Skocz do zawartości

Doda szuka "menża"


Rekomendowane odpowiedzi

Już jesienią startuje program w którym Doda ma wybrać sobie partnera spośród 12 mężczyzn. Dorota Rabczewska ma 38 lat i według popularnych teorii już jest w zasadzie po okresie tzw. ściany, a mimo to znalazło się aż 12 mężczyzn gotowych zawalczyć o jej względy. xD Co Wy panowie na to? :D 

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/doda-szuka-maz-program-12-krokow-do-milosci-polsat-kiedy-emisja-kto-wystapi

  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli operujemy sławnymi laskami w tym wieku to ja już wolę Cleo od Dody. Cleo chyba nawet trochę jest starsza no i trzeba by się jakoś pozbyć kukolda i orbitera Donatana. Wiek podobny ale za to fajna energia i sympatyczność Cleo vs wygadanie, zarozumiałość i irytujący śmiech Dody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zwiastun😁

 

Taki trochę nawet smutny na swój sposób. Jeszcze niedawno bym pomyślał biedna kobieta, prawdziwej miłości szuka, a każdy by tylko chciał wyruch..i do widzenia. Więc albo popularność spada i kasa powoli się nie zgadza, albo rzeczywiście ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego partnera na stałe przez swój image wykreowany w czasach świetności lub ciężki charakter. Zapewne prawda leży gdzieś po środku.

 

Ciekawe to co powiedziała, że czasami to i rok seksu nie uprawiała. Aż ciężko w to uwierzyć z jej aparycją, no ale może chodziło o ten piękny, głęboki i romantyczny seks łączący duszę oraz unoszący zmysły w ekstazie namiętności 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne potwierdzenie tego jak zdesperowani są mężczyźni w Polsce by mieć kobietę. 

Dosłownie ogarnia mnie śmiech jak widzę mężczyzn w kwiecie wieku i najlepszej atrakcyjności walczących o względy 38 letniego milfa, który najlepsze lata ma za sobą. 

Definitywna ściana, do której zbliża się Doda jest tuż tuż, praktycznie jej uroda z roku na rok to równia pochyla. Już widać to u niej i szczerze mówiąc pora by przestała bujać w obłokach i marzyć o samcach alfa a zaczęła rozglądać się za beciakami. 

Jak sobie pomyślę ile kutasow miała w sobie i najlepsze lata spędziła z Chadami to na ich miejscu na wymioty by mnie wzięło. 

Ciekawe jakby nie była sławna, popularna, bogata to czy mężczyźni by się do niej ustawiali😆

Myślę, że to kolejny iwent Dody by się wypromować by o niej znów mówiono dlatego sprzedanie swojej intymności czy prywatności nie jest dla niej przeszkodą do osiągnięcia celu. 

Tak czy inaczej walka o okruchy z pańskiego stołu przez kukoldow jest dla mnie żenująca. Gdyby Ci mężczyźni mieli świadomość, że to oni są atrakcyjni to takie Dody by za nimi latały a tak to oni muszą walczyć między sobą zadowalając się resztkami. Panowie zapytajcie Dodę gdzie była w wieku 20 lat i czy by was w ogóle chciała? Nawet teraz po tych urywkach programu widać, że ona będzie nieźle wybrzydzać i testować. 

Z resztą Doda to jest typ kobiety, która leci tylko na top 5% mężczyzn, przeszłość ma bujną, wiele u niej można dostrzec czerwonych flag, które definitywnie ja skreślają jako kandydatkę na partnerkę. 

Powiem szczerze normalnie niezła beka się szykuje nic tylko popcorn otwierać i oglądać popisy kukuldow skamlacych o zainteresowanie kobiety przed ścianą🤣😂

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem coś na ten temat, ale z racji braku tv w domu, nie zagłębiłem się - zakładając że przecież to ma być show, a co za tym idzie; hajs, podniesienie swoich medialnych akcji (oprócz hajsu, bycie w top daje szanse że będzie dalej zapraszana do różnych programów, czy to ekspert, czy w jury).

 

Ogólnie to chyba jest tak jak z urodą - jeśli ci przemija, to zrobisz wszystko żeby jeszcze chociaż chwilkę być piękna i młodą (operacje plastyczne).

 

Jak przemija Ci sława, odczuwasz mniejsze zainteresowanie gdzie kilka lat temu było się TOP, to na pewno występuje duże poczucie straty, nie wiem jak bardzo ona jest zdesperowana, bo ogólnie chyba nie jest głupia, nawet iloraz inteligencji ma ponad 150 IQ, ale widać chwyta się czegokolwiek żeby jeszcze chwilkę być na wizji postrzegana jako fajna dupa.

 

A dla tych facetów myślę że to jest szansa i tzw. trampolina do medialnego sukcesu. Wiadomo, że sam bym chciał przelecieć Dodę, ale oni mają też okazję wybić się i rozkręcić swoją "karierę" w showbiznesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci faceci którzy idą do takiego programu są jak Doda - wiedzą że mogą dużo zyskać, przy odrobinie szczęścia (i nie chodzi mi tu o hiszpana z Dodą).

 

Ludzie którzy siedzą w piwnicach i piszą na forach tego nie pojmą. Ja sam bym się zrzygał jak bym miał stanąć między tymi facetami w programie :D

Edytowane przez Taboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dassler89 napisał:

To jeśli operujemy sławnymi laskami w tym wieku to ja już wolę Cleo od Dody. Cleo chyba nawet trochę jest starsza no i trzeba by się jakoś pozbyć kukolda i orbitera Donatana. Wiek podobny ale za to fajna energia i sympatyczność Cleo vs wygadanie, zarozumiałość i irytujący śmiech Dody.

Cleo rocznik 1983 a Doda 1984 :) Obie pańcie dobre. Jednak też stawiam na Cleo, dobrą ma werwę. Czy coś jeszcze? Byłem na koncercie Cleo dwa lata temu i dobrze się tam ruszała na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to? W PL już chłopy bzykać nie mają czego, tylko podstarzałe piosenkarki z parciem na mikrofon ;)

Stuknąć to ją można, ale żeby zaraz z nią mieszkać?

Jak dla mnie, to jest tak odpychająca osobowość, że chyba Polsat kręci dla beki serial pt. "księżniczka i 12 simpów".

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym powiedział że ktoś ma parcie na szkło, nie tylko Dorotka w tym akurat kontekście, to wiadome ;)

Panowie zapewne liczą na status celebryty i związane z nim potencjalne frukty, nawet jak zostaną odpaleni w pierwszym odcinku.

 

Jak to Sikorowski kiedyś śpiewał:

 

Wow, tok szoł,

ktoś przed kamerą spodnie zdjął

powiedział ile razy może

i z kim od wczoraj dzieli łoże

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.