Skocz do zawartości

Doda szuka "menża"


Rekomendowane odpowiedzi

Dramat.

 

Starać się o 38-letnią kobietę, psychicznie wyniszczoną? Jeszcze rozumiem do seksu, bo może nie dość, że ładna, to może jest dobra w tym sporcie, ale w żadnym wypadku nic więcej.

 

Nawet jeśli poszli do programu, żeby zdobyć jakieś zasięgi, atencję, to jeśli nie są przystojni to... nic im to nie da. Nikt ich nie weźmie do reklamy, nie wzrosną im specjalnie zasięgi w social mediach. Trudno mówić o wzroście pożądania, skoro oficjalnie to ona ich selekcjonuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ekscytować się programem TV. :D

Chętni do wystąpienia będą zawsze, selekcja kandydatów będzie pod oglądalność itd... Tak jak w tych wszystkich wyspach miłości czy innych takich. Same modelki i chady.

 

To już ciekawsze, z punktu widzenia kondycji mężczyzn, jest np. panna która zaprosiła 1000 facetów z tinderka w to samo miejsce, a potem zrobiła im casting na prawo do randki. 🙀 No i pełno gości zostało, żeby brać udział w tym białorycerskim turnieju.

 

edit: wiadomo, że to modelka i zrobiła sobie performance z nagraniem :P ale uczestnicy nie wiedzieli z bomby, że idą na casting. Więc trochę inna spraw niż zgłaszanie się do programu z Dodzią.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Estranged napisał:

Milfy sie widocznie bardziej podobaja niz młode. Ale zeby z tego robic szołłł to żenua.

Nie dość, że wybierze odpowiadającego jej partnera to jeszcze kasę zarobi od TV. 

A przy rozwodzie powtórka zarobku😁

Nie musi kręcić tylkiem na scenie, tym bardziej, że mało kto chodzi na jej koncerty. Zostały jej wiejski festyny i dni miast.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczące czterdziestki - strefa ryczących czterdziestek – pas wód oceanicznych biegnący nieprzerwanie wokół południowej półkuli kuli ziemskiej, w przybliżeniu pomiędzy 40° i 50° szerokości geograficznej południowej, wzdłuż którego wieją stałe wiatry zachodnie, o bardzo dużej prędkości, będące powodem częstych sztormów.

 

Wyjące pięćdziesiątki - obszar rozciągający się pomiędzy 50° i 60° szerokości geograficznej południowej. Rejon ten znany jest z jednych z najsilniejszych wiatrów na Ziemi, występujących tam ze względu na brak jakiejkolwiek bariery w postaci większych mas lądowych. 

 

Tak że, żeglarze, kto jakie przygody lubi ;)

I oczywiście, jak bardzo dmucha :D

 

ps. Są jeszcze bezludne sześćdziesiątki – obszar wód Oceanu Południowego rozciągający się pomiędzy 60° i 70° szerokości geograficznej południowej, otaczający Antarktydę. W rejonie tym występuje Antarktyczny Prąd Okołobiegunowy. No ale wiadomo dlaczego ani się o nich nie wspomina oraz dlaczego bezludne.

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, zuckerfrei napisał:

Uwielbiam jej giry.

W przeciwieństwie do tego co bazgrają braty to jest to osoba 'szeroko obcykana'.

....A że, kreuje wizerunek 'tępej lali' to maskowanie bojowe.

Wielu tiitej by się shlapało na sam widok.

Zresztą 'cukieraśny', kiedyś w 'czeczach' widziałem reklamę lodów(chyba koral) z dodą.

Jakoś tak miło na serduszku się zrobiło.

Są różne królowe.

....tron 'kiczu' też musi być obsadzony.

AVE KICZ  POP DISCO DECHY MIĘDZYZDROJE.....MOLO..... and  żygollooo... 

:)

 

45 minut temu, Brat Jan napisał:

przy rozwodzie powtórka zarobku

Zlukaj wywiad ze Stanowskim.

......ewidentnie widać, że dopada ją brak stada rodXXinnego....cos hyba biologi nie oszukasz.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Ace of Spades napisał:

A mi się podoba tytuł programu - „Doda. 12 kroków do miłości” - trochę bym przerobił na - „Doda i 12 kukoldów od miłości”.

