Skocz do zawartości

Jak przygotować się do wojny światowej?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już nie było takiego tematu,ale przesłuchałem dzisiaj rozmowę obu znanych Panów i można ich lubić lub nie,ale robi się coraz bardziej nieciekawie na świecie. Jeśli dojdzie do konfliktu o Tajwan mamy kolejną wojnę światową, i teraz jak zwykły obywatel może do niej się przygotować? Co radzicie? Wiem,że u nas w PL wszyscy żyją jak w sierpniu 1939 mimo wojny za granicą,ale wiadomo co się potem dzieje.

 

Sam mam kredyt w PL na mieszkanie i chciałem go nadpłacać i zastanawiam się czy to w ogóle ma sens itd 

 

Bartosiak coś rzucił,że kupił trochę elektroniki na zapas,bo może być z tym w przyszłości problem.0 


 

Link do rozmowy,gdzie wnioski dla PL są bardzo pesymistyczne poniżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS idzie na eskalację i ryzyk-fizyk w ramach agendy anglosaskiej. KO i opozycja ogólnie pójdzie w ramach polityki "ciepłej wody w kranie", ale w ramach agendy niemieckiej, za to bez eskalacji. Zobaczymy, kto wygra wybory. Jak PiS znowu, to eskalacja jest, według mnie, pewna. A przygotować się możesz tak, że masz przyczółek gdzieś, gdzie tych działań wojennych nie będzie, sieć kontaktów tam na miejscu, albo chociaż zawód pozwalający pracować zdalnie gdzie pracodawcą nie jest polska firma.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.