Jump to content

Proszę o wsparcie finansowe, by utrzymać nasze forum

Recommended Posts

Poszła kasa. Nie widziałem na paypal gdzie się wpisuje nick ale widzę że jakoś automatycznie powiązało. Nie wiem jakim cudem. Pewnie przy rejestracji podawało się dane.

To teraz czekam jaką @Marek Kotoński podejmie decyzję o sposobie finansowania forum.

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobry wieczór,   Czuję się bardzo niezręcznie, pisząc te słowa.   Jak wiecie, żyję ze sprzedaży książek, które napisałem sam lub w duecie z Panem Rotholtzem. Z pisania książek utrz

Dobry wieczór wszystkim,   Naprawdę nie wiem co napisać. Może po prostu napiszę - dziękuję.   Już wczoraj wieczorem widząc wpłaty, zdałem sobie sprawę że wszelkie obecne problemy f

Z mojej strony proponuje dać też przysłowiową wędkę, nie tylko rybę. Ja kupię kolejną książkę https://samczeruno.pl/sklep/ Wystawię pozytywną opinię o przeczytanych książkach bo zasługuj

W dniu 11.08.2022 o 15:12, Adalberto napisał:

Spokojnie, pieniążki dotrą, nie martw się. 😁 Jak ma się wybór dać anonimowo, a zaznaczyć, że coś od nas wpadło, to obstawiam, że chyba każdy wolałby żeby to było widoczne. 

Jasne że tak. Zauważyłem po sobie, że widząc kwoty przy ksywkach sam od razu pomyślałem że prędzej czy później coś wpłacę. Kwota którą wpłaciłem również była oparta na tych które widziałem.

W dniu 11.08.2022 o 15:12, Adalberto napisał:

@Santo może zrobiłeś to jako jedyny i administracja widząc Twój post dopisze Ci to. 

Jeśli nie, to załatwię to wkrótce przy następnej wpłacie. 

• Like 1

Ja przychylam się do opinii że wprowadzenie stałej opłaty to będzie błąd. IMO spowoduje zmniejszenie samego forum jak i jego popularności  (wnioskuje że celem forum nie jest bycie swojego rodzaju małym i płatnym ale za to specjalistycznym poradnikiem związkowo-rozwodowym co za tym idzie o ograniczonym zasięgu)

Forum potrzebuje świeżej krwi, nowych historii, spojrzenia z boku. Forumowiczów którzy wejdą tu od czasu do czasu, coś ciekawego napiszą, a potem czasami nawet za wiele tygodni znów wrócą.

W dodatku jest spora konkurencja-zwłaszcza jeżeli chodzi o młodych mężczyzn-  materiałów dostępnych np. przez blogerów/jutuberów/influencerów anglojęzycznych jest mnóstwo-za darmo na youtubie i nie tylko. Mam też wrażenie że przybywa ich bardzo szybko- a młodzi nie mają problemu z angielskim.

To forum może być fajną alternatywą dla Wykopu- który niestety czasami staje się nieznośny, zwłaszcza w okresie przedwyborczym i wyborów- jest tam pełno agresji i płatnych partyjnych trolli z każdej ze stron.

Moim zdaniem powinno się pozostawić możliwość komentowania tutaj najróżniejszych spraw- mniej związanych z kobietami i związkami. Od ekonomii, spraw społecznych, motoryzacji, hobby, historii itd. Tematy te powinny być widoczne dla niezalogowanych użytkowników.

Co do zarabiania:

Generalanie moim zdaniem bez reklamy się nie obejdzie:

1. Dla niezalogowanych -powinny być bardzo widoczne -może nawet lekko uciążliwe (zakrywające treść, zmuszające do scrollowania/zamknięcia okienka) -z informacja że po zalogowaniu forum jest bardziej przejrzyste/bez reklam.

2. dla zalogowanych- ale nie udzielających się finansowo- dobrze widoczne reklamy/bannery- ale nie zakrywające treści.

3. użytkownicy premium-którzy zapłacą za dodatkowe funkcje na swoim koncie- powinni mieć dodatkowe funkcje/opcje użytkując forum- niedostępne dla zwykłych użytkowników.

Co do poszerzenia oferty sklepu-może warto poszerzyć ofertę o tłumaczenie niszowych książek/materiałów z zagranicznej manosfery (np. z angielskiego- bo może nie każdy zna biegle), jakieś gadżety, kubki, naklejki, plakaty.  

Moje trzy grosze.

