Skocz do zawartości

Proszę o wsparcie finansowe, by utrzymać nasze forum


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.08.2022 o 15:12, Adalberto napisał:

Spokojnie, pieniążki dotrą, nie martw się. 😁 Jak ma się wybór dać anonimowo, a zaznaczyć, że coś od nas wpadło, to obstawiam, że chyba każdy wolałby żeby to było widoczne. 

 

Jasne że tak. Zauważyłem po sobie, że widząc kwoty przy ksywkach sam od razu pomyślałem że prędzej czy później coś wpłacę. Kwota którą wpłaciłem również była oparta na tych które widziałem.

 

W dniu 11.08.2022 o 15:12, Adalberto napisał:

 

@Santo może zrobiłeś to jako jedyny i administracja widząc Twój post dopisze Ci to. 

 

 

 

Jeśli nie, to załatwię to wkrótce przy następnej wpłacie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przychylam się do opinii że wprowadzenie stałej opłaty to będzie błąd. IMO spowoduje zmniejszenie samego forum jak i jego popularności  (wnioskuje że celem forum nie jest bycie swojego rodzaju małym i płatnym ale za to specjalistycznym poradnikiem związkowo-rozwodowym co za tym idzie o ograniczonym zasięgu)

 

Forum potrzebuje świeżej krwi, nowych historii, spojrzenia z boku. Forumowiczów którzy wejdą tu od czasu do czasu, coś ciekawego napiszą, a potem czasami nawet za wiele tygodni znów wrócą.

 

W dodatku jest spora konkurencja-zwłaszcza jeżeli chodzi o młodych mężczyzn-  materiałów dostępnych np. przez blogerów/jutuberów/influencerów anglojęzycznych jest mnóstwo-za darmo na youtubie i nie tylko. Mam też wrażenie że przybywa ich bardzo szybko- a młodzi nie mają problemu z angielskim.

 

To forum może być fajną alternatywą dla Wykopu- który niestety czasami staje się nieznośny, zwłaszcza w okresie przedwyborczym i wyborów- jest tam pełno agresji i płatnych partyjnych trolli z każdej ze stron.

 

Moim zdaniem powinno się pozostawić możliwość komentowania tutaj najróżniejszych spraw- mniej związanych z kobietami i związkami. Od ekonomii, spraw społecznych, motoryzacji, hobby, historii itd. Tematy te powinny być widoczne dla niezalogowanych użytkowników.

 

 

Co do zarabiania:

 

Generalanie moim zdaniem bez reklamy się nie obejdzie:

 

1. Dla niezalogowanych -powinny być bardzo widoczne -może nawet lekko uciążliwe (zakrywające treść, zmuszające do scrollowania/zamknięcia okienka) -z informacja że po zalogowaniu forum jest bardziej przejrzyste/bez reklam.

 

2. dla zalogowanych- ale nie udzielających się finansowo- dobrze widoczne reklamy/bannery- ale nie zakrywające treści.

 

3. użytkownicy premium-którzy zapłacą za dodatkowe funkcje na swoim koncie- powinni mieć dodatkowe funkcje/opcje użytkując forum- niedostępne dla zwykłych użytkowników.

 

 

Co do poszerzenia oferty sklepu-może warto poszerzyć ofertę o tłumaczenie niszowych książek/materiałów z zagranicznej manosfery (np. z angielskiego- bo może nie każdy zna biegle), jakieś gadżety, kubki, naklejki, plakaty.  

 

Moje trzy grosze.

 

 

 

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo bracia, szacun dla was i dzięki za wsparcie Marka.

Pokazaliście klasę i to, że nikogo nie zostawicie w potrzebie.

To ważne bo widać ilu wartościowych, oddanych sprawie ludzi tutaj mamy.

Dziś ty pomagasz a jutro to tobie pomogą tak to działa.

 

Applause Leonardo Dicaprio GIF - Applause Leonardo Dicaprio ...Leonardo Di Caprio Cheers GIF - Find & Share on GIPHY ...

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie bardzo serdecznie dziękuję. 

 

Doszło kilka wpłat i zeszło kilkanaście ebooków, a ja zupełnie przestałem myśleć o problemach finansowych. Mogę się skupić na czekających mnie we wrześniu procesach, gdzie swoją drogą też trzeba konkretnej sumy, ale z tą co mam powinno się wszystko udać.

 

Mam nadzieję że to, że mi pomogliście, zwróci się wam stukrotnie w życiu, np. ktoś wam pomoże w problemach, ktoś załatwi coś co było nie do załatwienia, ktoś weźmie was w obronę, jakimś "fartem" zdrowie się poprawi, albo sytuacja która miała dać wam wycisk (np. rozstanie z dziewczyną), okaże się ulgą zamiast koszmarem.

 

Mnie pozbawiliście sporego problemu, więc niech "przypadki" sprawią, żeby i wasze problemy znikną albo znacząco się zmniejszą. 

 

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2022 o 23:17, Marek Kotoński napisał:

Czuję się bardzo niezręcznie, pisząc te słowa.

Nic się nie stało.

 

W dniu 25.08.2022 o 16:29, Marek Kotoński napisał:

we wrześniu procesach,

Podaj terminy.

W dniu 25.08.2022 o 16:29, Marek Kotoński napisał:

też trzeba konkretnej sumy,

Warto wiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.