Skocz do zawartości

Zalać Panią czy nie, oto jest pytanie. Między żądzą a rozumem.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jest takie coś jak plastry antykoncepcyjne :). Dziewczyna nie musi pamiętać o ciągłym zażywaniu tabletek. Wystarczy, że raz na jakiś czas (miesiąc bodajże) naklei nowy plaster. I już można "zalewać" ile się chcę ;). Wiem, bo sam mam tą wygodę. Ale zdaje sobie sprawę, że przy seksie z różnymi partnerkami raczej ciężka sprawa do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2016 at 20:13, greturt napisał:

Rozumiem, ze @Pikaczu zawsze w gumie za pan brat?

Mam stała kobite.ani ja ani ona na obecnym poziomie dzieci nie chcemy wiec to chyba logiczne ze gumy to podstawa.

a czy w gumie czy bez dlamnie jeden chuj


cytowanie dalej sie sra.dobrze ktos pomyslał ze jak sie cytuje 2 osoby to z automatu wyskakuje w jednym oknie ale wykonanie jest takie ze 2 cytaty sie na siebie nakładaja i chujnia wychodzi.

Solog,tak jest takie cos jak plastry.po paru dniach wyglada to jak upierdolony plasterek u dziecka który sie bawi w piaskownicy.

po za tym jest takie coś na antykoncepcji jak:

jakies krostki
odczyny alergiczne
ryj jak u misia uszatka co omke napierdala e3d 250mg albo bierze 4 tabletki metki dla dobrej sylwetki i chleje piwa do tego
zerowe parcie na sex
nastroje spierdolone

nie wymieniam juz jazdy na psyche i na zdrowie ogólne

i tam wypisz wymaluj co która gada
 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hie,hie.. co za pytanie, oczywiście, że lać, najlepiej zawsze do pełna.. ;)

U nas na pustyni już dawno poradziliśmy sobie z tym problemem - wkładka wewnątrzmaciczna Mirena.

Plusy :

- nie rozpierdala tak psychy jak standardowe tabsy;

- nie ma skoków wagi (wielorybom mówimy - "boli mnie głowa cały-czas..");

- brak wpływu na aktywność seksualną (teoretycznie - u mojej perskiej księżniczki się to nie sprawdziło ;));

- NIE MA OKRESU !!!'

- działa do 5 LAT !;

Minusy :

- koszt około 1200 zł z montażem;

 

@Pikaczu " a czy w gumie czy bez dla mnie jeden chuj " - ello Bracie, no nie zgodzę się, nawet jak halabarda

długo nie używana to różnice czuć - o jak kurwa czuć !

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2016 at 22:17, greturt napisał:

Gdzie sa te jebane tabsy dla mezczyzn w koncu!!! Mialy byc juz kurwa niewiadomo jak dawno jak sie naukowcy podniecali...

 

Tabsów jeszcze nie ma, ale ponoć pojawiły się zastrzyki. Nową metodę wynaleźli w Chicago dla samców co lubią dupczyć nago (i bez niespodzianych konsekwencji):

 

http://o2.pl/hot/koniec-z-prezerwatywami-nowa-metoda-antykoncepcji-dla-panow-5977417183839361a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.