Edited by Tamerlan
  • Like 1

Puściłem przez Tipply, za pomocą Blika, mam nadzieję, że dotrze. Będę wspierał regularnie, myślę, że wiedza zawarta na tym forum jest bezcenna. :)  

Edited by sasqn911
  • Like 3

Brawo bracia, szacun dla was i dzięki za wsparcie Marka.

Pokazaliście klasę i to, że nikogo nie zostawicie w potrzebie.

To ważne bo widać ilu wartościowych, oddanych sprawie ludzi tutaj mamy.

Dziś ty pomagasz a jutro to tobie pomogą tak to działa.

Applause Leonardo Dicaprio GIF - Applause Leonardo Dicaprio ...Leonardo Di Caprio Cheers GIF - Find & Share on GIPHY ...

• Like 6
  • Thanks 1

Ponownie bardzo serdecznie dziękuję. 

Doszło kilka wpłat i zeszło kilkanaście ebooków, a ja zupełnie przestałem myśleć o problemach finansowych. Mogę się skupić na czekających mnie we wrześniu procesach, gdzie swoją drogą też trzeba konkretnej sumy, ale z tą co mam powinno się wszystko udać.

Mam nadzieję że to, że mi pomogliście, zwróci się wam stukrotnie w życiu, np. ktoś wam pomoże w problemach, ktoś załatwi coś co było nie do załatwienia, ktoś weźmie was w obronę, jakimś "fartem" zdrowie się poprawi, albo sytuacja która miała dać wam wycisk (np. rozstanie z dziewczyną), okaże się ulgą zamiast koszmarem.

Mnie pozbawiliście sporego problemu, więc niech "przypadki" sprawią, żeby i wasze problemy znikną albo znacząco się zmniejszą. 

• Like 14
W dniu 9.08.2022 o 23:17, Marek Kotoński napisał:

Czuję się bardzo niezręcznie, pisząc te słowa.

Nic się nie stało.

W dniu 25.08.2022 o 16:29, Marek Kotoński napisał:

we wrześniu procesach,

Podaj terminy.

W dniu 25.08.2022 o 16:29, Marek Kotoński napisał:

też trzeba konkretnej sumy,

Warto wiedzieć.

• Like 1
  • Similar Content

• By Moriente
      Stare polskie przyslowie mowi: 

"Jesli wejdziesz miedzy wrony, musisz krakac tak jak one".

Mam swiadomosc, ze jest to redpillowe forum, ale pamietajcie ze to Wasze slowa, mysli i wyobrazenia kreuja rzeczywistosc i przyciagaja ludzi i wydarzenia do Waszego zycia. 
      W ostatnim temacie o reklamie L'Oreal, z wielu z Was wylala sie wrecz nienawisc, brak szacunku i przedmiotowe traktowanie kobiet.
      Z takim podejsciem, bedziecie powtarzac swoje schematy jak mantre, dopoki nie zrozumiecie i nie przerobicie lekcji.

"  
      Powyzsze cytaty sa zenujace i tragicznie swiadcza o poziomie uzytkownikow. Bardzo duzo zawdzieczam forum, spotkalem tu duzo wartosciowych ludzi i wartosciowych tresci. To co czesc z Was pisala w tamtym temacie, tragicznie swiadczy o tym miejscu i jego uzytkownikach. Tego typu posty moga byc pozywka dla przeciwnikow forum i sa najzwyczajniej niesmaczne. 

Z takim podejsciem do kobiet, totalnym brakiem szacunku i przedmiotowym traktowaniem, ciezko bedzie Wam zbudowac cos wartosciowego. 
      Jak to spiewal Wojtek Sokol w jednym z utworow,

Kobieta potrafi dac ogrom radosci, spokoju, szczescia i przyjemnosci. Trzeba tylko umiec szukac i znac instrukcje obslugi. Umiec wydobyc nuty i dzwieki, nauczyc sie byc wirtuozem. Nie desperatem, nie ruchac co popadnie, nie brac co pod reka. 

Mam nadzieje, ze chociaz jedna osobe to skloni do refleksji.

Pozdro.

P.S
      Nie dziwie sie ze @absolutarianin odpuscil sobie kopanine.
    • By Marek Kotoński
      Żeby nie pisać po próżnicy, wklejam moje nagranie na ten temat. Jeśli ktoś nie chcę ponad godziny słuchać mojego rzępolenia (nie dziwię się), streszczę najważniejsze:

- Wasze posty związane z problemami (związki, tragedie, rozstania, rozwody, żałoba, oszustwa, wykorzystywanie itd) pomogły niejednej osobie, ratując ją od stryczka, alkoholizmu, przestępstw i narkomanii, nie mówiąc o znacznym zmniejszeniu cierpienia psychicznego/duchowego. Po to głównie powstało te forum - i ten cel wypełniło wielokrotnie, o czym wiem ponieważ niektórzy z ludzi dziękowali mi osobiście, a przecież to wy często pomagaliście najwięcej inwestując swój czas, wiedzę, energię. 

