Skocz do zawartości

Doda szuka "menża"


Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, RealLife said:
2 hours ago, wrotycz said:

Mają ale jest małe ale. Na żonę i matkę swoich dzieci takiej nie weźmiesz. Poseksić dobra rzecz ale mąki z tego chleba nie będzie.

 

 

Ale przecież świat nie składa się z samych 20/30+ latków szukających potencjalnej matki swoich dzieci. 

 

To prawda. Są też takie Dorotki dobrotki, które się lubią pruć i są faceci którzy z tego korzystają.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tamerlan napisał:

Radosław to polski samiec alfa, polski bad boy. Nie spermi do byłych tylko nowe rusza.

 

Chuja tam alfa.  Kiedyś były taki program, że pary się ścigały między sobą, w Azji, Ameryce Płd, itd( tytułu nie pamiętam).  W jednym sezonie udział brali Radziu z Rozenkową. Scena, jak Rozenek jechała z Radziem na wizji, jak z gównem zapadła mi w pamięć.  Pomyślałem wtedy sobie.  Kurwa chłop wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik MŚ w 2002r, a opierdala go jakaś gównocelebrytka. 

Nie odszczekał się, nie powiedział nic.

 

Ruchanie ma, bo jego status jest wysoki, jest rozpoznawalny, a nie dlatego, że jest postrzegany, jako alfa. 

  • Like 10
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mph25 Dorcia może i z ciała jest całkiem całkiem, ale twarz to masakra oczywiście bez makijażu.

Tak się nią interesują Chady, że robi program gdzie desperacko mówi, że musi tam znaleźć męża😆

Niech sobie gardzi i nie obniża poprzeczki a wszyscy wiemy jak skończy i będzie sama bo jak dobrze zauważyłeś normik i flep to dla niej pod twarz. 

Co do Julek czy milfow, które mają absurdalne wymagania a pies je trącał. Skończą marnie. 

Niech się obnażają publicznie ze swojej buty, pychy, przeświadczenia o zajebistosci wtedy więcej mężczyzn przejrzy na oczy z kim ma do czynienia. 

Pokolenia współczesnych 20,30,40 latek to pokolenie straceńców, źle wychowane, socjalizowane. 

Z resztą czy Polak musi się ograniczać do p0lek? Jest wybór i Polacy muszą sobie zdać z tego sprawę. 

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, giorgio napisał:

Chuja tam alfa.  Kiedyś były taki program, że pary się ścigały między sobą, w Azji, Ameryce Płd, itd( tytułu nie pamiętam).  W jednym sezonie udział brali Radziu z Rozenkową. Scena, jak Rozenek jechała z Radziem na wizji, jak z gównem zapadła mi w pamięć.  Pomyślałem wtedy sobie.  Kurwa chłop wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik MŚ w 2002r, a opierdala go jakaś gównocelebrytka. 

Nie odszczekał się, nie powiedział nic.

 

Ruchanie ma, bo jego status jest wysoki, jest rozpoznawalny, a nie dlatego, że jest postrzegany, jako alfa. 

Nie widziałem tego więc się nie wypowiem. 

 

Może wiek swoje już robi, testosteron zjechał. Zresztą pisałem że to dla mnie niezrozumiałe-chłop mógłby mieć młodą dziunie zamiast tej raszpli.

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gnukij1 napisał:

Generalnie mam wrażenie, że ona ciągle w różny sposób, próbuje jakby wskrzesic kontakt do swojego byłego, czyli do Radka Majdana. Jakby to była jej pierwsza wielka miłość, zakończona porażka i odreagowuje to na różne sposoby, w swoich tekstach i w swojej wrażliwości artystycznej. Lubię ją posłuchać.

:DDDDDDDDDDD NÓrmalnie aż się wzruszyłem!

 

Dla mnie Doda to taka typowa aseksualna (niczym psychopata wie jak wykorzystywać seks dla własnych celów będąc wolną od wszelkich popędów), zimna, wyrachowana biznesŁÓmen, dobrze wie jak zarządzać swoim wizerunkiem, sam się dziwię czemu nie została królową Diskopolo, teraz też doskonale wie jak zagrać żeby znowu było o niej głośno.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 rzeczy które kobieta może nam zaoferować: młodość, płodność i uroda, 2 pierwsze już odjechały. Co do urody to bez makijażu też pewnie szału nie ma. Podejrzewam że 90% 20latek bije ją na głowę. 

Chyba że mówimy o rekreacyjnym użytku to wtedy pewnie jakich chętny biznesmen się znajdzie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciało wyrzeźbiła całkiem imponująco, ale to mówię jako wyczyn, bo nie przepadam za ostrymi fitnesiarami, które pompują bica i trica. Twarz ok. Jedyne co psuje jej wygląd to źle zrobione silikony z "zezowatymi sutkami". Masakra, na niektórych zdjęciach jeden wyżej, drugi zdecydowanie niżej, bez symetrii jak w naturalnych cyckach lub dobrze zrobionych. Nie trawie jej egzaltowanego sposobu bycia, wytrzymałem kilkanaście minut jej występu u Stanowskiego.

 

A co do tego że szuka męża? Niech szuka, jej życie jest mocno eksploatowane publicznie, nie porwalbym się na związek z nią.

Edytowane przez Redbad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Personal Best napisał:

Myślę, że to jest to dla niej na zasadzie - a może coś się ciekawego trafi, ale przy okazji kolejnej monetaryzacji jej wizerunku.
Głupia nie jest w każdym razie.

 

Myślę, że to bardzo trafne, co piszesz. Z niej nie bije żadna despracja, ten program to kreowanie wizerunku, który przybladł.

