Jump to content

Recommended Posts

Już jesienią startuje program w którym Doda ma wybrać sobie partnera spośród 12 mężczyzn. Dorota Rabczewska ma 38 lat i według popularnych teorii już jest w zasadzie po okresie tzw. ściany, a mimo to znalazło się aż 12 mężczyzn gotowych zawalczyć o jej względy. xD Co Wy panowie na to? :D 

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/doda-szuka-maz-program-12-krokow-do-milosci-polsat-kiedy-emisja-kto-wystapi

 • Haha 8
 • Confused 1
 • Sad 2
Link to post
Share on other sites
 • Replies 182
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Udajecie? na forum jest mocno podnoszona hipoteza "ściany", kobieta nie ma NIGDY problemu ze znalezieniem partnera, po prostu wybrzydza, czeka na królewicza, a jak się taki nie trafi to albo bierze co

Ryczące czterdziestki - strefa ryczących czterdziestek – pas wód oceanicznych biegnący nieprzerwanie wokół południowej półkuli kuli ziemskiej, w przybliżeniu pomiędzy 40° i 50° szerokości geograficzne

Już jesienią startuje program w którym Doda ma wybrać sobie partnera spośród 12 mężczyzn. Dorota Rabczewska ma 38 lat i według popularnych teorii już jest w zasadzie po okresie tzw. ściany, a mimo to

Posted Images

To jeśli operujemy sławnymi laskami w tym wieku to ja już wolę Cleo od Dody. Cleo chyba nawet trochę jest starsza no i trzeba by się jakoś pozbyć kukolda i orbitera Donatana. Wiek podobny ale za to fajna energia i sympatyczność Cleo vs wygadanie, zarozumiałość i irytujący śmiech Dody.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Dassler89 napisał:

Cleo

Tak tylko, że ww pani wyskakuje mi już nawet z lodówki. Troszeczkę za dużo. Ideałów nie ma. Donatan to Rusek co Edkę za dupę złapał.

Link to post
Share on other sites

Widziałem zwiastun😁

 

Taki trochę nawet smutny na swój sposób. Jeszcze niedawno bym pomyślał biedna kobieta, prawdziwej miłości szuka, a każdy by tylko chciał wyruch..i do widzenia. Więc albo popularność spada i kasa powoli się nie zgadza, albo rzeczywiście ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego partnera na stałe przez swój image wykreowany w czasach świetności lub ciężki charakter. Zapewne prawda leży gdzieś po środku.

 

Ciekawe to co powiedziała, że czasami to i rok seksu nie uprawiała. Aż ciężko w to uwierzyć z jej aparycją, no ale może chodziło o ten piękny, głęboki i romantyczny seks łączący duszę oraz unoszący zmysły w ekstazie namiętności 🙄

Link to post
Share on other sites

Kolejne potwierdzenie tego jak zdesperowani są mężczyźni w Polsce by mieć kobietę. 

Dosłownie ogarnia mnie śmiech jak widzę mężczyzn w kwiecie wieku i najlepszej atrakcyjności walczących o względy 38 letniego milfa, który najlepsze lata ma za sobą. 

Definitywna ściana, do której zbliża się Doda jest tuż tuż, praktycznie jej uroda z roku na rok to równia pochyla. Już widać to u niej i szczerze mówiąc pora by przestała bujać w obłokach i marzyć o samcach alfa a zaczęła rozglądać się za beciakami. 

Jak sobie pomyślę ile kutasow miała w sobie i najlepsze lata spędziła z Chadami to na ich miejscu na wymioty by mnie wzięło. 

Ciekawe jakby nie była sławna, popularna, bogata to czy mężczyźni by się do niej ustawiali😆

Myślę, że to kolejny iwent Dody by się wypromować by o niej znów mówiono dlatego sprzedanie swojej intymności czy prywatności nie jest dla niej przeszkodą do osiągnięcia celu. 

Tak czy inaczej walka o okruchy z pańskiego stołu przez kukoldow jest dla mnie żenująca. Gdyby Ci mężczyźni mieli świadomość, że to oni są atrakcyjni to takie Dody by za nimi latały a tak to oni muszą walczyć między sobą zadowalając się resztkami. Panowie zapytajcie Dodę gdzie była w wieku 20 lat i czy by was w ogóle chciała? Nawet teraz po tych urywkach programu widać, że ona będzie nieźle wybrzydzać i testować. 

Z resztą Doda to jest typ kobiety, która leci tylko na top 5% mężczyzn, przeszłość ma bujną, wiele u niej można dostrzec czerwonych flag, które definitywnie ja skreślają jako kandydatkę na partnerkę. 