To ludzie ludziom zgotowali straszny los - a na naszym forum, to ludzie ludziom podali rękę w ciężkiej sytuacji.

Miażdżąca większość z was, kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że macie na sumieniu nieprawdopodobnie dobre uczynki - konkretne, dobre działania pomagające drugiemu człowiekowi w jego nieszczęściu. Mechanizm ten dokładnie omawiam w audycji, a w skrócie chodzi o to, że ktoś kto jest w traumatycznej sytuacji (np. rozstanie), karmiony całe życie bajkami o tym że jak kupisz futro oszalałej z gniewu kobiecie to zażegnasz kłótnię, a żona poczuje pociąg seksualny gdy się przy niej rozpłaczesz na komedii romantycznej i przepiszesz na jej rodzinę swój cały majątek, czuje się całkowicie bezradny i totalnie rozbity, ponieważ mapa życia którą miał w głowie, nie doprowadziła go do skarbu a na skraj przepaści.

Sama lektura forum uświadomi temu człowiekowi że nie jest nienormalny (niekiedy otoczenie będzie to wmawiało ofierze przemocy psychicznej), nie jest sam, dostanie rady jak to przetrwać i uratować co się da, będzie mógł się zwyczajnie wygadać i wyżalić, wzmocnić mentalnie.

W sytuacji traumatycznej, to wiele znaczy - a często też taka osoba otrzymywała konkretną pomoc, dobre rady, wsparcie psychicznie i nie tylko. Jeśli ktoś jest na krawędzi życia i śmierci ponieważ cierpienie i rozpacz jest nie do wytrzymania, takie porady całkowicie odwracają sytuację, znacznie poprawiając jego stan psychiczny.

Reasumując - niejeden dobry człowiek, dzięki nam nie skoczył z wieżowca bądź się nie powiesił, nie wspominając o mniejszych tragediach jak alkoholizm, więzienie itd.

I uważam że skoro jako ludzie ciągle jesteśmy karmieni poczuciem winy za wszystko co złe, to jest sprawiedliwą rzeczą, żebyście poczuli się dumni i wartościowi bo nie żyjecie tylko dla jedzenia, srania i oglądania telewizorka, tylko ze swego życia, często ubogiego finansowo i obfitego w problemy życiowe, potrafiliście drugiemu człowiekowi dać coś od siebie, uratować go - dać mu szansę na przetrwanie i wyjście z mniejszymi ranami z koszmarnej sytuacji, jaka niekiedy nas spotyka.

Dzięki nam ktoś dostał drugą szansę - czy ją wykorzysta czy nie, to już nie zależy od nas. Może od genów, Boga, przeznaczenia? Nie wiem.

Także jeszcze raz dzięki Braciom forumowiczom i Braciom Moderatorom oraz Paniom z rezerwatu. 

Audycja:

• By SzatanK
      Witam.

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?
      Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

Zapraszam do kulturalnej wymiany zdań, a kto będzie najbardziej elokwentnym dostanie w nagrodę wyszczuplający pas na biodra ale od kogo to nie wiem.

• By Optimus Prime
      Jak myślicie zdała by test? 

Widzę cos takiego ktoś ściąga apke i ma tam swój profil. 
      Fajnie by bylo zrobić forum/grę. 

Czyli tak jak jest każdy ma swoje osiągnięcia za posty, Dotacje i tak dalej oraz dostawałby jakieś punkty doświadczenia, Może jakieś przedmioty do budowania postaci i to by było jakoś wbudowane w forum nawet w wersji przeglądarkowej. 
      Wiem że to pewnie koszty i tak dalej ale patrząc ile jest gierek i jakie pieniądze zarabiają na właścicieli to może warto wspólnie pomyśleć i coś zrobić w tym kierunku. 

Nie wiem każdy by tam miał swoje frakcje na przykład Absolut czy Obli i w nich ludzie którzy mieliby podobne zainteresowania. Jakieś bitwy idei.

Wiem ze niektóre fora mają swoje Apki. Może by pójść o krok dalej? 

Ludzie lubią coś tworzyć i się do tego dokładać. Widzę jak ludzie grają w takie shakes and fidget latami. Kto wie może warto cos takiego stworzyć. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.