 

Ma łeb na karku. Przecież piosenkarka z niej żadna, kobiet z taką urodą (gdy była młoda) jest dużo, a jednak to ona zrobiła karierę w showbiznesie. Po prostu wiedziała, gdzie, kiedy i w jaki sposób się pokazywać.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Personal Best napisał:

a może coś się ciekawego trafi,

Eeee tam.

Męża, facetów i seks to ona może mieć na pstryknięcie palców.

To jest show, zrobiło się o niej cicho to chce to nadrobić, przy okazji atencji i kasy trochę wpadnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

Odnalazłem dla potomnych tę scenę ;)

 

 

Gdyby miała do niego szacunek to by go nie potraktowała w ten sposób na antenie bo 1) on by na to nie pozwolił 2) nie chciałaby żeby ludzie widzieli poniżenia mężczyzny, którego szanuje.

Różne Grażynki oglądają takie sceny w tv, gdzie mają podany dowód społeczny na przyzwolenie na poniżanie mężczyzn. A Cześki patrzą, że skoro Majdan pozwala tak sobą pomiatać to on zwykły normik też powinien.

 

W kwestii Dody to ten program jest jej kolejną medialną wrzutką, którą robi gdy w danym momencie akurat jest o niej za cicho. W końcu królowa tabloidów jest tylko jedna. Możliwe że jak ten program pójdzie w tv to nagle pojawi się jej nowy album w sprzedaży. Chodzi nie o publiczne szukanie męża, tylko o hajs $$$.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

Odnalazłem dla potomnych tę scenę ;)

 

 

To ta scena? Czy ja wiem czy jechała, zwykła sprzeczka, to chyba on na nią wchodził trochę -a ona jak typowa rozemocjonowana baba.

 

W takim razie dalej nie zmieniam zdania że Radziu to był alfa. Tylko się "ustatkował"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, giorgio napisał:

W jednym sezonie udział brali Radziu z Rozenkową. Scena, jak Rozenek jechała z Radziem na wizji, jak z gównem zapadła mi w pamięć.  Pomyślałem wtedy sobie.  Kurwa chłop wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik MŚ w 2002r, a opierdala go jakaś gównocelebrytka. 

Nie odszczekał się, nie powiedział nic.

 

Ruchanie ma, bo jego status jest wysoki, jest rozpoznawalny, a nie dlatego, że jest postrzegany, jako alfa. 

Trzyma go pod butem jakaś celebrytka. Szacunek do swojej osoby gościu ma 0.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Alfa, zgoda, ale tylko dla pań intelektualnie niewysilonych. Dla kobiet na poziomie Radziu to jednak kołek.

 

Z mojego doświadczenia przestrzeganym przed takim szufladkowaniem kobiet. One mają ten sam system operacyjny- a te wykształcone są chyba bardziej wyrachowane.

 

W moim życiu największy numer wykręciła mi obecna pani doktor nauk ścisłych, pracująca w warszawskim korpo. Zresztą sama przyznała mi się w przypływie szczerości że się puszcza.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za serwisem plotkarskim lol

 

"Produkcja informuje, że "to mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy". (...)

 

Nasz informator dowiedział się, że kandydaci na potencjalnych partnerów Dody, muszą być w wieku od 29 do 45 lat. Powinni również być atrakcyjni fizycznie tak, aby gwiazda mogła się nimi zainteresować. Co to oznacza? Powinni mieć ładną sylwetkę i przede wszystkim zadbane zęby, na punkcie których diwa ma obsesję.

Muszą również lubić sport i często go uprawiać. Koniecznie powinni reprezentować "akceptowalny" status materialny, aby ograniczyć ryzyko, że ich motywacja to pieniądze, które posiada Doda. Do tego: muszą mieć jakieś osiągnięcia zawodowe i pasje, coś w czym są dobrzy, co będzie mogło jej zaimponować.

Powinni mieć stabilne poczucie wartości, aby zmniejszyć ryzyko, że będą traktować ją i jej osiągnięcia, jako trampolinę do własnej kariery. I ostatni punkt na liście, nie mogą traktować Dody tylko jako obiektu seksualnego, czy tzw. "trofeum", co pewnie będzie trudne ze względu na jej atrakcyjny wygląd..."

 

🤣

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BumTrarara napisał:

 

 

Nasz informator dowiedział się, że kandydaci na potencjalnych partnerów Dody, muszą być w wieku od 29 do 45 lat. Powinni również być atrakcyjni fizycznie tak, aby gwiazda mogła się nimi zainteresować. Co to oznacza? Powinni mieć ładną sylwetkę i przede wszystkim zadbane zęby, na punkcie których diwa ma obsesję.

Muszą również lubić sport i często go uprawiać. Koniecznie powinni reprezentować "akceptowalny" status materialny, aby ograniczyć ryzyko, że ich motywacja to pieniądze, które posiada Doda. Do tego: muszą mieć jakieś osiągnięcia zawodowe i pasje, coś w czym są dobrzy, co będzie mogło jej zaimponować.

Powinni mieć stabilne poczucie wartości, aby zmniejszyć ryzyko, że będą traktować ją i jej osiągnięcia, jako trampolinę do własnej kariery. I ostatni punkt na liście, nie mogą traktować Dody tylko jako obiektu seksualnego, czy tzw. "trofeum", co pewnie będzie trudne ze względu na jej atrakcyjny wygląd..."

 

🤣

 

Spośród top Doda ma wybierać a gdzie te informacje o wnętrzu i dobrym sercu :D Skoro gość nie może traktować jej jako "obiekt seksualny" powinno być też w druga stronę i wymagania co do wyglądu powinny iść na drugi plan :😆

 

Takich wynika, że nie wezmą:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.