Skocz do zawartości

Zalać Panią czy nie, oto jest pytanie. Między żądzą a rozumem.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ostatnio czuję silną potrzebę porządnie "zalać" jakąś ślicznotkę... ale myśl o zagrożeniach (ciąża, choroby, zobowiązania) wpędza mnie w czarną rozpacz. Między pragnieniami a rozumem, na rejonie nie jest kolorowo. Oj nie jest.

 

Młode są najseksowniejsze - więc może być ciąża. Starsze dają więcej pewności że nie będzie ciąży (też nie zawsze, można się zdziwić), ale są mniej atrakcyjne, mają większy przebieg więc i szansa na grzyba większa. Nawet Salomon nie znajdzie rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Wolf napisał:

Panowie, ostatnio czuję silną potrzebę porządnie "zalać" jakąś ślicznotkę... ale myśl o zagrożeniach (ciąża, choroby, zobowiązania) wpędza mnie w czarną rozpacz. Między pragnieniami a rozumem, na rejonie nie jest kolorowo. Oj nie jest.

 

Młode są najseksowniejsze - więc może być ciąża. Starsze dają więcej pewności że nie będzie ciąży (też nie zawsze, można się zdziwić), ale są mniej atrakcyjne, mają większy przebieg więc i szansa na grzyba większa. Nawet Salomon nie znajdzie rozwiązania.

 

Marek, mam ostatnio tą samą potrzebę.

Nie wiem z czego ona wynika, może podświadomie gdzieś czuje, że dużo już  mi w życiu spierdoliło, sam kilka rzeczy spierdoliłem, nie zostanę już ani Armstrongiem, ani Obamą, ani kurwa Mikiem Tysonem. Ale swoje potomostwo mogę wiele nauczyć i ustrzec przed pewnymi błędami, które sam popełniłem.

 

Rozwiązanie tego dylematu znalazłem takie:

Dymam panne moją, prawie ukochaną, bez gum. Kończę na tyłku, brzuchu, na cyckach, nogach lub w jej ustach i tyle. Przyjemności wiele, ryzyko wpadki zawsze jest.

 

W sumie to wiele panien tak posuwałem przez ostatnią dekadę i z żadną nie wpadłem. Więc albo strzelam ślepakami, albo mam farta (lub niefarta, w przypadku gdyby mi juz mega zależało na dzieciach) 

 

Przyjemne z pożytecznym, to moja dewiza na najbliższe kilka tygodni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ReddAnthony napisał:

 

Marek, mam ostatnio tą samą potrzebę.

Nie wiem z czego ona wynika, może podświadomie gdzieś czuje, że dużo już  mi w życiu spierdoliło, sam kilka rzeczy spierdoliłem, nie zostanę już ani Armstrongiem, ani Obamą, ani kurwa Mikiem Tysonem. Ale swoje potomostwo mogę wiele nauczyć i ustrzec przed pewnymi błędami, które sam popełniłem.

 

 

 

24 minuty temu, Waflo napisał:

Wiosna idzie <_<

 

 

Ja chyba 1 wyczułem wiosnę :)

 

Ale po zachowaniu mojej lubej odechciało mi się...

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Wolf napisał:

Panowie, ostatnio czuję silną potrzebę porządnie "zalać" jakąś ślicznotkę... ale myśl o zagrożeniach (ciąża, choroby, zobowiązania) wpędza mnie w czarną rozpacz. Między pragnieniami a rozumem, na rejonie nie jest kolorowo. Oj nie jest.

 

Młode są najseksowniejsze - więc może być ciąża. Starsze dają więcej pewności że nie będzie ciąży (też nie zawsze, można się zdziwić), ale są mniej atrakcyjne, mają większy przebieg więc i szansa na grzyba większa. Nawet Salomon nie znajdzie rozwiązania.

Dalej twierdze ze Marek nie jest Markiem od dłuższego czasu.Prawdziwy Marek siedzi gdzies zakuty a na forum siedzi replirastafarianin od Sławomira z Częstochowy%-)

tym razem nie zgłosze tego postu do moderacji bo mi znowu nie uwierzą i dostane bana.teraz sie nie boje i pisze to na oficjalu%-)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam od czasu do czasu. Pomaga (choć na krótko) długotrwałe marszczenie freda, po który następuje obfity wytrysk. Lepszą metodą jest zajęcie czymś głowy: basen, ćwiczenia, nauka języka. Ale jeśli komuś bardzo się chce wciąż to może metoda, po której zastosowaniu można się spuszczać w kobietę do woli ?:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wazektomia

 

Edytowane przez Kleofas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, greturt napisał:

Gdzie sa te jebane tabsy dla mezczyzn w koncu!!! Mialy byc juz kurwa niewiadomo jak dawno jak sie naukowcy podniecali...

 

I kobieta miała by stracić kontrolę nad rozmnażaniem?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Damian napisał:

 

I kobieta miała by stracić kontrolę nad rozmnażaniem?:>

Tak, ale nie zapominaj, ze kobiety slepe dazenie do slawy i poklasku sprawi, ze ona nawet nie bedzie zdawala sobies sprawy ze strzela sobie ewolucyjnego gola we wlasna bramke. Byle wynalezc i stac sie slawna, a dzien pozniej przed lustrem stwierdzic: "co ja kurwa zrobilam?".:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, greturt napisał:

Gdzie sa te jebane tabsy dla mezczyzn w koncu!!! Mialy byc juz kurwa niewiadomo jak dawno jak sie naukowcy podniecali...

stary niema problemu mozna sie wykastrowac w bardziej przyjemne sposoby niz obcinanie jaj i teniej wyjdzie%-)

parenaście miechów na bombie z testa bez hcg i odbloków.bedziesz dzikiem bez jaj.

plusy.bedziesz dobrze zbudowany.trudno cie bedzie trafić w jaja i bediesz bezpłodny.ale dla pewnosci zrób badania.nie romonozysz sie.

minusy.powiekszenie stanów psychotycznych%-)

a tak całkiem serio jezeli ktos mysli ze zastosowanie jakis tabletek na "chwilowa bezpłodnosc"nie spierdoli mu gara albo nie zaszkodzi w mniejszym lub wiekszym stopniu niech juz teraz idzie sie badac u psychiatry czy oby na pewno jest normalny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pikaczu napisał:

stary niema problemu mozna sie wykastrowac w bardziej przyjemne sposoby niz obcinanie jaj i teniej wyjdzie%-)

parenaście miechów na bombie z testa bez hcg i odbloków.bedziesz dzikiem bez jaj.

plusy.bedziesz dobrze zbudowany.trudno cie bedzie trafić w jaja i bediesz bezpłodny.ale dla pewnosci zrób badania.nie romonozysz sie.

minusy.powiekszenie stanów psychotycznych%-)

a tak całkiem serio jezeli ktos mysli ze zastosowanie jakis tabletek na "chwilowa bezpłodnosc"nie spierdoli mu gara albo nie zaszkodzi w mniejszym lub wiekszym stopniu niech juz teraz idzie sie badac u psychiatry czy oby na pewno jest normalny

 

Rozumiem, ze @Pikaczu zawsze w gumie za pan brat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.