 

W sumie to 11 kroków do miłości xD przerobi wszystkich to ten ostatni zostanie na zawsze jako miłość życia 😆

Brat @Tornado może mieć rację. Ona pod publikę ma swój styl bycia, ale prywatnie może być zupełnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wyglądał casting do tego programu.

 

Pewnie były wymagania typu:

- pyton powyżej 15 cm

- kwadratowa szczęka

- wzrost min. 1.85

- umięśniona sylwetka

- śnieżnobiały uśmiech

- brak zakoli, bujna czupryna, ewentualnie łysy, ale taki musi mieć jakiś dodatkowy atut np. przeszłość kryminalną

- dobra pozycja zawodowa, wysokie zarobki

 

Może dadzą z tej 10 ze dwóch kandydatów, którzy nie spełniają tych kryteriów, żeby można się było pośmiać z jakichś przegrywów genetycznych. Będzie tam jakiś Mirek 1.72m wzrostu, który będzie mówił, że ma wszystkie płyty Dody w domu i oddałby dla niej wszystko. To w końcu telewizja, więc musi być jakiś element humorystyczny, żeby Julki mogły poprawić sobie humor.

 

Pamiętam jak miałem 14 lat i Doda była 24-letnią szprychą. Czytałem, a raczej oglądałem jej zdjęcia w jakimś życiu na gorąco i bawiłem się przy tym siurkiem. Dziś jak mam ciężki dzień i myślę, że upadłem nisko, to przypominam sobie tamtego siebie i czuje, że jednak wygrałem życie.

 

Może w jakiejś alternatywnej rzeczywistości wezmę kiedyś udział w programie " Monica Bellucci szuka menża", ale taka Monia 30 lat młodsza i wygram ten program.

 

Życzcie mi tego.

 

Dziś na szczęście wizyta u psychiatry, bo leki się kończą xD

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urywek nowego programu i tekst do karczycha, że nie uprawia seksu z kimś kto nie przyniesie jej kompletu badań😆

Powiedziała ta co więcej kutang na oczy widziała niż nie jeden pisuar🤣

Dodatkowo na samym końcu mówi cytuje. "Chce dostać partnera na życie to jest dla mnie najważniejszy program".

 

 

A tutaj perełka gdzie mówi wprost, że w pewnym momencie nie była gotowa na dziecko, ale dla Radzia była by się w stanie poświęcić😁

Nie zaznała jak to twierdzi idealnej miłości, partnera by z nim zakładać rodzinę.

Rozumiecie młodzi to kobieta wybiera z kim chce być i mieć dzieci a tylko Radzio jej pasował.

 

 

 

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Ja tam bym ją ruchał.

 

Czyżby milordzie😁

 

https://streamable.com/qzldal

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

Pewnie były wymagania typu:

- pyton powyżej 15 cm

- kwadratowa szczęka

- wzrost min. 1.85

- umięśniona sylwetka

- śnieżnobiały uśmiech

- brak zakoli, bujna czupryna, ewentualnie łysy, ale taki musi mieć jakiś dodatkowy atut np. przeszłość kryminalną

- dobra pozycja zawodowa, wysokie zarobki

I to są jakieś specjalne wymagania? 😲

Takie to ma nawet Tatiana "Matka Wielu Bombelków" siedząca na bezrobociu w bieszczadzkiej wsi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Nie dość, że wybierze odpowiadającego jej partnera to jeszcze kasę zarobi od TV. 

A przy rozwodzie powtórka zarobku😁

Nie musi kręcić tylkiem na scenie, tym bardziej, że mało kto chodzi na jej koncerty. Zostały jej wiejski festyny i dni miast.

O tym samym cały czas mówię. Jakby tylko pójść i poruchać trochę, zabawić się to wszystko zajebiście. Ale na dłuższą cmetę po co ci stara baba z którą nie będziesz miał dzieci? Chyba tylko po to żeby zrzędziła ci za uszami i wydziwiała.

 

Podejrzewam że robić trzeba będzie koło niej, bo ona nawet porządnego schabowego z kapustą nie umie zrobić a co dopiero żeby posprzątać i ogarnąć chałupę. Jak się wkradnie proza życia to niejeden będzie spierdzielał w podskokach, wtedy cykl rozwód podział majątku i zacznę od nowa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.