reż. Takashi Miike

Czy ten film miał może inny tytuł?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Takashi_Miike

 

2 hours ago, Libertyn said:

Nie było Elfów w Helmowym Jarze chociażby. 

Mi brakowało Toma Bombadila ;) A przecież strojem pod LGBT by się kwalifikował.

Miał władzę nad pierścieniem, a pierścień nie miał władzy nad nim - pomimo tego, zamiast walczyć o wolność naszą i waszą, pierdolnął wszystko i siedział w Bieszczadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kespert napisał:

Czy ten film miał może inny tytuł?

To tylko hipotetyczny tytuł filmu o morderczej Belle z Tindera - tak czy inaczej, Miike przyszedł mi na myśl jako naturalny wybór - może jeszcze być Tarantino. ;) 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RealLife napisał:

Predatora im nie wybacze. Złamasy jedne. Kaktus im w oko. 

No powoli wszystko idzie w jednym kierunku i na jedno kopyto z tym samym przekazem... Jeszcze Predatora wytrzymałem, wytrzymałem to, że zniesmaczyli mi Gwiezdne wojny, wytrzymałem tego totalnie zjebanego Wiedźmina od netlfixa, ale jak zniszczą nadchodzące God of War Ragnarok to dla mnie już ostatni bastion padł. A już widzę, że coś kombinują bo na zapowiedziach widzę, że Angerboda, czyli mitologiczna żona Lokiego będzie czarno skóra...

 

5 godzin temu, Morfeusz napisał:

Również w Thorze, zaczynają dominować kobiety i przejmować role męskie.

Byłem na tym Thorze, brat namawiał. Po seansie żałował, że na to poszliśmy, choć myślę, że nie było tak źle. Uwaga spoilery. Przede wszystkim postać grana przez Natalie Portman, nie była tak zła jak sądziłem, spodziewałem się totalnego pochodu feministycznego, ale nie było najgorzej. Posiadła moc Thora, ale nadal była umierająca gdyż zżerał ją rak, nie była nie pokonana, nadal też darzyła jakimś uczuciem Thora, nie próbowała być lepsza od niego, przynajmniej ja tego nie dostrzegłem. Fajna scena gdy dzieci z Asgardu, zostały obdarzone mocą Thora i niezły antagonista z motywem. Niestety zakończenie mnie zniesmaczyło, Otóż nasz potężny bóg piorunów przygarnia pod dach nie swoje dziecko wychowuje, piecze placki i wiąże buciki... tak, że ten. Nie to było jednak najgorsze. Najgorsze było to jaki zwiastun puścili przed seansem:

 

 

 

Co Panowie sądzicie o tym dziele?:D

 

 

5 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Pamiętasz niezapomniana rolę Hudsona? zawsze jak oglądam drugą część leje ze śmiechu i to dzięki jednemu aktorowi😆

Oj tak Bill Paxton świętej pamięci. To co on zrobił w tym filmie zasługuje na medal:D

Ogólnie te efekty nie są jakieś tragiczne, rój obcych nadal wygląda znakomicie, uzbrojenie komandosów, pojazdy, czy sam Predator, dzięki zastosowaniu praktycznych efektów specjalnych wygląda to nie najgorzej nawet po tylu latach.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pietryło napisał:

 

 

Co Panowie sądzicie o tym dziele?:D

 

Że to będzie syf. No i chciałbym zobaczyć porobną 'komedyjkę', ale o rodzimych lewusach - tych od Sławusia, Kapeli i niebinarnych aktywistek. A że lewusy nie mają autodystansu, to pewnie by srali ogniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine  props za hustlera, zaskoczony jestem ze ktoś tutaj, takie kino... szukaj remaku.

 

Jestem świeżo, po seansie:

-predator ma chyba 47 chromosomów

-obraz wczesnej Ameryki ukazuje po prostu polskie batalie sądowo - rozwodowe - tak, wygrywa kobieta. 

@Obliteraror proszę oglądnąć film gdzie jednym z bohaterów jest Fred co chcieli go wydymać, on odkryje tajemną wiedzę skąd Afroamerykanie, przybili, była tam też mowa o paczce fajek... Prawie jak u Mickiewicza, odpływajmy, nikt nie woła!  

PS. Northman - kurwa, nudy jak byk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@spacemarine  props za hustlera, zaskoczony jestem ze ktoś tutaj, takie kino... szukaj remaku.

 

Jestem świeżo, po seansie:

-predator ma chyba 47 chromosomów

-obraz wczesnej Ameryki ukazuje po prostu polskie batalie sądowo - rozwodowe - tak, wygrywa kobieta. 

@Obliteraror proszę oglądnąć film gdzie jednym z bohaterów jest Fred co chcieli go wydymać, on odkryje tajemną wiedzę skąd Afroamerykanie, przybili, była tam też mowa o paczce fajek... Prawie jak u Mickiewicza, odpływajmy, nikt nie woła!  

PS. Northman - kurwa, nudy jak byk.

 

To nie remake tylko druga część zrobiona przez Martina Scorseze

 

Colors of money, świetny film, zapomniany, jedna z lepszy ról Tom Cruisa o dziwo, super Paul Newman i w filmie nawiązuje do Hustler że kiedyś grał ale przestał... To taka druga część ale nieoficjalna

 

 

 

Co się przejmujecie tymi filmami woke, zwykle przynoszą straty i dobrze! Niech krwawią, netfliks nawet ostatnio po wielu stratach powiedział pracownikom że jak im się nie podoba to mogą odejść a chodziło właśnie o wyznawców woke, bo Dave Chappele miał nowe programy w netfliks, gdzie robił sobie jaja z wszystkich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Risky Business z Tomaszem to były jaja teraz takich filmów nie robią. @spacemarine ja jak byłem bardziej na bieżąco z kinem to ten film był nazywany remake. Ale ma to sens, i tak mocno zapomniany. Kiedyś lubowałem się w filmach al'a nasz Sztos.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.