Skocz do zawartości

Pani uczy inne damy online jak manipulować facetow do wyciągnięcia kasy


Rekomendowane odpowiedzi

@DOHC pozdro tam ale nocek nie bierze bo ci siądzie zdrowie bracie 😜 Ja jestem na kursie w firmie proptraderskiej to mnie trzyma przy życiu. Ogólnie to nie muszę pracować ale wybyłem w związku z inflacją, Ukrainą i poniekąd nadchodzącą recesją powiedziałem sobie, że trochę się przemęczę zwłaszcza, że jestem w trakcie zmiany zawodu więc jakieś tam światełko w tunelu jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Przecież to wszystko nie jest potrzebne lekko 3/4 facetów jest tak nieskomplikowana, że gdyby mieli kod dostępu to by były cztery jedynki albo 1234......

 

Po wybuchu wojny na UA postanowiłem wyjechać z PL. Od 2 miesięcy znowu jestem robolem i wróciłem między te niskoenergetyczne jednostki z którymi przebywanie dołuje mnie z dnia na dzień coraz bardziej. Do nikogo nie podchodzę nie zagaduje utrzymuje tryb autystyczny no ale siłą rzeczy czasem ktoś podejdzie do mnie pogadać.

 

Do tej pory nawinęło się 4 facetów Polaków :

 

-Pierwszy jęczy, że to nie wina dziecka, że je zrobił ale jego gadka aż promieniuje "szczęściem" w związku.

-Drugi ożenił się 10 lat robił na nieroba pasożyta, zdradziła go, następnie znalazł sobie 40stkę z dwójką nieswoich dzieci (5lat od niego starsza), gość nie pije raz gadał przy mnie z myszką przez telefon on naciska na ślub ona ma w ten ślub wyjebane woli browary z koleżankami jeszcze się kłócili bo się ostatnio nad jakimś jeziorem najebała i go zwyzywała :D 

-Trzeci 20 lat nieudanego małżeństwa gdzie baba doprowadziła go do takiego zszargania nerwów, że teraz musi brać jakieś tabletki na łeb znalazł sobie pannę po ścianie z dzieckiem, która w dodatku ma drugiego bolca i nie wnikając w szczegóły nieźle ustawiła sobie 2 frajerów na orbicie.

-Czwarty po kopnięciu p0lki w dupę związał się z dziewuchą z Białorusi i wygląda na szczęśliwego są razem 10 lat, mają dziecko i z tego co twierdzi jest normalnie ale dziecko z pierwszego małżeństwa też jest.....

EDIT; jeszcze jest piąty zapomniałem bo poznałem go poza zakładem pracy ale przytoczę kilka jego wypowiedzi, które dadzą wydaje mi się wystarczający opis "przez pierwszych 15lat związku mnie niszczyła" "ogólnie jest gruba i chujowa" "ożeniliśmy się po, krótkiej korespondencji" "ogarniesz mi coś białego?"

 

Ja z nimi nie mogę.... kiedyś znajdą mnie powieszonego na klamce w robolskim klopie.... czy ja swoimi myślami przyciągam tych zjebów, czy już prawie sami tacy faceci pozostali na tym kontynencie? 

 

Potrzebowałem się wyrzygać dziękuje jak ktoś dotarł do końca tego offtopowego wpisu, który nic nie wnosi. xp 

Swoja drogą to wazny wpis.  Bo chyba najgorzej jest być w środowisku, które nie inspiruje i nie ma się ilod kogo uczyć. Blisko mi do Twojej sytuacji obecnie. 

Na szczęście to u mnie i u Ciebie chwilowe więc trzeba pomęczyć.

 

Co do tematu postu to proste - JEST POPYT TO JEST I PODAŻ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Druid napisał:

Szkoda, że nie jest kontynuowana.

 

Z tego co wiem z pewnych względów na razie nie może być kontynuowana, ale kto wie czy w przyszłości nie będzie reaktywacji.

Z resztą czarny profesor praktycznie wszystkie najważniejsze lekcje z życia wyłożył nawet i kobitkom trochę porad dał😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.