Skocz do zawartości

Doda szuka "menża"


Rekomendowane odpowiedzi

Zmanierowana, prostacka szprota, alfa widow, przygłup narcystyczny, maniakalnie uwielbiająca swoją zajebistość szuka męża.

Ten program to jeden wielki teatr dla pospólstwa, taka kobiet jest skazana na samotność, poza okazjonalnym bolcowaniem.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem urywki programu, z taką kobietą ciężko jest wytrzymać więcej niż jeden dzień pomimo że jej nie znam osobiście to mogę stwierdzić po samym zachowaniu w programie że ma broderline. Jest pewną siebie wyrachowaną psychopatką,  normalnego gościa to ona zmiecie z planszy, bo nie będzie w stanie ujarzmić jej charakteru. W tym programie żaden z gości nie jest w stanie jej zdominować, a tym samym zadowolić. 

 

Nie chce jej zle wróżyć ale może skończyć jak Wioletta Willas gdy uroda się już skończy, a media zaczną o niej zapominać.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
57 minut temu, Garrett napisał:

Gorący news! :P

Doda ma nowego gacha ;)

 

To nie jest wcale gorący news, bo podobno ona już nim kręciła w czasie robienia tego żałosnego programu który finalnie okazał się promocją dla jej nowej płyty. A goście zaproszeni do tych nagrań okazali się pełnić funkcję rekwizytów do wykorzystania na planie Diody w tym cyrku. Musiało to być dla nich upokarzające odczucie, ale cóż tak wygląda show-biznes, a Dodzia nie raz już pokazała, że po trupach do celu. 

Edytowane przez smerf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś z babką, która zachowywała się niemal identycznie, jak bohaterka wątku. Co ciekawe, miała też bardzo podobne oczy i spojrzenie, a także zbliżoną barwę głosu 🙂

Nie była jednak celebrytką, lecz handlowcem (trzeba przyznać, że bardzo dobrym i skutecznym).

Co zauważyłem? Żeby wzbudzić jej respekt trzeba było mieć najlepiej wysoki stołek i odpowiednie finanse, ale ciekawe było to, że ich brak jeszcze wcale niczego nie przekreślał. Mi np nie właziła na łeb, bo kilka razy zdarzyły się okazje, by pokazać jej, że potrafię być jeszcze większym psychopatą i bydlem od niej, przydawał się też cięty język. Raz na początku znajomości, po pracy napisała mi bez powodu (chyba po pijaku) coś naprawdę mocno niemiłego, w odpowiedzi poleciały ordynarne wyzwiska. Następnego dnia przepraszała z tekstami "no co na żartach się nie znasz?" etc i do końca wspólnej bytności w firmie relacje były całkiem poprawne.

 

Dodę postrzegam jako osobę, przy której nie wolno pokazać słabości, jest nieco niedojrzała, świadczy o tym dobór słownictwa w rozmowach, pozuje na straszną "równiachę", a jednocześnie jest dość wyniosła.

Nie nabieram się na jej pozę biednej, oszukanej ofiary. Jest bardzo sprawną "przedsiębiorczynią" i zdaje się, że muzyka to tylko jedna z jej linii biznesowych, więc jej pierdolety o tym, jak to Haidar wykorzystał ją, biedną, naiwną, zakręconą artystkę z głową w chmurach, do zdobywania inwestorów na film etc, kompletnie nie powinny na nikim robić wrażenia. Zdaje się, że w pewnym okresie nad jej i jej ex-a głowami zaczęły się zbierać naprawdę ciemne chmury, taka widocznie była jej linia obrony, którą będzie musiała już zawsze publicznie powtarzać.

 

Co do jej twórczości, nie mogę wyrobić sobie zdania, choć ostatnio zmusiłem się do przesłuchania kilku jej kawałków.

Widać, że nie komponuje sama, robi to dla niej ktoś, kto zajmuje się tym zawodowo. Umiejętnie kombinuje z różnymi stylami, słuchając jej nie potrafiłem pozbyć się silnego, subiektywnego wrażenia, że doskonale znana jest jej twórczość Lity Ford (wokalistki z USA z lat 80/90). Co do głosu, umiejętności wokalnych, brak zastrzeżeń, trzeba uczciwie przyznać, że umie śpiewać i robi to bardzo dobrze, nawet, jeśli nie jest to mój klimat.

Edytowane przez No Gods No Masters
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dla mnie doda to jedna wielka kwintesencja czerwonej flagi.

 

Boże co ta dziewczyna ze sobą zrobiła? Przecież ona ma raptem 37 lat. Mnie ona przeraża.

 

Czy serio taka osoba nie ma nikogo kto by jej doradził co nie co w kwestii mężczyzn i tego co się facetom podoba i czego szukają w kobiecie? 

 

https://www.instagram.com/reel/C0OVoIRPIlG/

 

Doda twierdzi, że jest kościotrupem oraz samymi kośćmi ze skórą. Zobaczcie najnowsze ZDJĘCIA | Dziennik Łódzki (dzienniklodzki.pl)

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^Przede wszystkim młodszych. Ona szuka celebryty i/albo poważnego biznesmena. Tylko taki biznesmen albo celebryta skorzysta na chwilę jak będzie się chciał wypromować i coś załatwić-a potem młódkę co jeszcze dzieci urodzi weźmie.

