Skocz do zawartości

Jadę sobie autem, a tu niespodzianka


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sasqn911 napisał:

Witam Bracia, 

 

Jadę sobie dzisiaj autem, a tu taka niespodzianka. Programowanie umysłów płci męskiej przez system, weszło na wyższy level. Rozumiem, że każdy mężczyzna powinien wziąć ślub, inaczej nie jest mężczyzną.

To nasza misja!

 

U Was też takie kwiatki się pojawiły? :)

 

20220811-093307

 

 

Oooo żesz w mordę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wrzucam, bez kontekstu szczególnego :D

 

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/21167/w-polsce-dziewicy-trzeba-szukac-ze-swieca-w-tych-regionach-dziewczyny-sa-najbardziej-rozwiazle

 

Wszystko wskazuje na to, że Polska dostosowuje się do zachodnich standardów także pod względem życia seksualnego. Bo, jak podają sondaże przedstawione przez `Super Express`, zdecydowana większość Polek przyznaje się do uprawiania seksu przedmałżeńskiego. Innymi słowy: panowie marzący o żonie-dziewicy powinni darować sobie poszukiwania, gdyż ta misja z góry skazana jest na niepowodzenie.

 

`Super Express` stworzył ranking województw, oceniając je pod względem ilości osób uprawiających seks przedmałżeński. Jesteście ciekawe jego wyników? Proszę bardzo – oto ranking `rozwiązłości` poszczególnych rejonów Polski!

 

I lider:

 

 

 

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

To tam najbardziej dba się o czystość i znalezienie dziewicy jest najbardziej prawdopodobne. Choć wciąż nie takie łatwe – 92,3% Małopolanek `zgrzeszyło` przed ślubem.

Z jakiego województwa pochodzicie, drogie dziewczyny?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Krugerrand said:

nie ożeniłeś się nie jesteś mężczyzną, ponieważ nie wypełniasz misji jako mężczyzna

W takim razie co z Kurskim, podwójny mężczyzna? I tak przegrywa w dawaniu świadectwa z Martą Kaczyńską-Smuniewską-Dubieniecką-Zielińską.

Patrząc na ten festiwal obłudy, jak najbardziej rozumiem strach przed publikacją wyników badań GUS 2021 na temat religijności Polaków.

 

1 hour ago, sasqn911 said:

robi to po to, aby upodobać się PIS'owi, żeby coś ugrać

Taki typowy Bacuła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sasqn911 napisał:

U Was też takie kwiatki się pojawiły? :)

To pewnie następna kampania Fundacji Nasze Dzieci Kornice. Jak właściciela Eko-Okien stać, a stać, to niech sobie prowadzi misję ewangelizacyjną. W końcu wolność słowa i takie tam wartości.

Nie widzę problemów... a, że np. takiego Gdulę od tego **** boli :D to jest tym zabawniejsze.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do boga można mieć enty bo to był bezlitosny dziad który zmusił jednego typa by zabił swojego syna... i jak tamten chciał go zabić to się dopiero opamiętał.

Jezus Chrystus - tak, jego należy szanować bo on autentycznie POŚWIĘCIŁ swoje życie dla ludzi. Czytałem o każe ukrzyżowania - jedna z najgorszych wymyślona przez człowieka kar śmierci - mega bolesna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 w nieuszkodzonym świecie to pewnie działa. ale my żyjemy w świecie uszkodzonym i to coraz bardziej zwariowanym dekadenckim, chylącym się ku upadkowi.

 

Rodzina i małżeństwo nie jest żadną wartością, W małżeństwo się wchodzi jak do kina albo się film spodoba albo nie.

 

Ja nawet mam wrażenie, że z rodziną się walczy. Im więcej rozbitych rodzin tym lepiej. A najlepiej jak ludzie wogóle nie tworzą rodzin. To jest atomizacja społeczeństwa i rozerwanie więzi - takim społeczeństwem bez mocnej podstawy, lepiej się steruje.

 

Trwałe małżeństwo to wzajemne wsparcie emocjonalne i materialne. Jedno straci pracę i ciągną dalej. A w pojedynkę jest pozamiatane.

 

Żyjesz sam to musisz być niewolnikiem, mając oparcie w małżonku możesz w pracy podnieść głowę. Tak to działa.

 

Tylko, że zwłaszcza młodzi ludzie są zbyt głupi i niedoświadczeni, aby widzieć dalej i szerzej.

 

Już nawet nie wspominam o kwestii różnicy pomiędzy dziećmi które wychowują się w pełnej rodzinie i dzieci z rodzin rozbitych. Różnica jest diametralna. Sami wiecie, że chodzi o wzorce.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, rarek2 said:

Im więcej rozbitych rodzin tym lepiej. A najlepiej jak ludzie wogóle nie tworzą rodzin

 

Łatwiej się takim sprzedaje produkty

Optymalizujemy się obecnie jako cywilizacja na zysk. Wyjebiemy się pewnego dnia na pysk i sinusoida pójdzie w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sasqn911 napisał:

Gdy dojdzie do jakiejś katastrofy, np. Titanic. To pierwszeństwo wtedy mają kobiety i dzieci. Mężczyźni na końcu, mogą się potopić. Wtedy uprawnienie się kończy

Wtedy równouprawnienia nie ma gdyż dla kobiet takie sytuacje byłyby niewygodne i niekorzystne. Kiedy głosi się o równouprawnieniu? Szczególnie w rzeczach, które mogą służyć wygodzie pannom m.in:

- praca na stanowniczych stanowiskach

- wsparcie od państwa

 

Mówiąc o tym @sasqn911co było w Titanic w jakimś większym gronie osób (faceci, kobiety) często byś został odebrany przez wszystkich jako jakiś odmieniec. W dodatku mogli by Ciebie zacząć atakować słownie bo how dare you :D

Ataki słowne byłyby przeprowadzane jak dla mnie przez kobietki jak i również gości stających po stronie babonów.

