Skocz do zawartości

Kobieta narzeka, że kobieta narzeka, że jest równa mężczyznom


selfmademan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Spokojnie napisał:

Ociekurdejego mac. Tego się nie da oglądać. Ilość zbliżeń to jak dla chorych czy obłąkanych. Ja poległem, mimo że chciałem się pośmiać. Swoją drogą laska ma "lektorski głos".

Masz na myśli tę laskę z kolczykiem w nosie? Że ona ma lektorski głos?

 

Przepraszam. Nie zgodzę się. Lektorski głos to ma Krystyna Czubówna. A ta tutaj, ma potężną wadę wymowy. To całkowita dyskwalifikacja w zawodzie lektora.

 

8 godzin temu, selfmademan napisał:

Jak dla mnie to ona nie jest nawet w normie. 3/10 dlatego taka frustracja.

Kolczyk w nosie, nadwaga. Słabo. Moje skojarzenie automatycznie idzie w kierunku 

 

comment_4CEzWT5ar5zgCPpacIM5K6Ej8cUSxXPV

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mumble rapper feminizmu "Ej mordo, nie wierzę. Który mamy rok? Essa. Taki rabit hol".

Co do treści to jest tam coś ciekawego? Nie zdołałem oglądnąć całego a tak c.a. do połowy to tylko argumenty w stylu "a wcale, że nie" i "nie wierzę, że muszę to w 2022 tłumaczyć".

 

Wyobraziłem sobie tę panią jako lektorkę w filmie przyrodniczym "Modliszka odgLyza samcowi głowę. Gdyby samiec odgLyzał to by było, że łał ale men ale czad, ale że samica odgLyza to odrazu kuLwa i przemocowa. Heloł mamy 2022 rok miśki."

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spokojnie napisał:

Nie doprecyzowałem. Do kreskówek i jakiś reklam nadawałby się idealnie. 

@SpokojnieJa też doprecyzuję. Wada wymowy, wg mnie, dyskwalifikuje ją jako lektorkę/aktorkę głosową.

 

Tak przy okazji... 

Mój Boże. Ilu ludzi łapie się za tworzenie kontentu na YT w tej chwili a mają tak koszmarnie niewytrenowany aparat mowy. Bełkoczą, seplenią, gulgoczą. Mówią za szybko, zbyt ekspresyjnie, za mało ekspresyjnie. Wielokrotnie nie da się ich zrozumieć. Pomijam tu w ogóle JAKOŚĆ merytoryczną, która zwykle też kuleje.

Edytowane przez Miszka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem co powiedzieć. Z bólem obejrzałem połowę. 

Technicznie, uderza wada wymowy oraz tragicznie zmontowany materiał. Lubię oglądać takie filmy z prędkością 1,25 albo 1,5 co by ciut szybciej przyswajać różną wiedzę, ale wtedy efekt montażowy jest jeszcze gorszy a wada wymowy o dziwo wyraźniejsza.

Merytorycznie rynsztok, okraszony jakimś dziwnym młodzieżowym stylem, mam wrażenie, że wykształcenie słabe (w necie nie ma info). Można poznać po sposobie wypowiedzi i używanym słownictwie. Takim stylem i słownictwem trafia do podobnych sobie osób. Przejrzałem na szybko osoby, które polubiły fp na jej facebooku, uderza fakt, że nikt z tych osób nie miał wykształcenia wyższego niż jakieś technikum, dużo osób skończyło samą podstawówkę lub "Hogward", "szlachta nie pracuje" ewentualnie inne, "pracuje u brata a brat za robotą lata", itp. Już samo to pokazuje poziom ludzi, którzy regularnie oglądają materiały tej pani i są tym content'em zachwyceni.
Do tego brak jakichkolwiek argumentów czy poparcia tego co się mówi jakimiś autorytetami, wszystko "no tak bo to pan psycholog", "pan czarodziej, wszystko wiedzący", "specjalista w temacie", itp. Sama z siebie robi takiego "specjalistę" (przepraszam! "specjalistkę") mimo, że "w dupie była i gówno widziała" jak mawia klasyk, czyli argumentacja poprzez własne zdanie.

Najgorsze jest to, że żyjemy w czasach, w których każdy może powiedzieć co chce, nagrać filmik, wrzucić go do neta i znajdzie wyznawców, nawet wtedy jeśli jego IQ jest poniżej średniej, ma chujową aparycję oraz jest niereprezentatywny. Do tego wszystkiego znajdzie wyznawców na podobnym poziomie intelektualnym i wiedzowym, którzy będą ten content lajkować i podbijać atencję takiej osobie co prowadzi do większej ilości materiałów. Całe szczęście, że nie ma przymusu tego oglądać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczona idiotka (nazwijmy ją niebieska  bo  na niebieskie włosy i  pozuje na tyle niebieskiej pigułki), która twierdzi, że kobiety dostały prawo głosu dzięki sufrażystkom. Tylko wspomnę, że laska którą krytykuje (niech będzie czerwona,  bo na miniaturze  jest na tyle czerwonej pigułki) nic o prawach głosu nie mówi, więc to już jest manipulacja ale  wracając do oskarżenia - w Europie, w większości krajów ani kobiety ani mężczyźni nie mieli prawa głosu do 1918r. bo ich kraje były albo monarchiami albo, jak Polska, prawo głosu miała szlachta, płci obojga a zwykli ludzie, prawa głosu nie mieli. Mężczyźni także.

Dostali je, wszyscy, po zakończeniu wojny światowej.

 

(Niebieska) To manipulantka, czyli oszustka.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Typowa lewaczka, nic odkrywczego nie napiszę. Zmanipulowana kukiełka, siedząca w pokoju zbudowanym i wyposażonym przez mężczyzn, mówi że feminizm to nie walka z mężczyznami, ale już Red Pill to mizoginia. Gdybym był wielkim wodzem, oddał bym im kawał ziemi gdzieś na Syberii i róbta co chceta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DOHC napisał:

mówi że feminizm to nie walka z mężczyznami, ale już Red Pill to mizoginia. Gdybym był wielkim wodzem, oddał bym im kawał ziemi gdzieś na Syberii i róbta co chceta.

W myśl zasady: feminizm atakuje inne (poglądy,koncepcje) jest wolność słowa. Natomiast jak ktoś podważa/robi atak na feministki wówczas jest mowa nienawiści. Ah ta równość w praktyce.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.