Skocz do zawartości

Jadę sobie autem, a tu niespodzianka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia, 

 

Jadę sobie dzisiaj autem, a tu taka niespodzianka. Programowanie umysłów płci męskiej przez system, weszło na wyższy level. Rozumiem, że każdy mężczyzna powinien wziąć ślub, inaczej nie jest mężczyzną.

To nasza misja!

 

U Was też takie kwiatki się pojawiły? :) 

 

20220811-093307

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 23
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się towar nie sprzedaje, to firma robi kampanię reklamową.

W KK widocznie zauważyli duży spadek sprzedaży sakramentów tzw. świętych, więc zachęcają swoje owieczki do jednego z tych droższych.

 

Też już widziałem u siebie w okolicy.

Edytowane przez Janek Horsie
  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sasqn911 napisał:

Witam Bracia, 

 

Jadę sobie dzisiaj autem, a tu taka niespodzianka. Programowanie umysłów płci męskiej przez system, weszło na wyższy level. Rozumiem, że każdy mężczyzna powinien wziąć ślub, inaczej nie jest mężczyzną.

To nasza misja!

 

U Was też takie kwiatki się pojawiły? :)

 

20220811-093307

 

 

Już od ponad tygodnia można zaobserwować to gówno, dla mnie hardcore. O ile wcześniej mnie to nie ruszało, tak teraz przesadzili. Widać upały zbierają żniwa, bo komuś tam nieźle się musiało odkleić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik.

 

Przecież jest coś takiego jak przysięga małżeńska. Sygnowana symbolicznie wymianą obrączek. Zacznijmy znów egzekwować tę przysięgę. O ile będzie przestrzegana to możemy "dawać świadectwo".

(a jasne, że dziś ta przysięga nic już nie znaczy).

 

Klasyczne pomylenie przyczyny ze skutkiem.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Kłosek, niejaki milioner spod Raciborza, urzeczony spuścizną Polskiej Szkoły Plakatu Filmowego, postanowił dać wyraz swojego zamiłowania do sztuki plastycznej, finansując od 2020 r. ze swojej własnej kieszeni, powstanie nowego nurtu graficznego, jakim jest tzw. ,,bilbord narodowy".

 

Do cech charakterystycznych tego nurtu, należy:

- dominacja białego tła;

- ,,dziecięca" kursywa tekstu;

- wykorzystanie symboli religijnych i narodowych

- lapidarność przekazu;

- troska o TE dzieci;

 

Mam nadzieję, że trochę wam tą sprawę rozjaśniłem.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PyrMen napisał:

@sasqn911, widzę że jeździsz nie starym autem typu sedan/kombi. Auto jest czyste. Kwalifikujesz się jako stateczny poukładany facet.

Myślę że możesz już dać swoje świadectwo.

 

Ja już dałem i zjebałem 15 lat życia - next 😉

 

Zgadza się, jest to samochód służbowy, taki jest najlepszy. :)

 

Co do świadectwa, nigdy w życiu nie popełnię tego błędu. Marek Kotański, kanał "Musisz wiedzieć" oraz Pan z MGTOW POLSKA. Uświadomili mi dobitnie, ile tracimy na tym, jednostronnie korzystnym spisaniem umowy, zwanym "małżeństwem". Także, cieszę się, że trafiłem tutaj dosyć wcześnie. 

 

 

Edytowane przez sasqn911
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego gówna akurat jeszcze nie widziałem ale sam miałem w planach pisać post o tych w stylu gdzie te dzieci. Najlepszy motyw z tym kto to sponsoruje. Niby serio jakiś milioner. Tylko licząc ile tego badziewia jest w moim mieście (po kilka na jednym skrzyzowaniu) x całą Polska = w hooj dużo. Także pewnie kosciol ewentualnie pisowcy sypia mu kasę do kieszeni aby ten nami manipulował. No bo jak nawiedzony by musiał być aby sam z siebie to sponsorować. U mnie tylko brakuje baneru z jednej strony durexa a z drugiej o maryji bo z browarkami już tak stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BlacKnight napisał:

heloł równouprawnienie?

 

Równouprawnienie jest wykosztowane tylko w momencie gdy jest im to wygodne. 

 

Fajnie to opisał kolega z MGTOW POLSKA.

 

Gdy dojdzie do jakiejś katastrofy, np. Titanic. To pierwszeństwo wtedy mają kobiety i dzieci. Mężczyźni na końcu, mogą się potopić. Wtedy uprawnienie się kończy, rozwiązują swoje warkoczyki i "heloooł, ja tu jestem tylko delikatną kobietą, proszę mnie przepuścić"

 

Albo metryczka w telewizji. ".....wśród ofiar były kobiety i dzieci" -  a mężczyźni to co? W dupce? 

 

 

  

Teraz, ManBehindTheSun napisał:

Tego gówna akurat jeszcze nie widziałem ale sam miałem w planach pisać post o tych w stylu gdzie te dzieci. Najlepszy motyw z tym kto to sponsoruje. Niby serio jakiś milioner. Tylko licząc ile tego badziewia jest w moim mieście (po kilka na jednym skrzyzowaniu) x całą Polska = w hooj dużo. Także pewnie kosciol ewentualnie pisowcy sypia mu kasę do kieszeni aby ten nami manipulował. No bo jak nawiedzony by musiał być aby sam z siebie to sponsorować. U mnie tylko brakuje baneru z jednej strony durexa a z drugiej o maryji bo z browarkami już tak stoją.

 

Sponsorem jest Pan Mateusz Kłosek. prezes firmy Eko-Okna. Nie ma co robić z kasą. Podobno bardzo się nawrócił i został religijny. Natomiast ludzie plotkują, że robi to po to, aby upodobać się PIS'owi, żeby coś ugrać. 

Edytowane przez sasqn911
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krugerrand napisał:

Czyli miejscowi forumowi szkodnicy mogą mieć dodatkowy "argument" w dyskusjach na forum: nie ożeniłeś się nie jesteś mężczyzną, ponieważ nie wypełniasz misji jako mężczyzna.

Bo tak jest.

A tak serio to mężczyzna sam się definiuje. Biologicznie go zaś definiuje fakt posiadania penisa.

Nie ślub, nie dzieci, nie wojsko, nie firma, nie chodzenie do burdeli czy sadzenie drzew lub picie hektolitrów piwa.

On sam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem w liceum, grilowalem na srodku ronda.

Teraz mam ochote wykupic bilbord w swojej miescinie i na miejscu tego oto o, podac cos ciekawszego.

 

Jak kryzys wieku sredniego to na bogato.

Kowalski opcje? Co by tu narysowac i powiesic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

Przydałby sie baner dla kobiet, no bo co jest misją kobiet, heloł równouprawnienie?

 

Wiesz jaki byłby kwik że ktoś mówi im co mają robić? :) 

 

Przecież w tym kraju torpeduje się tylko mężczyzn a kobitki jak "święte krowy" :) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, smerf napisał:

 

Wiesz jaki byłby kwik że ktoś mówi im co mają robić? 

Przecież one już dźwigają dużo większe problemy na swoich barkach: ktoś musi dać d_py, złożyć sprawę rozwodową, wziąć 500+, alimenty. Myślisz, że to tak łatwo i hop siup? Typowa maDka p0lka z automatu jest ucieleśnieniem skromności, poświęcenia i ideału. Im nie trzeba mówić poprzez billboardy co mają robić, dobrze o tym wiedzą.

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.