 

Rozmowa u mnie w rodzinie z kiedyś (parę lat temu) o gościach (gość a, gość b) bezrobotnych co nie pracują, a jakoś sobie żyją bez pracy(biednie a dają radę):

- Teksty kobiet, że tacy goście w społeczeństwie najgorsi bo jak tak mogą nie pracować i na koszt państwa, facet ma znaleźć pracę itp. bo obibok

Narracja inna kobiet w rodzince, kiedy pańcia a  w ogóle nie pracuje, a mąż ją utrzymuje od x lat. Kobietki mają wtedy takie zdanie:

- tak powinno być i prawdziwy facet taki jest, że umie zadbać o żoneczkę (czytaj masz panią tyraj na nią) pracując samemu a kobita 0 pracy

 

Wrócił temat teraz niedawno o tym, że ludzie są jeszcze bezrobotni u mnie w rodzinie. Mówię:

- Są ludzie co wiele lat nie pracują np. gość a, gość b. Chociaż i tak jednak największą bezrobotną osobą i taka co od x lat nie pracuje wcale nie szukając roboty i nie chcąc do niej iść jest pańcia a obibok nad obiboki

Mina po tych słowach jak powiedziałem następująca ,,ale jak iż kobieta ma robić, jak tak można mówić o kobietce." Nastąpiła nagła zmiana tematu :D

 

13 godzin temu, rarek2 napisał:

Rodzina i małżeństwo nie jest żadną wartością, W małżeństwo się wchodzi jak do kina albo się film spodoba albo nie.

 

 

 

 

Porównanie konkretne :D

13 godzin temu, rarek2 napisał:

Trwałe małżeństwo to wzajemne wsparcie emocjonalne i materialne. Jedno straci pracę i ciągną dalej. A w pojedynkę jest pozamiatane.

 

 

 

Wzajemne wsparcie emocjonalne i materialne w małżeństwie a jak, w teorii tak powinno wyglądać. Życie jednak pokazuje, że jak coś jednej stronie nie idzie (utrata pracy, wpadnięcie w uzależnienie) wówczas jedno z osób nie decyduję się na pomóc. Szczególnie niechętnie niesienia wsparcia byłyby babony gdyż gość ma być jak terminator. Facet najczęściej podejdzie po ludzku do problemów z np. depresją, uzależnieniem, utratą przez druga stronę. Natomiast jeśli chodzi o kobietę to tutaj pomoc jaka by mogła być zastosowanie ewakuacji z relacji :D Bo se babon myśli do czego mi przydatny taki gość co ma ze sobą problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Wtedy równouprawnienia nie ma gdyż dla kobiet takie sytuacje byłyby niewygodne i niekorzystne. Kiedy głosi się o równouprawnieniu? Szczególnie w rzeczach, które mogą służyć wygodzie pannom m.in:

- praca na stanowniczych stanowiskach

- wsparcie od państwa

 

Mówiąc o tym @sasqn911co było w Titanic w jakimś większym gronie osób (faceci, kobiety) często byś został odebrany przez wszystkich jako jakiś odmieniec

Miałem taką sytuację w realu. Wiele lat temu w młodości zaciągnąłem się do marketingu sieciowego, sprzedawałem jakieś prochy, suple itd. Nie zostałem milionerem tak jak obiecywali, ale dzięki temu nabyłem przez zajebistych zdolności sprzedaży połączonych z pewnością siebie. Jeździłem po kursach dla marketerów, na jednych z nich było zadanie na łódki Titanica. Zadaniem było przekonać innych ludzi do siebie i dostać feedback co dobre, a co można poprawić aby udoskonalić umiejętności. 2x byłem w grupie 2 kobiety 2 mężczyzn. Oczywiście panie wygrywały, bo "one będą żonami i matkami". A w rzeczywistości została im zrobiona krzywda bo dostały superlatywy bez żadnych argumentów, a jak ja lub inny facet mówili z sensem to nie, bo "kobiety".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DOHC napisał:

Miałem taką sytuację w realu. Wiele lat temu w młodości zaciągnąłem się do marketingu sieciowego, sprzedawałem jakieś prochy, suple itd. Nie zostałem milionerem tak jak obiecywali, ale dzięki temu nabyłem przez zajebistych zdolności sprzedaży połączonych z pewnością siebie. 

Umiejętności skille do góry Ci poszły, ważna umiejętność 😎

 

13 minut temu, DOHC napisał:

na jednych z nich było zadanie na łódki Titanica. Zadaniem było przekonać innych ludzi do siebie i dostać feedback co dobre, a co można poprawić aby udoskonalić umiejętności. 2x byłem w grupie 2 kobiety 2 mężczyzn. Oczywiście panie wygrywały, bo "one będą żonami i matkami". A w rzeczywistości została im zrobiona krzywda bo dostały superlatywy bez żadnych argumentów, a jak ja lub inny facet mówili z sensem to nie, bo "kobiety".

Sytuacja z życia z kursu, gdzie kobiety z góry mają być lepsze. Skoro na jednym kursie jest takie wywyższanie kobiet na innych również takie rzeczy mogą mieć miejsce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nowy00 napisał:

Sytuacja z życia z kursu, gdzie kobiety z góry mają być lepsze. Skoro na jednym kursie jest takie wywyższanie kobiet na innych również takie rzeczy mogą mieć miejsce. 

To było lata temu, i już wtedy było bialorycerstwo. Dziś są wywyższane do tego stopnia, że nie mam zamiaru przerzucić tony łajna mając nikłą nadzieję na znalezienie perełki. Kiedyś pojadę po kobietę w inne kraje i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.