Skocz do zawartości

RPG


Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu ktoś grający w papierowe RPG? 

Jeśli tak, to czy graliście online? Chciałabym spróbować online, bo tu nie mam ekipy do grania, ale wcześniej popytać doświadczonych w graniu na odległość "jak to się robi" ;)

 

+ Oczywiscie piszcie, w co graliście, co polecacie. 

Ode mnie :

Karczmarz

Gry Frejtaga

Imaginarium RPG

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobotomia przedczołowa, zwana także lobotomią lub lobotomią czołową albo leukotomią przedczołową – zabieg neurochirurgiczny polegający na przecięciu połączeń kory przedczołowej z innymi strukturami mózgowia, jedna z metod leczenia chorych na schizofrenię i inne ciężkie choroby psychiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 00:55, KrólowaŁabędzi napisał:

Jest tu ktoś grający w papierowe RPG? 

Jeśli tak, to czy graliście online?

Gram w "papierowe" rpg z 25 lat :) Przerażające. Grałem w masę systemów więc ciężko tu wymieniać, prowadziłem chyba nawet więcej niż grałem.  Grałem online, choć zabawa moim skromnym zdaniem traci na tym, poszukaj na fb jakiś grup rpgowych i może się okazać iż w Twojej okolicy są ludzie co grają i mają miejsce w ekipie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Lalka said:

@Trevor Jakiś czas temu tibijka, wcześniej metin aktualnie gram w nasze mmo rpg, czasami mobile legends. A Ty?

 

 

W WoW troche ostatnio grałem. Koledzy mnie namówili do opłacenia abonamentu - niestety gra nie ma klimatu jak przed laty. Zaciekawiła mnie postać Sylvanas więc sobie poczytam książkę bo w grze i tak wszystko pomieszanie z poplątaniem. 

 

Ostatnio zakupiłem książkę po taniości. W weekend będzie czytane jako że kuzynce pilnuje chaty, i sobie weekend w chłodnym lesie posiedzę z zimnymi drinkami jako że teraz non stop w upale siedze to sobie odsapnę trochę.

 

world-of-warcraft-sylwana-w-iext11622111 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.