Powiem szczerze normalnie niezła beka się szykuje nic tylko popcorn otwierać i oglądać popisy kukuldow skamlacych o zainteresowanie kobiety przed ścianą🤣😂

 

 

Edited by Iceman84PL
 • Like 10
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Gianni napisał:

kasa powoli się nie zgadza

Dorota się nie przyzna ale ona dużo inwestuje w nieruchomości też. Ona by się z Pudzianem nadawała.  Lub ze mną.

Gdzie to będzie leciało?

 • Thanks 1
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Słyszałem coś na ten temat, ale z racji braku tv w domu, nie zagłębiłem się - zakładając że przecież to ma być show, a co za tym idzie; hajs, podniesienie swoich medialnych akcji (oprócz hajsu, bycie w top daje szanse że będzie dalej zapraszana do różnych programów, czy to ekspert, czy w jury).

 

Ogólnie to chyba jest tak jak z urodą - jeśli ci przemija, to zrobisz wszystko żeby jeszcze chociaż chwilkę być piękna i młodą (operacje plastyczne).

 

Jak przemija Ci sława, odczuwasz mniejsze zainteresowanie gdzie kilka lat temu było się TOP, to na pewno występuje duże poczucie straty, nie wiem jak bardzo ona jest zdesperowana, bo ogólnie chyba nie jest głupia, nawet iloraz inteligencji ma ponad 150 IQ, ale widać chwyta się czegokolwiek żeby jeszcze chwilkę być na wizji postrzegana jako fajna dupa.

 

A dla tych facetów myślę że to jest szansa i tzw. trampolina do medialnego sukcesu. Wiadomo, że sam bym chciał przelecieć Dodę, ale oni mają też okazję wybić się i rozkręcić swoją "karierę" w showbiznesie. 

Link to post
Share on other sites

Ci faceci którzy idą do takiego programu są jak Doda - wiedzą że mogą dużo zyskać, przy odrobinie szczęścia (i nie chodzi mi tu o hiszpana z Dodą).

 

Ludzie którzy siedzą w piwnicach i piszą na forach tego nie pojmą. Ja sam bym się zrzygał jak bym miał stanąć między tymi facetami w programie :D

Edited by Taboo
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Dassler89 napisał:

To jeśli operujemy sławnymi laskami w tym wieku to ja już wolę Cleo od Dody. Cleo chyba nawet trochę jest starsza no i trzeba by się jakoś pozbyć kukolda i orbitera Donatana. Wiek podobny ale za to fajna energia i sympatyczność Cleo vs wygadanie, zarozumiałość i irytujący śmiech Dody.

Cleo rocznik 1983 a Doda 1984 :) Obie pańcie dobre. Jednak też stawiam na Cleo, dobrą ma werwę. Czy coś jeszcze? Byłem na koncercie Cleo dwa lata temu i dobrze się tam ruszała na żywo.

Link to post
Share on other sites

A co to? W PL już chłopy bzykać nie mają czego, tylko podstarzałe piosenkarki z parciem na mikrofon ;)

Stuknąć to ją można, ale żeby zaraz z nią mieszkać?

Jak dla mnie, to jest tak odpychająca osobowość, że chyba Polsat kręci dla beki serial pt. "księżniczka i 12 simpów".

 • Like 3
 • Haha 3
Link to post
Share on other sites

To ona się znowu rozwiodła😄

 

Musi mieć nierówno pod kopułą bo wszyscy biorą nogi za pas. 

 

A Ci biedacy starający się o jej względy... przecież ona więcej penisów widziała niż niejeden pisuar.

 • Like 1
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Raczej bym powiedział że ktoś ma parcie na szkło, nie tylko Dorotka w tym akurat kontekście, to wiadome ;)

Panowie zapewne liczą na status celebryty i związane z nim potencjalne frukty, nawet jak zostaną odpaleni w pierwszym odcinku.

 

Jak to Sikorowski kiedyś śpiewał:

 

Wow, tok szoł,

ktoś przed kamerą spodnie zdjął

powiedział ile razy może

i z kim od wczoraj dzieli łoże

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, bernevek napisał:

Ewa Sonnet ładnie się starzeje.

Doda to typowa botoks lala. 

Ewa Sonnet ma dwa poważne atuty.. 😉

 

A Dorcia to plastikowy pustak.

Stare porobione pruchło. Szoł ma na celu zarobieniu paru monet extra. Nic więcej.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.