Skocz do zawartości

Doda szuka "menża"


Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, Iceman84PL said:

Doda natomiast swoje najlepsze lata ma za sobą i zmarnowała na karuzeli kutang i karierze.

 

Właściwie to co ona odwala jest dosyć żałosne. Pozowała na taką superinteligentną zaradną do tego bezczelną, a teraz na starość płacze w TV że nikt jej nie chce i do tego obrabia dupe ludziom z którymi była co de facto świadczy o niej. Pranie brudów w tv. Masakra xD

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Trevor napisał:

a teraz na starość płacze w TV że nikt jej nie chce

 

Owszem Chady, Alfa czy Bad Boye maja ja w głębokim poważaniu a ona niżej poprzeczki nie zejdzie.

Ma zainteresowanie od normików czy flepów, ale dla niej to pod twarz. 

Ten psycholog w programie fantastycznie ja podsumował do tego zachowanie na randkach pozostawia wiele do życzenia.

Odrzuca przede wszystkim wulgarny język, prostackie zachowanie i przeświadczenie o swojej zajebistości.

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topka się Dorotą nie zainteresuje bo mogą mieć młodsze od niej.

Następna celebrytka lat 42 ma problem z tym, że przy nazwisku podawany jest wiek. Problemu nie było będąc w wieku 20-30 :) Natury się nie oszuka.

https://party.pl/newsy/anna-mucha-ostro-o-dyskryminacji-ze-wzgledu-na-wiek-boli-mnie-12447-r22/

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Iceman84PL napisał:

po jakiego grzyba pcha się w relację z kobietą po ścianie🤔

 

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 

Wszytko co jest przed telewizorem gawiedź kupi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nowy00 napisał:

Topka się Dorotą nie zainteresuje bo mogą mieć młodsze od niej.

Następna celebrytka lat 42 ma problem z tym, że przy nazwisku podawany jest wiek. Problemu nie było będąc w wieku 20-30 :) Natury się nie oszuka.

https://party.pl/newsy/anna-mucha-ostro-o-dyskryminacji-ze-wzgledu-na-wiek-boli-mnie-12447-r22/

 

Huehue po prostu wie że nie może ściemniać z wiekiem, bo kandydaci ją sprawdzą w necie jak zacznie się chwalić kim jest itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozwiązałem zagadkę tego programu😀Niczym Szerlok Holmes.

 

To jest ustawka pod promocje nowej płyty. Doda już kiedyś narzekała,że nie jest grana za bardzo jej muzyka w radiach plus w TV też nie zapraszają ją. Wymyśliła albo ktoś z jej otoczenia taki format całkiem na czasie i teoretycznie ciekawy,bo niby psycholog. 
 

Na dowód w każdym odcinku są wzmianki o jej muzyce i nowinę płycie. Akcja się dzieje w przededniu premiery i niby przypadkiem puszcza fragmenty nowych piosenek. 
 

Druga sprawa,ściana ścianą,ale zobaczcie z kim Doda się spotykała przed programem?

https://www.pomponik.pl/plotki/newsamp-doda-niedawno-wziela-rozwod-a-teraz-rozstala-sie-z-kolejnym-,nId,5976396
 

Jakiś aktor z USA, pewnie nic znaczącego,ale wygląd itd,gdzie tu ma nagle zagęść z lekarzem ginekologiem albo typem co jeździ koparką i robi ścieżki rowerowe. Takie rzeczy tylko u Disneya.

 

Koniec

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doda stanęła w obronie Polaków. „Zgasiła” kandydata w popularnym programie na Polsacie; 07.10.2022

 

[Ludzie tam są uśmiechnięci - przyp. red.] bo nie mieli wojny, zaborów. Nie mieli komunizmu i tej szansy zbrukania ro***ierdolonych rodzin, zbrukania wszystkich do cna, budowania od początku, poniżania po prostu. I wiesz za ochłapy, za pomarańczę, za k***a miskę ryżu – grzmiała na antenie programu „Doda. 12 kroków do miłości” emitowanego na antenie Polsatu popularna piosenkarka.

 

 

Zaprawdę powiadam wam - Niezbadane są ścieżki pana, i tej pani też.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spacemarine napisał:

Zaraz będzie doda na prezydenta, faktycznie coś z promocją płyty może być, oczywiście że to ustawka i gra pod wyświetlenia jak wszystko. niech zaleje jej wióry i będzie kolejny program jak jest przykładną madką.

Można zrobić całą serię:

- "Doda - 9 kroków do porodu"

- "Doda - i jej bombelki"

🤣

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, spacemarine napisał:

Eks trener podrywu?

Co on biznes zwinął czy już się nie da poderwać wg pua ?

 

Aplikacje randkowe, Redpill oraz to że wielu mężczyzn odpuściło sobie kobiety, bo nie chcą spełniać ich kosmicznych wymagań. To wszystko przyczynia się do tego, że branża trenerów podrywu zaczyna się zwijać. Ostatnio oglądałem live'a z innym trenerem PUA, który ma kanał Samiec Alfa. Mocno cisnął, że takie kanały redpillowe jak "Musisz wiedzieć" są mega szkodliwe, bo piorą banie mężczyznom oraz budują w ich niechęć do kobiet. Mówi tak bo wie z której strony jest chleb posmarowany.