 

Nikomu się nie będzie chciało użerać z kapryśną, rozwydrzoną 40. Przeca to masochizm.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Doda z takim dorobkiem będzie żyła trochę jak Madonna - w pewnym momencie zmieni diametralnie styl życia, wypuści jakiegoś muzycznego pierda raz na kilka lat, a do tego będzie miała 15-20 lat młodszego modela, który będzie tylko żerował na jej popularności/możliwościach.

 

Faza biznesmenów/celebrytów to zaraz się skończy, bo nikt nie chce 40-latki, która jeszcze nie chce dzieci 😛 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Redbad napisał(a):

Ja doprawdy nie wiem co można w niej w ogóle widzieć. Egzaltacja, samouwielbienie, pretensjonalny styl bycia i słabo zrobione silikony.

 

Oj może się podobać. Jest atrakcyjna, kobieca i cyc ma słuszny.

Kto wybrzydza ten nie rucha 🤣

A tak poważnie to kto wierzy w autentyczność takich programów w tv? I kto w ogóle chciałby to oglądać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

może się podobać. Jest atrakcyjna, kobieca i cyc ma słuszny.

No może, przeciętny facet może pomarzyć o tak zrobionym plasticzku. Na pewno jest zadbana no i wpisuje się dobrze w aktualny kanon urody, ale silikony ma słabe (jeden sut patrzy w bok drugi w górę) a co do osobowości to wystarczy byle jaki wywiad z nią zobaczyć (np. u Stanowskiego) festiwal uwielbienia siebie i to jeszcze w takim pretensjonalnym tonie. Nie wytrzymałym 10 minut. Ale zdaje sobie sprawę że dla wielu to mokry sen i jeszcze bardziej mokra ręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te potężne implanty, to wyglądała by naprawdę ok- widać, że dba o dietę + siłownia i pewnie wkłada w to dużo pracy, inaczej nie wyglądała by tak w wieku 40 lat.

 

Ja jestem z młodszego rocznika od niej, i jak widzę na fb zdjęcia rówieśniczek, to z dziewczyn naprawdę ładnych, zrobiły się grube "Grażyny"- ale to pewnie wina macierzyństwa, które zostawia na nich uszczerbek, widać jak dzieci wypompowały z nich życie. 

 

Co do jej charakteru, to zachowuje się jak typowa "artystka", a tacy ludzie są naprawdę oderwani od rzeczywistości- nawet Ci mało znani. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, matthewx napisał(a):

Majdan to przynajmniej skorzystał jak była młodsza.

I Majdan jej w głowie "poj*bał", do niej połowa nastolatków w kraju kapucyna waliło, a on zwyczajnie ją zdradzał z anonimowymi szonami. Moim zdaniem zdruzgotał jej poczucie wartości.

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tamerlan napisał(a):

I Majdan jej w głowie "poj*bał", do niej połowa nastolatków w kraju kapucyna waliło, a on zwyczajnie ją zdradzał z anonimowymi szonami. Moim zdaniem zdruzgotał jej poczucie wartości.

Tzw. Alpha Widow. Tylko czy Radek to alfa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie miał w sobie coś jeżeli chodzi o styl/wygląd/sposób ubierania.

 

Pamiętam jak reagowały na jego widok na żywo kobiety jeszcze jak grał w Wiśle Kraków gdy pojawili się publicznie na pewnej imprezie. Było to coś w stylu " wow, ale fajny" Poza tym jako rozwodnik wyrwać największą celebrytkę w kraju?

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, matthewx napisał(a):

Tylko czy Radek to alfa?

 

Koleś dbał o swój wygląd, w czasach gdy przeciętny Polak wyglądał jak lokator Szkolnej 17. Miał kasę, sławę, wygląd... 

 

15 lat temu portale dla celebrytów śmiały się z Majdana i Ibisza, gdy korzystali z chirurgii plastycznej. Dziś przeszczep włosów nikogo nie dziwi. 

 

A co do samej Dody. Wygląda lepiej niż 3/4 kobiet 10 lat od niej młodszych. Powiedziałbym nawet, że wygląda lepiej niż 15 lat temu. 

 

 

Edytowane przez horseman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2023 o 10:44, BumTrarara napisał(a):

Widać nie tylko doda szuka meza. Jest chyba zapotrzebowanie na takie programy.

 

To ta pani, która była kiedyś burdelmamą?

 

Swoją drogą zajebistych ludzi promuje stacja TTV:

 

-Burdel mama, stręczycielka;

-pedofil, który mając 36 lat nawiązuje "przyjaźń" z 11-latkiem (ten co ostatnio zmarł nagle i wrażliwi lewicowcy wylali pomyje na ratowników medycznych);

GAYh7ALW8AAcgEJ?format=jpg&name=small

 

-zabójca emerytki i jego księżniczka wręczająca prokuratorowi milion złotych łapówki;

-facet któremu umierają 4 partnerki;

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2023 o 11:41, cst9191 napisał(a):

To ta pani, która była kiedyś burdelmamą?

 

Swoją drogą zajebistych ludzi promuje stacja TTV:

 

-Burdel mama, stręczycielka;

-pedofil, który mając 36 lat nawiązuje "przyjaźń" z 11-latkiem (ten co ostatnio zmarł nagle i wrażliwi lewicowcy wylali pomyje na ratowników medycznych);

GAYh7ALW8AAcgEJ?format=jpg&name=small

 

-zabójca emerytki i jego księżniczka wręczająca prokuratorowi milion złotych łapówki;

-facet któremu umierają 4 partnerki;

 

Dodają kontrowersyjne osoby, ludzi toczących zwykłe(nudne) życie notowałyby spadki oglądalności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.