 

Co do Adepta, to jest już ex trenerem podrywu i przebranżowił się na specjalistę od relacji damsko-męskich. Pracuje głównie z kobietami i pomaga im znaleźć partnera. Jego klientki to pewnie kobiety po ścianie pracujące w korpo i żyjące w iluzji na temat własnej atrakcyjności. Szczerze to Adept ma z nimi ciężki kawałek chleba. Mam nadzieję, że chociaż kosi je sowicie. 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, דניאל napisał:

 

Aplikacje randkowe, Redpill oraz to że wielu mężczyzn odpuściło sobie kobiety, bo nie chcą spełniać ich kosmicznych wymagań.

 

Plus BlackPill jeszcze :)

Moja znajoma AA na fb dodała zdjęcie jakiś czas temu. Widzę komentarz mojej byłej dziewczyny do tej fotki 10/10.

Rzeczywistość jest taka, że znajoma AA przeciętna z wyglądu i zbliża się do 30stki, idzie w stronę ulania na twarzy.

Gdzie kiedyś jeszcze jak byłem ze swoją byłą dziewczyna po dodaniu fotki znajomej AA sama ex mi mówi "a się roztyła ta dziewczyna AA". Nie ma jak ta prawdziwość komplementów jednej kobiety do drugiej :)

2 godziny temu, דניאל napisał:

branża trenerów podrywu zaczyna się zwijać. Ostatnio oglądałem live'a z innym trenerem PUA, który ma kanał Samiec Alfa. Mocno cisnął, że takie kanały redpillowe jak "Musisz wiedzieć" są mega szkodliwe, bo piorą banie mężczyznom oraz budują w ich niechęć do kobiet. Mówi tak bo wie z której strony jest chleb posmarowany.

 

 

Według mnie ludzie zaczęli używać rozumu skoro widzą, że najlepsze techniki z kursów nie gwarantują sukcesów z kobietami. Konkurencja w branży co opowiada prawdę nie jest przecież fachowcom podrywania na rękę :D

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysiadam z programu, w połowie ostatniego odcinka wyłączyłem, bo tak naprawdę jest to program o nowej płycie Dody i przeplatany jest jakimiś randkami dla zmylenia widzów. Do tego czytałem,że cel został osiągnięty, płyta w przedsprzedaży się wszystkie sprzedały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://www.kozaczek.pl/doda-przerwala-wywiad-u-wojewodzkiego-odcinek-zostal-odwolany-fani-zostali-na-lodzie

 

"nie zostawił na niej jednak suchej nitki, wyciągając kolejno wszystkie skandale z udziałem gwiazdy, jednocześnie informując, że nie czuje się winien jej gwałtownego wyjścia ze studia:

Jak osoba, która organizuje koncert „Artyści przeciw nienawiści” nie ma kaca, że miała bójkę w 2007 r. ze swoim menedżerem, potem z Tomkiem Makowieckim, potem z Mieszkiem z Grupy Operacyjnej, potem miała bójkę w klubie Utopia, potem na otwarciu klubu Show miała bójkę z Moniką Jarosińską, w „Gwiazdy tańczą na lodzie” non stop mówiła „Saleta ciągnij fleta”, szarpanina z Szulim, szarpanina, nasyłanie ludzi na Emila Haidara…"

 

 

 

 

Słuchejcie bo nie będę 2 razy powtarzał.

Mam plana.

Łorzenić się z Dodą bez imtercymzy.

Sprowokować bujkę.

Założyć jej niebieskom kartem.

Zrobić obdukcjem.

Podać do somdu o rozwut, podział majątku i almenty na mnie z powodu jej agresywności.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, matthewx said:

Nieźle pokręcona baba, choć ma łeb do biznesu chyba, a jakie wymaga co do faceta uu panie. :D


Ja w jej zachowaniu nie widzę niczego wyjątkowego. 

Serio nie macie w swoim otoczeniu takich "wyszczekanych" którzy każdemu wytkną wadę, a jakąkolwiek krytykę biorą do siebie i strzelają focha? 
Ja tak na szybko naliczyłbym kilka babek z mojego otoczenia, z czego kilka już musiałem wykreślić z listy znajomych. 

Ktoś gdzieś wcześniej, być może w tym wątku pisał... A może to mówił Roman Warszawski... 
Po co ustawiony facet miałby się wiązać z taką kobietą? 

Słabego zgniecie w przedbiegach a z silnym się będzie wiecznie przepychać. Chyba mało ludzi lubi coś takiego. 
W ostateczności po zerwaniu obsmaruje Cię publicznie. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna deska ratunku dla Dody. Program dosyć zabawny, oglądam na YT z komentarzem, bo TV i kablówki od dawna nie toleruję.

 

Powinna przykleić się do obcokrajowców, bo co ją czeka w Polsce? Związki z gośćmi, którzy jej nie kręcą, a w dodatku znają na wylot z czasów jej świetności? Wygląda dobrze jak na swój wiek. Taka insta-gwiazdka. Teraz pora znaleźć typa, który nigdy o niej nie słyszał = headshot strzałą Amora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciejos napisał:

Dziwna deska ratunku dla Dody. Program dosyć zabawny, oglądam na YT z komentarzem, bo TV i kablówki od dawna nie toleruję.

 

Powinna przykleić się do obcokrajowców, bo co ją czeka w Polsce? Związki z gośćmi, którzy jej nie kręcą, a w dodatku znają na wylot z czasów jej świetności? Wygląda dobrze jak na swój wiek. Taka insta-gwiazdka. Teraz pora znaleźć typa, który nigdy o niej nie słyszał = headshot strzałą Amora.

 

Ma faceta zusa, jakiś serfer model, to co jest w tv to ustawka i promocja płyty, szkoda gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.